forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer 10,11,12,13,14,15 u prodaji!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 06/03/2007 : 23:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Fazon ovih naslovnica,sto odaju duboku starost,uzmes strip nov a imas osjecaj da je 50-tak godina i divis se u kakvom je stanju.
Nadam se da ce ovo proci da se barem nagura 100-njak epizoda.




Porter



To bi bilo savršeno!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/03/2007 : 23:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by Kruger

kad ovo citami imam osjecaj kao da se dvadesetak lesinara skupilo oko helloa i ceka trenutak kad ce pokleknuti kako bi ga dokosurili

mozda bi bilo bolje da se okome na ludens i neke druge izdavace s nelogicnim cijenama i nelogicnim radovima, ali boje se ili bolje reci uglavnom se boje i svoje frustracije izljevaju prema nekom slabijem izdavacu



A bolje da se isprave u pocetku nego da ga zahebu do kraja!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?




mislim da je stvar ispravljena, sto mi znaci koji je font ili da li je bolja bolja od originala, ja ne primjecuejm neku razliku u tim detaljima niti mi je to bitno

vaznije mi je da ludens ispravi svoje kretenske prijevode

ili da oni iz bookgloba razjasne zasto u o2 mjesecu najavljuju da ce nesto kostati 79 kn, a sad u 03 mjesecu 89 kn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/03/2007 : 00:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

kad ovo citami imam osjecaj kao da se dvadesetak lesinara skupilo oko helloa i ceka trenutak kad ce pokleknuti kako bi ga dokosurili

mozda bi bilo bolje da se okome na ludens i neke druge izdavace s nelogicnim cijenama i nelogicnim radovima, ali boje se ili bolje reci uglavnom se boje i svoje frustracije izljevaju prema nekom slabijem izdavacu



Prika, osjecam se kao direktno prozvai lešinar pa te samo upucujem da procitaš topic o Libellusovom MrNou gdje prigovaram šarenom dizajnu.
Pa i topic "Friško" di još uvik prigovaram po pitanju Umpah Paha jer slutim...šta god, znam da ce teško ispast onako kako bi volija. Do sada se nisan uplita u rasprave o izdanjima VG do ovog reborna. Tex-kiks, Julija-5 brojeva pa prominila spol, Mali Rendžer-9 brojeva a još na sisi. Ma daj, pa kako možeš reci da je primjedba, a naglasija san da je dobronamjerna, lešinarenje. Pa pogledaj hrbat na MR. Pa to je dno dna... a isto san kupija. Planiram ih kupit opet ali ne trpim da mi netko soli pamet sa pricom o popustima a ne udostoji se objasniti kako ostvariti taj popust. Prakticno i matematicki. Uveren sam da još nisu razmišljali o gomili problema na koje ce naici a ja sam negativac jer ih na vrime pokušavam upozoriti. Naravno, da bi ja ogloda malo mesa a ne samo kosti. U principu bi me tribala boliti ona stvar o njihovoj (ne)uspješnosti i planovima. Bonelli ionako nije moja preokupacija, dapace...

I prika, nemoj misliti da se ljutim, jok... Samo iznosim moje stavove. Nek' me demantiraju i javno cu se ispricati.

Još se nisan dotaka Ludensa, jer me zaboli ..... kakva je cijena a stripovi im imaju poprilicno ujednacenu kvalitetu. Kad nešto bitno pokake... eto me. Ako tebe nešto smeta, forum je tu pa udri

Nisan ni pljuva po Strip Agentu pa cu sad. Dizajn loga je katastrofalan, KATASTROFALAN. Ono sa numeracijom, sad me ima, sad me nema, jasno mi je jer znam razlog... Neujednacenost ispisa... ajme, moga bi se doktorat napisati... Za sad toliko.

Bookglobe, vec spomenut ali još jedan detalj... Sa svakim godišnjim dobom minja se i logotip.

Jesan li dotaka Fibru, nisan... premladi su... imam tek 4 njihova ( vidi, cak Marka spominjem kao množinu ) izdanja. Bit ce prilike.

Beli put... oooo pa Marlowe ( jebote nikad zapamtiti kako se piše ), dakle Vuk i ja smo imali prepiski ali ne mogu baš komentirati njihova izdanja jer su to uglavnom stripovi sa kojima se prvi put susrecem. Imam primjedbi ali mislim da se bude...

System C, pa zar nisu drugi imali dovoljno primjedbi, ne triban im baš i ja...ali i oni se popravljaju. Znaci triba kritizirati, ponekad ima efekta.

Marketprint; Stripoteka, moja ljubav... a cistin gradela sa njom. Papir je taman za to. No kupujem, i dalje, po dva komada... i cekam dan odlaska u Novi Sad da sa skladišta pokupim neotvorene primjerke.
Albume san vec spominja. Bilo mi je drago što ih štancaju ali vecinu bolje da nisu ni objavljivali bez kolora. Tornjevi...do jaja. Može se može, kad se hoce. Ili kad to uradi netko tko zna bolje.

