forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer 10,11,12,13,14,15 u prodaji!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/03/2007 : 23:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Tex bi Zagora :-)



a blek ce teksa
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/03/2007 : 23:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Renky

mene stripovi uvjek zabavljaju i uveseljavaju

najvise mi smeta los prijevod ili losa kvaliteta izrade

u svemu tome navazniji problem je cijena, naravno da ja ne mogu znati svaki detalja ali promatarajuci sve rasprave i objasnjenja raznih izdavaca primjetio sam kod nekih neke nelogicnosti





Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2007 : 09:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
dizajn je ok

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30815 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/03/2007 : 09:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Slozio bih se s Krugerom i mene stripovi uveseljavaju i zabavljaju i uopce mi nije bitno kak izgledaju, a da se situacija s naslovnicama, dizajnom i svim ostalim popravlja to je vidljivo.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/03/2007 : 11:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
tak je, ne treba bas pretjerivati i traziti dlaku u jajetu kao sto fumetisti komentira, moj stari poznanik i cjepidlaka, doduse veliki ljubitelj malog rendzera
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/03/2007 : 15:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
treba tražiti!a pogotovo kad kupuješ a ne dobivaš mukte!Uvedene su stare naslovnice od Donatellija na zahtjev citaoca a onda je sve pokvareno sa tipom slova korištenih za naslovnice

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2434 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 08/03/2007 : 17:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
i ja tako mislim

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/03/2007 : 22:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Vec nekoliko dana na mail mi stižu prijetece poruke nepoznatim fontom zbog dizajna Malog rendžera, a sve je kulminiralo danas kada je jedan stripofil došao cak iz Šibenika da bi dao posljednje upozorenje, zovu ga SONOR. Moram priznati da sam još u šoku; rlukle mli dlhtle odl stlaha, ali font ipak ostaje isti.

Pozdrav SONORU.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/03/2007 : 22:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma svi ti fontovi su za pickice
treba cekicem urezati slova na naslovnicu i to je to - za prave muškarce

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 09/03/2007 : 07:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Zapravo, divim se hello-u da vas još nije sve poslao negdje gdje sunce ne sja :) Stavili su naslovnice koje je vecina ljudi htjela, i sad kenjate zbog fonta, ovo prelazi u izopacenost duha i sunovracenje u ponore stripovskog ludila, kh, kh...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/03/2007 : 08:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Vec nekoliko dana na mail mi stižu prijetece poruke nepoznatim fontom zbog dizajna Malog rendžera, a sve je kulminiralo danas kada je jedan stripofil došao cak iz Šibenika da bi dao posljednje upozorenje, zovu ga SONOR. Moram priznati da sam još u šoku; rlukle mli dlhtle odl stlaha, ali font ipak ostaje isti.

Pozdrav SONORU.


Font ostaje isti=manje kupaca,pa ti kako hoceš!ja cu svoje novce potrošiti na druge stripove.Kit Teller mi nije neki strip,ali bi ga možda kupovao iz nostalgije i jer ide od pocetka i sa dobrim starim naslovnicama,ali sada mi ni vizuelno nije privlacan!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 09/03/2007 : 09:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by jaki
Font ostaje isti=manje kupaca,pa ti kako hoceš!ja cu svoje novce potrošiti na druge stripove.Kit Teller mi nije neki strip,ali bi ga možda kupovao iz nostalgije i jer ide od pocetka i sa dobrim starim naslovnicama,ali sada mi ni vizuelno nije privlacan!


znaci ti kupujes stripove samo radi vizuelne privlacnosti? ja sam mislio da se strip kupuje radi stripa, radi onoga sto je unutar korica, a ne radi fonta na koricama

znaci sve ove godine sam zivio u zabludi, nije vazno sta je unutar korica, bitno je da su korice lijepe i da je font na naslovnici lijep
i da je lijepo vidjeti na polici
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 09/03/2007 : 09:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Wanderer, pogodio si u centar, a i Stinky je puno puta upozoravao na taj problem. Danas su svi opsjednuti izgledom, a sadržaj je nebitan, kao u SAD-u 90-tih godina, kad su se objavljivali stripovi s hologramskim-foil embossed-glow in the dark-make pop-corn koricama... preseravanje na kvadrat!

