forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Castelli lobira za HC! (MM GIG #8 Senke)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/05/2007 : 15:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Lijep Castellijev predgovor u MM Gigantu #8 u kojem pojašnjava citateljima zašto je HC (odnosno mala naklada ekskluzivno izdanje) dobar. S cim ste ga potplatili, a? Castelli demantira mišljenja odredenog dijela foruma stripovi-dot-com, a jel u pravu? Pošto volite HC antiHC rasprave, bacam vam kost!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!

Edited by - DeeCay on 21/05/2007 15:53:21

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 21/05/2007 : 15:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Lijep Castellijev predgovor u MM Gigantu #8 u kojem pojašnjava citateljima zašto je HC (odnosno mala naklada ekskluzivno izdanje) dobar. S cim ste ga potplatili, a? Castelli demantira mišljenja odredenog dijela foruma stripovi-dot-com, a jel u pravu? Pošto volite HC antiHC rasprave, bacam vam kost!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



daj sken

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 21/05/2007 : 17:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
naravno da je bolji ... ja bi sve najrade u HC
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/05/2007 : 18:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Lijep Castellijev predgovor u MM Gigantu #8 u kojem pojašnjava citateljima zašto je HC (odnosno mala naklada ekskluzivno izdanje) dobar. S cim ste ga potplatili, a? Castelli demantira mišljenja odredenog dijela foruma stripovi-dot-com, a jel u pravu? Pošto volite HC antiHC rasprave, bacam vam kost!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Ehh nasmijao sam se do suza kad sam vidio kako si brzo postavio topic a promasio temu...
Sad lijepo nabavi talijanski original iz 2002. (par godina prije nastanka Libellusa)
pa procitaj sto u njemu pise, pa cemo onda komentirati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/05/2007 : 22:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Netko se vratio sa MAFESTA pun sjajnih zakljucaka i komentara.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/05/2007 : 22:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
uglavnom promasenih, alene, po obicaju

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 21/05/2007 : 22:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message
znate li da je razlika u ceni mekog i tvrdog poveza manje od pola evra i to kad se radi na jedan komad, barem u beogradu
eto vam kost pitane za izdavace ili možda imaju neko drugo ime
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/05/2007 : 23:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

uglavnom promasenih, alene, po obicaju

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Something like that!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Herr BIG BAD WOLF
Junior Member



Croatia
332 Posts

Member since 27/04/2007

Posted - 22/05/2007 : 09:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Herr BIG BAD WOLF a Private Message
friend radi u tiskari nekoj i baš, eto, kaže da je razlika izmedu tradea i hc-a u cijeni zbilja, zbilja malena.

"Judo plesacu!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2007 : 09:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay

Lijep Castellijev predgovor u MM Gigantu #8 u kojem pojašnjava citateljima zašto je HC (odnosno mala naklada ekskluzivno izdanje) dobar. S cim ste ga potplatili, a? Castelli demantira mišljenja odredenog dijela foruma stripovi-dot-com, a jel u pravu? Pošto volite HC antiHC rasprave, bacam vam kost!




Ehh nasmijao sam se do suza kad sam vidio kako si brzo postavio topic a promasio temu...
Sad lijepo nabavi talijanski original iz 2002. (par godina prije nastanka Libellusa)
pa procitaj sto u njemu pise, pa cemo onda komentirati...



Ali pogledaj kako lijepo paše i kako je poklapa u postavljenu temu... Na što se misli pod repozicioniranjem stripa? Ajde pa mi vi to pojasnite? Uzeo sam povecalo i pogledao izmedu redaka. Curunir bi rekao da vidim ono hocem, a ne ono što piše...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!

Edited by - DeeCay on 22/05/2007 09:57:16
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 22/05/2007 : 10:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Herr BIG BAD WOLF

friend radi u tiskari nekoj i baš, eto, kaže da je razlika izmedu tradea i hc-a u cijeni zbilja, zbilja malena.

"Judo plesacu!"



uf, ajd da o ovom temi prestanemo. vec je dosadna i glupa. šta je tu je. pomirite se da ce tako ostati dok se neke stvari ne promijene a to je nikada.

zaboljet ce me glava od ovakvih prica. a neme nikad ne boli, ama baš nikad.

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 22/05/2007 : 12:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Kad malo piješ!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2007 : 14:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by Curunir

uglavnom promasenih, alene, po obicaju



Something like that!



