forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer 10,11,12,13,14,15 u prodaji!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/03/2007 : 16:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Tebi stinky neke stvari nikad nece biti jasne, ocito. Kao prvo, ne mozes govoriti da nesto ne valja ako to nisi konzumirao. Jednostavno, ne mozes. Mozes reci da te ne zanima tematika, ali to nema nikakve veze sa kvalitetom doticnog stripa. Ni mene ne zanima zabavna glazba, ali ne pada mi napamet reci da je Oliver smece. Ne volim akcione filmove, ali U zmajevu gnijezdu cu pogledati sto puta. Ne volim (pseudo)filozofiju, ali Igra staklenih perli mi je remek djelo. Ne volim... moram li dalje nabrajati? U svakom zanru postoji odredjeni broj vrhunskih ostvarenja vrijednih paznje, cak iako inace ne volis zanr kojem pripadaju, zato je svojom kvalitetom i ostalim osobinama nadilaze sve ono sto te odbija od zanra. Donositi ad hoc/apriori zakljucke o nekom djelu na osnovu pripadnosti zanru i svrstavati stvari u ladice bez da si ga konzumirao je krivo, neposteno i glupo. A pogotovo jos i ponositi se time.

I ne, Spaghetti brothers nemaju veze s Kumom. Spaghetti brothers su u osnovi crna komedija o ljudskim karakterima. Jebe se mene hoces li ti to kupiti ili ne, procitati ili ne, ali daj vise prestani srati o stvarima koje nisi uopce procitao, ako hoces da te shvatimo iole ozbiljno. U protivnom ces ovdje zauvijek ostati ono sto jesi, forumska luda.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/03/2007 : 17:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
markos
cak i onakav post-u-hipu, post-od-sekunde, post-dok-mi-se-svidi, post-napišem-kad-god-hocu, post-bez-po-muke,
za tebe je pretežak
cak i tamo ima stvari koje idu dublje od tvoje pristaje-mi-ozbiljnosti
daj se malo opusti, možda da se nasmiješ, nemam pojma udahni si malo helija

tj.
dosta je meni toga jasno (još više ne), ali tebi nije jasno ništa osim onog površinskog itd.

dalje,
da me se shvati ozbiljno? pa ti se šališ
i to na forumu? ako je ovo mjesto kriterij ozbiljnosti, bitnosti, onda ja rade ostajem luda

a sad nešto sasvim drugacije
što tebe tak jebe (njofra)?
kaj ja velim da su mi špageti bezveze...ništa strašno...kako zamišljaš da moram to procitati da bih znao jel su mi bezveze ili ne? poznaješ li ti mene bolje ili to ipak znam ja?
ajde dobro, ja prihvacam da si ti tip tipa koji ce nakon što primjeti dva-tri puta da mu je pogled odlutao na izmet u školjki, otrcati do psihica da mu ovaj objasni u cemu je trik, - no, ja ti nisam taj
meni su takvi smiješni...pa i vrijedni prezira
kolko je tebi oslonac da se uhvatiš na "društveno-filtrirano", da se osjetiš pripadnikom grupe, zajednicki cilj, zajednicki interes - meni nije
donositi sudove a priori? a nego kako drukcije...to ti se zove refleksija...tak možeš onda pomišljati unaprijed (i unazad, premda živiš samo u sadašnjosti)...vidiš, imaš tu glavicu, i onda ti se unutra odvija sukob raznoraznih motiva, i onda jedan odnosi pobjedu
svi tako rade (u gomili stvari)
pa i ti, premda se tu foliraš
glupo je baš obratno - sve konzumirati pa tek a posteriori znati
to i jesto obilježje glupana...ili povodljivih...slabih

pnosoti se...a nego kako

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 11/03/2007 : 17:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
jedan je ozbiljan
drugi ne

ne idu zajedno ka ni Kit i raketa
tako mi Teleskpulosa


no , moram stat na stranu druga stinkija
naime , zašto , za ime božje , on ne bi imo pravo da piše pizdarije i da ocjenjuje iz rukava bez bilo kakvog saznanja o icemu
on je time postavio svoj nacin , svoj kriterij
ko i u odabiru stripova
ko voli nek izvoli

