forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer 10,11,12,13,14,15 u prodaji!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2007 : 21:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ovako: meni je matematika struka, a ponesto znam i o izdavastvu. Ja cu se sada malo igrati Proke pogadaca, pa da vidimo kako to stoji u brojkama. Posto ne znam pocetne brojke, idemo unazad.

Dakle:
1) maloprodajna cijena Kita Tellera je 34,00 kn.
2) Od te cijene trgovci uzimaju svojih 30%, dakle 10,2 kn, zaokruzimo na 10. Dakle, izdavacu ostanu 24 kune po primjerku - nazovimo to veleprodajnom cijenom.
3) Tiska se 500 primjeraka. Pretpostavimo da se pokrivaju sa 50% tiraza - onda je njihova veleprodajna cijena duplo veca od proizvodne cijene. Odatle dolazimo da je proizvodna cijena 12 kn po primjerku.
4) Prijevod jednog broja je otprilike 1000 kn. Podijeljeno na 500 komada, to je 2 kn po primjerku.
5) Prava su uglavnom 8% od prodajne cijene, dakle 8% od 34 je negdje 2,5 kn po primjerku.
6) Prijelom je otprilike takodjer 1000 kn po broju, dakle jos 2 kn.
7) Kad se zbroje prava, prijevod i prava i oduzme od ukupne proizvodne cijene, ispada da je cijena tiska 5,5 kn.

Po mom nekakvom iskustvu, to bi moglo biti tu negdje, ne znam. Plus minus kunu, nije toliko bitno. Ajdmo sad nazad, idemo izracunati koliko bi onda kostao HC.

Ako za tvrdi uvez tisak kosta duplo vise, kao sto hello kaze, to znaci da kosta jos dodatnih 6 kuna (zaokruzimo). Dakle, sad proizvodna cijena vise nije 12 nego 18. Samim tim i veleprodajna nije 24 nego 36. Samim tim i maloprodajna cijena postaje 51 kn.

Dakle, po ovome razlika izmedju mekog i tvrdog uveza ispada 17 kn. (ustvari manje - jer na mekani uvez u cijenu je ukljucen i pdv od 22% kojeg nisam racunao, a na tvrdi uvez - koiji se smatra knjigom njega nema, pa je ta razlika u konacnici manja).

Dakle, ako me nakon ovoga hocete demantirati o zanemarivosti razlike u cijeni mekanog i tvrdog uveza, ocekujem ovakve postove, konkretne brojke i podatke, a ne "ja mislim", "ja ne vjerujem", "izgleda da su stvari drukcije", "njima je draze nabiti cijenu" i slicno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/03/2007 : 21:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Trosis energiju uzalud Markose...
Milijun puta si sve pojasnio, tko ne vjeruje neka pita tamo gdje ce doznati najpreciznije... u tiskarama.
Kao da je problem da posalju upit za tisak i neka sami vide razliku.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 31/03/2007 : 21:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Samo da se neki od tih specijalaca pojavi na hrvatskom i bice super! I to sto pre!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/03/2007 : 21:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by piquet

-poskupljuje trošak tiskanja za preko 100 % što bi u konacnici imalo rast prodajne cijene sa 34,00 kn na 60,00 kn što nije zanemarivo.

šta nije do sada uvijek bila spika da tvrde korice zanemarivo poskupljuju izdanje?????????????


to ti je Libellusova spika. izgleda da su stvari drukcije.
moga je i libellus izdavati svoja izdanja ovako jeftinije kao i van gogh, ali ne, njima je draže nabiti cijenu


Naravno, mi smo lazovi, a samim time i lopovi.
Samo kad bih ja nekoga optuzio da je lazov i prevarant potrudio bih se napisati i neke dokaze.
U suprotnom zapitao bih se kakav je moj karakter, kakav sam ja covjek?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 31/03/2007 : 22:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
zadnjih dana se na ovom forumu prosrala hrpa gluposti i moj jedini komentar je:

Covjece, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
...A. B. Šimic

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/03/2007 : 23:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ovako: meni je matematika struka, a ponesto znam i o izdavastvu. Ja cu se sada malo igrati Proke pogadaca, pa da vidimo kako to stoji u brojkama. Posto ne znam pocetne brojke, idemo unazad.

