forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZEX 141 KAZNENI ODRED
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 28/03/2007 : 13:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Iluzionisti kažu da postoji 2 vrste publike,oni koji se prepuste "magiji" i uživaju te oni koji nabrijano žele skužit u cemu je fora. Isto je sa Zagorom, ako ga prerasti znaci poceti citati knjige i ozbiljno štivo, onda smo ga odavno prerasli. No ako ga tretiramo kao prijatelja iz djetinjstva koji nas zabavi i opusti s vremena na vrijeme, onda mu sve opraštamo. Uostalom , zašto s grancicom ne bi digao puno prašine,pa to nije bilo tko, to su tajne fore.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47019 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/03/2007 : 13:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma strip ti je jednostavno drag ili ne.ja isto citan "ozbiljne" knjige al uvik mi se drago opustit uz Zagora,Dylana...
jednostavno to volin

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/03/2007 : 14:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe
...No ako ga tretiramo kao prijatelja iz djetinjstva koji nas zabavi i opusti s vremena na vrijeme, onda mu sve opraštamo. Uostalom , zašto s grancicom ne bi digao puno prašine,pa to nije bilo tko, to su tajne fore


apsolutno se slazemo s tim - to su tajne fore
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/03/2007 : 14:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

Isto je sa Zagorom, ako ga prerasti znaci poceti citati knjige i ozbiljno štivo, onda smo ga odavno prerasli. No ako ga tretiramo kao prijatelja iz djetinjstva koji nas zabavi i opusti s vremena na vrijeme, onda mu sve opraštamo.


ma nije ni to objašnjenje...koje me zadovoljava
stvari su puno složenije i uopce se na daju objasnit...tako lako

recimo zagor
on meni svejedno ostaje dobar strip, koji mogu citati, pa premda sam upoznat i sa, kakti, ozbiljnijim stvarima - od kanta pa do bunuela itd.
uopce mi ni ne pada na pamet da bih rekao: ja sam to prerastao. u isti mah mi je izvrstan, recimo, tarkovsky, ali i petak 13. serijal. te stvari funkcioniraju kroz razlicite percepcije, ali ocito ima nešto što im je zajednicko...nešto je tu što se ne da baš tako lako prokužiti. jer, nemam pojma kao bi inace takve heterogene stvari, kao što je npr. zerkalo i zagor, nalazile prijem kod mene, i da mi obje budu izvrsne.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 28/03/2007 : 14:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Baš tako, zašto Zagor to nebi napravija, diga malo prašine.To je najmanje šta može napravit.Pa nije on pickin dim, to je Zagor.Zagor, ej, vec 50 godina živi.Dok je Zagor diza tu prašinu oni šta žuga se nije ni rodija.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 28/03/2007 : 14:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Slažem se sa Stinkyem! Meni je isto tako super Chaplin i npr. Mario Bava (kojeg neki tupavci koji briju na "višu" umjetnost smatraju smecem)! Nikad se ne smatram prepametnim da citam ili gledam bilo kaj!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/03/2007 : 14:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Vega
koji briju na "višu" umjetnost



ma kad je i to iluzija
to bi bio odgovor, kad bi ta ekipa zaista i bila "nad" - tad bi mi bili opovrgnuce. medutim, najviše što vidim kod takvih je laž. lažni su...i tu ima raznih: od izvrsnih do onih koji nose maske i koji glatko spadaju pod ono što mogu nazvati - niže prirode
s druge strane, ima izvrsnih i medu "zagorovcima"... pa cak se tu vrzmaju i velicine mog reda

zato mi je zanimljiv taj fenomen - uopce nema odgovora zašto zagor jaše uz bok m-a

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000