pa vladari svijeta se tako stoljecima ponašaju
i svi im se klanjaju
zbog love
zbog vlastite ogranicenosti
zbog noža na vratu
i svi mo kolko god se busali u svoja prsa
okrecemo se za njima

jebga pocneš li ono nece mene niko na mom sajtu
buš ga ispraznil
nema druge nema rasprave
tako ti je to
okusijo na vlastitoj koži
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 11/03/2007 : 18:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
daklem
ne prihvacam njegov nacin
nego pravo da ga ima
comprende

no pošto je decec bic božji
treba ga imat na umu
glede samopromjene
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 11/03/2007 : 18:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Don't think me unkind
Words are hard to find
The only cheques I've left unsigned
From the banks of chaos in my mind
And when their eloquence escapes me
Their logic ties me up and rapes me

[De do do do, de da da da
Is all I want to say to you
De do do do, de da da da
Their innocence will pull me through
De do do do, de da da da
Is all I want to say to you
De do do do, de da da da
They're meaningless and all that's true]



I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/03/2007 : 18:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
police

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 11/03/2007 : 18:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message


I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 11/03/2007 : 19:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by hello
Sonor mi je na picu rekao par rijeci hvale za tebe.



kaj si uopce sumnjao?

Tako je govorio Zagortustra.



Ja nikad u tebe nisam posumnjao!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/03/2007 : 19:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
bravo za tebe!
nisi nevjerni toma;)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/03/2007 : 19:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
<thought on>
Uskoro cete doci do devete stranice, bice nezgodno jer mogu pomisliti da ih odjednom ima 15 s ovakvim nazivom topika.

</thought off>

"Difficult takes a day, impossible takes a week."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/03/2007 : 21:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

daklem
ne prihvacam njegov nacin
nego pravo da ga ima

comprende

no pošto je decec bic božji
treba ga imat na umu
glede samopromjene



naturalmente. neki to nikako da shvate...no i to je njihovo pravo

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/03/2007 : 22:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Promasili ste ceo fudbal. Ima on pravo na svoje misljenje, kao sto i je imam pravo osporavati ga ako je neosnovano ili neargumentirano.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/03/2007 : 22:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
oceš reci, ako ti misliš da je neosnovano ili neargumentirano
ne laskaj si da si ti izricatelj "konacnih sudova"

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/03/2007 : 22:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
naravno, ako ja mislim da je neosnovano, to se podrazumijeva.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16897 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/03/2007 : 09:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Sve je to super, ali da li ce Van Gogh vec jednom nesto da poradi na distribuciji? OK je to prodavati svoje izdanje u Dubrovniku, ali ako van Hrvatske mozes nabaviti ova izdanja na 2-3 mesta, onda je to vec problem. Zar je tako tesko nesto poraditi u cilju poboljsanja distribucije?


Teško da ce oni bilo šta uraditi na poboljšanju distribucije, carina i previše mala kolicina prodatih stripova su nepremostive prepreke.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/03/2007 : 11:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DeeCay

Gledanja sapunica zatupljuje znaci, dok citanje Malog Rendžera širi vidike. Pa da, profesore Kruger!




tako je

kad vidim mcn na crs - u " ispljuvat " zato sto je pisao uvod za tako glup strip



Te starije epizode MR zaista ne mogu svariti.... Poslije dolaze puno bolje epizode. Tako da nisam govorio za cijeli serijal u potpunosti nego te najstarije epizode.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 12/03/2007 : 18:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
To sa carinom ne mogu da shvatim, pa postoji barem sto hrvatskih izdanja koja se redovno pojavljuju na kioscima, o hrvatskim knjigama po knjizarama da i ne govorimo... pre bih rekao da nekom nje bas stalo da se potrudi

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by osim

Sve je to super, ali da li ce Van Gogh vec jednom nesto da poradi na distribuciji? OK je to prodavati svoje izdanje u Dubrovniku, ali ako van Hrvatske mozes nabaviti ova izdanja na 2-3 mesta, onda je to vec problem. Zar je tako tesko nesto poraditi u cilju poboljsanja distribucije?