Dakle:
1) maloprodajna cijena Kita Tellera je 34,00 kn.
2) Od te cijene trgovci uzimaju svojih 30%, dakle 10,2 kn, zaokruzimo na 10. Dakle, izdavacu ostanu 24 kune po primjerku - nazovimo to veleprodajnom cijenom.
3) Tiska se 500 primjeraka. Pretpostavimo da se pokrivaju sa 50% tiraza - onda je njihova veleprodajna cijena duplo veca od proizvodne cijene. Odatle dolazimo da je proizvodna cijena 12 kn po primjerku.
4) Prijevod jednog broja je otprilike 1000 kn. Podijeljeno na 500 komada, to je 2 kn po primjerku.
5) Prava su uglavnom 8% od prodajne cijene, dakle 8% od 34 je negdje 2,5 kn po primjerku.
6) Prijelom je otprilike takodjer 1000 kn po broju, dakle jos 2 kn.
7) Kad se zbroje prava, prijevod i prava i oduzme od ukupne proizvodne cijene, ispada da je cijena tiska 5,5 kn.

Po mom nekakvom iskustvu, to bi moglo biti tu negdje, ne znam. Plus minus kunu, nije toliko bitno. Ajdmo sad nazad, idemo izracunati koliko bi onda kostao HC.

Ako za tvrdi uvez tisak kosta duplo vise, kao sto hello kaze, to znaci da kosta jos dodatnih 6 kuna (zaokruzimo). Dakle, sad proizvodna cijena vise nije 12 nego 18. Samim tim i veleprodajna nije 24 nego 36. Samim tim i maloprodajna cijena postaje 51 kn.

Dakle, po ovome razlika izmedju mekog i tvrdog uveza ispada 17 kn. (ustvari manje - jer na mekani uvez u cijenu je ukljucen i pdv od 22% kojeg nisam racunao, a na tvrdi uvez - koiji se smatra knjigom njega nema, pa je ta razlika u konacnici manja).

Dakle, ako me nakon ovoga hocete demantirati o zanemarivosti razlike u cijeni mekanog i tvrdog uveza, ocekujem ovakve postove, konkretne brojke i podatke, a ne "ja mislim", "ja ne vjerujem", "izgleda da su stvari drukcije", "njima je draze nabiti cijenu" i slicno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Ja nikoga nisam napao, niti sam išta spomenuo Fibru ni Libellus u negativnom kontekstu, a ovdje je Van Gogh prozvan, a sad cu dati par konkretnih podataka:

1. navod je tocan, maloprodajna cijena jeste 34,00 kn, ali može se dobiti i popust od 15% što ispadne 28,90 kn.
2. navod je tocan, jedino je rabat Tiska 32%
3. navod nije tocan. Tiska se 500 komada, a da bi bili na vodi potrebno je prodati 70 %, a ne 50 %
4. navod je tocan, ali osim prijevoda imamo i trošak dizajna i još nekih sitnica ; sve skupa oko 2000,00 kn
5. navod u našem slucaju nije tocan, cijene prava su vece od 2,5 kn po komadu.
6 i 7. Cijena tiska je takoder dosta veca.

Cijena proizvodnje nam je veca od 12,00 kn i to ne za 1 kunu vec malo više.

