forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Evolucija ukusa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 25/04/2007 : 23:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
uglavnom citam martija,texa,dylana,nathana i nove brojeve zagora...extra zagora sam prestao odavno citati,isto tako i mister noa ali ih redovito kupujem..
tex je bio moja velika ljubav jos dok sam bio klinac tako da bilo koji tex koji izade je za mene dobar tex.
bleka i marka jednostavno nisam mogao citati pa sam odustao i sa kupnjom
inace sam veliki fan conana i njega uvijek mogu citati,ali nikako da uhvatim vremena i pocnem citati svage sword of conan i conana barbarina....
uglavnom se u zadnje vrijeme guštam na hellblazera,usgija,100 bullets,lovelles,fables,y the last men i walking dead..da spomenem samo neke..
a kad smo kod starih stvari,naravno da nisam mogao odoliti i kupio sam millerovog daredevila omnibus..nemogu docekati da mi stigne :)

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/04/2007 : 17:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Citam sve odreda, staro ( jos nisam stigao sve da procitam), a i sve novo sto mi dodje pod ruku, najvise volim Alan Forda, Zagora, Mister Noa, Martija...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Citaš li ove pomodne novotarije od strip albuma po nekoliko desetaka kuna ili stotina dinara?

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000