forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zlatna malina za strip
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3493 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 30/03/2007 : 16:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Pa da je ekranizirat (stare epizode) Martyja,AF,Dylana
Pa Dilan ti je uglavnom ekranizovan - vecina starih epizoda su plagijati citati raznih filmova.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/03/2007 : 17:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Pa da je ekranizirat (stare epizode) Martyja,AF,Dylana
Pa Dilan ti je uglavnom ekranizovan - vecina starih epizoda su plagijati citati raznih filmova.



Da, ekraniziran je i prije nego šta se Sclavi rodija.Braca Marx 30 godina...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 31/03/2007 : 12:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
[/quote]

Batman je ljudskiji od Martina Mysterea, kako da ne... A to što Martin sve zna, to je u svakom slucaju moguce vec samo bacivši pogled na kolicinu knjiga koje ima u stanu, edukaciju koju je dobio, stvari koji je vidio. Odbacujuci Martina radi te njegove karakteristike koja ga kao svrstava u redove superjunaka, hmm... Što ako je covjek jednostavno genijalac?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
[/quote]

Uh, malo mi je heavy da raspravljam koji je strip junak realniji... I volim ih zato sto mi odvracaju paznju od realnosti. Prosto sam malo stariji pa mi je zanimljivije da citam price gde se te njihove nad-sposobnosti isprobavaju u stvarnom svetu.
Ali brate minli, ako je kvantitet knjiga koji posedujes merilo inteligencije, ja sam sigurno 10x misteriozniji od Martija.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/03/2007 : 14:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Pa da je ekranizirat (stare epizode) Martyja,AF,Dylana
Pa Dilan ti je uglavnom ekranizovan - vecina starih epizoda su plagijati citati raznih filmova.



Da, ekraniziran je i prije nego šta se Sclavi rodija.Braca Marx 30 godina...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Ocito Dylana nikad nisi ni citao baš previše...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/03/2007 : 14:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk
Ali brate minli, ako je kvantitet knjiga koji posedujes merilo inteligencije, ja sam sigurno 10x misteriozniji od Martija.



Što to znaci 10x misteriozniji od Martija? Ako ga još zoveš i Marti i Misterija, ti si ocito još u prošlosti. Cijeli serijal se vrti oko knjiga, i covjek piše knjige, snima serije i dokumentarce, putuje cijelo vrijeme, okružen je knjigama, kupuje ih konstantno... Novije epizode vrte se oko Martina u odijelu, rješavajuci knjiške misterije u više navrata, i to sve nije tebi dovoljno da covjek nauci koliko zna Martin?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 31/03/2007 : 16:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Nije poenta u tome koliko zna, vec sto ga sam scenarista predstavlja kao coveka bez mane i straha, a meni to stvarno ne prija. Uopste ne zalazim da li je moguce ili nije, sve je moguce u stripu. Infantilna mi je ideja o superiornosti. Prosto ne mogu da uspostavim kontakt sa takvim strip-likovima, da se na neki nacin identifikujem, a to mi je vazno.
Go to Top of Page

dejd
New Member

135 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 31/03/2007 : 17:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dejd a Private Message
Što nije ova tema malo previše subjektivna? Ima dosta smiješnih izjava i netko je cak kao izbor za svoju zlatnu malinu izdvojio cijeli serijal DD-a cisto iz razloga jer mu se ne svida.
Vec se vidi da ovaj topic nema neku buducnost bez svade, trebao se malo bolje konstruirati a ne ovako "osloboditi"...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/03/2007 : 20:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Nije poenta u tome koliko zna, vec sto ga sam scenarista predstavlja kao coveka bez mane i straha, a meni to stvarno ne prija. Uopste ne zalazim da li je moguce ili nije, sve je moguce u stripu. Infantilna mi je ideja o superiornosti. Prosto ne mogu da uspostavim kontakt sa takvim strip-likovima, da se na neki nacin identifikujem, a to mi je vazno.



Ma krivo, nemaš pojma o MM-u. Uopce nije takav, Castelli DSSM-a predstavlja na drugi nacin, cak mu se i sprda na racun njegove logoreje... MM je strip za alternativnu povijest covjecanstva i uspješno kombinira sve moguce teze na tom polju. Martina muci to što stari, postoji niz epizoda gdje ga lovi kriza, što mu je vjecita zarucnica (sada žena) kronicno ljubomorna, nikad ne stigne ništa napraviti jer je rastresen. I nije superioran i gotovo, krivo gledaš na to. Covjek je predodreden za neke stvari, i nije superioran.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 01/04/2007 : 18:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by beli luk

Nije poenta u tome koliko zna, vec sto ga sam scenarista predstavlja kao coveka bez mane i straha, a meni to stvarno ne prija. Uopste ne zalazim da li je moguce ili nije, sve je moguce u stripu. Infantilna mi je ideja o superiornosti. Prosto ne mogu da uspostavim kontakt sa takvim strip-likovima, da se na neki nacin identifikujem, a to mi je vazno.



Ma krivo, nemaš pojma o MM-u. Uopce nije takav, Castelli DSSM-a predstavlja na drugi nacin, cak mu se i sprda na racun njegove logoreje... MM je strip za alternativnu povijest covjecanstva i uspješno kombinira sve moguce teze na tom polju. Martina muci to što stari, postoji niz epizoda gdje ga lovi kriza, što mu je vjecita zarucnica (sada žena) kronicno ljubomorna, nikad ne stigne ništa napraviti jer je rastresen. I nije superioran i gotovo, krivo gledaš na to. Covjek je predodreden za neke stvari, i nije superioran.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



MM po meni u neku ruku jeste superheroj, ali ne u onoj imbecilnoj amerikanskoj varijanti, nego evropski super heroj sa dušom.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000