forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus-stripovi do kraja 2007
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/05/2007 : 17:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ovo uzimam sigurno:
Almanah MM 92/93
Almanah Nick Raider 93/94
Almanah Tex 96/97
Biblioteka MM-knjige 7-12
Biblioteka Mister No-knjige 5-12
Biblioteka Tex-knjige 7-12
Magicni vjetar-knjige 9-12
MMGigant6,7
NNGigant5,6
Price iz Drugdje 1

Ako pretekne lova i ovo:
Agenzija Alfa 1
Biblioteka Nathan Never-knjige 1-4
Demian-knjige 3,4
NNSpecijal 3

mada je i meni zao sto se ne krene sa nekom kombinacijom 3 nove + 1 stara knjiga NN


Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 20/05/2007 : 18:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Katastrofa. Nadao sam se da regularni NN i spec. NN nece preci u Libellus ali nažalost....Baš sam mislio uzeti NN gigante 3 & 4 i almanah ali mislim da cu odustati.



a je?
a kako bi ti to da nathan izlazi,nakon što je Ludens odustao?
da uopce ne izlazi ili...? kako?

uopce nije katastrofa...fala bogu da su ga libellusovci preuzeli,evo samo ove godine dobit cemo 12 novih epizoda jel...
to je više od Ludensa u 2 (pa skoro i 3) godine što je izdao

a siguran sam da ce izdavat 24 nastavka godišnje,tj. 8 knjiga

ne vidim kako to može bit katastrofa,osim što ce bit skuplje za citat da,zapravo je jedini izlaz nažalost...
opet...jeftinije nego nova marti biblioteka,od koje moram nažalost odustat zbog nathana

ja kupujem to,a odricem se nekih drugih stripova koje sam kupovao jebga,odricem se i pušenja izgleda(eto,dobro došlo)

bilo bi bolje da nisam u takvoj nedoumici i da su svi po 16 kuna al...druge nam nema

uh,regularnih 24,almanaha 2,giganata 4,a sad i agenzia alfa i specijalci(koliko njih godišnje?)...
njam!!!
malo previše za moje financije,al eto,treba izdržat dok se gigantima i almanasima bar ne prikljucimo talijanima...tad ce bit lakše


p.s. jedino što bi volio da bude SC izdanje,ovi regularci...
bili bi oko 75-85 kuna,velicine kao i maxi izdanja...dakle sasvim prihvatljivi svim fanovima

i volio bih da se urazume i da izdaju više od 500 primjeraka ovih nathana,jer ovako ce mnogi ostati bez svojih primjeraka...mnogi

koliko ono košta tex od 288 strana?
cijena ce bit ista tomu ne?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

Edited by - darkraver on 20/05/2007 18:57:00
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4326 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 20/05/2007 : 19:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
lepo ,lepo.a brendon,imali nade za brendona da ce i njega izdati?
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 20/05/2007 : 19:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Katastrofa. Nadao sam se da regularni NN i spec. NN nece preci u Libellus ali nažalost....Baš sam mislio uzeti NN gigante 3 & 4 i almanah ali mislim da cu odustati.



Ne kužim zašto? Ako voliš tog junaka pratit ceš ga i dalje.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 20/05/2007 : 19:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
JUUUHUU! 12 Nathana odjednom nema veze za cenu! pa Agencija Alfa, Price iz drugdje, NN special. Magicni Vetar, NN Giganti...svršicu!
Ovaj Libelus je strava, konacno cemo da se malo približimo Italijanima ovim tempom, a pravi stripomani ce uvek naci keša za stripove, a to ljudi iz Libelusa dobro znaju

Daniel Pinku
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 20/05/2007 : 19:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
onda ti znaš kakve su to ?price iz drugdje??
što je to?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26553 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/05/2007 : 20:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

onda ti znaš kakve su to ?price iz drugdje??
što je to?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!


http://www.sergiobonellieditore.it/auto/listarr_1?collana=30&code=arr_sp

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 20/05/2007 : 20:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
nadan se da se nece zvat "price iz drugdje", to zvuci katastrofalno...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 20/05/2007 : 20:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
hmmmm...zanimljivo...
fala jaki


i da nadodam...
ako
tex od 260tak strana košta 125 kn...dal ce onda nathan od 3 epizode,ilti 288 strana koštat 130tak kn!?!?!

bemti to jest malo preskupo ak ce tako bit...

nit je zaprav izdanje za kolekcionare poput tog texa,vec za nas fanove

glupo ak bude skuplje od giganta na A4, 240 strana za 115kn
ne kužim otkud takve razlike u cijeni?
koliko su prava skuplja na regularac onda?


molim vas nemojte mu nabit takvu cijenu,plizzzzz....

