forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Castelli lobira za HC! (MM GIG #8 Senke)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
Markose razdvoji postove ako možeš (za druge forume znam da se može). stavi ih u svaštaru tak da ne zagaduju daljnju raspravu



idealno bi bilo od ovog vremena: 14:24:08



--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/05/2007 : 15:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil
Ja sam vec mjesecima uvrijedjen tvojim glupostima i trabunjanjima bez prestanka. Daj reci gdje se gasis da malo odmoris. Exponiras se na krivi nacin, jednostavno ti ne ide. Ne znaci nista ako svaki dan opizdis 50-ak nesuvislih postova. Radje opizdi jedan, konstruktivan, sa tocnom informacijom, nego gomilu gluposti.


lako ti seres po forumu kad si moderator, jelda? pa imao si prilike popricati sa Deecayom o njegovim trabunjanjima u Makarskoj, pa nisi...
sad je lako biti heroj iza monitora, jelda? a kad treba nesto reci face to face, onda te nema, jelda superheroju?

PS. mi smo svi zahvalni sto nas prosvijetljujes, o TI preuzvišeni, božanski moderatoru i iskazujes nam svoju bozanstvenu mudrost!

Deecay, demokracije ovdje nikada nije ni bilo, kako ti to jos uvijek nije jasno? postoji ta ekipa, koja je uvijek najpamtenije i koja ima uvijek unaprijed informacije i sve zna i kojima niko nista ne moze na forumu, a onda postojimo mi...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Darkwood Devil
Ja sam vec mjesecima uvrijedjen tvojim glupostima i trabunjanjima bez prestanka. Daj reci gdje se gasis da malo odmoris. Exponiras se na krivi nacin, jednostavno ti ne ide. Ne znaci nista ako svaki dan opizdis 50-ak nesuvislih postova. Radje opizdi jedan, konstruktivan, sa tocnom informacijom, nego gomilu gluposti.


lako ti seres po forumu kad si moderator, jelda? pa imao si prilike popricati sa Deecayom o njegovim trabunjanjima u Makarskoj, pa nisi...
sad je lako biti heroj iza monitora, jelda? a kad treba nesto reci face to face, onda te nema, jelda superheroju?

PS. mi smo svi zahvalni sto nas prosvijetljujes, o TI preuzvišeni, božanski moderatoru i iskazujes nam svoju bozanstvenu mudrost!

Deecay, demokracije ovdje nikada nije ni bilo, kako ti to jos uvijek nije jasno? postoji ta ekipa, koja je uvijek najpamtenije i koja ima uvijek unaprijed informacije i sve zna i kojima niko nista ne moze na forumu, a onda postojimo mi...



"Prijatelj" ti je jako dugo bio u Makarskoj, stvarno sam imao kada popricati s njime!? Kao i s tobom. Sta te muci, slobodno reci i navedi gdje sam ja to srao i sirio dezinformacije.

Demokracije i tolerancije na ovom forumu ima punooooo vise nego li i na jednom drugom forumu. Za tvoju informaciju Deecay nije na hladjenju tako da smiris strasti. Toliko jos jednom kako nemam demokracije ovdje i kako je sve preko "veze".

A tvoja hrabrost se upravo vidi preko monitora. Ako imas kakav veci problem samnom slobodno trzni mail, rado cu ti dati broj svog mobitela pa mi slobodno reci koji je tvoj problem i koga to ja ovdje "teroriziram"!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

Markose razdvoji postove ako možeš (za druge forume znam da se može). stavi ih u svaštaru tak da ne zagaduju daljnju raspravu



idealno bi bilo od ovog vremena: 14:24:08



--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/


Ovdje nema te opcije.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/05/2007 : 15:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Ovdje nema te opcije.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



šteta

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/05/2007 : 16:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil
"Prijatelj" ti je jako dugo bio u Makarskoj, stvarno sam imao kada popricati s njime!? Kao i s tobom. Sta te muci, slobodno reci i navedi gdje sam ja to srao i sirio dezinformacije.

