forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 fables
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 27/05/2007 : 14:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic






Gore si negdje naveo moronsku logiku. Nakon toga si dobio po tintari i onda se cudiš i tražiš korektnost u daljnjoj komunikaciji?
Da nisi gluperda onda bi skontao da sam mislio na podršku koju po automatizmu ti i tebi slicni dajete fundamentalnim arapima-muslimanima (ne, ne mislim samo na bombaše, vec na sve one koji su iskljucivi i ograniceni) I vjerojatno bi do sada skontao da komuniciraš sa jednim od onih koje mrziš, i ciji bi narod vjerojatno "vidio" pod zemljom. A dokle god cete Hrvate, ti i tebi slicnima, prozivati ustašama, a Srbe cetnicima, tj. trpati sve u isti koš i proglašavati bošnjackim sve od Novog Pazara do Bihaca, do tada cete i biti frustrirani. Jer umjesto da se uklopite u vrli novi svijet koji vam se pruža, ti i tebi slicnima živite u iluzijama.
I ne generaliziraj. Vole se ili ne vole ljudi, pojedinci, u skladu sa onim što rade, i kako djeluju. Ili grupacije, ali opet u skladu sa svojim djelovanjem.
Što se moderatora tice oni moraju postupati u skladu sa svojim pravilima, i to je ok.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 27/05/2007 : 14:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Djole


(druga prica bi bila da recimo Mosad finansira Fables - onda bi ta obaveza svakako postojala. Posto to nije slucaj, sve je do slobodnog autorskog uverenja)

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"



Ej, to je utopija
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/05/2007 : 15:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by zlatkob
Gore si negdje naveo moronsku logiku. Nakon toga si dobio po tintari i onda se cudiš i tražiš korektnost u daljnjoj komunikaciji?

Ja dobio po tintari??? Pa NIŠTA što si rekao se ne odnosi na mene!!! I ti si mene prvi prozvao nacistom, nekako mi je automatika da tebe nazovem moronom.
quote:
Da nisi gluperda onda bi skontao da sam mislio na podršku koju po automatizmu ti i tebi slicni dajete fundamentalnim arapima-muslimanima (ne, ne mislim samo na bombaše, vec na sve one koji su iskljucivi i ograniceni) I vjerojatno bi do sada skontao da komuniciraš sa jednim od onih koje mrziš, i ciji bi narod vjerojatno "vidio" pod zemljom.

Ja ne mrzim narode, ti mi stavljaš u usta neko jevrejomrstvo koje ti jedini vidiš i odmah se, jadan, nalaziš povrijedenim i ugroženim cim neko spomene Izrael u lošem kontekstu. Izrael je vještacka tvorevina stvorena na silu od strane UNa samo da bi se napokon riješili "jevrejskog problema" koji genocidom i holokaustima ta tvoja visoko civilizovana i zapadna kultura nije uspjela da riješi od Charlemagnea naovamo. Izraelska vlada je od prvog formiranja cinila sve da tu poklonjenu zemlju (poklonjenu bez pitanja naroda koji su tu živjeli prije) proširi i ocisti od sveg ne-jevrejskog stanovništva. To je istina i to su sve karakteristicne djelatnosti fašistickih država.
Nikada ne pravdam nikoga i s istim intenzitetom prezirem i mrzim sve teroriste, ali NIKAKO se ne može reci da je u ovom trenutku izraelski narod najugroženiji. To je takva budalaština da se ne može ni pojmiti, narocito nakon prošlogodišnje invazije na Liban.
A ti, ako ništa, budi zahvalan tim muslimanima koji su prihvatili tvoj narod nakon protjerivanja iz Španije i ostatka Evrope, pa onda gledaj na te bombaše samoubice i fundameliste kojih su ti puna usta.
A tek kad pogledaš ko je uistinu protjerivao i ubijao tvoj narod prije 60 godina na prostoru gdje živiš i ovom gdje sam ja, shvatiš kolike nebuloze propovijedaš i slažeš moronsku logiku koja nema ni pocetak ni kraj. No de da se latimo ostatka.
quote:
A dokle god cete Hrvate, ti i tebi slicnima, prozivati ustašama, a Srbe cetnicima, tj. trpati sve u isti koš i proglašavati bošnjackim sve od Novog Pazara do Bihaca, do tada cete i biti frustrirani. Jer umjesto da se uklopite u vrli novi svijet koji vam se pruža, ti i tebi slicnima živite u iluzijama.

