forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stjepan Šejic-First Born-Witchblade
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/03/2007 : 16:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Šejic razara:proskrolajte dolje
http://www.comicbookresources.com/news/newsitem.cgi?id=10070

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!

Edited by - jaki on 28/01/2008 21:22:27

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 23/03/2007 : 11:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
ko je taj tip, prvi put cujem? ali super crtež, svaka cast...

quote:
Marz is joined by Croatian painting sensation Stjepan Sejic (THE DARKNESS: LEVEL 1, WITCHBLADE)


hehe

a jebemu, skinuo sam nedavno Darkness lev. 0 i 2, a taj 1 sam baš nekako uspio propustit na torrentima... ko ce sad to nac di je bilo...
šta je on vec radio na Witchblade? ja sam zapeo na 24. broju s tim vec neko vrime...
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 23/03/2007 : 13:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
tip je luuuuuuud.... jebeno crta...
a i njegova prica o uspjehu me totalno razveselila... covik vidija Witchblade, oduševija se i nakon nekoliko godina ju crta... zaaaakon

inace se slažem s njim... topcow je što se crteža tice stvarno jak... silvestrija obožavan...
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 23/03/2007 : 17:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Stjepan je Šejic, eto, , nije nikakva kritika, samo da se zna.

http://rumblebum.blogspot.com/
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 23/03/2007 : 17:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
kolko ima godina covik?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/03/2007 : 18:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Boyan.P

bas i nedavno seinfeld postao neke slike od njega,
ma super je on
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=25093

.
.
up the irons..



A Rico prije mene ! Evo sada ga svi otkrivaju ko cuda u Bosni !

"Difficult takes a day, impossible takes a week."
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 23/03/2007 : 19:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
vi ste bili ispri svog vrimena...
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 28/03/2007 : 18:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
hahaha, stari moj, divno je biti anonimac, radi se u miru XD, e pa ovako,
ime mi je stjepan šejic , 26 mi je godina, slikar sam, crtac i hm...digitalni ilustrator...valjda, sad radim za top cow a suradujem sa dynamiteom, arcanom i novostvoernom kompanijom na jednom monstruozno velikom katolickom stripu. poceo sam sa arcaninim kadeom, nastavio sa prvom gažom na darkness wolverine gdje sam bio kolorer. nakon toga su skužili da ja znam crtati, pa sam dobio darkness level 1, witchblade 105, 106, i 107, od kojih završavam 106, nakon njih preuzimam first born, a nakon toga nešto veliko..tako su mi urednici oduševljeno rekli dok su se cerekali...hm...pitam se... no enivejz, sve su to koraci da se afirmiram prije nego izdam svoj vlastiti monstruozni projekt ravine...12 izdanja po 80 stranica svako, epski fantasy a u meduvremenu eto zajebavam se pomalo uceci rad na kompjuteru i usavršavajuci znaja o stilovima...trenutacno sam naucio i mange, zgodno ih je znati crtat lol. stripove sad radim kompletno digitalno, prije je bilo drugacije, znam slikati , i prilicno sam dobar u tome, no mali stan rezultirao je bacanjem u smece preko 2000 stranica radova crteža i skica, skeniranje kojih bi trajalo godinu dana, i tako sad radim na kompu, no svaki dan potrišim pokoju punticu iz tehnicke lol a kad se prilika ukaže oslikam neki zid akrilima
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 28/03/2007 : 20:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Di si stari, eto samo pozdrav!

http://rumblebum.blogspot.com/
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 28/03/2007 : 20:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
stjepane, svaka cast! bilo je i vrijeme da se osvjezi croatian penetration! : )
ali srce me boli zbog onih 2000 bacenih stranica! jedan post na ovom forumu i imao bi desetke dobrovoljaca da ti isprazne stan, sve fino popisu, poskeniraju i uredno vrate! : )

http://dzukalog.blogspot.com/
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 28/03/2007 : 20:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
a šta se može lol no pomalo gomilam ja toga opet a ionako nakon što završim ravine odlucio sam napraviti jedan slikani projekt opet tako da ce biti materijala ;))
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 29/03/2007 : 03:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
witchblade 105, 106, i 107, od kojih završavam 106, nakon njih preuzimam first born, a nakon toga nešto veliko..tako su mi urednici oduševljeno rekli dok su se cerekali...hm...pitam se... no enivejz, sve su to koraci da se afirmiram prije nego izdam svoj vlastiti monstruozni projekt ravine...12 izdanja po 80 stranica svako, epski fantasy