A zadnja stvar je neistinita. Apsolutno je nebitno je li uvez mekan ili tvrdi. Da bi nešto bilo knjiga trebaju biti ispunjeni ovi uvjeti:

-da ima više od 52 stranice (osim slikovnica i sl.)
-da su listovi ljepljeni, šivani i sl.
-da imaju umjetnicku vrijednost (Strip je umjetnost)
-da je cjelina, a ne periodicno izdanje i da je kao novine
-ne smije biti više od 49% reklama
-Knjige MR imaju ISBN, a ne ISSN dakle

NEBITNO JE JE LI UVEZ SC ili HC što se tice PDV-a, to je zabluda koju sam primjetio vec dosta puta na ovom forumu i knjižnice mogu uzeti i SC i HC, pa moja knjiga Životinjska abeceda, a i tisuce knjiga su u mekom uvezu pa su knjige i nalaze se u knjižnicama.

Ovih 70 % koliko je potrebno je ipak najveci dokaz ono što vam cijelo vrijeme pokušavam reci. Van Gogh živi od naocala, a glavni urednik je veliki ljubitelj stripova i njegova želja nije da stripovi donose neku veliku zaradu, vec da se pokrije izdanje kako bi se objavilo svih 250 i kusur MR i da i novi stripofili mogu uživati u starim stripovima onako kako smo mi to cinili.


Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2007 : 23:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne razumijes Hello. Nije ovo bio napad na VG, nego cisto odgovor mpavinu koji tvrdi da Libellus nabija cijene tvrdog uveza. Nemam sad vremena odgovarat na ove podatke, poslije cu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/03/2007 : 23:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ne razumijes Hello. Nije ovo bio napad na VG, nego cisto odgovor mpavinu koji tvrdi da Libellus nabija cijene tvrdog uveza. Nemam sad vremena odgovarat na ove podatke, poslije cu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Ne treba se ništa odgovarati na ove navode jer je sve istina, kako itko može znati koliki su naši troškovi osim nas samih.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 31/03/2007 : 23:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
sve u svemu, bez obzira na silne kalkulacije izmedu markosa i hello-a, ja sam danas iz MC-a izašao sa kompletom MR-a i zakljucak ovako na prvu loptu je - cestitke na izdanju....nebo i zemlja je ovo izdanje i prvi brojevi koje ste izdali. šteta da od pocetka niste krenuli tako, ali dobro, cini mi se da još nije kasno da se stvar dovede u red.....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2007 : 23:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Markos

Ne razumijes Hello. Nije ovo bio napad na VG, nego cisto odgovor mpavinu koji tvrdi da Libellus nabija cijene tvrdog uveza. Nemam sad vremena odgovarat na ove podatke, poslije cu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Ne treba se ništa odgovarati na ove navode jer je sve istina, kako itko može znati koliki su naši troškovi osim nas samih.


Ma ja samo hocu reci da je razlika izmedju mekanog i tvrdog uveza mala. I to se sad iz ovih tvojih podataka moze relativno tocno izracunati. Samo to, to mi je bila i osnovna namjera.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/03/2007 : 23:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Uvijek se na topicu o Juliji i MR obnavljaju neki stari sukobi i razmirice. Ja kupujem i Libellusova izdanja i Fibrina izdanja kao i urednik VG i smatram da ste jako puno ucinili za strip scenu, ali ne mogu neki sukobi uvijek ici preko naših leda.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 31/03/2007 : 23:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Naravno, mi smo lazovi, a samim time i lopovi.
Samo kad bih ja nekoga optuzio da je lazov i prevarant potrudio bih se napisati i neke dokaze.
U suprotnom zapitao bih se kakav je moj karakter, kakav sam ja covjek?


u mom postu nigdje ne piše ric lažov a ni prevarant, i ja nikoga nisam optužio. samo sam odgovarao na osnovi onoga što je hello reka. cinjenica je da ste mogli izdavati stripove u plastificiranim koricama kao van gogh, takoder u nakladi od 500 primjeraka i onda bi to takoder bilo kvalitetno izdanje(a sigurno bi bila i veca prodaja), ali i jeftinije i dostupnije kupcima s manjom kupovnom moci.
inace, poštujem i cijenim Libellusov rad, izdanja odlicno izgledaju ali neka su jednostavno preskupa. nemam ništa protiv vas, nego samo protiv cijena

Edited by - mpavin on 31/03/2007 23:54:43
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/04/2007 : 01:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Uvijek se na topicu o Juliji i MR obnavljaju neki stari sukobi i razmirice. Ja kupujem i Libellusova izdanja i Fibrina izdanja kao i urednik VG i smatram da ste jako puno ucinili za strip scenu, ali ne mogu neki sukobi uvijek ici preko naših leda.


