forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus-stripovi do kraja 2007
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/05/2007 : 16:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Kad smo vec kod Mr.No, kada ce izaci novi(na kiosku) i kojim tempom izlazi?

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/05/2007 : 16:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Tex Willer:

Popis izdanja za 2007g sa pocetka topica identican ti je popisu izdanja iz kataloga.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/05/2007 : 16:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Kad smo vec kod Mr.No, kada ce izaci novi(na kiosku) i kojim tempom izlazi?

If I corld be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day


od utorka je na kioscima

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 28/05/2007 : 16:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Mister No ... Crveni vjetar na kioscima ... napokon ...
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/05/2007 : 16:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Ali kad ce iduci izaci? Iza Crvenog vjetra?

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/05/2007 : 16:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
valjda za 2 mjeseca, a možda i ranije jer dolazi ljeto.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/05/2007 : 16:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Bardho


Sve je to lijepo, bajno, krasno ali ipak malo decki pretjeruju sa brojem izdanja.

Zašto pretjeruju? Sada konacno imamo veliki izbor stripova a prije smo kukali. Ne moraš kupiti sve odjednom.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Za potrošacki džep u Hrvatskoj to je previše. Ionako ni sada ne kupujem sva izdanja, a sada cu još manje. Onu spiku sa knjižnicama zaboravi jer je to glupost ako se smatraš kolekcionarem.

I šta bi sada Libellus trebao uraditi? Gledati da broj njihovih izdanja ne preopterecuje prosjecni potrošacki džep u Hrvatskoj? Niko nas ne tjera da kupujemo sve. Kada bih ja kupovao sve što želim od stripova onda bih bankrotirao nakon mjesec dana. Ovako imamo izbor i kupujemo ono što nam je najdraže i ono što sebi možemo priuštiti.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Mišljenja sam da bi bilo bolje i za njih, a bogme i za nas kada bi smanjili recimo MV na 4 knjige godišnje, pa MM i MNo na recimo 6-8 knjiga godišnje itd. Ne kužim to jurcanje da stignemo talijane. Recimo na primjeru mene da se smanji broj knjiga kod nekih junaka imao bih više para za ostala njihova izdanja, a ovako ni oni a niti ja nismo na dobitku. Vjerujem da je još dosta ljudi u ovakvoj situaciji.
I zapamti ja ne želim da oni odustanu od nekih junaka vec samo da smanje broj knjiga u redovnim serijama i gigantima...


Razumijem tvoju situaciju, no ne slažem se s tobom. Po tebi bi se trebao smanjiti broj izdanja, jer vecina kolekcionara ne može kupiti sve što izade. Ovako barem imamo veliku ponudu, što godinama nismo imali. A Dado&Dado nisu glupi, mogu procijeniti tržište, sada vec imaju neko iskustvo, i oni sigurno nece izbaciti te silne stripove ako misle da je to previše za tržište.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/05/2007 : 17:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
smanjili recimo MV na 4 knjige godišnje
[/quote]

Nemojte mi MV-a dirati

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/05/2007 : 17:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Tex Willer:

Popis izdanja za 2007g sa pocetka topica identican ti je popisu izdanja iz kataloga.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Znaci bez datuma,bar okvirno?
I bez Superbooka

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/05/2007 : 17:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by dcopic

Bojim se da regularni MM i MrNO nece još dugo izdržati...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Zasto ne??!
na cemu to temeljis?
500 kom ce se sigurno uvijek prodati. dio uzimaju i knjiznice.
a na mafestu sam vidio da su neki uzimali i po 2-3 kom martija.
1 za potpis, a drugi da bude glancer. a 3-ci vjerovatno kasnije za prodaju

naravno da se nece svi rasprodati odmah, ali postepeno hoce. ritam je brz, pa ne mogu svi sve odmah, s vremenom ce svega pomalo nestajati. ken je vec odavno raprodan prvih 6 brojeva,a netko mi je nedavno rekao da je vec sve do 16-og broja jako ugrozeno...
zasto su se onda rasprodali i giganti-mm1,2 te nn-1,2 i super book 1??


Napisao sam "regularni" MM i MrNO i pri tome sam mislio na izdanje Strip-agenta a ne LIbellusovo.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Soory!
mislio sam da mislis na hc.
a mozda je i bolje da se ugase-redovni.
ionako cemo jednog dana opet to kupiti u Libelusovom hc-u.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/05/2007 : 17:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Voleo bi da im prvo rikne regularni Tex i da krene u Libellusovom izdanju,jer je ovo katastrofa kako izlazi trenutno.
A u Italiji je najpopularniji i najvise je brojeva izaslo.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2619 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 28/05/2007 : 18:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Voleo bi da im prvo rikne regularni Tex i da krene u Libellusovom izdanju,jer je ovo katastrofa kako izlazi trenutno.
A u Italiji je najpopularniji i najvise je brojeva izaslo.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.



Libellus vec izdalje Texa i ne vjerujem da ce povecavati broj knjiga, pa tako da sve što Ludens izda je bonus.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/05/2007 : 18:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by dcopic

Bojim se da regularni MM i MrNO nece još dugo izdržati...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Zasto ne??!
na cemu to temeljis?
500 kom ce se sigurno uvijek prodati. dio uzimaju i knjiznice.
a na mafestu sam vidio da su neki uzimali i po 2-3 kom martija.
1 za potpis, a drugi da bude glancer. a 3-ci vjerovatno kasnije za prodaju

naravno da se nece svi rasprodati odmah, ali postepeno hoce. ritam je brz, pa ne mogu svi sve odmah, s vremenom ce svega pomalo nestajati. ken je vec odavno raprodan prvih 6 brojeva,a netko mi je nedavno rekao da je vec sve do 16-og broja jako ugrozeno...
zasto su se onda rasprodali i giganti-mm1,2 te nn-1,2 i super book 1??


