forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer 10,11,12,13,14,15 u prodaji!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 22:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Gledanja sapunica zatupljuje znaci, dok citanje Malog Rendžera širi vidike. Pa da, profesore Kruger!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



tako je

kad vidim mcn na crs - u " ispljuvat " zato sto je pisao uvod za tako glup strip
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 22:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Krugeru, ako nesto nije za tebe i tebi se ne svidja, ne znaci da je glupo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 09/03/2007 : 22:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Baš namjeravam kupit prvi knjigu Ljubav i Rakete. 160kn u Libellusu, jel da?

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 22:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Krugeru, ako nesto nije za tebe i tebi se ne svidja, ne znaci da je glupo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ako neko na forumu kritizira neki strip, s pravom, valjda netko drugi ima pravo kritizirati njegove hvale ili kritike, to je normalno

mcn je prije nekog vremena kritizirao texa, s pravom, ja se s tom njegovom kritikom slazem, pa me je uzasno sokiralo kad sam vidio da je pisao uvod za neki los strip, volio bih to s njim malo produskutirati onako stripovski

presveto srce mi nije bas neki sjajan strip ali ga ne mogu popljuvati jer strip ima smisla, bosanske basne su ok iako bi autoru neke stvari htio pojasniti jer se koristio nekim netocnim podatcima, ali sve u svemu strip je ok
ljubav i rakete nisam uspio procitati do kraja jer me je taj strip iziritirao, nikad nisam volio spanjolse sapunice
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 22:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

Baš namjeravam kupit prvi knjigu Ljubav i Rakete. 160kn u Libellusu, jel da?

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.




kupi, ne slusaj ti mene

ovdje se radi o ponosu prema teksu

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 22:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

Baš namjeravam kupit prvi knjigu Ljubav i Rakete. 160kn u Libellusu, jel da?


Da.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 22:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ili malom rendzeru
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 09/03/2007 : 23:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Nisam citao još ništa od navedenog, ali mi Love and Rockets ne lice na sapunicu (pogotovo jer ga usporeduju s Marquezom). A kaj se kritike na basne tice, smatram da je u redu (cak poželjno) ponekad koristiti "netocne" informacije u stripovima (pošto se ne radi o udžbenicima ili prirucnicima). No, napominjem još nisam ništa citao pa samo komentiram Krugerov post!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pazi, ti smatras da je to los strip, on ne, dapace, iz tih se uvodnika itekako dobro vidi sto on misli o tom stripu. Usporedjivanje LJ&R sa spanjolskim sapunicama samo govori koliko si ga povrsno citao, a usporedjivati ga s Kitom govori kako mijesas kruske i jabuke.

Ljubav i rakete su pokupili cijeli niz nagrada po svijetu, i u Americi i u Francuskoj, na Angoulemu, autora zovu Gabrielom Garciom Marquezom stripa, sto se moze smatrati konsenzusom da strip nije los. Tebi se moze ne svidjati tema, crtez, ovo ili ono, ali to ne znaci da je on objektivno los, nego se jednostavno tebi ne svidja, ne pase ti. A to sto se tebi ne svidja, ne znaci da se svima ostalima mora ne svidjati. Prihvati to.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/03/2007 : 23:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pazi, ti smatras da je to los strip, on ne, dapace, iz tih se uvodnika itekako dobro vidi sto on misli o tom stripu. Usporedjivanje LJ&R sa spanjolskim sapunicama samo govori koliko si ga povrsno citao, a usporedjivati ga s Kitom govori kako mijesas kruske i jabuke.

Ljubav i rakete su pokupili cijeli niz nagrada po svijetu, i u Americi i u Francuskoj, na Angoulemu, autora zovu Gabrielom Garciom Marquezom stripa, sto se moze smatrati konsenzusom da strip nije los. Tebi se moze ne svidjati tema, crtez, ovo ili ono, ali to ne znaci da je on objektivno los, nego se jednostavno tebi ne svidja, ne pase ti. A to sto se tebi ne svidja, ne znaci da se svima ostalima mora ne svidjati. Prihvati to.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Njemu se rakete ne svidaju, a MR mu se svida i onda on izjavi da je MR za njega bolji strip od raketa i onda mu se izrugujete.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

