forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Buducnost spidermana na filmu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/03/2007 : 16:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Još nam nema treceg dijela na malim ni velikim ekranima, a vec se plete mreža oko daljnjih nastavaka... Tobey nece dalje jer kao to više nije to, Dunst veli da nece ako nece Raimi režirati, Raimi veli da Spiderman nije Spiderman bez Tobeya. I kaj im možeš?! Mada skipte se rade, fanovi vec dalje planiraju sequele, a producenta vele da ima obilje prica iz doticnih stripova...

"In an August 2006 interview with MTV, Marvel producer Kevin Feige anticipated more sequels to the Spider-Man films "because of the wealth of stories in the comics." However, Feige stated that Tobey Maguire may not return to portray Spider-Man in the future.[69] In addition, Maguire expressed the sentiment that the film franchise could not continue as strongly in the future. "I'm not sure if there are more stories for this character that are interesting enough to be excited about doing more," said Maguire. With his contract expiring with Spider-Man 3, the actor said, "I am not completely closed to the idea of another one if it made sense but I would say the odds were in favor of this being the last one."

Kirsten Dunst said she would only be interested in being back for another sequel if director Sam Raimi returned to the helm. [38] J. K. Simmons said, about future sequels, that Raimi was "certainly open to doing more".

Raimi told Premiere magazine that he "couldn't imagine" doing more sequels to the Spider-Man films without Tobey Maguire in the title role, but refused to completely rule out directing any future installments. Maguire said the film ties up a lot of storylines and "is a natural point for the team to break up".

On the other hand, Avi Arad feels that some issues come to an end, but due to the character's age and his complex love life, the story is still continuous.

In January 2007, Columbia Pictures entered negotiations with screenwriter David Koepp, who is credited with the first Spider-Man screenplay, to pen the script for a fourth film, which would be released in 2009 or 2010"


Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/03/2007 : 16:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne vidim kaj si se tolko zapalil za taj prosjecni filmic
ko da nemaš doma 500 boljih
hehe

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/03/2007 : 16:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mogo sam birat, otvorit topic o mojim nepregledanim filmovima ili o nekom strip elementu. Odabrao ovo drugo... Mada volim gledati sve i svašta, no strip ekranizacije su mi prve na listi. I gotovo!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/03/2007 : 16:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma, razumio sam svršne uzroke i prije tvog replya

strip-ekranizacije prve na listi? zašto?

što se nadovezuje na sljedece: zašto uopce baš strip? pitanje za sve

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/03/2007 : 16:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Jer sam strip freak, a za to mi je valjda kriva neka genetska predispozicija kojoj nisam mogao pobjeci... Možda je okolina kriva, tko bi znao.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/03/2007 : 16:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Nakon jedinice, bio sam skeptican za dvojku, koja me je na kraju oduševila! Rijetko kad mi je nastavak bio bolji, kao u slucaju Spidermana.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/03/2007 : 16:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
je da, ali kaj ti se toliko svida baš u stripu?
gle, i ja sam gorio , pa i jacim žarom za strip, i vidi me sada - nema više onog sjaja u travi
mislim, još mi je tu negdje taj strip, ali to je više kao neko nevino zadovoljstvo, sjecaje na neukaljanu ljubav i tak te finte

a genkameni receno, "sve što se može reci", ne mora nužno biti u stripu, tj. druge forme su zapravo jace od stripa. film, npr.
u tom smislu, što je to što te baš veže za strip, tebe ili bilo koga ovdje?

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/03/2007 : 16:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Teško je odgovoriti na to pitanje. Volim podjednako i druge stvari, pogotovo film. Košarka, na primjer, nema mi veceg gušta nego otici s frendovima na hakl. Ili procitati dobru knjigu. Šta ja znam, strip sam zavolio još kao klinac i u velikoj mjeri je utjecao na moje djetinjstvo i prošlost opcenito. Priznajem da mi nije tako veliki gušt kao prije, citati strip za stripom, ali kad me uhvati procitati novi primjerak, nema mi ništa bolje...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 07/03/2007 : 18:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
A ja velim nema Spiderman filma bez Kirsten Dunst bradavica (baš me zanima kakva bu scena sa vodom u trojci)!:o)

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/03/2007 : 17:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Zakaj strip? Prvo par prakticnih razloga.
1. Nazovikolekcionar sam pa volim skupljati stvari
2. Prije ceš riješiti 1 strip nego 1 film
3. Ne želim dopustiti da kult knjige/stripa/papira odumre (glavno da se nešto cita, bilo što) - ne želim da film ili comp kao mediji progutaju strip kao medij
4. Nepovezane slikice u stripu tjeraju mi mozak da zamišlja stvari koje se dešavaju izmedu njih
5. Nostalgicni aspekt - možda me vraca u ono vrijeme kad sam bio dijete koje je uživalo u svakom stripu kojeg je procitalo
6. Mogu pisat recenzije Ajd zamisli ti mene da recenziram Shopenhauera, ne bi išlo, kaj ne?

Mislim, i to je to... Izgleda da ih citam zato jer su prakticni?!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/03/2007 : 18:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
gledao sam i ja spidermana, samo jedinicu, ali ako su i ostali takvi, bas me briga sudbina filma
Go to Top of Page

K.G. 21
Junior Member



Croatia
480 Posts

Member since 01/05/2006

Posted - 08/03/2007 : 22:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send K.G. 21 a Private Message
Ma od svih tih komercijalnih filmova o marvelovim junacima jedino mi valja X-MEN, stvarno dobro napravljen film, odlicni glumci, nastavak dobar kao i prvi dio, stvarno mi je film cista ludnica. Ove ostale komercijalne gluposti s 300 puta više specijalnih efekata nego dobre glume su mi sranje. E da, skoro zaboravih - i SinCity nije loš.

Nisam Dani DeVito al sam do jaja
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/03/2007 : 00:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Zakaj strip? Prvo par prakticnih razloga.
1. Nazovikolekcionar sam pa volim skupljati stvari
2. Prije ceš riješiti 1 strip nego 1 film
3. Ne želim dopustiti da kult knjige/stripa/papira odumre (glavno da se nešto cita, bilo što) - ne želim da film ili comp kao mediji progutaju strip kao medij
4. Nepovezane slikice u stripu tjeraju mi mozak da zamišlja stvari koje se dešavaju izmedu njih
5. Nostalgicni aspekt - možda me vraca u ono vrijeme kad sam bio dijete koje je uživalo u svakom stripu kojeg je procitalo
6. Mogu pisat recenzije Ajd zamisli ti mene da recenziram Shopenhauera, ne bi išlo, kaj ne?

Mislim, i to je to... Izgleda da ih citam zato jer su prakticni?!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Svakako zanimljiv pogled na strip. Bravo!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 09/03/2007 : 01:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message
quote:
Originally posted by K.G. 21

Ma od svih tih komercijalnih filmova o marvelovim junacima jedino mi valja X-MEN, stvarno dobro napravljen film, odlicni glumci, nastavak dobar kao i prvi dio, stvarno mi je film cista ludnica. Ove ostale komercijalne gluposti s 300 puta više specijalnih efekata nego dobre glume su mi sranje. E da, skoro zaboravih - i SinCity nije loš.


"sin city" nije marvelov strip.
Go to Top of Page

K.G. 21
Junior Member



Croatia
480 Posts

Member since 01/05/2006

Posted - 09/03/2007 : 14:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send K.G. 21 a Private Message
da upravu si, moj zajeb, al film je dobar

Nisam Dani DeVito al sam do jaja
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2007 : 15:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ionak je to za nas primarno Bonellijevce sve što dolazi od preko bare superherojština...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000