forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dylan malo izgorio, a?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/05/2007 : 17:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
...znam se ponekad zateci da se uopce ne mogu koncentrirati pa mi na kraju stripa ostane neki bljutavi okus uzaludnosti svega toga...




ma to te dostiže weltschmerz, otudenost...sam si sebi stranac...mucnina...klaustrofobija...pobjeci negdje...upecan zauvijek, naposljetku...

zato je tu DD da ti pomogne - štivo za neshvacene;)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17782 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/05/2007 : 18:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
jašta
citam spajder jeruzalema ili vendetu i vocmene na ekranu
oci mi suze a tražim još
dok 2 dilana stoje na polici tjednima :(
strah me da ne budu losi :(

Ko je vas poznavao ni pakao mu nece biti težak!!!!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/05/2007 : 19:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Niste li ponekad pomislili da kad ste bolje raspoloženi da vam je i strip bolji? I obrnuto. Znam se ponekad zateci da se uopce ne mogu koncentrirati pa mi na kraju stripa ostane neki bljutavi okus uzaludnosti svega toga...


naravno. recimo za Alan Forda: kad sam dobro raspoložen onda se od gušta smijem onim glupostima koje izvode. kad nisam onda citam strip skoro pa na silu, samo da ga se što prije riješim...ne budem uopce koncentriran pa ne mogu ni procitati 20 stranica u komadu, stalno radim nekakve pauze...
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/05/2007 : 21:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
@supermark: blagodarim ;)

@deecay: potpuno te razumem kad pricas o raspolozenju, mada se meni precesto desava da nemam pojma sta se desava u novijim Dylanovim epizodama. A sto je najstrasnije, ne pada mi na pamet da ih preprocitavam :( I opet cu da drndam kako razumem Zagorele fanove :) Ja sam isti takav Dilanelo :), ne vidim sebe kako odustajem od Dylana u bilo kojoj varijanti ( osim u najcrnjoj :O)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 07/05/2007 : 21:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by DeeCay

Niste li ponekad pomislili da kad ste bolje raspoloženi da vam je i strip bolji? I obrnuto. Znam se ponekad zateci da se uopce ne mogu koncentrirati pa mi na kraju stripa ostane neki bljutavi okus uzaludnosti svega toga...


naravno. recimo za Alan Forda: kad sam dobro raspoložen onda se od gušta smijem onim glupostima koje izvode. kad nisam onda citam strip skoro pa na silu, samo da ga se što prije riješim...ne budem uopce koncentriran pa ne mogu ni procitati 20 stranica u komadu, stalno radim nekakve pauze...

slazem se da ovo cesto ima veze

drale
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/05/2007 : 11:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by DeeCay
...znam se ponekad zateci da se uopce ne mogu koncentrirati pa mi na kraju stripa ostane neki bljutavi okus uzaludnosti svega toga...




ma to te dostiže weltschmerz, otudenost...sam si sebi stranac...mucnina...klaustrofobija...pobjeci negdje...upecan zauvijek, naposljetku...

zato je tu DD da ti pomogne - štivo za neshvacene;)



Ti zapravo imaš sve uvjete da kreneš Nietzscheevim stopama. Mislim da je on rekao da mu je njegov otvoren um bio sposoban pojmiti neke univerzalne istine koje drugi nikad nece doseci zahvaljujuci oštrom i svježem zraku njegovih rodnih bregova... Stoga, pinklec na rame i pravac najzabacenija tocka zagorskog kraja - tantra, mantra i kontemplacija!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/05/2007 : 12:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
može se povuc u planine i pocet gerilski rat protiv društva koje ga ne prihvaca

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 08/05/2007 : 13:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Pa meni su najbolji predratni Dilani u kojima su obradivali stare teme iz filmova i raznih mitova i legendi.. Ovo poslijeratno ionako niš ne citam..

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/05/2007 : 19:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Ti zapravo imaš sve uvjete da kreneš Nietzscheevim stopama. Mislim da je on rekao da mu je njegov otvoren um bio sposoban pojmiti neke univerzalne istine koje drugi nikad nece doseci zahvaljujuci oštrom i svježem zraku njegovih rodnih bregova... Stoga, pinklec na rame i pravac najzabacenija tocka zagorskog kraja - tantra, mantra i kontemplacija!




