forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Castelli lobira za HC! (MM GIG #8 Senke)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/05/2007 : 23:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe
Zacudo, sa ovim se slaze i 99,99999999% planete Zemlje.
Ipak, tamo negde na brdovitom Balkanu...



Zacudo, sa ovim se slaze i 99,99999999% planete Zemlje.
Ipak, tamo negde na brdovitom Balkanu tiskaju Bonellijeve stripove u HC i prodaju se odlicno. Valjda zato što smo na brdovitom terenu pa se manje oštecuju prilikom transporta.


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 23/05/2007 : 00:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
HC je nešto najbolje što se moglo dogoditi stripovima ... meni je postala sad tlaka kupovat ove na trafici i žalin šta svi nisu ukoriceni da se mogu diviti ... Odlican potez ... fala Libellusu ... samo tako nastavite .. a onima kojima se nesvida neka ne kupuju i ne zanovjetaju više ... :)
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 23/05/2007 : 01:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
bože, opet ova rasprava... pa koliko se to puta mora prožvakati? ako vam se ne kupuje hc, ili vam je preskup, nemojte ga kupovati, i dalje imate izbor. ali ovo objašnjavanje i nadmudrivanje što je bolje više stvarno nema smisla. a sve i da ima, koliko god dobar argument imali, izdavaci se nece predomisliti, odjednom shvatiti da su prosvjetljeni, poceti izdavati sve u mekim koricama, reprintati prva dva mm giganta i plasirati ih na kioske i štojaznamštosvene....

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 23/05/2007 : 08:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by marlowe
Zacudo, sa ovim se slaze i 99,99999999% planete Zemlje.
Ipak, tamo negde na brdovitom Balkanu...



Zacudo, sa ovim se slaze i 99,99999999% planete Zemlje.
Ipak, tamo negde na brdovitom Balkanu tiskaju Bonellijeve stripove u HC i prodaju se odlicno. Valjda zato što smo na brdovitom terenu pa se manje oštecuju prilikom transporta.


pa tih 0,000000001% je taman nas 500 koji to i kupuju

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 09:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Ali pogledaj kako lijepo paše i kako je poklapa u postavljenu temu... Na što se misli pod repozicioniranjem stripa? Ajde pa mi vi to pojasnite? Uzeo sam povecalo i pogledao izmedu redaka. Curunir bi rekao da vidim ono hocem, a ne ono što piše...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Poklapa li se ili ne o tome se moze pricati, ali koliko vidim topic nije otvoren pricom
kako se nesto poklapa, jer bi to pokazalo ustvari koliko su nase "price" tocne.
A to nekome vjerojatno nebi odgovaralo...



Poglec majstore, topic sam otvorio više u šali nego ozbiljno (vidiš par smajlica?), buduci da svi znamo za dolgorocne težave i beskonacne zadeve o vašim HC izdanjima. Znam da nije HC problem, vec je to povezano sa puno drugih stvari, no problem je ovdje na forumu definiran i (ne)službeno nazvan HC.

Gledajte, Castelli prica o novim vremenima za strip i kako je povecanje cijene (repozicioniranje stripa) izdanja razumljivo s obzirom na vece izdavacke troškove, a i da ne možemo zanemariti da je ovo ipak 200+ stranica visokokvalitetnog stripa. Ukratko. E pa to vrijeme je došlo i kod nas, glede ovih novih HC stripova. Castelli ovim na lijep nacin, sa stilom, u predgovoru pojašnjava kako je potrebno drugacije pristupiti stripu jer on inace nece preživjeti. I sad, ovaj predgovor Libellus ekipa može sasvim normalno uzeti kao svoju filozofiju.

I sad ocekujem da ce neko shvatiti, ali ne... Ocito sam kriv jer želim raspravljati o stripu.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 09:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Sto se mene tice, nije stvar u tome dal si u elitnom klubu ili nisi. Ali brzoplet si, nacujes nesto i odmah to siris kao informaciju, a zapravo siris dezinformaciju. Cesto stvaras krive zakljucke i bez imalo razmisljanja ih serviras na forum. Vrlo cesto ponavljas necije izjave pa imam dojam kao da citam neciju jeku a ne tvoje misljenje.


A cuj, barem nešto pišem o temi (za razliku od nekih), a tema je strip... Uz toliko teksta kojeg sam ostavio na ovom sajtu, sigurno se negdje i poklapam. Necu se sad prepucavat ciji si postovi ljepši, šareniji, slikovitiji, kad znamo da su tvoji.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 09:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
I naravno, niko nije procitao predgovor pa sve ovo ide u krivom smjeru, a kao svima je Fillipucci nacrtao nešto na tu pocetnu stranicu. Cccc...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/05/2007 : 10:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

I naravno, niko nije procitao predgovor pa sve ovo ide u krivom smjeru, a kao svima je Fillipucci nacrtao nešto na tu pocetnu stranicu. Cccc...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



meni je nacrtao na papir

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/05/2007 : 12:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Poglec majstore, topic sam otvorio više u šali nego ozbiljno (vidiš par smajlica?),

Naravno, zar ne vidis kako i ja pisem vise u sali nego ozbiljno, sve prsti od smajlica...
quote:

buduci da svi znamo za dolgorocne težave i beskonacne zadeve o vašim HC izdanjima.