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 20/05/2007 : 20:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ah sad vidih da je Magicni vjetar od 288 str. 110 kn,što je stvarno gornja granica koju sam spreman platit

al onda opet nathan sigurno ima vecu publiku od Venta,valjda bu i veci tiraž,pa možd i nešto niža cijena...
hmmmmm...

trabunjam,treba pricekat i vidjet

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 20/05/2007 : 20:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Boyan.P

bankrot bankrot

.
.
up the irons..


ha,ha,ha
Smejao sam se citav minut nakon ovoga...
Na zalost ovo je tuzna istina...iscedise nas ovi novi izdavaci
Ali hvala im...sada imamo LEPE, NOVE, TVRDE KORICE, NIKAD OBJAVLJENE, NE CENZURISANE, HC, MC, WC, NIKOM NEDAJ-stripove...hvala im...
Evo jos da zenu ubedim zbog cega trebam odvojiti 100-tinak evrica iduceg meseca i sve je ok...sve ce biti u redu...u redu...edu...du...uuuuu

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 20/05/2007 : 20:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

ah sad vidih da je Magicni vjetar od 288 str. 110 kn,što je stvarno gornja granica koju sam spreman platit

al onda opet nathan sigurno ima vecu publiku od Venta,valjda bu i veci tiraž,pa možd i nešto niža cijena...
hmmmmm...

trabunjam,treba pricekat i vidjet

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Jesi zabrinut malo, ha? 8 knjiga sa Regularcima, 4 knjige s Gigantima, vjerojatno još dvije knjige s Almanasima i na kraju Specijali i Agencija Alfa koji sigurno nece ostati na 1 knjizi godišnje.

Uzmemo li da 1 knjiga NN biblioteke dode 110 kn; 1 Gigant 115 kn; 1 Almanah 75 kn; Agencija Alfa recimo 90 kn i na kraju Specijal recimo 75 kn to ti ispadne 1655 kn godišnje a možda i više. Super zar ne? Plus vidim da si zainteresiran i za MM pa ti to dode još toliko.






Edited by - Vorador on 20/05/2007 20:46:16
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 20/05/2007 : 20:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Plus još ako ne živiš u ZG i moraš narucivati to ti je još jedno 35 kn po svakoj pošiljci. Ali što me briga, ja sam fan i kupovat cu i dalje.

Edited by - Vorador on 20/05/2007 20:38:31
Go to Top of Page

HarryBlock
New Member

160 Posts

Member since 21/04/2006

Posted - 20/05/2007 : 21:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send HarryBlock a Private Message
Svaka cast!!!! Ostacu bez para, ali ako! E, jos kad bi preuzeli Lazarusa...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 20/05/2007 : 21:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by darkraver

ah sad vidih da je Magicni vjetar od 288 str. 110 kn,što je stvarno gornja granica koju sam spreman platit

al onda opet nathan sigurno ima vecu publiku od Venta,valjda bu i veci tiraž,pa možd i nešto niža cijena...
hmmmmm...

trabunjam,treba pricekat i vidjet

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Jesi zabrinut malo, ha? 8 knjiga sa Regularcima, 4 knjige s Gigantima, vjerojatno još dvije knjige s Almanasima i na kraju Specijali i Agencija Alfa koji sigurno nece ostati na 1 knjizi godišnje.