Napisao sam "regularni" MM i MrNO i pri tome sam mislio na izdanje Strip-agenta a ne LIbellusovo.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Soory!
mislio sam da mislis na hc.
a mozda je i bolje da se ugase-redovni.
ionako cemo jednog dana opet to kupiti u Libelusovom hc-u.

Kad? Za 15 godina? Nadam se da ce SA gurati MMa svako malo. Bila bi grehota da se i on (opet) ugasi.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/05/2007 : 21:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa nesto ti bas racunica i ne sljaka;-)
ovim tempom 200 MM epizoda izaci ce za oko 8 godina ili cak nesto manje... u tih 8 godina na kioscima ide oko 30ak regularaca, sto je oko 2 godine LL izdanja... znaci, hoce li ti regularni uopce izlaziti vise ili ne, prilicno je nebitno
nadalje, netko je spomenuo da je prosjek mr noa 2 sveska po prici, no broj je puno puno bliži trici, sto drasticno mijenja 15 u nekih 11 godina... i opet, SA ce ovim tempom u tih ogromnih 11 godina izbaciti 50ak brojeva, opet samo 2 godine LL biblioteke...
naravno, spomenute su godine ipak daleka buducnost, ali poanta je u tome da je u njima broj regularaca na kisocima zanemariv...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/05/2007 : 21:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa sad, ne znam kojim tempom ce to Libellus da ide sa MMom, ali ako ce po 12 knjiga godisnje, trebace im bar 6-7 godina da ispucaju samo Dnevnikove epizode, znaci do kraja 1991. A gde je 200to i neka...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

K.G. 21
Junior Member



Croatia
480 Posts

Member since 01/05/2006

Posted - 28/05/2007 : 21:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send K.G. 21 a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Voleo bi da im prvo rikne regularni Tex i da krene u Libellusovom izdanju,jer je ovo katastrofa kako izlazi trenutno.
A u Italiji je najpopularniji i najvise je brojeva izaslo.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.



Samo se nadaj...

eh da ovo su bila vremena - http://www.youtube.com/watch?v=mJ0bZfvexLE
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/05/2007 : 21:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A 12 godina da se dodje do ovog trenutka gde se nalazi SA...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/05/2007 : 21:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad smo vec kod umiranja zivi li su Dado i Dado?
Nijednog ne primetih da prozbori koju vec dugo.



Zivi smo.

Mi prava za DD&MM nemamo i nadamo se da ce Ludens to izbaciti u sto kracem roku.

Sto se Superbooka tice, zar ti nisu dosta "Tajna baze Drugdje" i "Generacije"?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/05/2007 : 21:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

A 12 godina da se dodje do ovog trenutka gde se nalazi SA...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



veceras je ocito jedan od nas izvan kondicije... jer sad si me natjerao da brojim, dnevnikov mm ide u tocno 5 godina, a ne "barem 6-7"...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 28/05/2007 : 22:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Voleo bi da im prvo rikne regularni Tex i da krene u Libellusovom izdanju,jer je ovo katastrofa kako izlazi trenutno.
A u Italiji je najpopularniji i najvise je brojeva izaslo.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.



Ma tooo. Najbolje neka se sva izdanja za kioske pogase i neka Libellus sve to pocne izdavati HC od prvog broja ( skandalozno što NN nece ici od prvog broja, skandalozno) u limitiranim nakladama( 500 je previše; treba manje) samo za "prave" strip ljubitelje i neka se hr. strip ponuda ogranici samo na podrucje Zg. i striparnica MC i LL. Ma to bi stvarno bilo krasno.





Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/05/2007 : 22:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by prozirna senka

A 12 godina da se dodje do ovog trenutka gde se nalazi SA...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



veceras je ocito jedan od nas izvan kondicije... jer sad si me natjerao da brojim, dnevnikov mm ide u tocno 5 godina, a ne "barem 6-7"...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Ja rekoh do kraja 1991, i prebrojah da ce trebati malo jace od 6 godina da se ispucaju sve te epizode

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/05/2007 : 22:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad smo vec kod umiranja zivi li su Dado i Dado?
Nijednog ne primetih da prozbori koju vec dugo.



Zivi smo.

Mi prava za DD&MM nemamo i nadamo se da ce Ludens to izbaciti u sto kracem roku.

Sto se Superbooka tice, zar ti nisu dosta "Tajna baze Drugdje" i "Generacije"?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Nisu

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/05/2007 : 23:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad smo vec kod umiranja zivi li su Dado i Dado?
Nijednog ne primetih da prozbori koju vec dugo.



Zivi smo.

Mi prava za DD&MM nemamo i nadamo se da ce Ludens to izbaciti u sto kracem roku.

Sto se Superbooka tice, zar ti nisu dosta "Tajna baze Drugdje" i "Generacije"?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Generacije sam vec procitao a Tajnu bazu Drugdje jedva cekam - to me je bas prijatno iznenadilo

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 29/05/2007 : 12:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Izgleda da sve napreduje osim dylana,regularna serija usporava,giganta,albuma,almanaha u hrvatskoj nema,ljudi napravite izbor,kad bi dylan izlazio u ritmu mm bio bih sretan i odmah bi prodao mm
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2007 : 13:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Najave za 2007. Libellus, malo sam posliko stranicu...
(doduše, nije neka kvaliteta)




Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000