Ja ustašama zovem ustaše, cetnicima cetnike, nikoga drugog i nikoga treceg. Zabole me neka stvar i za Novi Pazar i ostatak Sandžaka, ali srbi i hrvati koji su tu da "kontroliraju" muslimansko pitanje (tvojim rijecima) nemaju ovdje ništa da traže, kao uostalom ni susjedi iz Zagreba i Beograda. Ovo je Bosna i Hercegovina, bosanskih hrvata, srba i bošnjaka, jedinstvena i nedjeljiva koliko god se vama lakšim cinilo da nije tako, i takva ce da ostane. Ko je ne vidi tako, može samo da traži drugu domovinu i da nas se mane.
Tako izgubi sve iluzije o muslimanima kao nekakvim zadrtim primitivcima s kojim se ne da ništa, i ako te baš zanimamo, upoznaj ko smo i šta smo, jer ovo što sada govoriš su sve laži i obmane kojim se služe moroni da sotonizuju sve muslimane kao što i isti takvi moroni u Iranu i Saudiji rade sa Zapadom. Ako ti ne odgovara da sa nama razgovaraš kao sa jednakima jer si ti i tvoj narod toliko uzvišeni da vam niko ništa ne može, onda završi tih 8 razreda osnovne i zaposli se u kakvoj mehanicarskoj radnji jer ocito ne možeš bez predrasude da komuniciraš ovako preko interneta, a kamoli licem u lice.
quote:
I ne generaliziraj. Vole se ili ne vole ljudi, pojedinci, u skladu sa onim što rade, i kako djeluju. Ili grupacije, ali opet u skladu sa svojim djelovanjem.


Jel ti vidiš kakve sve gluposti slažeš i onda ocekuješ da te neko razumije? GDJE sam ja rekao, majmune, da mrzim jevrejski narod ili bilo koji drugi? TI meni stavljaš te rijeci u usta jer ti odgovara da automatski mrziš onog koji se ne slaže sa tobom. Ponavljam: IZRAEL (ne jevreji ili cak narod izraela, nego _Izrael_) je fašisticka država jer se koriste gotovo svim metodama kao i Italija i Njemacka prije i tokom Drugog svjetskog rata: protjerivanja, zatvaranje bez pravicnog sudenja, mucenja, getoizacija i na kraju krajeva ubijanje kako vojnika drugih država tako i nevinih civila, na svom ali i teritorijima drugih država. Ako ti odgovara da zatvaraš oci pred tim cinjenicama i slijepo ih podržavaš kao onaj moron s pocetka topica, jebe mi se, radi šta hoceš, ali neceš mene i moj narod vrijedati kada svoje vjerovanje i život baziraš na takvim zlocincima i protuhama. Ja sam u glavi i životu razgranicio sa muslimanskim zlocincima, teororistima i ostalim fundamentalistickim zlocincima - jesi li ti?
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 27/05/2007 : 16:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
Emire, smiri strasti i ne nerviraj se bezveze. Ionako se u vecini svojih postova obracaš nekoj fiktivnoj osobi, pirotehnicarima, mehanicarima pa cak i nekim životinjama. Zašto se ti onda vrijedaš i nerviraš kad ja spomenem neke fiktivne stvari nije mi jasno.
Vjerujem da si dobar momak cim citaš stripove i svojom prisutnošcu povecavaš ovaj naš prilicno outsajderski svijet. Makar se i prepirali dokle god smo svi tu negdje mnogo smo jaki.
Da u prvom postu nije navedeno to što je navedeno, i kasnije u nekim postovima mnogo toga krivo interpretirano ti nikad i ne bi reagirao na nacin na koji si reagirao.
Shalom.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/05/2007 : 16:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Mir i s tobom i tvojima, samo jedan kratak odgovor: ja razgovaram sa "fiktivnim osobama" jer sam u neugodnoj situaciji da ne znam s kim govorim i cime se baviš, dok ti znaš ko sam ja i znaš cime se bavim.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 27/05/2007 : 17:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Mir i s tobom i tvojima, samo jedan kratak odgovor: ja razgovaram sa "fiktivnim osobama" jer sam u neugodnoj situaciji da ne znam s kim govorim i cime se baviš, dok ti znaš ko sam ja i znaš cime se bavim.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.



Ali ja ne znam ništa o tebi! Tj. da se ispravim, "znam" da imaš neke veze sa prevodenjem stripova i sl. I to je sve.
Niš' "ne znamo" a tu smo na vrhu postali para-sticky topic
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/05/2007 : 17:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Pogledaj moj profil jer ja s tvog znam sve što "znam" o tebi.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 27/05/2007 : 23:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Pogledaj moj profil jer ja s tvog znam sve što "znam" o tebi.