Daj... ima li još tko? Ajde da još lešinarim.

PS
Sorry ljudi... kenjam, znam... a je neka južina no ne opravdavan se. Dapace, cili dan sam u nekom ushicenom stanju jer sam "proguta" najave iz SMG-a. Fibrina najava... Na liniji sam sa Libellusom... Tržište je buknilo. Oduševljen? Da! I baš zato hocu da izdanja budu što bolja. Pa taman ih objavljivali i moji najrodeniji ako mi se nešto ne svida to cu i reci.

PSS
Stvarno oprostite na udavu.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2007 : 00:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

kad ovo citami imam osjecaj kao da se dvadesetak lesinara skupilo oko helloa i ceka trenutak kad ce pokleknuti kako bi ga dokosurili

mozda bi bilo bolje da se okome na ludens i neke druge izdavace s nelogicnim cijenama i nelogicnim radovima, ali boje se ili bolje reci uglavnom se boje i svoje frustracije izljevaju prema nekom slabijem izdavacu

Evo ne mogu spavati od brige . Moram priznati da me sve ovo jako zabavlja i sigurno necu pokleknuti Procitah da neko dolazi u Dubrovnik, baš bi volio da se javi.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 07/03/2007 : 00:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Kruger

kad ovo citami imam osjecaj kao da se dvadesetak lesinara skupilo oko helloa i ceka trenutak kad ce pokleknuti kako bi ga dokosurili

mozda bi bilo bolje da se okome na ludens i neke druge izdavace s nelogicnim cijenama i nelogicnim radovima, ali boje se ili bolje reci uglavnom se boje i svoje frustracije izljevaju prema nekom slabijem izdavacu

Evo ne mogu spavati od brige . Moram priznati da me sve ovo jako zabavlja i sigurno necu pokleknuti Procitah da neko dolazi u Dubrovnik, baš bi volio da se javi.



pošalji mi na mail broj telefona pa cu ti se javit!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/03/2007 : 05:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Kruger

kad ovo citami imam osjecaj kao da se dvadesetak lesinara skupilo oko helloa i ceka trenutak kad ce pokleknuti kako bi ga dokosurili

mozda bi bilo bolje da se okome na ludens i neke druge izdavace s nelogicnim cijenama i nelogicnim radovima, ali boje se ili bolje reci uglavnom se boje i svoje frustracije izljevaju prema nekom slabijem izdavacu

Evo ne mogu spavati od brige . Moram priznati da me sve ovo jako zabavlja i sigurno necu pokleknuti Procitah da neko dolazi u Dubrovnik, baš bi volio da se javi.



pošalji mi na mail broj telefona pa cu ti se javit!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?


Šta ovo treba da znaci?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7417 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/03/2007 : 08:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Kruger

kad ovo citami imam osjecaj kao da se dvadesetak lesinara skupilo oko helloa i ceka trenutak kad ce pokleknuti kako bi ga dokosurili

mozda bi bilo bolje da se okome na ludens i neke druge izdavace s nelogicnim cijenama i nelogicnim radovima, ali boje se ili bolje reci uglavnom se boje i svoje frustracije izljevaju prema nekom slabijem izdavacu

Evo ne mogu spavati od brige . Moram priznati da me sve ovo jako zabavlja i sigurno necu pokleknuti Procitah da neko dolazi u Dubrovnik, baš bi volio da se javi.



pošalji mi na mail broj telefona pa cu ti se javit!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?


Šta ovo treba da znaci?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Prvo pusa, a sad još i ovo!!! Necu ništa pisat, Globinjo ce - kad vidi.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 07/03/2007 09:00:17
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 07/03/2007 : 09:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Renky, što ovo znaci? Po meni, treba te malo žacnuti, pa da postaneš kreativan. Svaka cast na komentarima, ma baš sa svime se slažem. Jedino mi je žao što si pogodio sa Stripotekom, ona je i moja ljubav. Na žalost, izgleda da nemaju ni želje ni volje da je bar malo poprave, bar što se tice papira.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 07/03/2007 : 11:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Kruger

kad ovo citami imam osjecaj kao da se dvadesetak lesinara skupilo oko helloa i ceka trenutak kad ce pokleknuti kako bi ga dokosurili

mozda bi bilo bolje da se okome na ludens i neke druge izdavace s nelogicnim cijenama i nelogicnim radovima, ali boje se ili bolje reci uglavnom se boje i svoje frustracije izljevaju prema nekom slabijem izdavacu

Evo ne mogu spavati od brige . Moram priznati da me sve ovo jako zabavlja i sigurno necu pokleknuti Procitah da neko dolazi u Dubrovnik, baš bi volio da se javi.



pošalji mi na mail broj telefona pa cu ti se javit!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?