Uzmemo li da 1 knjiga NN biblioteke dode 110 kn; 1 Gigant 115 kn; 1 Almanah 75 kn; Agencija Alfa recimo 90 kn i na kraju Specijal recimo 75 kn to ti ispadne 1655 kn godišnje a možda i više. Super zar ne? Plus vidim da si zainteresiran i za MM pa ti to dode još toliko.







gledaj to ovak...

zabrinut sam kako cu skupit te pare
al bogami nisam više zabrinut da necu guštat svog nadražeg strip junaka


istini za volju,mislim da Libellusovci malko pretjeruju s brojem izdanja koje izdaju u 1 godini...
pogledaj samo što sve od nathana izdaju do kraja godine...
a ak još pratiš martija i kojeg još lika...ajme meni

ja osobno odustajem od martija...samo gigante cu kupovat(i to ako) i nova SC izdanja

izdaju prekrasne stvari i stvarno nije ni problem u novcu,to se skupi kad tad,samo što....previše toga za jednog fana za skupit izmedu kad i tad...
previše....

recimo 4 te knjige,1 gigant,1 almanah,1 specijalac,1 agenzia alfa godišnje bi bilo sasvim ok...no opet bi onda ta izdanja bila skuplja neg sad jesu

ovako...previše toga,a premalo para...

a druge alternative nema za nathan regularac jednostavno...
mogli smo se u suprotnom samo navic da uopce ne izlazi više...


mislim da se moram naviknut na pracenje 1 ili max 2 junaka ubuduce,nekima bude teško se priviknut jebga...
al opet imate još Zagora,Dylana i Alan Forda na kioscima

sumnjam i da ce Marti,MNo i Tex poživit dugo u SC izdanju...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 20/05/2007 : 22:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by darkraver

ah sad vidih da je Magicni vjetar od 288 str. 110 kn,što je stvarno gornja granica koju sam spreman platit

al onda opet nathan sigurno ima vecu publiku od Venta,valjda bu i veci tiraž,pa možd i nešto niža cijena...
hmmmmm...

trabunjam,treba pricekat i vidjet

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Jesi zabrinut malo, ha? 8 knjiga sa Regularcima, 4 knjige s Gigantima, vjerojatno još dvije knjige s Almanasima i na kraju Specijali i Agencija Alfa koji sigurno nece ostati na 1 knjizi godišnje.

Uzmemo li da 1 knjiga NN biblioteke dode 110 kn; 1 Gigant 115 kn; 1 Almanah 75 kn; Agencija Alfa recimo 90 kn i na kraju Specijal recimo 75 kn to ti ispadne 1655 kn godišnje a možda i više. Super zar ne? Plus vidim da si zainteresiran i za MM pa ti to dode još toliko.







gledaj to ovak...

zabrinut sam kako cu skupit te pare
al bogami nisam više zabrinut da necu guštat svog nadražeg strip junaka


istini za volju,mislim da Libellusovci malko pretjeruju s brojem izdanja koje izdaju u 1 godini...
pogledaj samo što sve od nathana izdaju do kraja godine...
a ak još pratiš martija i kojeg još lika...ajme meni

ja osobno odustajem od martija...samo gigante cu kupovat(i to ako) i nova SC izdanja

izdaju prekrasne stvari i stvarno nije ni problem u novcu,to se skupi kad tad,samo što....previše toga za jednog fana za skupit izmedu kad i tad...
previše....

recimo 4 te knjige,1 gigant,1 almanah,1 specijalac,1 agenzia alfa godišnje bi bilo sasvim ok...no opet bi onda ta izdanja bila skuplja neg sad jesu

ovako...previše toga,a premalo para...

a druge alternative nema za nathan regularac jednostavno...
mogli smo se u suprotnom samo navic da uopce ne izlazi više...


mislim da se moram naviknut na pracenje 1 ili max 2 junaka ubuduce,nekima bude teško se priviknut jebga...
al opet imate još Zagora,Dylana i Alan Forda na kioscima

sumnjam i da ce Marti,MNo i Tex poživit dugo u SC izdanju...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Ma stvar je u tome da ako na vrijeme ne skupiš te pare i kupiš željeni strip više nikada neceš ni moci jer ga ne bu. Rasproda se u mjesec-dva i gotovo. A što se tice alternative za NN pa mogao je ici u ovakvoj formi (po 3 epizode) svaka tri mjeseca na kioske. Nešto slicno kao Van Gogh-ovi stripovi po pitanju opreme i smanjeni tiraž. Sumnjam baš da to nebi išlo. Cijena do 35 kn.