Poceo sam ponovo citat Witchblade, taman cu doc do tvojih brojeva kad to sve izide... A super mi zvuci, sudeci prema crtežima, taj tvoj fantasy projekt, nadam se da ce se nac kod nas izdavaca za to...

Cisto me zanima, jel ti sve kontakte s Amerima obavljaš priko kompjutera/telefona/faksa ili moraš tu i tamo i otic stvarno u SAD?
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 29/03/2007 : 07:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
ma kad ga objavim tamo lako cu ako treba i sam financirati objavljivanje ovdje, jer plan je prvo objaviti u americi , nakon toga forma ce ga dalje šopiti u japan a za to vrijeme ja vodim bitku ovdje , u teoriji bi trebalo raditi lol, možda zvuci da se zajebavam no kad su stripovi u pitanju smrtno sam otbiljan,

sad baš u petom mjesecu gostujem na prvoj svojoj konvenciji, ..o zaboga....jel to u petom mjesecu??? bilo bi sranja da mi se poklopi sa vjencanjem na koje sam pozvan...hm to bi bilo neugodno.. možda je sedmi moram provjeriti, uglavnom idem na san diego comicon. a inace da , blaženi internet, radim doma i šaljem fajlove preko neta

nego pazi ovo, radi mi jedan manijak sajt..sav u flashu pa se malo teže otvara no prilicno jaka stvar
http://stjepansejic.com/1.htm ...neznam postat linkove :/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/03/2007 : 08:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
san diego!!you lucky man!Dolaziš li na Mafest??

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 29/03/2007 : 12:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
znam no poludili su sad pripremaju raspored konvencija, lol jel trebaju kome autogrami jer cu se naupoznavati poznatih crtaca i pisaca, nego što je mafest... malo sam ispao iz stvarnosti u zadnje vrijeme
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/03/2007 : 15:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
mafest je trodnevni festival stripa u Makarskoj(drugi po redu)na koji dolaze svi oni koji nešto znace u svijetu stripa u HR!pa bi i ti trebao doci!Ove godine se održava oko 20.05 a gosti su autori Martina Mystera:Castelli i Fillipuci!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 29/03/2007 : 17:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
makarska huh, mogao bih doci ionako sam propustio crš ...opet mrf...

boyan, ok što te zanima, neko odreden ili random trbat ce mi i tvoja adresa
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/03/2007 : 18:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by nebezial
jel trebaju kome autogrami jer cu se naupoznavati poznatih crtaca i pisaca,



oke, ju askd for it!:)

brian lee o`malley
andy kuhn
becky cloonan
gabriel ba
brian k vaughn
darwyn cooke
brian hurtt
i ajd recimo - richard moore.
ako je malo - apdejtujem malo kasnije:)))


edit: zaboravih NAJbitnijeg - Les McClaine.

****************
"It eats you starting with your bottom!"

Edited by - BlekenDekara on 29/03/2007 18:28:07
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 29/03/2007 : 18:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ju! Ju! Ju!
Ja cu da budem obzirniji, pa cu traziti samo Briana K Vaughana i Richarda Moora. :)
Naravno, ako sretnes Jossa Whedona, OBAVEZNO ME SE SETI!!!!!!!!!!!!!!!


Inace, (posle grebanja o autograme, dolazi uvlacenje:) isto sam odusevljen tvojim radovima. :)
Bas me zanima sta je to veliko sto ti gazde planiraju.

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 29/03/2007 : 18:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ako ne ugrabis, nikog od njih, ugrabi koga uspes. :D
Al' sam alav, a? ;)


I (jos malo uvlacenja) ako moze da padne i neka tvoja ilustracija, bilo bi super.