Postovani hello, ne vidim kako sukobi idu preko Vasih ledja?
Markova zelja i namjera to sigurno nije, a ni moja, ako si je tako shvatio u ime
Libellusa i u svoje ime se ispricavam.

Cinjenica je jedino da si ti naveo da tvrdi uvez poskupljuje tisak za vise od 100%,
docim se ljudi hvataju za takve rijeci i optuzuju nas da lazemo.
To nisi naveo za odredjenu tiskaru, vec kao opci podatak, i ja tvrdim da on nije tocan,
po potrebi mogu se staviti i dokazi za to.
Smatram kako nije dobro dovoditi ljude u zabunu nepotpuno izrecenim informacijama.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/04/2007 : 01:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Dado

Naravno, mi smo lazovi, a samim time i lopovi.
Samo kad bih ja nekoga optuzio da je lazov i prevarant potrudio bih se napisati i neke dokaze.
U suprotnom zapitao bih se kakav je moj karakter, kakav sam ja covjek?


u mom postu nigdje ne piše ric lažov a ni prevarant, i ja nikoga nisam optužio. samo sam odgovarao na osnovi onoga što je hello reka. cinjenica je da ste mogli izdavati stripove u plastificiranim koricama kao van gogh, takoder u nakladi od 500 primjeraka i onda bi to takoder bilo kvalitetno izdanje(a sigurno bi bila i veca prodaja), ali i jeftinije i dostupnije kupcima s manjom kupovnom moci.
inace, poštujem i cijenim Libellusov rad, izdanja odlicno izgledaju ali neka su jednostavno preskupa. nemam ništa protiv vas, nego samo protiv cijena


Protivljenje cijenama se mislim moze izredji i sa drugim recenicama.
Procitaj jos jednom svoj post pa vidi jesi li jasno naglasio da po tebi mi nesto lazemo
i varamo nabijanjem cijena i nekim nasim spikama, koje po tebi nisu istinite.
Ni ne mislim da imas nesto protiv nas, i hvala na pohvalama za izdanja, meni je jasno
da cijene nisu male ali one su realne koliko god nekome bile skupe.
Samo smatram da nije uredu tvrditi nesto na osnovu necijeg drugog posta, bez provjerenih informacija.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/04/2007 : 11:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
dobro, neka vaša izdanja imaju istu cijenu kao i ova van goghova. npr. MV je 110 kn, to je 36 kn po epizodi i to je sasvim ok(i kod almanaha je ista stvar). ali hello je reka da bi tvrdi uvez povecao cijenu iz 34 na 60 kn a to je slucaj kod izdanja s manjim brojem stranica npr. ken parkera i ove prve dvije knjige mister noa...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/04/2007 : 11:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja tvrdim da bi Ken u mekanom uvezu kostao 45 kn. I sto cemo sada?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16897 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/04/2007 : 13:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Kako sad izgleda, dok bude postojao ovaj forum bice rasprave o cijeni HC strip izdanja. Sve je to postalo i glupo i dosadno. I meni je to skupo kao i mnogim, a i da imam novca za te stripove teškoca nabavke bi bila veliki problem. Ali šta je tu je, meni ne smeta da izlaze stripovi u takvom izdanju, pa ne ide ništa na moju štetu.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/04/2007 : 14:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Ja sam naveo naš slucaj gdje je najpovoljnija ponuda za tvrdi uvez bila više od 100 % veca od najpovoljnije ponude za meki uvez i nisam slagao. Takoder je možda Libellusova najpovoljnija ponuda za HC izdanje bila manja od 100 % od najbolje ponude za meki uvez.