pa naravno!
tu se skicem po zagorskim bregima, promatram ovo sunce i ovu zemlju, crpim spolnu moc iz borovih iglica i letim sanjam dišem

nego, kad buš doma?
pa da se nademo tam u tvom kraju

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4331 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 14/05/2007 : 16:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
istina je da su noviji dilani slabiji os starih.ali daleko je od istine da su uzasni i slicno.ima tu prilicno dobrih epizoda.recimo meni se jako dopada otkucaji vremena,druid,mala smrt,naravno skener je bolji.puno je dobar i svemirac, nova vrsta, poljubac zmije.sve je stvar ukusa.meni je roi omiljen crtac.svako ima svoje ljubimce i favorite.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 15/05/2007 : 08:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
imao je dylan slabijih epizoda i ranije kao što ima i novijih dobrih,mislim da je problem što se najmanje mijenja, skucen je u formi i sadržaju, a dugo traje.zagor je i western,pustolovina,komedija,horor,fantazija, ima šire mogucnosti.s druge strane zašto bi se dylan mijenjao kad mu u italiji ide dobro, a oni su godinama unaprijed.kriza u italiji bi prisilila bonellija na promjene, kao zagorova kriza osamdesetih.
Roi mi loše crta dylana (kao pjevaca novoromanticarskog benda),ali mi je najbolji po pitanju ukupne atmosfere (za M&G na neki nacin mi vrijedi obrnuto,filigranski essegesse crtež bez zlokobnog ugodaja)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/05/2007 : 14:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
meni ima odlicnih epizoda cak i medu ovima novima, po kojima mnogi pljuju
roi mi je odlican crtac, za razliku od M&G kojji su mi katastrofa
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 15/05/2007 : 15:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
Pa nisu baš tako loše te novije epizode, bilo je i lošijih (pakleni pas, nesmiljeni hook, pobuna automobila...),a i dzoni je u pravu, stvar je u ukusu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/05/2007 : 20:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Gledam si ja Dylane otkad ih objavljuje Ludens pa si mislim koji su mi prolazni, onako od sasvim dobrog prema odlicnom pa mi to nekak ovako ispadne; Prema dalekom svijetu, Crna duša, Hotel duhova, Zvjezdana prašina, Jezero na nebu, Otkucaji vremena, Nova vrsta, Div, Osmijeh mracne dame... i od "Osmijeha" pa na dalje veeeeeliki pad.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/05/2007 : 20:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
meni je "osmijeh mracne dame" dizaster, užasno dosadan... mislim, ne volim tu tematiku.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/05/2007 : 20:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Gledam si ja Dylane otkad ih objavljuje Ludens pa si mislim koji su mi prolazni, onako od sasvim dobrog prema odlicnom pa mi to nekak ovako ispadne; Prema dalekom svijetu, Crna duša, Hotel duhova, Zvjezdana prašina, Jezero na nebu, Otkucaji vremena, Nova vrsta, Div, Osmijeh mracne dame... i od "Osmijeha" pa na dalje veeeeeliki pad.

in the evidence of its brilliance




imamo slican ukus, a gdje su ti specijalci, i njih je objavio ludens...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/05/2007 : 20:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Od specijalki najbolji "Kuca izgubljenih" (perfektan) i "Snovi" (frojdovština, to mi paše ;).

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/05/2007 : 20:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Od specijalki najbolji "Kuca izgubljenih" (perfektan) i "Snovi" (frojdovština, to mi paše ;).

in the evidence of its brilliance



definitivno najbolji mi je na ruti moby dicka, a zatim demonova utvrda
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 16/05/2007 : 14:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
"Snovi" je stvarno odlican Specijalac!

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9372 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/05/2007 : 17:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

"Snovi" je stvarno odlican Specijalac!

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day




Da, snovi koji se nakon što ga procitaš pretvaraju u nocne more..

Ci sono tre cose al mondo,
le donne e il vino nero...
la terza, in fondo, in fondo,
e sempre il cimitero...
Go to Top of Page

gumiflex
Average Member



Croatia
521 Posts

Member since 12/05/2007

Posted - 16/05/2007 : 19:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send gumiflex a Private Message
Meni osobno od specijala je najbolja prica iz Dnevnikovog DD specijal br. 2 - Kraj, prica pod naslovom "GOR".

..."Goor gladan.."

ispreplice se strava i emocije. mislim
ubojit spoj koji te ne ostavlja ravnodušnim

Tko leti vrijedi. Tko vrijedi leti. Tko ne leti ne vrijedi.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 17/05/2007 : 09:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Ne kužim zašto se ne primjeni mm formula,berni na kapaljku, a libellus za sladokusce, ja bi kupio i drek pod zagorovim i dylanovim logotipom
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/05/2007 : 09:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Na ruti mobi dicka je najbolji! Snovi su bezvezni,a sedam prokletih duša škart.ove druge nisan cita pa necu komentirat

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/05/2007 : 10:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Uhvatili ste se toga Faracijevog Moby Dicka jer samo zbog slicnosti s Hermanom Mellwilleom, ali dalje od toga ne vidite.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/05/2007 : 11:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta ne vidimo? to je odlicna,aktivna i zabavna prica za razliku od ove 2

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000