Demokracije i tolerancije na ovom forumu ima punooooo vise nego li i na jednom drugom forumu. Za tvoju informaciju Deecay nije na hladjenju tako da smiris strasti. Toliko jos jednom kako nemam demokracije ovdje i kako je sve preko "veze".

A tvoja hrabrost se upravo vidi preko monitora. Ako imas kakav veci problem samnom slobodno trzni mail, rado cu ti dati broj svog mobitela pa mi slobodno reci koji je tvoj problem i koga to ja ovdje "teroriziram"!?


ajd da odma nesto rascistimo - ja nemam apsolutno nista protiv tebe, a niti imam ikakvih razloga da te se bojim. a izmedu ostaloga, niti te neznam, tako da puca meni k... za slanje mailova ili bilo kakve rasprave preko mobitela ili icega drugoga, zato imamo forum...

uopce nema veze da li si deecayu dao ban ili ne, nije stvar u tome...
ti si ovoj temi pristupio sa stavom: ja sam najpametniji, ja sve znam, ja sam tu gazda, ja na ovom forumu lijecim svoje frustracije a vi ostali samo baljezgate...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 16:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Darkwood Devil
"Prijatelj" ti je jako dugo bio u Makarskoj, stvarno sam imao kada popricati s njime!? Kao i s tobom. Sta te muci, slobodno reci i navedi gdje sam ja to srao i sirio dezinformacije.

Demokracije i tolerancije na ovom forumu ima punooooo vise nego li i na jednom drugom forumu. Za tvoju informaciju Deecay nije na hladjenju tako da smiris strasti. Toliko jos jednom kako nemam demokracije ovdje i kako je sve preko "veze".

A tvoja hrabrost se upravo vidi preko monitora. Ako imas kakav veci problem samnom slobodno trzni mail, rado cu ti dati broj svog mobitela pa mi slobodno reci koji je tvoj problem i koga to ja ovdje "teroriziram"!?


ajd da odma nesto rascistimo - ja nemam apsolutno nista protiv tebe, a niti imam ikakvih razloga da te se bojim. a izmedu ostaloga, niti te neznam, tako da puca meni k... za slanje mailova ili bilo kakve rasprave preko mobitela ili icega drugoga, zato imamo forum...

uopce nema veze da li si deecayu dao ban ili ne, nije stvar u tome...
ti si ovoj temi pristupio sa stavom: ja sam najpametniji, ja sve znam, ja sam tu gazda, ja na ovom forumu lijecim svoje frustracije a vi ostali samo baljezgate...




Mnozinu sam koristio!? Izvuci mi to molim te.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 16:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
wanderer, pa ne može on ništa, on je samo jadnik koji ima frendove na visokim položajima. Nije ni moderator, samo malo serucka... Poslije fine devilove obrade (za koju stvarno nema muda napraviti to u facu vec se skriva iza monitora i moderatorske titule), stvarno mi dode da se okrenem i odem. No necu, tako da odsad pa nadalje mogu podjebavat ddevila... Ajde devilcino, koje sam ja dezinformacije širio? O deformaciji tvog desnog testisa stvarno nisam ja, kunem se!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 23/05/2007 : 17:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Zato se ja ne pojavljujem na tim druženjima stripaša...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 17:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma korisna su druženja... Upoznaš dosta ok ljudi, popiješ koju pivu s njima. Al eto, s moderatorom si moraš biti dobar, jer inace leeetiš. No ddevil nije pravi moderator, on te samo tuži pravim moderatorima pa te onda oni izbace.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 23/05/2007 : 17:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Dajte ljudi, ostavite se DeeCaya. Ovaj topik je posledica neodgovorenog pitanja DeeCayovog da li je Kastelijev predgovor u hr izdanju prevod sa italijanskog ili je specijalno napisan samo za hr izdanje (jer sam tekst je dvosmislen na prvi pogled, zaista). Stvar je u tome da se ja zaista nisam mogao da se setim da ovakav predgovor postoji (a postoji) u originalu, jer ko jos cita predgovore koji nisu u vezi sa datom epizodom??? Ja ne. I jos par ljudi sam pitao za isto, i opet niko nije mogao da se seti sta stoji u originalu.