U kojem su to dijelu promašeni? Nisam u elitnom klubu Curunir-Devil pa teško to razaznajem... Ko j... DeeCaya, on je tek kapljica u moru!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/05/2007 : 16:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Ali pogledaj kako lijepo paše i kako je poklapa u postavljenu temu... Na što se misli pod repozicioniranjem stripa? Ajde pa mi vi to pojasnite? Uzeo sam povecalo i pogledao izmedu redaka. Curunir bi rekao da vidim ono hocem, a ne ono što piše...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Poklapa li se ili ne o tome se moze pricati, ali koliko vidim topic nije otvoren pricom
kako se nesto poklapa, jer bi to pokazalo ustvari koliko su nase "price" tocne.
A to nekome vjerojatno nebi odgovaralo...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/05/2007 : 16:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
U cemu je zapravo problem? Nisam citao uvodnik pa ne znam. DeeCay, mozes li preciznije objasniti?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 22/05/2007 : 17:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by Curunir

uglavnom promasenih, alene, po obicaju



Something like that!



U kojem su to dijelu promašeni? Nisam u elitnom klubu Curunir-Devil pa teško to razaznajem... Ko j... DeeCaya, on je tek kapljica u moru!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Sto se mene tice, nije stvar u tome dal si u elitnom klubu ili nisi. Ali brzoplet si, nacujes nesto i odmah to siris kao informaciju, a zapravo siris dezinformaciju. Cesto stvaras krive zakljucke i bez imalo razmisljanja ih serviras na forum. Vrlo cesto ponavljas necije izjave pa imam dojam kao da citam neciju jeku a ne tvoje misljenje.



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/05/2007 : 21:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ej, odbijte!!! Ja san ode zadužen za pizdarije

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 22/05/2007 : 21:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ej, odbijte!!! Ja san ode zadužen za pizdarije

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



Tiho budi!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/05/2007 : 21:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ej, odbijte!!! Ja san ode zadužen za pizdarije



Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/05/2007 : 21:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 22/05/2007 : 22:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ej, odbijte!!! Ja san ode zadužen za pizdarije

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr




to majstore

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 22/05/2007 : 22:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
meni je bonelli u hc-u debilana, osim vanrednih izdanja i nekih baš kultnih epizoda, al kako vam drago.

i am the tide the rise and the fall the reality soldier the laugh child one of the many the flame child
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 22/05/2007 : 23:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by BOC

meni je bonelli u hc-u debilana, osim vanrednih izdanja i nekih baš kultnih epizoda, al kako vam drago.

i am the tide the rise and the fall the reality soldier the laugh child one of the many the flame child



Imaš pravo. Ruku na srce, vecina Bonelija je petparacka literatura namenjena deci do odredenog uzrasta ma koliko ih mi voleli. Za vecinu Bonelija je odvoljna oprema koju je imao Dnevnik.

Nevezano sa tim ja ipak volim stripove u tvrdim koricama i rado arcim pare na njih.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2007 : 23:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by BOC

meni je bonelli u hc-u debilana, osim vanrednih izdanja i nekih baš kultnih epizoda, al kako vam drago.



Zacudo, sa ovim se slaze i 99,99999999% planete Zemlje.
Ipak, tamo negde na brdovitom Balkanu...

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/05/2007 : 23:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by BOC

meni je bonelli u hc-u debilana, osim vanrednih izdanja i nekih baš kultnih epizoda, al kako vam drago.

i am the tide the rise and the fall the reality soldier the laugh child one of the many the flame child



A po cemu vanredna izdanja moraju imati bolji tretman ili zašto kultne epizode moraju imati bolji tretman?

To da su "kultne" je vrlo relativan pojam. Jesi siguran da su svima baš iste epizode kultne?



www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 22/05/2007 : 23:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by BOC

meni je bonelli u hc-u debilana, osim vanrednih izdanja i nekih baš kultnih epizoda, al kako vam drago.



Zacudo, sa ovim se slaze i 99,99999999% planete Zemlje.
Ipak, tamo negde na brdovitom Balkanu...

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.




Sad si me nasmijao. Po teoriji nekih od vas prodaje se svega par primjeraka HC Bonellija, a iz mjeseca u mjesec sve je vise novih izdanja Bonellija u HC.

klap klap



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000