forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest br. 2: 18.-20.05.2007. - Sluzbeni topic!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/05/2007 : 13:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Gotovo!
Bilo je doista odlicno....!
Lude noci,ispunjeni program,tone stripova,drugarstvo,upoznavanje sa novim ljudima,obnova starih prijateljstava,koncerti,radionice,before party,after party,stvarno lijepo....stvarno fenomenalno....
Hvala Vam svima koji ste bili....
Jer vidimo se dogodine....i svake godine u ovo vrijeme....

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/05/2007 : 13:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Iscrpnije na Vicinom Blogu :-)

http://sickofitall.blog.hr/

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/05/2007 : 13:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Evo i mene!
Kao prvo: Mafest je bio fe-no-me-na-lan!!! Isplatila se vožnja od 19 sati u jednom pravcu. Odlicna organizacija, odlcni gosti, svaka cast organizatorima!! A i pozdrav ljudima koje sam upoznao: Gastonu(ljudina!!!!), Heyoki(Vibra),Aci,Markosu(thumbs up!!),Kicu,Dok Lesteru,Senki,Djoletu, Ken2,Leopold IV...jesam nekog zaboravio???? Ah da, cak sam imao cast i sa Duhom koji hoda...
A takodje sve pohvale osoblju hotela "Milenij" na profesionalnosti i razumevanju.
Ja vec cekam sledecu godinu..

Listen very carefully, I shall say this only once



Išao si biciklom ili što?
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 21/05/2007 : 13:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
iz svicarske, tikvane ;-)))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/05/2007 : 13:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Jebote, kako ti se dalo???
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 21/05/2007 : 13:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

zaboravio sam dodati i da je zvijezda festivala bio Dushman sa akreditacijom na kojoj je pisalo: Bernard Radovcic :-)))))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."



Bilo je toga jos, npr. dcarapo s dveribadovom
Prica risbo kako su prijavili dveribada da ce kupiti Filippuccijev crtez za 15000 kn, a kaze dveribad "S kim ti pricas? Vidi sta pise na akreditaciji"

Progress, changing
Growing then giving up
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/05/2007 : 13:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ma sve super! Brže, jace, bolje od prvog Mafesta. Vec dobroj, staroj plejadi poznatih likova na ovogodišnjem Mafestu se pridružilo nekolicina novih, i mislim da sad stvarno mogu reci da sam osobno upoznao baš svakoga koji ovdje nešt vrijedi. Kuci ponio lijepe dojmove, nešto stripova, par crteža i lagani ten od makarskog sunca (koji u mom slucaju podrazumijeva samo nešto izraženije crvenilo lica od uobicajenog).

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/05/2007 : 14:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Hvala Dadi & Dadi na odlicno organizovanom festivalu i svemu što ide uz to!

Dok je prošle godine za one koji nisu izraziti fanovi Hermana vetar mal'ko pustio jedra drugog dana, ove godine to nije bio slucaj, i zabava je trajala sva tri dana (a nekima, cujem, traje i dalje ;) ).

Eeeeh, da mi je neko pre dvadeset godina rekao da cu upoznati Castellija...

(pa, verovatno bih ga u to vreme, sa nepunih devet godina, pitao "ko je taj Castelli?", but you know what i mean )

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/05/2007 : 14:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Odlican mafest! Žao mi je što sam morao otici vec u nedjelju da nisam ostao do kraja i odgledati sve. Vidio uživo puno ljudi, ugrabio informacije i crteže od ljudstva, popio dosta pive. Dobio knjigu na dar! Mada, nisam kupio sve što sam namjeravao, no to cemo valjda riješit što prije! Super, super (osim onog malog dijela s castelli tribinom)

Druge godine Sclavi ili Moore!


Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/05/2007 : 14:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
S obzirom na to da prvi retko izlazi iz kuce, a drugi definitvno ne izlazi iz UK jer nema pasoš - bolje smanji ocekivanja. ;)

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/05/2007 : 14:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
jedina losa tocka ovoga mafesta mi je bila prevoditeljica koja se ne razumije u stripove.
bolje da su filipuci i castelli govorili na engleskom- komunikacija bi lakse tekla i bilo bi puno zanimljivije
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 21/05/2007 : 15:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

S obzirom na to da prvi retko izlazi iz kuce, a drugi definitvno ne izlazi iz UK jer nema pasoš - bolje smanji ocekivanja. ;)

Onda, ovi prijedlozi za glavne goste:
1. Villa (svi ga vole)
2. Sakai (voli putovati na strip festivale)
3. Mikica (jer je legenda!)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Filipuci je slab sa engleskim.