i šta, zoveš se E.P. i imaš 23 godine... ne kužin kako to zlatokobu daje ikaku prednost...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/05/2007 : 00:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
U mom profilu svakom ko ima i trunku moci zapažanja i dedukcije stoji sve što je potrebno da zna o meni. Osim cinjenice da živim u Sarajevu, jasno je da sam i student i da sam muško, i da citam Jergovica (a ako si fan Star Warsa, tu je i slika Talon Karrdea), a par klikova dalje se nalaze dvije stranice koje uredujem - stripopeka i r2cu - iz kojih je dalje jasno šta radim i kakva sam ja osoba.
Odakle ja da znam je li ovo Zlatko ili Zlatka? I da je uopšte u Hrvatskoj a ne u Srbiji ili Maleziji? Divno je to sve, ostati anoniman, pa prosipati pamet kao da je svako drugi budala, ali onda cu se prema tebi i odnositi tako: kao prema fiktovnoj osobi koja ima "muda" i obraza da me vrijeda iako me nikada nije upoznala, a nema iste da kao u svakoj normalnoj komunikaciji otkrije sugovorniku osnovne podatke.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 28/05/2007 : 01:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
nije li politika bila zabranjena na ovom forumu?
inace, generalno govoreci, pricate pizdarije. potpuno je nevažno je li willinghamova namjera bila propagirati izrael u fablesima, dok god to nije napravljeno nametljivo (a nije). bez obzira na njegove ideološke stavove, fables NISU izraelska propaganda, nego, po mom mišljenju, jedan vrlo zabavan strip i sigurno ga necu prestati citati zbog toga što ne djelim politicke stavove njegova autora

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 28/05/2007 : 02:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

U mom profilu svakom ko ima i trunku moci zapažanja i dedukcije stoji sve što je potrebno da zna o meni. Osim cinjenice da živim u Sarajevu, jasno je da sam i student i da sam muško, i da citam Jergovica (a ako si fan Star Warsa, tu je i slika Talon Karrdea), a par klikova dalje se nalaze dvije stranice koje uredujem - stripopeka i r2cu - iz kojih je dalje jasno šta radim i kakva sam ja osoba.
Odakle ja da znam je li ovo Zlatko ili Zlatka? I da je uopšte u Hrvatskoj a ne u Srbiji ili Maleziji? Divno je to sve, ostati anoniman, pa prosipati pamet kao da je svako drugi budala, ali onda cu se prema tebi i odnositi tako: kao prema fiktovnoj osobi koja ima "muda" i obraza da me vrijeda iako me nikada nije upoznala, a nema iste da kao u svakoj normalnoj komunikaciji otkrije sugovorniku osnovne podatke.



ne znan di to piše na forumu da triba otkrit sve podatke o sebi... a cak i da jest tako, opet ne vidin kako je zlatko u prednosti zato što zna da si ti iz sarajeva i da voliš jergovica???
meni si ti uza sve te informacije i dalje jednako "anoniman", ne vidin kake veze to ima i sa cim...

ne kužin koja je razlika u tome je li zlatokob 25-ogodišnji Zlatko iz Zadra koji voli Ferica i Gospodara prstenova ili je on 28-ogodišnji Marko iz Zagreba koji voli Zagora, Alan Forda i Zvjezdane staze...
Go to Top of Page

no dice
New Member

Serbia
208 Posts

Member since 02/03/2006

Posted - 28/05/2007 : 02:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send no dice a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Odakle ja da znam je li ovo Zlatko ili Zlatka? I da je uopšte u Hrvatskoj a ne u Srbiji ili Maleziji? Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.



Cisto diskusije radi, kakve veze s covekovim argumentima ima da li je on u Hrvatskoj ili u Srbiji? Ili Maleziji, for that matter?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/05/2007 : 13:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Ne seri mifugo, nisam nigdje ni rekao da neko treba ili mora otkriti podatke o sebi - to se podrazumjeva (uctivo je, po bontonu) ako vodiš neki normalan razgovor sa osobom. A posebno ima veze ako se vrijedamo na licnoj osnovi, pa on pretpostavlja neke stvari koje nikako o meni nije mogao zakljuciti i onda iz njegovih rijeci isto zakljucuju o meni i drugi koji se tu zadese. Meni je konkretno bitno da li me i ko smatra nacistom, pa da znam kako da uzvratim istom mjerom, a ne da nakon 10 uvreda i kontrauvreda saznam da je neko jevrej ili crnac ili eskim ili invalid ili klinicki dokazani maloumnik for that matter.
Tebi ovaj forum ne predstavlja ništa do mjesto da se prepucavaš sa ljudima i nije te briga šta ko misli? Fine. Ali onda se ne žali kada sa tobom razgovaram kao sa fiktivnom osobom i koristim tvoju "anonimnost" da uzvratim istom mjerom.
A konkretno mjesto stanovanja ništa ne predstavlja, no dice, to sam cisto reda radi stavio.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

no dice
New Member

Serbia
208 Posts

Member since 02/03/2006

Posted - 28/05/2007 : 14:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send no dice a Private Message
Cisto reda radi? Stvarno ne zelim da raspirujem bilo kakve stare nesuglasice, Emire, ali kakav je to argument u raspravi?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/05/2007 : 15:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by no dice

Cisto reda radi? Stvarno ne zelim da raspirujem bilo kakve stare nesuglasice, Emire, ali kakav je to argument u raspravi?


