forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Martin Mystere Reprint
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/04/2007 : 23:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
dali tko zna u kojem bi mjesecu trebali izaci Libellusovi MM i koliko komada. Cijena ce vjerojatno biti 65kn kao Mr.NO
inactive sam u zadnje vrijeme pa nemam vremena da trazim po forumu.


hvala


btw ako me tko treba moze me dobiti na hit666_2000@yahoo.com koji sam napokon popravio

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/04/2007 : 01:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Za Mafest,18-20.05.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 03/04/2007 : 01:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
hvala

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/04/2007 : 14:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
imamo reprinte :

Alan Ford Klasik
Zagor extra
Zagor klasik
Dylan Dog extra
Mali Rendžer
Mark
Blek
Ken Parker
Mister No
Marti Misterija
Tex extra zapoceo
Dakle sve se polako reprizira, doduše ja kupujem sva ta izdanja, ali stvarno je previše reprinta .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/04/2007 : 15:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Treba razlikovati prave reprinte od obicnih, jer su npr. Mister No, MArtin Mystere, Zagor Extra, Ken Parker novija i dopunjenija izdanja za razliku od AF klasika koji je cisti reprint starog izdanja, kao i Blek, Mark i MR. Neki novi junaci su prešli na hrvatski, tak da su neki reprinti skoro kao novi stripovi....

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15523 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2007 : 15:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
kaj je je - imaš pravo
kad se sve stavi ovako na hrpu onda se tek vidi da stalno citamo jedno te isto

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/04/2007 : 15:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

kaj je je - imaš pravo
kad se sve stavi ovako na hrpu onda se tek vidi da stalno citamo jedno te isto



U biti su to više stari kolekcionari (odnosno mi) koji popunjavamo ili moderniziramo kolekcije...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15523 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2007 : 15:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by risbozg

kaj je je - imaš pravo
kad se sve stavi ovako na hrpu onda se tek vidi da stalno citamo jedno te isto



U biti su to više stari kolekcionari (odnosno mi) koji popunjavamo ili moderniziramo kolekcije...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



odi tamo u svaštaru na sven hassela i procitaj moju poruku

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/04/2007 : 15:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ja si to mislim kupit te Libelusove MM reprinte, jer si nekak mislim da ce me cak i tvrdoukoriceni koštat nekak isto k'o da idem nabavljat staru LMS kolekciju, ak ne i manje?... odvratno su skupi prvi LMS brojevi MM-a po striparnicama. Ono, kao možda LMS-i i pojeftine nakon Libellusovih reprinata, no pitanje je koliko i kad... možda ovdje bude samo nekakvo simbolicno pojeftinjenje. A ne treba zaboraviti da se par prvih LMS MM-a kupuje u paketu sa onim kaubojem Ðilom, a to mi ne treba.

Tak da me zanima Libellusovo izdanje MM reprinta.
To bi moglo bit dobro... u svakom slucaju, bice tvrde, ne?


in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 03/04/2007 : 15:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Da, ja cu isto kupovati MM reprinte. Biti ce to svojevrsno upoznavanje sa tim junakom pošto sam citao svega par epizoda. Sad nabavljam MM Gigante koji su mi u doba kad su izašli bili nezanimljivi pošto nisam imao bazu.

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/04/2007 : 17:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ja si to mislim kupit te Libelusove MM reprinte, jer si nekak mislim da ce me cak i tvrdoukoriceni koštat nekak isto k'o da idem nabavljat staru LMS kolekciju, ak ne i manje?... odvratno su skupi prvi LMS brojevi MM-a po striparnicama. Ono, kao možda LMS-i i pojeftine nakon Libellusovih reprinata, no pitanje je koliko i kad... možda ovdje bude samo nekakvo simbolicno pojeftinjenje. A ne treba zaboraviti da se par prvih LMS MM-a kupuje u paketu sa onim kaubojem Ðilom, a to mi ne treba.