Podržavam Thommove predloge! ;)

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

jedina losa tocka ovoga mafesta mi je bila prevoditeljica koja se ne razumije u stripove.
bolje da su filipuci i castelli govorili na engleskom- komunikacija bi lakse tekla i bilo bi puno zanimljivije



Ne samo u stripove vec i prevodenje... No, gaston veli da njega treba pljuvati za to, ne gospodicnu. Inace, filipucci ne zna engleski baš.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

S obzirom na to da prvi retko izlazi iz kuce, a drugi definitvno ne izlazi iz UK jer nema pasoš - bolje smanji ocekivanja. ;)



Onda Ruju i Chiaverotti! Te ljude rulja voli.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
UuuUUuuUUUUuuUUUu... dobra! ;)

Imao bih par pitanja za ovog drugog. ;)

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A na ulaz staviti štand s povrcem...
Bolje ce se prodavat nego Libellusovi HC-i!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 21/05/2007 : 15:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

UuuUUuuUUUUuuUUUu... dobra! ;)

Imao bih par pitanja za ovog drugog. ;)




Odvedi ga da kupite torb(ic)u, a onda...

MaFest je bio sjajan makar su mi falili neki ljudi (stinky, Sejo, Brdar i Verfo). Upoznao sam sjajnog Doka, ken2, supermarka i njegovog blizanca, manhuntera, BOC-a, Magica, DRUGA prozirnu senku , Magicovu djevojku i senkinu sestru (obje se cine OK ), nenadjebivog majstora Mikicu, dmara, 76, DeeCaya (koji jako lici na vertera) i td, i td... Žao mi je što nisam upoznao kolegu Witchbladea, nisam znao da je tu. Pored stripova koje sam kupio, posebno je znacajno to što sam sa Curunirom sam potpisao Splitski sporazum nakon cega smo anulirali njegovo i senkino Karadordevo. Osim, dakako, ako senka ne dode "tobe" i prede u SSOJ.

Usput, Djole je pokazao svoju svestranost nakon cega sam shvatio da takvog džentlmena nema odavde do Rumunije! Dekara ce to potvrditi, doslovno nas je šokirao!

BOC i vikic su casno branili purgerstvo, BOC je purgerstvom zarazio i neke Makaranke.

Anegdota 1: ja i rarmin se izgubili tražeci svoju sobu. Nakon što smo triput prošli kraj istih mjesta tokom spontanog jednosatnog obilaska Makarske, mogu reci da smo kvalifikovani da ovog ljeta radimo kod Gastona kao vodici.

Anegdota 2: na dan kad su bila djeca na strip-radionici (valjda je to bilo to?) u dvorištu Art Caffea, postarija Engleskinja me pitala: "Is this school?" Ja: "No, this is strip-festival." Kad sam to izgovorio, skontao sam šta sam lupio i brzo se ispravio. Svejedno, dojma sam da ce Turisticka Zajednica Ujedinjenog Kraljevstva još pricati o perverznim Makaranima koji organizuju striptiz-festival usred bijela dana sa djecicom.

Anegdota 3: ja sam vozio oko cetvrtinu puta i polovinu vremena na povratku kuci. Uglavnom, sva cetvorica smo stigli živi i zdravi, usprkos tome.

Anegdota 4: ne znajuci da je Dinamo, logicno, isprašio Hajduka 3:0, ušao sam u kladionicu i pitao za rezultat. "Ma dobile picke purgerske, picka im materina." "Koliko?", upitao sam pokunjeno pokušavajuci prikriti zadovoljstvo. "3:0", odgovorio je mrzovoljni radnik kladionice. Posljednjim naporima sam sakrio svoj osmijeh jer sam isti rezultat prognozirao na jutarnjoj kafi sa globinjom i otišao u Bonacu.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Žao mi je što nisam upoznao kolegu Witchbladea, nisam znao da je tu


I meni je zao, morat cemo to ispraviti cim prije. Mozda smo se vidjeli i ne znajuci, doduse; ja sam na ovoj slici lijevo:



a vecinu vremena proveo sam u Supermanovoj majici, sto se veoma svidjelo dekari i DusManu

Progress, changing
Growing then giving up
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/05/2007 : 15:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Dvica ti je dobra Heyoka, umro sam od smijeha.