Šta ovo treba da znaci?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Ja san taj koji ide u Dubrovnik, Seljo!!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/03/2007 : 11:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Znam ja da ti ideš u Dubrovnik, a tu je i pusa, sada tražiš broj telefona... Hmmm...

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 07/03/2007 : 11:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Znam ja da ti ideš u Dubrovnik, a tu je i pusa, sada tražiš broj telefona... Hmmm...

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Da li se to možda javlja ljubomora?

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/03/2007 : 11:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ne hvala, meni je ipak draži ženski spol. :-)

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/03/2007 : 11:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Fazon ovih naslovnica,sto odaju duboku starost,uzmes strip nov a imas osjecaj da je 50-tak godina i divis se u kakvom je stanju.
Nadam se da ce ovo proci da se barem nagura 100-njak epizoda.


100 epizoda bi bilo super da se izgura, nadam se da ce uspjeti i do kraja izgurati
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2007 : 12:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by SejoSexon

Znam ja da ti ideš u Dubrovnik, a tu je i pusa, sada tražiš broj telefona... Hmmm...

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Da li se to možda javlja ljubomora?

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?


Stripovi.com proglasili najseksipilnijeg clana foruma, neodoljiv ženama, a izgleda da ni muškarci nisu imuni na njegovu ljepotu, šarm i gracioznost:




Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2007 : 12:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Ajmo ljudi, uozbiljimo se
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 07/03/2007 : 12:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
He he u sta se ovo pretvorilo




Texas
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 07/03/2007 : 12:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Prijatno! Blago li ti se.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2007 : 15:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Idemo dalje:

[URL=http://imageshack.us][/URL]
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2007 : 15:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
[URL=http://imageshack.us][/URL]
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2007 : 15:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
[URL=http://imageshack.us][/URL]
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 07/03/2007 : 19:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Lijepo to izgleda


Texas
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/03/2007 : 19:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Renky

nisam direktno mislio na nikog, samo sam govorio o dojmu, bilo je i zlobnih primjedbi od pojedinaca koji taj dojam pojacavaju, a opt bilo je i dobronamjernih
a bilo je i cjepidlaka poput D Devila, doduse on je cjepidlaka pa je to razumjljivo i mora se to od njega ocekivati

nisam cita sve topice, no pohvalno je da si poceo kritizirati izdavace, doduse kad sam ja to cinio prije par godina onda sam bio razapinjan

samo naprijed s kritikama
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 07/03/2007 : 22:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
Zagor bi prebija malog rendžera!


the evil that man do lives on and on!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30814 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/03/2007 : 22:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Tex bi Zagora :-)
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/03/2007 : 22:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Renky

nisam direktno mislio na nikog, samo sam govorio o dojmu, bilo je i zlobnih primjedbi od pojedinaca koji taj dojam pojacavaju, a opt bilo je i dobronamjernih
a bilo je i cjepidlaka poput D Devila, doduse on je cjepidlaka pa je to razumjljivo i mora se to od njega ocekivati

nisam cita sve topice, no pohvalno je da si poceo kritizirati izdavace, doduse kad sam ja to cinio prije par godina onda sam bio razapinjan

samo naprijed s kritikama



Pa mislim da me dovoljno poznaješ da znaš kako cu uvik reagirati na nešto što smatram loše. Istao tako nikad ne reagiram iz zlobe nego dobronamjerno.
Na drugu stranu strip smatram zabavom i poprilicno sam tolerantan na puno grešaka u strip izdavaštvu ali ako reagiram, onda znaci da su poprilicno zabrljali. A svoj stav cu braniti dok me se ne razuvjeri. U tom slucaju ponovo nudim ispriku.

Plus, kritiziram ono što vidim ( dizajn ) ili ono što znam po pitanju kronologije ili preslagivanja epizoda.

Ne vidim razlog da se pljuje ili kritizira, recimo, cijena. A jedini razlog je što ne znamo šta tvori tu cijenu. Znamo samo kakva je u našim ocima, prihvatljiva ili ne. U opravdanost, bez predocenja svih elemenata, ne možemo se upuštati.
Naravno, isto vridi i za vrstu izdanja. Dakle, izdavacka politika pojedine kuce je njihova stvar i odabir. Hoce li biti HC ili SC, svejedno. Oni odlucuju ali mi kupujemo pa mislim da konacni proizvod možemo i komentirati. A komentari ponekad mogu pomoci... ako se studioznije priprema projekt i ako necija taština dozvoli uplitanje.

I ne uzimaj ovo previše ozbiljno.

Nek' i tebe zabavlja kao neke.

Pozdrav

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000