Tak da me zanima Libellusovo izdanje MM reprinta.
To bi moglo bit dobro... u svakom slucaju, bice tvrde, ne?


in the evidence of its brilliance

ZATO STO U PRVIM BROJEVIMA SU PO DVE EPIZODE MARTI PLUS DJIL, KASNIJE MARTI PLUS BIL ADAMS, KUPOVACU I JA TE NOVE LIBELLUSOVE MARTIJE, SAMO KAZEM IMA DOSTA REPRINTA

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/04/2007 : 17:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

kaj je je - imaš pravo
kad se sve stavi ovako na hrpu onda se tek vidi da stalno citamo jedno te isto

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --


do sad na srpskom, a sad na hrvatskom

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/04/2007 : 17:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Treba razlikovati prave reprinte od obicnih, jer su npr. Mister No, MArtin Mystere, Zagor Extra, Ken Parker novija i dopunjenija izdanja za razliku od AF klasika koji je cisti reprint starog izdanja, kao i Blek, Mark i MR. Neki novi junaci su prešli na hrvatski, tak da su neki reprinti skoro kao novi stripovi....

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!

rekao sam da ih kupujem i sve ih do sada imam, samo kazem ima ih previse

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 03/04/2007 : 19:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ja si to mislim kupit te Libelusove MM reprinte, jer si nekak mislim da ce me cak i tvrdoukoriceni koštat nekak isto k'o da idem nabavljat staru LMS kolekciju, ak ne i manje?... odvratno su skupi prvi LMS brojevi MM-a po striparnicama. Ono, kao možda LMS-i i pojeftine nakon Libellusovih reprinata, no pitanje je koliko i kad... možda ovdje bude samo nekakvo simbolicno pojeftinjenje. A ne treba zaboraviti da se par prvih LMS MM-a kupuje u paketu sa onim kaubojem Ðilom, a to mi ne treba.

Tak da me zanima Libellusovo izdanje MM reprinta.
To bi moglo bit dobro... u svakom slucaju, bice tvrde, ne?




in the evidence of its brilliance



Nekak se veseliš tom tvrdem stanju

Ma polako padaju cijene starih izdanja. Trgovci ce uskoro shvatiti da im mjesecima, ili godinama, hrpetina stripova džabe stoji na policama, dok se nove stvari na tržištu jako brzo nižu i zahtjevaju sve više prostora . U tom smo smislu zadovoljniji mi koji ne kupujemo reprinteke vec samo nove stvari, i polako upotpunjavamo kolekcije stare i smrdljive hartije
Go to Top of Page

ComicBoy
New Member

Serbia
118 Posts

Member since 19/02/2007

Posted - 03/04/2007 : 21:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ComicBoy a Private Message
quote:
Originally posted by zlatkob

quote:
Originally posted by kiky

Ja si to mislim kupit te Libelusove MM reprinte, jer si nekak mislim da ce me cak i tvrdoukoriceni koštat nekak isto k'o da idem nabavljat staru LMS kolekciju, ak ne i manje?... odvratno su skupi prvi LMS brojevi MM-a po striparnicama. Ono, kao možda LMS-i i pojeftine nakon Libellusovih reprinata, no pitanje je koliko i kad... možda ovdje bude samo nekakvo simbolicno pojeftinjenje. A ne treba zaboraviti da se par prvih LMS MM-a kupuje u paketu sa onim kaubojem Ðilom, a to mi ne treba.

Tak da me zanima Libellusovo izdanje MM reprinta.
To bi moglo bit dobro... u svakom slucaju, bice tvrde, ne?




in the evidence of its brilliance



Nekak se veseliš tom tvrdem stanju

Ma polako padaju cijene starih izdanja. Trgovci ce uskoro shvatiti da im mjesecima, ili godinama, hrpetina stripova džabe stoji na policama, dok se nove stvari na tržištu jako brzo nižu i zahtjevaju sve više prostora . U tom smo smislu zadovoljniji mi koji ne kupujemo reprinteke vec samo nove stvari, i polako upotpunjavamo kolekcije stare i smrdljive hartije



Ja sam prvih 7 brojeva (u solidnom stanju) nabavio za po 200 din.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/04/2007 : 22:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
a gde to ima po 200 dinara, koliko znam u darkvudu su po 400 i više dinara ?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/04/2007 : 22:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
LL Marti(n) ce biti uistinu najpotpunije i "najtocnije" izdanje, usudio bih se reci bolje od izvornoga. Dosta je talijanskih stvari ispravljeno, ulaze se ogroman, rekao bih najveci trud, jer radi se, barem meni, o najzanimljivijem stripu svih vremena. Tako da se stvarno ne moze ni priblizno usporediti s Dnevnikovim, jer su bili jako povrsni, iako samog izbacivanja stranica gotovo da i nije bilo (za razliku od Mr Noa). MM je top-notch LL izdanje, otici ce ko ceten-alva

