forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Drugi format u 23:30, srijeda
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 03/05/2007 : 11:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
ja malo kasnih pa sam došao tek na drugi dio.

zar uopce nisu spomenuli zagora?!?!?!

mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 03/05/2007 : 11:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

Jebemti taj Glavan nije normalan,kad je poceo pricat ja sam onako polupospan poceo pritiskat play na daljinskom od videa,mislio sam da gledam neku kazetu pod slow!

A inece Markos je bio sasvim ok,a i Džuka,medutim onaj treci je nekako razbijao koncept,jer Markos je bacio neke one laicke što bi se reklo,tipa kako sam zavoljeo stripove i tako to,i to je bilo prva liga,Džuka nešto o samom poslu.Onaj treci je više tamo bio kao neki uceni tip sa zgodnim anegdoticama,i tako je razlomio emisiju,umjesto da se pricalo konkretno neznam recimo o fenomenu Bonelli populacije ili šta ja znam francuskim albumima,ko je najveca faca na stripovi.com,uglavnom o necemu relevantnom...

I najava je bila nekako priglupa;sa jedne strane doktor umjetnosti ili cega vec taj i taj,Džuka autor bla bla,i...jedan sitni izdavac koji se probio kroz ralje financijskih problema i ostalih sranja Marko taj i taj,ko neki autsajder...



Glavan i "onaj treci" su tecno i s autoritetom govorili o mediju koji publika HTV1 uglavnom doživljava kao štivo za djecu i mentalno zaostale, uglavnom zahvaljujuci jebenom Bonellija, jebo vas Bonelli. Sudžuka se kasnije malo opustio, zahvaljujuci voditeljici, koja je sasvim korektno obavila posao. Markos je bio malo izgubljen, ali glavni cilj, popularizacija stripovi.com je manje, više uspješno obavljen, iako ne znam cemu, ako su reakcije clanova ovakve kakve jesu (vidi opet "jebo vas Bonelli", djeca i debili).

quote:

A nekih govornih problema nisam primjetio,ono što me je zaprepastilo je bio dalmatinski naglasak...A ja mislio da si ti neki ok tip Markos...



Zagrepcani porijeklom iz Dalmacije, koji žive, rade i placaju poreze i prireze u Zagrebu i dalje su Zagrepcani, a ne Dalmatinci.

Ne znam oklen si ti, ali da ti je IQ oko sobne temperature, to je ocito. Aj sad se vrati citat Zagora, a kad ugrije, pa ti IQ skoci na 40, predi na Mr. Noa.

Edited by - The Hammer of Hell on 03/05/2007 11:42:28
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/05/2007 : 11:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
U zivotu nisam sjedio na necem neudobnijem nego sto su one fotelje (a bogme sam se nalezao na svakavim stinama na moru). Ka-ta-fuckin'-stro-fa. A da ne spominjem da sam izgledao ko zombi (sto nije ni cudo, jer sam noc prije radio na Metabarunima do 4 i ustao se u 8 na posao). Ili, sto bi rekla moja žena, k'o debeli zombi;)

Rico, hvala na podrsci, ali, sto bi rekao Bob Rock (ili Alan?, ne sjecam se vise), imam glas promukle koze koja mutira:) Kad smo znali tulumarit, pa uzmem gitaru u ruke, sve je dobro, dok se ne uzivim pa usput i zapjevam:)))

"Uceni tip" je ok bio, mislim, i meni su te spike bile malo too much, ali u principu, koncepcijski je bilo ok sto je bio tu, da se cuje i ta strana, za intelektualne snobove koji prate emisiju. Bolje on nego Glavan:)

Nisu puno skratili, cini mi se, ili cak nisu nista, ne znam, dzuka, sto se tebi cini?. Ovo mi je nekako prebrzo proslo, u studiju je to djelovalo dosta duze.

LJ&R je stvar ukusa.