Edited by - Vorador on 20/05/2007 22:16:03
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 20/05/2007 : 22:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Ma stvar je u tome da ako na vrijeme ne skupiš te pare i kupiš željeni strip više nikada neceš ni moci jer ga ne bu. Rasproda se u mjesec-dva i gotovo. A što se tice alternative za NN pa mogao je ici u ovakvoj formi (po 3 epizode) svaka tri mjeseca na kioske. Nešto slicno kao Van Gogh-ovi stripovi po pitanju opreme i smanjeni tiraž. Sumnjam baš da to nebi išlo. Cijena do 35 kn.
ja se jos uvijek nadam da ce libellus (ras)prodati svoje stripove knjiznicama, a da ce isti ici i na kioske kao mark i veliki drek od ludensa.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 20/05/2007 : 22:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by Vorador

Ma stvar je u tome da ako na vrijeme ne skupiš te pare i kupiš željeni strip više nikada neceš ni moci jer ga ne bu. Rasproda se u mjesec-dva i gotovo. A što se tice alternative za NN pa mogao je ici u ovakvoj formi (po 3 epizode) svaka tri mjeseca na kioske. Nešto slicno kao Van Gogh-ovi stripovi po pitanju opreme i smanjeni tiraž. Sumnjam baš da to nebi išlo. Cijena do 35 kn.
ja se jos uvijek nadam da ce libellus (ras)prodati svoje stripove knjiznicama, a da ce isti ici i na kioske kao mark i veliki drek od ludensa.



Ovo ti je dobra fora itak (zadnja 3 i 4 recenica).

markolar
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/05/2007 : 23:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Plus još ako ne živiš u ZG i moraš narucivati to ti je još jedno 35 kn po svakoj pošiljci.


Nije. 15 kuna.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 20/05/2007 : 23:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by Vorador

Plus još ako ne živiš u ZG i moraš narucivati to ti je još jedno 35 kn po svakoj pošiljci.


Nije. 15 kuna.



MM & NN Team Up #2 sam platio ni manje ni više nego 130 kn. Naruceno pouzecem iz Libellusa. Ovo mi je do sada najskuplja poštarina koju sam platio. Znam samo da odmah u startu zaracunaju 25 kn + još pošta što naplati.Ne znam kako tebi šalju.






Edited by - Vorador on 20/05/2007 23:36:18
Go to Top of Page

izzy
Starting Member



Slovenia
52 Posts

Member since 02/04/2007

Posted - 21/05/2007 : 08:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send izzy a Private Message
Almanah Tex 96/97
Biblioteka Mister No-knjige 5-12
Biblioteka Tex-knjige 7-12
Demian-knjige 3,4
Senior i Junior 2

Ovo stvarno kupujem. Nijo baš puno ali moram da recem, da mi odejo pare. Nadam se da ce mnogo toga izaci okolo CRŠ-a, pa da do tada skupim potrebne novce. Ili da ce ovo izaci po maksimalno dva komada na mjesec dana. Tako bi mi jih uspjelo kupovati iz brez neke velike stednje para.

If you would tell me, just what my life means.... Walking a long road, never reaching the end
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 21/05/2007 : 08:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by Vorador

Plus još ako ne živiš u ZG i moraš narucivati to ti je još jedno 35 kn po svakoj pošiljci.


Nije. 15 kuna.



MM & NN Team Up #2 sam platio ni manje ni više nego 130 kn. Naruceno pouzecem iz Libellusa. Ovo mi je do sada najskuplja poštarina koju sam platio. Znam samo da odmah u startu zaracunaju 25 kn + još pošta što naplati.Ne znam kako tebi šalju.



Dogovori se sa VJ da mu uplatiš na tekuci, pa ce ti poštarina doci 15kn, a u MC-u je 23kn+poštanska provizija (oko 35kn)
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 21/05/2007 : 13:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Ovo je sve odlicno, bit ce to super izdanja, ali me strah da ce kolekcionari (malo tko drugi kupuje hc) puknuti i odustati ne samo od odredenog lika nego od svega pa da ce tržište zasiceno mnogobrojnim izdanjima doživjeti slom i da cemo se za koju godinu opet imati pad produkcije albuma....Teško mi je vjerovati da može bolje od ovoga...
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 21/05/2007 : 13:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Pazite na naslovnice knjiga NN-a, recimo 68 i 72 moraju biti coveri knjiga!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4326 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 21/05/2007 : 14:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
a imali nade za brendona?
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000