Teško da ce oni bilo šta uraditi na poboljšanju distribucije, carina i previše mala kolicina prodatih stripova su nepremostive prepreke.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2007 : 21:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

hans je loš
negdje izmedu ljubavi i rakete i kita telercine
ko je prvi ko zadnji nikad saznati necemo
vrlo je jednostavno
ono što te muci dok citaš nije dobro
ono što progutaš je ludilo
recimo špagetiji
kolko nas tolko ukusa

meni je tugovanka puuuuuuuuuuno bolja od hansa
al nije niš specijalno

kit je potraga za djetinjstvom
i tako ga treba shvatit i prihvatit
i ne može se nikako usporedivat sa raketama
to su dva razlicita pravca u ovoj umjetnosti
prema raketama imam hocu necu odnos





meni je hans bolji od tugovanke, tebi obrnuto, to je ukus

e sad rakete i mali rendzer, ok nisu namjenjeni za iste kupce, moguce da je mali rendzer za djecu, mali render se s vremenom popravlja na bolje, ali prica je takva kakva je i nije lose napisana, moguce je da ni rakete nemaju bolju pricu od malog rendzera, moguce je da rakete imaju losiju pricu, bez obzira sto su rakete namjenjene za druge kupce to jos uvjek ne garantira da ima bolju pricu od malog rendzera

spageti imaju dobru pricu i bez obzira da li ih ljudi povezuju s kumom ili ne strip je jako dobar
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2007 : 21:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Te starije epizode MR zaista ne mogu svariti.... Poslije dolaze puno bolje epizode. Tako da nisam govorio za cijeli serijal u potpunosti nego te najstarije epizode.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



bez obzira na sve ne treba stvarati problem i ismijavati malog rendzera i onima kojima se svidja mali rendzer

neces vjerovati koliko starijih stirpofila voli malog rendzera

i bez obzira na sve mali rendzer ima dobru pricu i to je dobar strip

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 12/03/2007 : 21:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
uporan si ka mazga
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2007 : 21:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
vise ili manje nego neki drugi

ne mogu dozvoliti da mi netko pljuje po malom rendzeru a da ga nisam izresetao argumentima
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/03/2007 : 15:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Od danas u prodaji u strip knjižarama MoreComics, Libellus i Tino svi brojevi, a na kioscima broj 10. Popis kioska možete vidjeti na web stranici:
http://www.vangogh.hr/strip/popis_p_m.html

Takoder vec od sutra možete telefonski ili mailom naruciti i izravno od Van Gogh-a navedene brojeve i ostvariti popust od 5% za 2 narucena broja, 10% za 4 i 15% za 6 narucenih brojeva.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/03/2007 : 15:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DeeCay

Te starije epizode MR zaista ne mogu svariti.... Poslije dolaze puno bolje epizode. Tako da nisam govorio za cijeli serijal u potpunosti nego te najstarije epizode.



bez obzira na sve ne treba stvarati problem i ismijavati malog rendzera i onima kojima se svidja mali rendzer

neces vjerovati koliko starijih stirpofila voli malog rendzera

i bez obzira na sve mali rendzer ima dobru pricu i to je dobar strip



Ma koju dobru pricu? Nemoj me nasmijavat... Novije epizode su superiorne totalno nad ovim prvima. Nisam rekao da su debilne ili nešto baš krajnje uvredljivo, ali su naivne i pisane za mladu publiku. Ako se drugima svidaju nek uživaju. Dapace!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 26/03/2007 : 16:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Od danas u prodaji u strip knjižarama MoreComics, Libellus i Tino svi brojevi, a na kioscima broj 10. Popis kioska možete vidjeti na web stranici:
http://www.vangogh.hr/strip/popis_p_m.html

Takoder vec od sutra možete telefonski ili mailom naruciti i izravno od Van Gogh-a navedene brojeve i ostvariti popust od 5% za 2 narucena broja, 10% za 4 i 15% za 6 narucenih brojeva.


Kakav je plan za tiskanje prvih 9 brojeva? odnosno kada ih mozemo ocekivati?
da li je izlazak brojeva 1-9 uvjetovan dobrom prodajom brojeva 10-15? ili ce izaci bez obzira na rezultate prodaje ove prve ture?
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 26/03/2007 : 17:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Pa cini mi se da je @hello rekao da ce to izaci SVAKAKO.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000