forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mister No - Libellusovo izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

risbozg
Advanced Member



Croatia
15532 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 12:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
dobro ali vec kasnite s jednim brojem a niste ni krenuli :-)))))))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15532 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 12:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Nista se ne boj, do kraja godine bit ce ih 12 objavljeno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne




dobro ali vec kasnite s jednim brojem a niste ni krenuli


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 12:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Kako mozemo kasniti kad nismo nikad rekli koliko cemo izdati mjesecno?
Samo smo rekli 12 godisnje, a to bi moglo znaciti i da ce preostalih 10 izaci u 12. mjesecu...
Ali eto da te raspolozim... iduce dvije idu vec za mjesec dana, vidljivo iz najave
izdanja do Mafesta.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15532 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 12:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
znal sam da nisam cital ona sitna-sitna slova :-)))))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 12:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Dobro, dobro, razumijem te, godine su u pitanju... pozurit cemo!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 01/03/2007 : 13:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Koliko sam ja upoznat, u Srbiji ima carina na knjige (uskoro i kod nas).
U HR je lakrdija sa carinama, bolje bi bilo da ima nesto nego ovako...
Jednom ce ti pustiti neke vece kolicine po nultoj stopi drugi put ce te zezati za 2 knjige
kupljene preko ebaya i za to ce traziti racun ili udare svoju tarifu po procjeni...




Istina, svaki put kad mi nešto dolazi s Amazona je lutrija! Carine kak ih volja!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/03/2007 : 18:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by fantom

Ah,ta vaša insajderska nadmenost,pih! Kao da ste pripadnici neke gnosticke sekte,a ne kolege stripoljubci!


E sad, malo sale nije nikoga ubilo...
Renky je mislio na izdanja koja smo vec napisali da pripremamo do Mafesta,
i sto sam dodatno mogao napisati, da izmislim nesto?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Pa naravno! Zar me možete iznenaditi sa Bonellijem? Sorry. ali ne! Definitivno ne sa Bonellijem. Radujem se lipim i kvalitetnim izdanjima. Radujem se povecanju broja izdanja. Radujem se svemu što ovakav pristup donosi, kronologiju, original naslovnice, sve stranice, dobar prijevod ( mada tu nisam kompetentan ), lip dizajn, itd. ... ali Bonelli me ne može iznenaditi.

Cekam iznenadenja!!!!

A bit ce ih.

To pouzdano znam.

@ FANTOM

Ovako, najiskrenije. Sili smo za stol. 21 h. Narucili Toplu cokoladu, Vaniliju nes i zeleni caj. Djelovali pristojno prisutnim gostima. Odlucim okušati sricu i pitam kojih to 100 izdanja pripremate u ovoj godini. I gle cuda! Pocelo nabrajanje. Usput i tura za turom. Oni vino, ja kolu. I nabrajaju planirana izdanja. Uhvatili ritam. Nakon 10 nabrojenih izdanja-nova tura. I tako da 3 ujutro...


...kad su nas izbacili iz lokala.


A nabrojili ih više od 100.


Majke mi!


Ja oduševljen! ( Dakle, nije samo Bonelli u pitanju )


Znam da želite cuti koja su to izdanja.












I ja!









Jer san više od pola pozaboravlja.






No, znam skoro pola.






Ali da ja ne pišem ponovo, pogledajte Dadinu najavu Libellusovih izdanja. Tamo piše skoro pola.



www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

dylan
Starting Member

Croatia
36 Posts

Member since 17/02/2006

Posted - 01/03/2007 : 18:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan a Private Message
kako se mogu naruciti prva dva broja iz biblioteke misterno putem pošte ,tj. kako i kome uplatiti da se dobiju svoji primjerci te hoce li isti biti doli na mafestu odnosno koji brojevi ce biti dolje distribuirani ..

-Ovo mjesto rezervirano je za potpis-
Go to Top of Page

dylan
Starting Member

Croatia
36 Posts

Member since 17/02/2006

Posted - 01/03/2007 : 18:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan a Private Message
uf tek sad vidjeh na donjem topicu šta ce bit na mafestu,al ostaje pitanje za narucivanje poštom

-Ovo mjesto rezervirano je za potpis-
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 01/03/2007 : 18:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
Predpostavljam da ovo necu moc naruciti za makedoniju..nego,strip agent vam ne pravi probleme,kako vidim,i oni izdaju mister noa,a isto su hrvatski izdavaci..nisam znao da SAF daje prava na isti junak za istu zemlju,a vidim da je i s texom nesto slicno..dobro je to,ono sto ne mogu jedni stici,napravice drugi..jedni izdaju novije,drugi neku vrstu klasike,bravo izdavaci iz hrvatske..
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 01/03/2007 : 19:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
i mene zanima narucivanje postom...