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 29/03/2007 : 18:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
baš sam gledao na sajtu od san diego comicona, još nisu objavili popirs za artists alley, iako pouizdano znam da ce wheedon doci,ma budem poharacio od sviju lolpa navali narode, iako ce mi kamion trebati da sve dovucem no koga briga ove godine idem na pet konvencija pa cemo pokriti sve nji lol i da u srpnju je, pobrat cu tamo stripšove i odmah i potpuise za njih, fora urednica mi poslala freshmene sa potpisom hugha sterbakova i setha greena lol, scotty evil ljudi moji hahahahah
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/03/2007 : 21:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by nebezial

hahaha, stari moj, divno je biti anonimac, radi se u miru XD, e pa ovako,
ime mi je stjepan šejic , 26 mi je godina, slikar sam, crtac i hm...



Od sada vise nisi anonimac, dobrodosao !

"Nous n'héritons pas la Terre de nos parents, nous l'empruntons a nos enfants!" --Antoine de Saint-Exupéry--
Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 29/03/2007 : 22:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
hehehe nema problema, no zeznuo si se što se tice istre, rodom sam iz slavonije , no do malih nogu živim u crikvenici, , no uglavnom sve cu saznazi pa cu ovdje složit listu za prijave kom šta treba, no razumno jer ipak teglim i laptop i mapu i stvari, jer idem odmah nakon toga kod ron marza pa idemo u new york isto je neka nonvencija pa ce se haracenje nastaviti tako da cu vam javit sve detalje oko toga koga sve mogu copit za potpis
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 29/03/2007 : 22:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
Meni je zanimljivije kako je Stjepan Šejic, ako ne griješim, jedan od prve generacije naših strip autora kojima nije trebalo domace okruženje da se probije, ni fanzini, ni strip-casopisi, ni Patci ni Naši ni Yu-stripovi; Internet, kompjuter i pici brale u Jameriku. Totalno sinteticka generacija, ne treba im ni papir ni olovka:)

Inace, baš izašla Witchblade #104, gdje ima par strana pituranih od Šejica, a i naslovna mu je odlicna.

Go to Top of Page

nebezial
Starting Member

51 Posts

Member since 17/11/2006

Posted - 29/03/2007 : 22:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nebezial a Private Message
lol da nova generacija, uz malo srece naci ce nas se još, mislim svaka njima tamo cast no nebih mogao živjeti tamo, a što se papira i olovke tice ooo toga se je trošilo i još se troši , nekidan sam išao u vinkovce kod bake i bez ikakvog pribora osim vjerne mape...stao sam u konzumu i kupio neki totalni šit od akvarela i slikao cijeli dan, i još uvjek tvrdim da nije bilo krize u kljucnom tenutku sa kolicinom radova, i dan danas bi slikao sve na hameru i skenirao, cak sam i a 3 skener kupio..kojemu sam nedugo zatim izgubio (bacio )= adapter za struju...krelac... no šta se može cu nabavit negdje novi alii je frustrirajuce, nervozan sam kad mi se crteži stvarni gomilaju a nemam cim skenirati...podsjeca me na crne dane

a witchblade 104, stari moj koja je to brljotina, došli mi 2 dana pred rok da im spasim guzice jer je migliari toliko otegnuo penciling da ga na krajui nije stigao poakvarelirati... i onda sam ja morao... i bome nikad više, najgore ti je kada ti urednik kaže da poljepšaš likove jer ih crtac nije nacrtao dovoljno lijepe, migliari je izvrstan no ima cini se veliki problem sa grudima... prkose gravitaciji gore od najcudnijih kirurških tvorevina, dok u isto vrijeme voli koristiti perspektivne kutove, pticja , žablja,
i onda dodeš u situaciju gdje ne želiš uvrijediti lika prtljajuci mu po crtežu a moraš.. vrlo neugodno
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 30/03/2007 : 01:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
stvarno su mu malo cudne te sise...

quote:
mislim svaka njima tamo cast no nebih mogao živjeti tamo,


pa to je prednost strip-crtaca, radiš tamo, a živiš ovdje... najbolja kombinacija...

aj jedva cekam te tvoje brojeve wb, sad si me baš nabrija...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000