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 09/03/2007 : 10:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by realist


...preseravanje na kvadrat!


apsolutno se slazemo u ovome...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2007 : 10:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa, MR se ne kupuje radi onog što je unutra (jer nema bogznacega unutra)... Prije bi ga kupio radi lijepe naslovnice!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/03/2007 : 11:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Pa što ce vam onda taj strip? Zna se gdje se mogu skinut naslovnice od MR-a. Skinite si lijepo naslovnice i odštapajte ih na papiru koji vam paše, smanjite ih, uvecajte ih, plastificirajte ih, trodimenzionirajte ih... i uživajte.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 14:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa, MR se ne kupuje radi onog što je unutra (jer nema bogznacega unutra)... Prije bi ga kupio radi lijepe naslovnice!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



a kao ljubav i rakete imaju neki kvalitetan sadrzaj
sadrzaj tog stripa je na nivou spanjolskih sapunica, mali rendzer je za taj strip remek djelo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/03/2007 : 15:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
oce li to konacno krenit??????????????????????????

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 09/03/2007 : 15:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Pa što sad fali naslovnicama?! Baš su OK složene.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 15:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DeeCay

Pa, MR se ne kupuje radi onog što je unutra (jer nema bogznacega unutra)... Prije bi ga kupio radi lijepe naslovnice!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



a kao ljubav i rakete imaju neki kvalitetan sadrzaj
sadrzaj tog stripa je na nivou spanjolskih sapunica, mali rendzer je za taj strip remek djelo




Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2007 : 15:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Gledanja sapunica zatupljuje znaci, dok citanje Malog Rendžera širi vidike. Pa da, profesore Kruger!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/03/2007 : 16:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by jaki
Font ostaje isti=manje kupaca,pa ti kako hoceš!ja cu svoje novce potrošiti na druge stripove.Kit Teller mi nije neki strip,ali bi ga možda kupovao iz nostalgije i jer ide od pocetka i sa dobrim starim naslovnicama,ali sada mi ni vizuelno nije privlacan!


znaci ti kupujes stripove samo radi vizuelne privlacnosti? ja sam mislio da se strip kupuje radi stripa, radi onoga sto je unutar korica, a ne radi fonta na koricama

znaci sve ove godine sam zivio u zabludi, nije vazno sta je unutar korica, bitno je da su korice lijepe i da je font na naslovnici lijep
i da je lijepo vidjeti na polici


Kupujem sa mojim novcima šta hocu!Prve epizode Kita su bezveze kao i vecina prvih Bonellija a i novije nisu bolje.Mislio sam uzeti neke novije epizode(montanari/Grassani)kad dodu nove epizode na red ali kad je helo najavio stare naslovnice privukle su me izgledom i vjerovatno bi kupio stripove od pocetka.Da,ponekad kupim stripove radi naslovnice
(zato one i služe-da privuku kupce a ne da ga odbiju).

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/03/2007 : 17:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Jaki, prika, aj sad ti malo nastavi ganjat vjetrenjace...

Što se mene tice ne želim više "zabavljati" raju. Ostajem pri stavu da je ovakav šlamperaj dno dna i da ne vridi više ništa ( dobronamjerno ) komentirati jer narcisoidnost je gadna boljka a neki postovi su na nivou, cak ispod nivoa, predškolskog uzrasta pa ih nema potrebe ni komentirati.


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/03/2007 : 20:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Jaki, prika, aj sad ti malo nastavi ganjat vjetrenjace...

Što se mene tice ne želim više "zabavljati" raju. Ostajem pri stavu da je ovakav šlamperaj dno dna i da ne vridi više ništa ( dobronamjerno ) komentirati jer narcisoidnost je gadna boljka a neki postovi su na nivou, cak ispod nivoa, predškolskog uzrasta pa ih nema potrebe ni komentirati.


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr






inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/03/2007 : 22:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Jaki, prika, aj sad ti malo nastavi ganjat vjetrenjace...

Što se mene tice ne želim više "zabavljati" raju. Ostajem pri stavu da je ovakav šlamperaj dno dna i da ne vridi više ništa ( dobronamjerno ) komentirati jer narcisoidnost je gadna boljka a neki postovi su na nivou, cak ispod nivoa, predškolskog uzrasta pa ih nema potrebe ni komentirati.


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

Ako je ovo bilo upuceno meni, a vjerojatno jeste hvala na "komplimentu"(ocito dobronamjernom ) Ali kad govoriš o dnu dna za naslovnice, vrijedaš dizajnericu koja je obavila solidan posao. Fontovi su radeni tako da što više budu nalikovali tal. originalima. Jednu stvar moraš shvatiti, koliko para toliko muzike.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000