forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer 10,11,12,13,14,15 u prodaji!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 08:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
I wanderer i dveribad su pogodili. Kao nosom u ... malog rendžera.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 08:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

I wanderer i dveribad su pogodili. Kao nosom u ... malog rendžera.


onda vjerujem da smo dveribad i ja zasluzili iduce godine u Makarskoj pivu
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 08:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
To se ionako podrazumijeva. Nema to veze sa MR.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/06/2007 : 08:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Još samo 6 komada kompleta na lageru.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/06/2007 : 08:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Još samo 6 komada kompleta na lageru.

Od ukupnih 7 kompleta?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Sejo, to isto sam ja jucer htio napisati, ali sam odustao, jer smatram da sam dovoljno rekao što mislim o MR.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer


menopauza lose djeluje na mozak? ha? i mene bi mucilo da imam 70 godina, a da je u stripu glavni lik neki maloljetni klinac

Priznaj, da bi htio biti na njegovom mjestu, ali ne mozes, pa te to malo frustrira, ali nema veze, sve je to OK
[/quote]

Zaboravio sam se osvrnuti na ovaj "pametni" ubod. Ja se NIKAD nisam izjednacavao s nijednim likom koji sam citao. Možda jedino kada sam bio mali. A ti se sada izjednacavaš s MR i on ti odgovara. Hrabri mali djecacic koji kosi zloceste Indijance i opcenito zloceste ljude. Meni je to toliko budalasto i infantilno da sam zato protiv tog stripa. Ne znam samo zašto to ikoga smeta što ga ja ne volim. Pa, ja vam ne onemogucujem da sanjate da ste mali rendžer. Budite to, guštajte dok sanjate i ujutro nemojte nikom reci, netko bi mogao nazvati 94.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16892 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Još samo 6 komada kompleta na lageru.


Pa ako bude još interesovanja preko tog broja, onda morate povecati tiraž.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Za još 7-8 komada.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by hello

Još samo 6 komada kompleta na lageru.


Pa ako bude još interesovanja preko tog broja, onda morate povecati tiraž.

Ne ostalo je još brojeva ali oni idu na kioske. Mi trenutno možemo isporuciti još samo 5 kompleta buduci da je u meduvremenu stigla još jedna narudžba.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16892 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Brzo stižu nove narudžbe. Nego, kakva je prodaja na kioscima?
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

quote:
Originally posted by wanderer

menopauza lose djeluje na mozak? ha? i mene bi mucilo da imam 70 godina, a da je u stripu glavni lik neki maloljetni klinac

Priznaj, da bi htio biti na njegovom mjestu, ali ne mozes, pa te to malo frustrira, ali nema veze, sve je to OK



...A ti se sada izjednacavaš s MR i on ti odgovara.
Hrabri mali djecacic koji kosi zloceste Indijance i opcenito zloceste ljude. Meni je to toliko budalasto i infantilno da sam zato protiv tog stripa. Ne znam samo zašto to ikoga smeta što ga ja ne volim. Pa, ja vam ne onemogucujem da sanjate da ste mali rendžer. Budite to, guštajte dok sanjate i ujutro nemojte nikom reci, netko bi mogao nazvati 94.


hehe, zakon, bas si me nasmijao
ja se izjednacam sa Malim Renderom, hahahahahahahahahahahahahahahah

nego, daj ti meni reci koja je razlika, izmeju Kita, Mikija, Bleka i Marka? nema je, svi znamo kakvi su to stripovi, ali ja ih bas volim zbog te naivnosti, jednostavnosti ili kada tex u padu s konja pogodi goreci fitilj na buretu baruta, ali jos se nikad nisam poistovjetio s niti jednim likom, ali si mi dao temu za razmisljanje

PS. samo da te pitam kakve ti stripove cijenis i citas?

PPS. nemoj se toliko uzbudjivati zbog jednog posta, da stvarno ne bi trebalo zvati 94, znas kako je srce osjetljivo u tim godinama
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Za još 7-8 komada.

Naklada malog rendžera je 500 komada kao i gotovo svakog drugog izdanja. Broja 10 MR se prodalo oko 330 komada.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by hello
Ne ostalo je još brojeva ali oni idu na kioske. Mi trenutno možemo isporuciti još samo 5 kompleta buduci da je u meduvremenu stigla još jedna narudžba.


hello, ako nije tajna, koliko je kompleta prodano? 100?200?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by hello
Ne ostalo je još brojeva ali oni idu na kioske. Mi trenutno možemo isporuciti još samo 5 kompleta buduci da je u meduvremenu stigla još jedna narudžba.


hello, ako nije tajna, koliko je kompleta prodano? 100?200?