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/04/2007 : 23:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

LL Marti(n) ce biti uistinu najpotpunije i "najtocnije" izdanje, usudio bih se reci bolje od izvornoga. Dosta je talijanskih stvari ispravljeno, ulaze se ogroman, rekao bih najveci trud, jer radi se, barem meni, o najzanimljivijem stripu svih vremena. Tako da se stvarno ne moze ni priblizno usporediti s Dnevnikovim, jer su bili jako povrsni, iako samog izbacivanja stranica gotovo da i nije bilo (za razliku od Mr Noa). MM je top-notch LL izdanje, otici ce ko ceten-alva

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

kako misliš da se ne može ni približno uporediti sa dnevnikovim izdanjem, šta nije ok u dnevnikovom izdanju, nije tacno prevedeno sa italijanskog , meni je dnevnikovo izdanje sasvim dobro, no baš cu da vidim kad izade ovo libellusovo

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/04/2007 : 23:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
tacno, ce da vidiš

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 03/04/2007 : 23:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

tacno, ce da vidiš

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Svakom se izdanju može naci greška ili nešto neprihvatljivo odredenom dijelu publike/kupaca
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 04/04/2007 : 00:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
zeli li netko biti moj sexualni rob ?


http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/04/2007 : 06:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

zeli li netko biti moj sexualni rob ?


http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE



Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7375 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/04/2007 : 08:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj


kako misliš da se ne može ni približno uporediti sa dnevnikovim izdanjem, šta nije ok u dnevnikovom izdanju, nije tacno prevedeno sa italijanskog , meni je dnevnikovo izdanje sasvim dobro, no baš cu da vidim kad izade ovo libellusovo

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
[/quote]

Npr. fale naslovnice, cenzura i loš tisak. To su moje glavne zamjerke LMS izdanja. Primjer cenzure imaš vec u broju 3 u Operaciji Arka.
Ovako genijalan strip zaslužuje luksuzno izdanje. Jedva cekam...

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 04/04/2007 08:35:41
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/04/2007 : 08:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Curunir

LL Marti(n) ce biti uistinu najpotpunije i "najtocnije" izdanje, usudio bih se reci bolje od izvornoga. Dosta je talijanskih stvari ispravljeno, ulaze se ogroman, rekao bih najveci trud, jer radi se, barem meni, o najzanimljivijem stripu svih vremena. Tako da se stvarno ne moze ni priblizno usporediti s Dnevnikovim, jer su bili jako povrsni, iako samog izbacivanja stranica gotovo da i nije bilo (za razliku od Mr Noa). MM je top-notch LL izdanje, otici ce ko ceten-alva

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

kako misliš da se ne može ni približno uporediti sa dnevnikovim izdanjem, šta nije ok u dnevnikovom izdanju, nije tacno prevedeno sa italijanskog , meni je dnevnikovo izdanje sasvim dobro, no baš cu da vidim kad izade ovo libellusovo



E pa to ti govorim, da nije obicni reprint u pitanju, vec reprint novije tutto serije sa docrtanim i ispravljenim svim i svacim, tekstualno i vizualno...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 04/04/2007 : 09:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

imamo reprinte :

Alan Ford Klasik
Zagor extra
Zagor klasik
Dylan Dog extra
Mali Rendžer
Mark
Blek
Ken Parker
Mister No
Marti Misterija
Tex extra zapoceo
Dakle sve se polako reprizira, doduše ja kupujem sva ta izdanja, ali stvarno je previše reprinta .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Mislim da nije problem u previše reprinta nego u tome što ti to sve pratiš. Ako vec imaš neki serijal onda ne shvacam u cemu je poanta?
Ne želim da ispadne da ja sad tebe nešto napadam i sl. ali dosta ljudi nikada nije imalo cijele komplete i ovo im je u biti prilika da krenu ispocetka.


Texas
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 04/04/2007 : 10:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
To je super vest, i ja sam Martija citao kao klinac negde od pola, i kasnije svega par epizoda, sto znaci da zapravo ne znam nista k'o duduk:)

E sad, jedino sto me muci je to, sto ce mi se sigurno dopasti, pa cu onda tek kasnije nabavljati gigante i to ce da me kosta k'o Petra kajgana al' 'ajd sad:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!

Edited by - Leo Charm on 04/04/2007 10:57:07
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000