Dalmatinski se dakle ipak cuje?:) Doma mi kazu da pricam purgerski:)

Trebalo bi x emisija sa svakom od onih tema posebno da se dotakne sve o cemu bi se moglo i trebalo pricati, ali mozemo biti sretni i s ovim. Sam termin emisije zorno pokazuje odnos prema kulturi na HRT-u... A da ne govorim o kasnjenju od pola sata.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/05/2007 : 11:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Zagrepcani porijeklom iz Dalmacije, koji žive, rade i placaju poreze i prireze u Zagrebu i dalje su Zagrepcani, a ne Dalmatinci.


Ja sebe ipak u prvom redu smatram Splicaninom. Volim Zagreb, on mi je dao puno, daleko od toga, ali najveci dio onoga sto jesam nosim iz Splita.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/05/2007 : 11:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message


quote:

A nekih govornih problema nisam primjetio,ono što me je zaprepastilo je bio dalmatinski naglasak...A ja mislio da si ti neki ok tip Markos...



Zagrepcani porijeklom iz Dalmacije, koji žive, rade i placaju poreze i prireze u Zagrebu i dalje su Zagrepcani, a ne Dalmatinci.

Ne znam oklen si ti, ali da ti je IQ oko sobne temperature, to je ocito. Aj sad se vrati citat Zagora, a kad ugrije, pa ti IQ skoci na 40, predi na Mr. Noa.
[/quote]


u šta se nasmijah.jel to važi i za ostale šta nisu rodeni u Zagrebu?

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 03/05/2007 : 11:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Zagrepcani porijeklom iz Dalmacije, koji žive, rade i placaju poreze i prireze u Zagrebu i dalje su Zagrepcani, a ne Dalmatinci.


Ja sebe ipak u prvom redu smatram Splicaninom. Volim Zagreb, on mi je dao puno, daleko od toga, ali najveci dio onoga sto jesam nosim iz Splita.




Pun je Monte Carlo takvih domoljuba:)
Ništa osobno, ali u zadnje vrijeme mi je pun k. faca koje se predstavljaju sa "plemenitim geografskim porijeklom", ali žive i zaraduju u zoni sa totalno drugacijim ekonomskim pravilima i BDP-om, iako nominalno u istoj državi.

Udaljili smo se od teme, stripa koji nepovratno umire kod nas, usprkos lažne slike koju daje veliki broj novih izdanja za koje nitko ne zna, osim 300 fanatika.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/05/2007 : 11:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
onda triba ukinit sve nacional klubove po americi i australiji ! u biti bilo di .šta oni imaju bit odnekud a ne od tu di žive??

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2007 : 12:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by lwood



quote:

A nekih govornih problema nisam primjetio,ono što me je zaprepastilo je bio dalmatinski naglasak...A ja mislio da si ti neki ok tip Markos...



Zagrepcani porijeklom iz Dalmacije, koji žive, rade i placaju poreze i prireze u Zagrebu i dalje su Zagrepcani, a ne Dalmatinci.

Ne znam oklen si ti, ali da ti je IQ oko sobne temperature, to je ocito. Aj sad se vrati citat Zagora, a kad ugrije, pa ti IQ skoci na 40, predi na Mr. Noa.




u šta se nasmijah.jel to važi i za ostale šta nisu rodeni u Zagrebu?

Monster Factory Mertojak
[/quote]


vi ste samo ljubomorni sto niste rodeni u zagrebu!!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/05/2007 : 12:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
toliko san ljubomoran da me boli k.

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/05/2007 : 12:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Zagrepcani porijeklom iz Dalmacije, koji žive, rade i placaju poreze i prireze u Zagrebu i dalje su Zagrepcani, a ne Dalmatinci.


Ja sebe ipak u prvom redu smatram Splicaninom. Volim Zagreb, on mi je dao puno, daleko od toga, ali najveci dio onoga sto jesam nosim iz Splita.




Pun je Monte Carlo takvih domoljuba:)
Ništa osobno, ali u zadnje vrijeme mi je pun k. faca koje se predstavljaju sa "plemenitim geografskim porijeklom", ali žive i zaraduju u zoni sa totalno drugacijim ekonomskim pravilima i BDP-om, iako nominalno u istoj državi.