Vjerovao ili ne, niti smo izmislili HC niti smo jedini izdavaci koji rade stripove u HC,
ako ne vjerujes poslat cu ti sken stripova u HC koje nije radio Libellus...
Analogno tome mozda je nekome problem Libellus a ne HC, mozda ga vise to zamara!?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 12:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay

Poglec majstore, topic sam otvorio više u šali nego ozbiljno (vidiš par smajlica?),

Naravno, zar ne vidis kako i ja pisem vise u sali nego ozbiljno, sve prsti od smajlica...
quote:

buduci da svi znamo za dolgorocne težave i beskonacne zadeve o vašim HC izdanjima.

Vjerovao ili ne, niti smo izmislili HC niti smo jedini izdavaci koji rade stripove u HC,
ako ne vjerujes poslat cu ti sken stripova u HC koje nije radio Libellus...
Analogno tome mozda je nekome problem Libellus a ne HC, mozda ga vise to zamara!?



Ma daj, sve mi je jasno, kakvi skenovi... Nemoj miješati HC albume i HC Bonellija. Bonellije bi svi rade vidjeli na kiosku, u velikim nakladama, SC, jeftine, ma znamo svi pricu. Albumi su druga prica.

No, ne bi li neki zlonamjernik mogao krivo protumaciti Castellijev uvodnik? Ma sigurno bi, no ja se samo šalim... Ali ddevile, pomalo sam uvrijeden tvojim nastupom.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 14:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay

Poglec majstore, topic sam otvorio više u šali nego ozbiljno (vidiš par smajlica?),

Naravno, zar ne vidis kako i ja pisem vise u sali nego ozbiljno, sve prsti od smajlica...
quote:

buduci da svi znamo za dolgorocne težave i beskonacne zadeve o vašim HC izdanjima.

Vjerovao ili ne, niti smo izmislili HC niti smo jedini izdavaci koji rade stripove u HC,
ako ne vjerujes poslat cu ti sken stripova u HC koje nije radio Libellus...
Analogno tome mozda je nekome problem Libellus a ne HC, mozda ga vise to zamara!?



Ma daj, sve mi je jasno, kakvi skenovi... Nemoj miješati HC albume i HC Bonellija. Bonellije bi svi rade vidjeli na kiosku, u velikim nakladama, SC, jeftine, ma znamo svi pricu. Albumi su druga prica.

No, ne bi li neki zlonamjernik mogao krivo protumaciti Castellijev uvodnik? Ma sigurno bi, no ja se samo šalim... Ali ddevile, pomalo sam uvrijeden tvojim nastupom.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Ja sam vec mjesecima uvrijedjen tvojim glupostima i trabunjanjima bez prestanka. Daj reci gdje se gasis da malo odmoris. Exponiras se na krivi nacin, jednostavno ti ne ide. Ne znaci nista ako svaki dan opizdis 50-ak nesuvislih postova. Radje opizdi jedan, konstruktivan, sa tocnom informacijom, nego gomilu gluposti.




BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/05/2007 : 14:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne mislim da DeeCay pise gluposti ili trabunja. Dapace, jedan je od rijetkih koji pokusava na ovom forumu raditi nesto konstruktivno i zaista razgovarati o stripovima, pokusava animirati ljude i biti on topic. Ali jebi ga, zanimljivije je pricati o kozama.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 14:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ne mislim da DeeCay pise gluposti ili trabunja. Dapace, jedan je od rijetkih koji pokusava na ovom forumu raditi nesto konstruktivno i zaista razgovarati o stripovima, pokusava animirati ljude i biti on topic. Ali jebi ga, zanimljivije je pricati o kozama.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Onda si ga vodi doma!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 14:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ja sam vec mjesecima uvrijedjen tvojim glupostima i trabunjanjima bez prestanka. Daj reci gdje se gasis da malo odmoris. Exponiras se na krivi nacin, jednostavno ti ne ide. Ne znaci nista ako svaki dan opizdis 50-ak nesuvislih postova. Radje opizdi jedan, konstruktivan, sa tocnom informacijom, nego gomilu gluposti.