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 20:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Za narudzbe postom javite se V.J.u na mail...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 01/03/2007 : 22:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
u jebote kolko dobrih stripova. Hocu ih Sveeee. Ajde neka Libelus napravi neku nagradnu igru pa da prva nagrada bude godisnja pretplata na sva Bonelijeva izdanja HC. Ja cu je osvojiti ( jedino tako cu imati sve ili da opljackam banku

Daniel Pinku
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 01/03/2007 : 23:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by simi
što imaju carinu na knjige?...kod nas se ne carini niti još uvijek naplacuje pdv (ustvari da po nultoj stopi) - ali možda imaju drukciji tretman kada je to namijenjeno prodaji???
pa cak ni kolicina nije presudna cini mi se meni je 12 kg ridjobradih iz de došlo bez dadbina morao sam platiti samo 15 kn troškova pregleda


Koliko sam ja upoznat, u Srbiji ima carina na knjige (uskoro i kod nas).
Cak znam da su komplicirali na carini pa su izdanja koja nemaju CIP naplacivali
po punoj poreznoj jedinici kao da se radi o bilo cemu drugome a ne o knjigama.
U HR je lakrdija sa carinama, bolje bi bilo da ima nesto nego ovako...
Jednom ce ti pustiti neke vece kolicine po nultoj stopi drugi put ce te zezati za 2 knjige
kupljene preko ebaya i za to ce traziti racun ili udare svoju tarifu po procjeni...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


jezik pregrizo mocu reci uzimao sam svašta cak i s pravim racunima ali jedino su knjige (i stripovi se vode kao takvi) uvijek bez izuzetka billi oslobodeni....to su mi uvijek nadoknadivali na filmovima - tu me deru bez pardona...imao sam i slucaj da sam u paketu imao stripove i filmove - odbili su cijenu stripova cak okvirno i poštarinu na njih a na ostatak mi rebnuli dadbine...
dakle mislim da su knjige bez izuzetka (trenutno , što duže nadam se, free of charge) a i ono što sam placao nije bila carina nego u pravilu pdv na ukupan iznos + S&H i troškovi pregleda koji su nekad bili 70kn a sada su 15.....poseban slucaj na koji sam izuzetno ponosan je Sherlock Holmes ogromna (i vraški skupa) kutijetina sa cijelim jeremy brettom je došla oslobodena carine jer je netko to shvatio kao knjige mada napar mjesta piše ogromno DVD ali i još vece SHERLOCK HOLMES...
dakle bez obzira na iznos knjige i stripovi trenutno prolaze....i to bez greške stvari ce se promijeniti kada ukinu nultu stopu pdv na iste da se još jednom uzaludno dodvore tvornoj europi
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/03/2007 : 23:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Uh, ovo jebeno dobro izgleda.
Uopste nisam imao u planu da kupujem MNOa (almanah da, ali ne i regularce), no Melina me pokoleba.

Moram... se... odupreti....
:-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/03/2007 : 23:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Teško se je oduprijeti nekim iskušenjima!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 02/03/2007 : 00:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Samo je velika šteta što na zadnjoj korici nema Patricije. :-)

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Ja bi Patriciju na naslovnicu


Porter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/03/2007 : 00:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
A ja bi sa Patricijim nešto drugo :-)
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 02/03/2007 : 00:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
A ko nebi


Porter
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 02/03/2007 : 00:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by kico

A ja bi sa Patricijim nešto drugo :-)


srami se...u tvojim godinama
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/03/2007 : 00:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Kakve godine,jebenti?!

Tek mi je trideset!
A život pocinje u tridesetoj rekli bi iz Darkwood duba!!!

Edited by - kico on 02/03/2007 00:09:15
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 02/03/2007 : 00:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Kakve godine,jebenti?!

Tek mi je trideset!
A život pocinje u tridesetoj rekli bi iz Darkwood duba!!!


a kolko je patriciji...???ima ona vec koju godinicu ako ju je imala i onda u doba radnje mr.noa...korak si od nekrofila frende

Edited by - simi on 02/03/2007 00:18:15
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/03/2007 : 00:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Uff!
Nikad nisam na to tako gledao....!
Al dobra je,priznaj!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 02/03/2007 : 01:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Odlicno izgleda naslovnica.Sad sam se samo primio jos vise.Kupujem!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26523 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2007 : 07:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Uh, ovo jebeno dobro izgleda.
Uopste nisam imao u planu da kupujem MNOa (almanah da, ali ne i regularce), no Melina me pokoleba.

Moram... se... odupreti....
:-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Uzalud sine!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000