Nisam citao još ništa od navedenog, ali mi Love and Rockets ne lice na sapunicu (pogotovo jer ga usporeduju s Marquezom). A kaj se kritike na basne tice, smatram da je u redu (cak poželjno) ponekad koristiti "netocne" informacije u stripovima (pošto se ne radi o udžbenicima ili prirucnicima). No, napominjem još nisam ništa citao pa samo komentiram Krugerov post!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.




u basnam to nije pozeljno jer nije ok time nekog povrijediti, narocito ako je netko sudionik nekih dogadjaja

sto se tice raketa cista sapunica
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pazi, ti smatras da je to los strip, on ne, dapace, iz tih se uvodnika itekako dobro vidi sto on misli o tom stripu. Usporedjivanje LJ&R sa spanjolskim sapunicama samo govori koliko si ga povrsno citao, a usporedjivati ga s Kitom govori kako mijesas kruske i jabuke.

Ljubav i rakete su pokupili cijeli niz nagrada po svijetu, i u Americi i u Francuskoj, na Angoulemu, autora zovu Gabrielom Garciom Marquezom stripa, sto se moze smatrati konsenzusom da strip nije los. Tebi se moze ne svidjati tema, crtez, ovo ili ono, ali to ne znaci da je on objektivno los, nego se jednostavno tebi ne svidja, ne pase ti. A to sto se tebi ne svidja, ne znaci da se svima ostalima mora ne svidjati. Prihvati to.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ne bi li ja imao pravo kritizirati neki strip

nisam toliko glup da ne znam sto je kit teler a sto ljubav i rakete, dovoljno sam stripova procitao i znam sto govorim
to sto je pokupio gomilu nagrada ne znaci da je kvalitetan, cak mi je razumljivo zasto je dobio toliko nagrade a za nist
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
ali to ne znaci da je on objektivno los,


to se ne zna
ako sam ja sam sebi objektivnost, onda je meni to objektivno loše
usput, ljubav i rakete su smece



Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Markos
ali to ne znaci da je on objektivno los,

to se ne zna
ako sam ja sam sebi objektivnost, onda je meni to objektivno loše
usput, ljubav i rakete su smece


Jesi procitao?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by hello
Njemu se rakete ne svidaju, a MR mu se svida i onda on izjavi da je MR za njega bolji strip od raketa i onda mu se izrugujete.


Ne mozes to dvoje usporedjivati. Mozes usporedjivati Kita sa necim njemu slicnim, a ne sa L&R, nema smisla. To je smijesno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne
jednom sam prilikom vidio u Q. tamo je to bilo, ne?
dovoljno mi je bilo vidjeti prvu stranicu i procitati dva-tri retka
ta ne misliš valjda da si tupim oštricu na bedastoce tog reda


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ne
jednom sam prilikom vidio u Q. tamo je to bilo, ne?
dovoljno mi je bilo vidjeti prvu stranicu i procitati dva-tri retka
ta ne misliš valjda da si tupim oštricu na bedastoce tog reda


Samo mi je to trebalo, hvala. Tek toliko da se podsjetim kako nema smisla raspravljati s tobom. Ti donosis sud o djelu od 3500 stranica na osnovu petnaestak i onda ocekujes da idem s tobom raspravljati o njemu?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by hello
Njemu se rakete ne svidaju, a MR mu se svida i onda on izjavi da je MR za njega bolji strip od raketa i onda mu se izrugujete.


Ne mozes to dvoje usporedjivati. Mozes usporedjivati Kita sa necim njemu slicnim, a ne sa L&R, nema smisla. To je smijesno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ovdje se moze raditi o ukusima ili o kvaliteti price

o ukusima se ne raspravlja

kvaliteta price
- u neku ruku su ovi stripovi nespojivi i namjenjeni razlicitoj publici, to je istina ali to jos uvjek ne znaci da rakete imaju kvalitetniju pricu od malog rendzera ili teksa, pa se tako opet vracamo na ukuse


prije nekoliko godina jedna osoba mi je pokazala kako vilin crtez ima pogresaka u crtanju anatomije, ispocetka sam to tesko prihvacao ali sam na kraju priznao da je to jednostavno tako, a opet vila je za mene i dalje vrhunski crtac, nista se nije promjenilo s tom spoznajom, samo to da nije savrsen
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/03/2007 : 23:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Renky

Jaki, prika, aj sad ti malo nastavi ganjat vjetrenjace...

