forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Almanah Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 03:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Kud svi tu i mali... Mister No Almanah.
Ne trebamo posebno najavljivati, koncept almanah izdanja poznat je vec od ranijih brojeva.
Ovdje su dvije price MNOa, na 196 stranica, te odlican tekst naseg Rommela.

Ekipa koja je radila Biblioteku Mister No sudjelovala je i u almanahu, pa im sve svima
odreda zahvaljujemo. Kod najave MNO biblioteke napravio sam neoprostivu gresku
ne spomenivsi 'Popokatepetl studio', (hvala Dekari, hvala Zlaji) pa im se ovaj put zahvaljujem na sveukupnom radu.

Sve ostalo ostaje isto kao i kod ranijih almanaha, format Bonelli, HC, 500 primjeraka
i cijena od 75 kuna u striparnici Libellus. Ako bude sve po planu, skupa sa MNO bibliotekom u prodaji.

Dizajn je naravno Melina uspjesno prilagodila nasem dragom junaku...







Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/03/2007 : 04:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Kud svi tu i mali... Mister No Almanah.
Ne trebamo posebno najavljivati, koncept almanah izdanja poznat je vec od ranijih brojeva.
Ovdje su dvije price MNOa, na 196 stranica, te odlican tekst naseg Rommela.

Ekipa koja je radila Biblioteku Mister No sudjelovala je i u almanahu, pa im sve svima
odreda zahvaljujemo. Kod najave MNO biblioteke napravio sam neoprostivu gresku
ne spomenivsi 'Popokatepetl studio', (hvala Dekari, hvala Zlaji) pa im se ovaj put zahvaljujem na sveukupnom radu.






deset puta oche nash, dvajes ave marija + trijes sklekova i dvaput sprintom oko zgrade i oproshteno ti je, sinko!



****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/03/2007 : 06:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
I ovaj almanah odlicno izgleda! Koja je tema Rommelovog teksta?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/03/2007 : 07:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Odlicno. Mister No (r)evolucija!

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/03/2007 : 07:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Just for the Record; Neman primjedbi!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15532 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 08:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Just for the Record; Neman primjedbi!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



ni ja

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 01/03/2007 : 08:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Ja samo cekam Whiskey-a: Neš ti izdanja!!
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 01/03/2007 : 09:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
opet najava u 4h ujutro, jel vi iz Libellusa ikad spavate
ovo odlicno izgleda
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/03/2007 : 09:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Almanah!!!!!
Predobro.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/03/2007 : 09:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
Koja je tema Rommelovog teksta?





Kangaceirosi.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 09:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

deset puta oche nash, dvajes ave marija + trijes sklekova i dvaput sprintom oko zgrade i oproshteno ti je, sinko!



****************
"It eats you starting with your bottom!"


Ocekivajuci stroziju kaznu ja sam vec hodocastio od kavane do kavane,
i sklekove sam radio, istina zena mi malo pomagala , a trcao sam neki dan
na autobus... i uspio... zakasniti...
Dovoljna kazna?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 09:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Just for the Record; Neman primjedbi!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr


Hmmm, ne virujem, 'ajde pogledaj jos jednom!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2922 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 01/03/2007 : 09:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Mala primedba. Mislim da bi bilo bolje da je dat naslov drugoj epizodi KRALJ PAPUE a ne Papuanski kralj, ali OK.

They have money for wars, but can't feed the poor!
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 01/03/2007 : 10:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
nemoj da te Curunir cuje

ubit ce te u pojam s "losim genitivom" ;-)))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/03/2007 : 10:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Lijepo je slozeno, naravno:)
A da ste ostavili Kapetan Vendetta, umjesto Kapetan Osveta? Prvo mi nekako bolje zvuci, mada je ovo drugo vjerojatno ispravnije po pravopisu...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2007 : 10:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Meni baš lijepo zvuci taj loši genitiv, kako god se uzme...

Veselim se almanahu.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3068 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 10:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
pitanje je što znaci Vendetta. Prezime ili.....?

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/03/2007 : 10:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nadimak...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3068 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 10:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
onda je po meni i moglo ostati Vendetta...no nema veze, da sad ne cjepidlacimo....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/03/2007 : 10:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Meni se kapetan Osveta bolje svida.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 01/03/2007 : 10:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Odlicno. Moze samo odgovor zasto i na redovnima niste zarotirali logo M.No-a na hrbatu za 90 stupnjeva, kako ste napravili ovdje na Almanahu? Smatram da je ovo puno bolje rjesenje.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 10:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Lijepo je slozeno, naravno:)
A da ste ostavili Kapetan Vendetta, umjesto Kapetan Osveta? Prvo mi nekako bolje zvuci, mada je ovo drugo vjerojatno ispravnije po pravopisu...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Zamisli da talijani odkupe neki nas strip i nekome je nadimak 'osveta'.
Kakvog bi smisla imalo za njihove citatelje da oni ostave taj nadimak 'osveta'
a ne prevedu u Vendetta? Mislim da isto vrijedi i obrnuto u konkretnom slucaju,
pa iako je Vendetta relativno "internacionalnija" rijec od "osveta".
Moglo se ostaviti ali je po meni za nas jezik ovako bolje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2007 : 11:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Zamisli kako bi "vendetta" zbunilo naše slabo upucene citatelje!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 11:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Wooo

Odlicno. Moze samo odgovor zasto i na redovnima niste zarotirali logo M.No-a na hrbatu za 90 stupnjeva, kako ste napravili ovdje na Almanahu? Smatram da je ovo puno bolje rjesenje.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."


Isprobano je vise varijanti i odabrali smo najpogodniju, kako za almanah tako i za Biblioteku.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 01/03/2007 : 11:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message
onda je trebalo prevesti strip/film

O kao OSVETA



There can be only one!
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 01/03/2007 : 11:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Ponekada je VRLO opasno prevoditi sama imena ali ne i nazive,zar ne?Kapetan Osveta znaci moze biti dobro ALI JEDNOSTAVNO NE MOZE biti TAKO grozan PRIJEVOD kao u Bleku gdje se kaze idemo u gostionicu kod GOBBA a lijepo se vidi da je gostionica nazvana po GRBAVCU.Ocito nasi prevoditelji ne znaju sta je grbavac kao uvredljiv pojam a sto je grbavac kao sam naziv.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000