Mikica je izgleda sve one LMS i ZS naslovne izbrisao jednim dolaskom u makarsku !

"Isn’t it a bit unnerving that doctors call what they do “practice”?"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25160 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/05/2007 : 15:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

Išao si biciklom ili što?



Ma biciklom bi možda i brže stigao. Krivi su Italijani koji ne umeju da voze pa prave sudare svako malo i time izazivaju višekilometarske kolone na auto putu, kao i zaposleni u održavanju auto puta u Hrvatskoj, koji su baš tada odlucili da zatvore Sv.Rok i poteraju me preko one planincine nekim kozjim stazama...

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 21/05/2007 : 15:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter
kao i zaposleni u održavanju auto puta u Hrvatskoj, koji su baš tada odlucili da zatvore Sv.Rok i poteraju me preko one planincine nekim kozjim stazama...



bura bi te odnijela da nisu zatvorili roku svetog

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

quote:
Žao mi je što nisam upoznao kolegu Witchbladea, nisam znao da je tu


I meni je zao, morat cemo to ispraviti cim prije. Mozda smo se vidjeli i ne znajuci, doduse; ja sam na ovoj slici lijevo:



a vecinu vremena proveo sam u Supermanovoj majici, sto se veoma svidjelo dekari i DusManu



A desno kiky ocajava jer nema za stripove i novi Rujuov Demian (pošto ga obožava), a brat mu potrošio sve na pive!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/05/2007 : 17:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
evo i mene
vrhunski provod, program, organizatori, ice pice, ma i prevoditeljica je bila dobra
svaka cast svima, posebno gastonu, ali i dadi, dini, renkyu, aci, kici legendi...
puno ljudi poznam od ranije, a veliko mi je zadovoljstvo bilo upoznat nove, spojit face i nikove, naravno, to vrijedi za one koje ni na slikama ne vidjeh, ne bi nabrajao jer cu sigurno mnoge zaboraviti, ali ipak moram istaknuti heyoku i legendarno otkacenu slovensku ekipu: najjaci ste, sve ostale narode i narodnosti ste ostavili iza sebe

filipuci mi na moje traženje nacrta javu, izgnjaviše ga prije mene s golim dijanama i angicama, pa rekoh, nek covjek odmori

pušenje je bilo odlicno, poslije se cak i slikah sa sejom

stripove nisam vagao, 20 kila odokativno, kao prvo odlucio citati svagdanju borbu i to je bio pun pogodak, kod kupnje mi markos rece da ocekuje recenziju, na što odmahnuh rukom, ali sada nisam više siguran, možda, skoro...

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/05/2007 : 17:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
i još izvještaj s košarkaškog derbija crnih planina južne dakote i terora šeste planete
iako je moja želja bila zaigrati za sjever, jer ne volim gubiti, ipak sam morao prihvatiti poziv kice izbornika, i pokušati izboriti pobjedu za rodni kraj
CPJD u sastavu: aco - izbornik / bek
dcopic - bek/krilo/centar po potrebi - u najboljoj formi od svih
dmar - šuter smanjenog radijusa, povrijeden branio boje svoje konferencije
TŠP u sastavu: kico - izbornik / tricaš / livo smetalo
ken2 - bek/ promašivac zicera
kicin zet - visoki centar, spasio nas od debakla
dakle, jasno je da nismo imali puno šanse, ali smo se lavovski borili, zamislite ovakav pocetak, naš balun, dodam kici, on onako s prsiju odapne i pogodi tricu, svi smo legli, protivnik u šoku, vodili još malo, ali onda oni preuzimaju inicijativu i privode susret kraju


Edited by - ken2 on 21/05/2007 17:43:00
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000