Što se mene tice ne želim više "zabavljati" raju. Ostajem pri stavu da je ovakav šlamperaj dno dna i da ne vridi više ništa ( dobronamjerno ) komentirati jer narcisoidnost je gadna boljka a neki postovi su na nivou, cak ispod nivoa, predškolskog uzrasta pa ih nema potrebe ni komentirati.


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

Ako je ovo bilo upuceno meni, a vjerojatno jeste hvala na "komplimentu"(ocito dobronamjernom ) Ali kad govoriš o dnu dna za naslovnice, vrijedaš dizajnericu koja je obavila solidan posao. Fontovi su radeni tako da što više budu nalikovali tal. originalima. Jednu stvar moraš shvatiti, koliko para toliko muzike.



ma narafski. cuo sam da ariel u tiskari i dizajnu naplacuju 70 posto vise od verdane, dok je calibri oko 30 posto jeftiniji od becke snicle



Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by stinky

ne
jednom sam prilikom vidio u Q. tamo je to bilo, ne?
dovoljno mi je bilo vidjeti prvu stranicu i procitati dva-tri retka
ta ne misliš valjda da si tupim oštricu na bedastoce tog reda


Samo mi je to trebalo, hvala. Tek toliko da se podsjetim kako nema smisla raspravljati s tobom. Ti donosis sud o djelu od 3500 stranica na osnovu petnaestak i onda ocekujes da idem s tobom raspravljati o njemu?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ja sam procitao malo vise, a opet procitao sam mnogo stripova razlicitih zanrova

ti si izdavac tog stripa pa ti je tesko o tome govoriti
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/03/2007 : 23:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by stinky

ne
jednom sam prilikom vidio u Q. tamo je to bilo, ne?
dovoljno mi je bilo vidjeti prvu stranicu i procitati dva-tri retka
ta ne misliš valjda da si tupim oštricu na bedastoce tog reda


Samo mi je to trebalo, hvala. Tek toliko da se podsjetim kako nema smisla raspravljati s tobom. Ti donosis sud o djelu od 3500 stranica na osnovu petnaestak i onda ocekujes da idem s tobom raspravljati o njemu?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ovo bas i nije u prilog LR. po definiciji, nesto ovoliko rastegnuto ne moze u najmanju ruku biti izvrsno i s pravom se moze usporedjivati sa sapunicama, sorry...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Samo mi je to trebalo, hvala. Tek toliko da se podsjetim kako nema smisla raspravljati s tobom. Ti donosis sud o djelu od 3500 stranica na osnovu petnaestak i onda ocekujes da idem s tobom raspravljati o njemu?




ni najmanje ne ocekujem raspravljati o raketama, jer me to ne zanima
dao sam svoj sud o tome i to je dovoljno, za potrebe ovakve konverzacije
osim toga, što se buniš - to ti je najbolja reklama, možda tkogod i kupi, nakon što je vidio da Veliki Plesac Na Živci ovako kudi taj stripic
moja pokuda je najbolja preporuka za ekipu gutaca

stvari koje tebe nemaju smisla, meni su furka, te obrnuto - a najbolja fora: više cijenim svoje furke; tvoje prihvacam ali i vrednujem cekicem i postavljam na nisko do sredine rang-liste

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
nisam ocekivao da ce se Markos javiti, samo sam htio braniti cast malog rendzera, jer su ga pojedinci blatili

ljubav i rakete sam spopmenuo jer je najnoviji strip koji mi se nije svidio
vuk iz oza takodjer, to je izaslo u stripoteci, i onda tamo neki pljuju po rosinskom i njegovim djelima, rosinski je doktor za vuka iz oza i njegovog autora
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
to je u redu
premda je meni i mali rendžer bezveze


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/03/2007 : 23:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ah da,
osim ku-klux-klan i nemam pojma što još
šume umiru
gucar crnobradi se drži

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000