Fak of badi! Misliš da si bolji od mene,ha? Ko ti uopce daje pravo da ovako dijeliš naredbe? Nit si admin, niti moderator, više si serator. Samo zato jer imaš veze sa ekipom koja stoji iza sajta, "kao", nemaš više na prava na ovom sajtu nego mi ostali... Pa da, ajd prebroji koliko je Curunirovih postova o kozama, mislim da ih cak i ti spominješ? Koliko je to konstruktivno i informacijsko? Ma fak of stricek! Nabavi si mustace pa onda dijeli savjete...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 23/05/2007 : 14:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
E, deecay, baš sam na Mafestu pricao sa Santinom kako ti svakomu tko te ponekad na forumu opali, samo ljubazno i sa smiješkom odgovoriš, da smiriš strasti... bljak! E sad, nakon ovog gornjeg posta ja sam jako ugodno iznenaden, pokaži zube! Razbij tog darkvudskog mamojebca!

A inace, ovo je samo jedan od razloga zašto ja darkvudskom davlu i curuniru ne želim prici niti na 100 metara udaljenosti na lokalnim strip okupljalištima.

still amazes...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/05/2007 : 14:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Ma daj, sve mi je jasno, kakvi skenovi... Nemoj miješati HC albume i HC Bonellija. Bonellije bi svi rade vidjeli na kiosku, u velikim nakladama, SC, jeftine, ma znamo svi pricu. Albumi su druga prica.





--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nemojte se vrijedjati, molim vas.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ja sam vec mjesecima uvrijedjen tvojim glupostima i trabunjanjima bez prestanka. Daj reci gdje se gasis da malo odmoris. Exponiras se na krivi nacin, jednostavno ti ne ide. Ne znaci nista ako svaki dan opizdis 50-ak nesuvislih postova. Radje opizdi jedan, konstruktivan, sa tocnom informacijom, nego gomilu gluposti.



Fak of badi! Misliš da si bolji od mene,ha? Ko ti uopce daje pravo da ovako dijeliš naredbe? Nit si admin, niti moderator, više si serator. Samo zato jer imaš veze sa ekipom koja stoji iza sajta, "kao", nemaš više na prava na ovom sajtu nego mi ostali... Pa da, ajd prebroji koliko je Curunirovih postova o kozama, mislim da ih cak i ti spominješ? Koliko je to konstruktivno i informacijsko? Ma fak of stricek! Nabavi si mustace pa onda dijeli savjete...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Sinek, ajde pokazi svoj fini vokabular!

Opet nemas informacije, pojma nemas ni o cemu, samo nagadjanja i naklapanja. Imam "veze" sa ekipom sa ovog site-a? Da palo mi je sve s neba. Dovoljna je samo dobra veza.

Smiri strasti sinek i popij si jos mlijeka da narastes i ojacas.

Jos jednom me direktno uvrijedis letis na hladjenje pa da vidimo kako nisam moderator.

Ugodan dan ti zelim.



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

E, deecay, baš sam na Mafestu pricao sa Santinom kako ti svakomu tko te ponekad na forumu opali, samo ljubazno i sa smiješkom odgovoriš, da smiriš strasti... bljak! E sad, nakon ovog gornjeg posta ja sam jako ugodno iznenaden, pokaži zube! Razbij tog darkvudskog mamojebca!

A inace, ovo je samo jedan od razloga zašto ja darkvudskom davlu i curuniru ne želim prici niti na 100 metara udaljenosti na lokalnim strip okupljalištima.

still amazes...



Ajmo na hladjenje! 24 sata. Ovo je nedopustiva uvreda!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 15:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Eto sad vidite... I sad nek netko ne veli koliko ima demokracije na ovom forumu, ako je samo potrebno biti si dobar sa moderatorima pa da letiš vanka. Ja sam samo izmijenio rukavicu u lice ko dobar gentleman! Ajde seratore (direktna uvreda), izbaci me, ionako imam ispit u petak tak da imam pametnijega posla od prepiranja... Imao sam drugacije mišljenje o tebi ispocetka. Oh, well... Jel znaš što znaci pizdek? jes, tos' ti.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pizdek je nadimak kad ti je netko simpatican, eto ne znas niti to.

Jesma ja kome jebao mater? Sta bih ga trebao potapsati po ramenu i reci mu hvala!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 15:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Pizdek je nadimak kad ti je netko simpatican, eto ne znas niti to.

Jesma ja kome jebao mater? Sta bih ga trebao potapsati po ramenu i reci mu hvala!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Nemam pojma, to je izmedu tebe i necije mame... Mene nemoj miješati u to. No ajde, cekam tvoju božansku intervenciju te moderatorsku demonstraciju svemoci.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
DAJTE DOSTA VISE!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Pizdek je nadimak kad ti je netko simpatican, eto ne znas niti to.

Jesma ja kome jebao mater? Sta bih ga trebao potapsati po ramenu i reci mu hvala!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Nemam pojma, to je izmedu tebe i necije mame... Mene nemoj miješati u to. No ajde, cekam tvoju božansku intervenciju te moderatorsku demonstraciju svemoci.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Verbalno sam mislio, ne pravi se grbav i ne izazivaj vise pa nece biti potrebno hladjenje. Toliko o demokraciji i "vezama".

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

DAJTE DOSTA VISE!




Ne deri se, hoces i ti na hladjenje?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000