Ne mogu govoriti o drugima, mogu govoriti samo o sebi. Ja sam se u Splitu rodio i proživio prvih 18 godina koji su me zauvijek obilježili i utjecali na moje formiranje kao osobe.

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Udaljili smo se od teme, stripa koji nepovratno umire kod nas, usprkos lažne slike koju daje veliki broj novih izdanja za koje nitko ne zna, osim 300 fanatika.


Nisam bas siguran da je tome tako. I uvjeren sam da se krug siri. Samo treba doprijeti do te nove publike.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 03/05/2007 : 12:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Udaljili smo se od teme, stripa koji nepovratno umire kod nas, usprkos lažne slike koju daje veliki broj novih izdanja za koje nitko ne zna, osim 300 fanatika.


Nisam bas siguran da je tome tako. I uvjeren sam da se krug siri. Samo treba doprijeti do te nove publike.



Pitam ja Roka, prvi be, je li njegovi u razredu citaju stripove. Kaže da jesu, da im uciteljica kaže da ih citaju, da je to dobro za vježbati i pita me kad cu mu kupiti novi Wonder City.

To je bilo nezamislivo kad sam ja bio mali, a stripovi službeno tretirani kao šund, ali usprkos tome, sve je to uzalud, video igre su ih sve okupirale, a stripovi su samo za fintu (a i Wonder City izlazi svako 2-3 mjeseca, kad imate sedam godina, to je vjecnost:)

Inace, mali je strašan, kad je ima 3 godine, naša sam ga kako rasipa karte po kuci i kaže da je vidio na televiziji kako to onaj iks men radi (Gambit, za neupucene:) Kad ni njega stripovi previše ne zanimaju, onda znate koja je ura.
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 03/05/2007 : 13:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
emisija je bila u redu. ovdje su neki ocito previse ocekivali. naravno da se pricalo o opcim mjestima i da je vrijeme prekratko da se kaze sve sto bi se htjelo. to ionako nije emisija za forumase ovdje nego za siroku publiku. razumijem da su neki bili iziritirani dulibicevim 'akademskim' pristupom, ali sve sto je rekao je (manje-vise) na mjestu. voditeljica si je dala truda da se informira donekle i bila je dovoljno postena da ne glumi da je ekspert, i hvala joj sto je uopce radila emisiju o stripu. i naravno, o tretmanu kulture i umjetnosti na htv-u govori i termin emisije, ali i to je nesto, jer na jebenom rtl-u i novoj tv nema mrtve sanse za ista slicno.

http://dzukalog.blogspot.com/
Go to Top of Page

miljenko
Starting Member

6 Posts

Member since 18/10/2006

Posted - 03/05/2007 : 13:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit miljenko's Homepage  Send miljenko a Private Message
dzuka:: Sve stoji što si rekao, i nemaš što opravdavat ni braniti emisiju koja je bila vrlo poucna sa zanimljivim prilozima, inputom od povjesnicara umjetnosti i knjiž. kriticara, i živom raspravom u studiju. Mene osobno ne smeta da "ucene njuške" "razglabaju" o stripu jer je strip doista jedinstven oblik izražavanja i kao takav zaslužuje pažnju gore spomenutih intelektualaca.

Edited by - miljenko on 03/05/2007 13:44:41
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/05/2007 : 14:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Markos
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Udaljili smo se od teme, stripa koji nepovratno umire kod nas, usprkos lažne slike koju daje veliki broj novih izdanja za koje nitko ne zna, osim 300 fanatika.


Nisam bas siguran da je tome tako. I uvjeren sam da se krug siri. Samo treba doprijeti do te nove publike.



Pitam ja Roka, prvi be, je li njegovi u razredu citaju stripove. Kaže da jesu, da im uciteljica kaže da ih citaju, da je to dobro za vježbati i pita me kad cu mu kupiti novi Wonder City.