I prva stvar koju sam uradio kad sam dosao kuci i sebi, jeste da otvorim osmicu. Dakle, DeeCay, odgovor je (iako si ga dobio od ranije) je da je ovo Kasteli napisao za italijane da bi opravdao poskupljenje Martijevog giganta za skoro 2 evra po komadu (sada je vec 7 evra komad). Martijevi giganti su najskuplji, jer se slabo prodaju, a na to mi se i sam Kasteli vajkao kad sam ga pitao kolike su sanse da Filipucija ponovo vidimo na Martiju... A sam Filipuci je skup, pa...

Jedan smislen topik je otisao bez razloga u kriv smer.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 17:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

wanderer, pa ne može on ništa, on je samo jadnik koji ima frendove na visokim položajima. Nije ni moderator, samo malo serucka... Poslije fine devilove obrade (za koju stvarno nema muda napraviti to u facu vec se skriva iza monitora i moderatorske titule), stvarno mi dode da se okrenem i odem. No necu, tako da odsad pa nadalje mogu podjebavat ddevila... Ajde devilcino, koje sam ja dezinformacije širio? O deformaciji tvog desnog testisa stvarno nisam ja, kunem se!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Odjebi idiote sad stvarno!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/05/2007 : 17:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
To je zato jer niko ne cita predgovore, senka!
Ma znao sam ja to majstore, ali sam predgovor je pružao tako dobru metaforu da nisam odolio. Moramo se šaliti malo, ljudi!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/05/2007 : 17:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

To je zato jer niko ne cita predgovore, senka!
Ma znao sam ja to majstore, ali sam predgovor je pružao tako dobru metaforu da nisam odolio. Moramo se šaliti malo, ljudi!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Druge ce se saliti, a ti ces se hladiti. Dosta je!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/05/2007 : 23:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Ma daj, sve mi je jasno, kakvi skenovi... Nemoj miješati HC albume i HC Bonellija. Bonellije bi svi rade vidjeli na kiosku, u velikim nakladama, SC, jeftine, ma znamo svi pricu. Albumi su druga prica.


Dobro, sad smo se vec pomakli korak naprijed... problem je dakle Libellus, i HC Bonelli...
Drugi su manji problem, jer se radi o samo dobrim stripovima u albumima, koje svi kao takve zele.
Vjerujem kako SVI zele albume u HC i po vecim cijenama, jer to su albumi!
To sto postoje i neki albumi na kioscima je totalno besmisleno, jer to su albumi!
SVI koji zele velike naklade i Bonellija na kiosku, te u SC uvezu su masovno i podrzavali
ta izdanja na kioscima i onda su izdavaci tih albuma ugasili iste ne zeleci zaraditi na njima.
Dakle to smo rjesili, HC Bonelli je glupost, zivili HC albumi koje SVI samo kao takve zelimo!

quote:

No, ne bi li neki zlonamjernik mogao krivo protumaciti Castellijev uvodnik? Ma sigurno bi, no ja se samo šalim...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Slazem se u potpunosti kako bi neki zlonamjernik mogao krivo protumaciti Castellijev uvodnik!
Vjerujem kako bi cak mogao i otvoriti topic na tu temu, a bez da uopce zna o cemu se tu radi!
Takvih zlonamjernika na ovom forumu sigurno ima, no srecom ti si prije njih otvorio
tu temu i samo se salio, pa sam se i ja pridruzio sveopcoj zajebanciji i humoru, uz brdo smajlica...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000