forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DYLAN goes to HOLLYWOOD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/05/2007 : 08:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

http://www.ubcfumetti.com/international/ddmov_en.htm

in the evidence of its brilliance



kiky, pa to je staro dvije godine, ako ne i više... Bilo je price i o nekom filmu DD koji bi se zvao The Fourth kingdom još tamo 2004. godine. No od onda ništa...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 16/05/2007 : 12:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
finnes da, ali ne joseph nego ralph... on bi bio idealan dylan

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2434 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 16/05/2007 : 13:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
David R. Ellis ... Snakes on a plane ?

Bit ce to jedan pravi italjanski film sa hollywoodskim imenima :)
U stilu Antonia Margheritia i slicnih.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 16/05/2007 : 18:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
O ne, gde prepoznase Dylana u Jude-u ili Fiennesu :? :(
Ne znam koji onaj treci, idem da ga proverim>>>>>>>>>>>> paaaa, mozda i nije los izbor, dovoljno lep ali ne slatkasto lep,mozda malo pre-plav za Dylana, to se da srediti.
Zar je Rupert Everett vec prestar da bi ga odglumio?
A ko ce biti Groucho? Ili ce ipak biti nekakav si Felix :?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/05/2007 : 19:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Barkeru, Josh Lucas je iz ARKANZASA. Ne mogu da vjerujem da hoce covjeka koji ce da odglumi Londonski naglasak pored takvih glumcina koje svake godine izadu iz te engleske metropole.
I Law i Fiennes imaju tu prvu pretpostavku - obojica su englezi. Law je glumcina, Fiennesa se sjecam samo po Zaljubljenom Shakespearu ali je fino obavio posao, obojica dakle znaju znanje.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 16/05/2007 : 20:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Pa ovog puta mislim da nije samo do toga da budi glumcine. Kao fizionomije mi se ne uklapaju za Dylana. A i Renee Z. se (kazu, nisam gledao) odlicno snasla kao Bridget J. a iz Teksasa je, tako da ta prepreka bas i ne stoji. Jedino ako je neki bas nikakav glumac.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/05/2007 : 21:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Na prvom mjestu je engleski šmek. Jedno je gluma a drugo kada ti je jasno iz svega što vidiš na ekranu da je TO covjek iz dijela svijeta koji prikazuju na ekranu, da je on roden par ulica od ulice u kojoj sada stoji na ekranu. S tim se ništa ne može porediti i samo ljudima koji u filmu traže cistu zabavu bez ikakvih razmišljanja o likovima i onom što su vidjeli može odgovarati perverzija engleskog naglaska koju je napravila Renee Zelwegger u toj Bridget Jones. Cim sam je cuo prvih par recenica, izgubio sam volju da gledam i sjecam se samo tog prenemaganja i krivljenja usta (kao neki od politicara s naših prostora).
E sad, što se tice Lucasa, on je do sada glumio "deckica s juga" u svakoj od uloga u kojim sam ga vidio i ni u jednom trenutku nije negirao odakle dolazi - od mene respect. Sjajan akcioni glumac u Sahari, pokušaj iskazivanja emocija vrijedan spomena u Sweet Home Alabama, ali Dylan? I da se ofarba? Ne onaj Dylan koga ja zamišljam i citam. Sad šta oni hoce od toga da stvore, to je druga stvar.
A za Groucha stvarno nemam blage...

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 16/05/2007 : 21:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Jebem li ga, meni je i dalje samo RE idealni Dilan :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000