MR se ne može usporedivati sa Ken Parkerom ni MR No-om vec jedino sa Juliom. Dakle cijena Julie, Mister NO-a i Ken Parkera u HC izdanju kretale (krecu se) bi se od 60,00 kn do 65,00 kn, a u SC izdanju izmedu 39,00 kn i 45,00 kn

Razlike izmedu SC i HC izdanja dakle mogu biti od 15,00 kn do 26,00 kn. Kad je prodajna cijena niža to se ipak malo osjeti, ali kad je prodajna cijena recimo 150,00 kn u SC izdanju bi to iznosilo recimo 130,00 kn i to se naravno gotovo i ne osjeti.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/04/2007 : 15:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja tvrdim da bi Ken u mekanom uvezu kostao 45 kn. I sto cemo sada?



ništa. to je ok.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/04/2007 : 15:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by hello
Razlike izmedu SC i HC izdanja dakle mogu biti od 15,00 kn do 26,00 kn. Kad je prodajna cijena niža to se ipak malo osjeti, ali kad je prodajna cijena recimo 150,00 kn u SC izdanju bi to iznosilo recimo 130,00 kn i to se naravno gotovo i ne osjeti.


itekako se to osjeti kad recimo kupuješ 10 takvih skupljih stripova najedanput, onda ispadne 200 kn jeftinije
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/04/2007 : 20:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
mislim da je van gogh s ovakvim izdanjem pogodio, ipak kit teler nije ken parker, a niti magicni vjetar, i ipak je lakše za njega dati 34 nego 60 kn, a izdanje je sasvim solidno, vidim da ce (su) mnogi koji su se kleli da to nece kupovati, ipak posegnuli u džep
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/04/2007 : 21:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Markos

Ne razumijes Hello. Nije ovo bio napad na VG, nego cisto odgovor mpavinu koji tvrdi da Libellus nabija cijene tvrdog uveza. Nemam sad vremena odgovarat na ove podatke, poslije cu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Ne treba se ništa odgovarati na ove navode jer je sve istina, kako itko može znati koliki su naši troškovi osim nas samih.



mogao bih ja ponesto oodgovoriti. moli Boga da šutim.

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/04/2007 : 23:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by hello




Evo plana izlaženja MR do 2014 g

ljeto 2007 - MR 16,17,18,19,20,21
kraj 2007- MR 22,23,24,25,26,27
ljeto 2008 - MR 28,29,30,31,32,33
kraj 2008 - MR 34,35,36,37,38,39
ljeto 2009 - MR 40,41,42,43,44,45
kraj 2009 - MR 46,47,48,49,50,51
ljeto 2010 - MR 52,53,54,55,56,57
kraj 2010 - MR 58,59,60,61,62,63
ljeto 2011 - MR 64,65,66,67,68,69
kraj 2011 - MR 70,71,72,73,74,75
ljeto 2012 - MR 76,77,78,79,80,81
kraj 2012 - MR 82,83,84,85,86,87
ljeto 2013 - MR 88,89,90,91,92,93
kraj 2013 - MR 94,95,96,97,98,99
[/quote]
Još da nam i Libellus pokaže svoj plan izlaženja do 2014 i našoj sreci nece biti kraja!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 02/04/2007 : 00:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Kupio,pregledao,malo procitao,zadovoljan!-Odlicno uradeno.Cak su i u celofanu.CESTITAM!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/04/2007 : 00:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic




Još da nam i Libellus pokaže svoj plan izlaženja do 2014 i našoj sreci nece biti kraja!





Da izdaju dva junaka,možda bi i složili plan izlaženja
ovako je bolje...
stalno nas šokirajuci.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000