Ma nije nikakva tajna. U striparnicama i izravnom prodajom prodalo se oko 130 kompleta, a na kioscima se prodaja krece izmedu 150 i 200 komada
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
[quote]Originally posted by wanderer
ja se izjednacam sa Malim Renderom, hahahahahahahahahahahahahahahah

Ne moraš se na silu smijati. U ovoj maloj recenici od 6 rijeci napravio si 3 greške. Vjerovatno se ti uzbuduješ previše. A što se tice "izjednacavanja", ti si to prvi meni spustio, jer navodno meni smeta što je mali klinac junak stripa. Koja glupost.

PS. samo da te pitam kakve ti stripove cijenis i citas?

PPS. Koje stripove ja cijenim i što citam, nije mjesto u ovom topicu, jer bih na taj nacin uvrijedio i sebe i te stripove.

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by hello
Ne ostalo je još brojeva ali oni idu na kioske. Mi trenutno možemo isporuciti još samo 5 kompleta buduci da je u meduvremenu stigla još jedna narudžba.


hello, ako nije tajna, koliko je kompleta prodano? 100?200?

Ma nije nikakva tajna. U striparnicama i izravnom prodajom prodalo se oko 130 kompleta, a na kioscima se prodaja krece izmedu 150 i 200 komada


znaci MR jase dalje?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by hello
Ne ostalo je još brojeva ali oni idu na kioske. Mi trenutno možemo isporuciti još samo 5 kompleta buduci da je u meduvremenu stigla još jedna narudžba.


hello, ako nije tajna, koliko je kompleta prodano? 100?200?

Ma nije nikakva tajna. U striparnicama i izravnom prodajom prodalo se oko 130 kompleta, a na kioscima se prodaja krece izmedu 150 i 200 komada


znaci MR jase dalje?

Jahace još dugo, dugo, dugo na radost vecine i na žalost wiskey-a
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

quote:
Originally posted by wanderer
ja se izjednacam sa Malim Renderom, hahahahahahahahahahahahahahahah


quote:

Ne moraš se na silu smijati. U ovoj maloj recenici od 6 rijeci napravio si 3 greške. Vjerovatno se ti uzbuduješ previše. A što se tice "izjednacavanja", ti si to prvi meni spustio, jer navodno meni smeta što je mali klinac junak stripa. Koja glupost.


vjeruj mi, ovo nije bilo na silu, jos uvijek se smijem
PS. pronasao sam samo 1 gresku, ispalo mi je "va" u rijeci izjednacavam

quote:

PS. samo da te pitam kakve ti stripove cijenis i citas?


quote:

PPS. Koje stripove ja cijenim i što citam, nije mjesto u ovom topicu, jer bih na taj nacin uvrijedio i sebe i te stripove.




sto, mrsko ti je priznati da citas Mirka i slavka, a tu pljujes po Renderu?

pa sto se odma uzbudjujes? samo polemisemo kao kulturni ljudi
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by hello
Jahace još dugo, dugo, dugo na radost vecine i na žalost wiskey-a


super za rendera i wiskeya
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Eto, od 3 greške i kada ti se ukaže, ne prepoznaješ nego samo jednu. Svaka cast. Takav si i sa stripovima?
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Eto, od 3 greške i kada ti se ukaže, ne prepoznaješ nego samo jednu. Svaka cast. Takav si i sa stripovima?


"ja se izjednacam sa Malim Renderom"

da mi ne fali veliko slovo na pocetku recenice? A ovo zadnje, ne smatram greškom, jer ja pišem po Vuku

ma nije stvar pravopisa, bitno da si ti mene razumio pa ne polemišemo na forumu studija Hrvatskog jezika

da li si ti prof. hrvatskog jezika?
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/06/2007 : 09:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Bravo, "pogodio" si još jednu grešku. A do prekosutra ne bi se sjetio da je rendžer, a ne render. Toliko od mene u ovom topicu. Cao - bao.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/06/2007 : 09:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Bravo, "pogodio" si još jednu grešku. A do prekosutra ne bi se sjetio da je rendžer, a ne render. Toliko od mene u ovom topicu. Cao - bao.


pa vec sam ti objasnio za rendera, u proslom topicu... ali OK...
cao - bao
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16892 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/06/2007 : 16:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Pa ako pišeš po Vuku onda nikako ne može biti render nego rendžer.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000