To je bilo nezamislivo kad sam ja bio mali, a stripovi službeno tretirani kao šund, ali usprkos tome, sve je to uzalud, video igre su ih sve okupirale, a stripovi su samo za fintu (a i Wonder City izlazi svako 2-3 mjeseca, kad imate sedam godina, to je vjecnost:)

Inace, mali je strašan, kad je ima 3 godine, naša sam ga kako rasipa karte po kuci i kaže da je vidio na televiziji kako to onaj iks men radi (Gambit, za neupucene:) Kad ni njega stripovi previše ne zanimaju, onda znate koja je ura.



Eto vidis. Sam si sebe opovrgnuo:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 03/05/2007 : 15:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Emisija je bila skroz ok, ne bi komentirao voditeljicu i slicne stvari jer mislim da je to daleko od ove teme, ali skroz se slažem sa Markosom da je tema preopširna za 45 min emisije.
Što se tice gostiju sve super, ukljucujuci i treceg covjeka:)) i Marko ne brini zbog treme mislim da si rekao najbitnije!!

E da je više ovakvih emisija ... :))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26653 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/05/2007 : 16:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
jebemti emisiju o stripu u kojoj se nije spomenija zagor

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 03/05/2007 : 20:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
a brale šta je bez ikakva razloga ovaj cekicar koji voli decke u tajicama citat napuvan

naduvo se ko svinja
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/05/2007 : 20:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
i tako ja sinoc šaltam kanale od dosade, kad odjednom na hrt 1 ugledah markosa i rekoh šta je sad ovo, kad ono emisija drugi format, a gosti markos, goran i onaj profa likovne umjetnosti ako se ne varam. nažalost, uletio sam skoro pred kraj emisije, tako da sam uspio cuti samo dio onog što su govorili markos i goran.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/05/2007 : 01:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Zar je moguce da niko nije snimio emisiju?

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.
Go to Top of Page

bok
New Member

Croatia
142 Posts

Member since 09/01/2007

Posted - 04/05/2007 : 01:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit bok's Homepage  Send bok a Private Message
Mogli su malo progovorit i o konkurenciji na ovoj malo sceni. Tak da se vidi da se tu nešto dogada. i da nam nije dosadno.
Na uppsovoj anketi se vodi mrtva trka izmedu hrvatskih i srpskih izdavaca
http://www.upps.org.yu/index.php?option=com_poll&task=results&id=40
Cudi me da je Van gogh tako nepopularan. Što to oni uopce objavljuju?
Bio mi je ok nastup povjesnicara umjetnosti. Da gledatelji, uz idealista (Markos) i praktikanta (Džuka) vide i dubiozu koja se vrti oko stripa u akademskim krugovima .
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 04/05/2007 : 05:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Zar je moguce da niko nije snimio emisiju?



Jesam ja, evo linkova:





Drugi Format, HRT TVRip XviD download:

http://rapidshare.com/files/29269959/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part01.rar
http://rapidshare.com/files/29274672/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part02.rar
http://rapidshare.com/files/29279573/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part03.rar
http://rapidshare.com/files/29284569/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part04.rar
http://rapidshare.com/files/29289386/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part05.rar
http://rapidshare.com/files/29294082/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part06.rar
http://rapidshare.com/files/29299256/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part07.rar
http://rapidshare.com/files/29304136/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part08.rar
http://rapidshare.com/files/29307410/Drugi_Format_HRT_TVRip_XviD.part09.rar


Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 04/05/2007 : 13:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Zar je moguce da niko nije snimio emisiju?

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.




je. moj buraz ju je snimio! : )

http://dzukalog.blogspot.com/
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/05/2007 : 14:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Imaš burazera?

Uf, usracu se dok skinem sa ovog rapisharea, ali hvala na kacenju Ned_lynx.

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 04/05/2007 : 15:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
hvala ned_lynx za linkove.

dzuka, marko, bili ste super! a i emisija je bila odlicna. :)

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 04/05/2007 : 15:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Imaš burazera?




aha. a ti?
ak ti je gnjavaza ovo skidat a mozes se strpit, donjet cu ti to na cd-u u makarsku.

http://dzukalog.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000