Pa i nije bio argument u raspravi...
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 28/05/2007 : 15:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Ne seri mifugo, nisam nigdje ni rekao da neko treba ili mora otkriti podatke o sebi - to se podrazumjeva (uctivo je, po bontonu)


na internetu se to baš *ne* podrazumijeva, a i ne vidim kakva ti je razlika ako znaš da se zove Zlatko Babic ili Zlatko Bagic i ima li 25 ili 35 godina...

quote:
Tebi ovaj forum ne predstavlja ništa do mjesto da se prepucavaš sa ljudima i nije te briga šta ko misli? Fine. Ali onda se ne žali kada sa tobom razgovaram kao sa fiktivnom osobom i koristim tvoju "anonimnost" da uzvratim istom mjerom.



ne vidim šta ti tocno moje ime mijenja... ili što ti znaci podatak da živim u Zg i imam 25 godina? tako svejedno...
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 29/05/2007 : 12:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
zlatko fer bi bilo da emiru kažeš nekaj o svojim genima
pa da se ne razvaljuje uvik na hrvate kak on to vec voli

nema nebeskog narodasamo pojedinac
il je covik il picka
a vecina nas je izmedu te dvi krajnosti

Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 29/05/2007 : 12:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

zlatko fer bi bilo da emiru kažeš nekaj o svojim genima
pa da se ne razvaljuje uvik na hrvate kak on to vec voli

nema nebeskog narodasamo pojedinac
il je covik il picka
a vecina nas je izmedu te dvi krajnosti





Ne kužim ovo? Kaj je ovo? Lici na lagani mentalitet linca...
Pa ono što je bitno rekao sam mu jasno i glasno. Što se gena tice morat ceš prepraviti pitanje, jer ne vjerujem da je ikome razumnom jasno na što se to odnosi. Imamo ljudske gene. Svinje imaju svinjske, itd. A poetika (tipa "geni kameni") nažalost zaglupljuje masu ljudi kojima je odredena terminologija nepoznata. Pa se pocnu dijeliti po genima, crvenim, crnim, pederskim, gradskim, itd.
Nisi i ti valjda jedan od onih koji smatraju da to što si roden na mjestu broj 1, što imaš mentalitet broja 1, što govoriš kao brojevi 1, što imaš istu boju kože kao brojevi 1, nije "dovoljno" ako u nekim segmentima odudaraš od vecine "samodeklariranih" "100%tnih" brojeva 1.
Kaj, moram biti katolik (i što to uopce znaci, kad je vecinom samo na papiru) da bih s njim raspravljao o nekim stvarima? Moram biti HSP-ovac? Možda HDZ-ovac starog kova? Moram li se zvati Ante ili Mate?
Kakve su to fore?
Eeee, Toninho...
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 29/05/2007 : 12:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

zlatko fer bi bilo da emiru kažeš nekaj o svojim genima
pa da se ne razvaljuje uvik na hrvate kak on to vec voli

nema nebeskog narodasamo pojedinac
il je covik il picka
a vecina nas je izmedu te dvi krajnosti





...a ako misliš na motive, i to sam naveo u jednoj recenici. Diskutirao je djelomicno sa kršcaninom u meni, djelomicno sa europejcem i "liberalom", jednim dijelom i sa Židovom, a takoder i sa Hrvatijancem , itd. Cemu se pokušavati deklarativno ogranicavati kad je to skoro nemoguce.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 29/05/2007 : 14:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
kužiš ti al ...
nek ti bude

a nemoj me vridat
jerbo možda si upravo ti ono što meni kao moju pocetnu crticu nameceš

namjera mi je bila oke
više ka upozorenje jednom mladcu da precesto generalizira

zlocko
dužan si pivu
vracam duplo
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 29/05/2007 : 14:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
kužiš ti al ...
nek ti bude

a nemoj me vridat
jerbo možda si upravo ti ono što meni kao moju pocetnu crticu nameceš

namjera mi je bila oke
više ka upozorenje jednom mladcu da precesto generalizira

zlocko
dužan si pivu
vracam duplo
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 29/05/2007 : 14:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
da i jedan kratki sorry
jerbo mi nije prije otvorilo ovu stranu topica
pa je moja pricica uletila sa zakašnjenjem

nije pomoglo

Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 29/05/2007 : 16:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

da i jedan kratki sorry
jerbo mi nije prije otvorilo ovu stranu topica
pa je moja pricica uletila sa zakašnjenjem

nije pomoglo





Ma nemaš se kaj ispricavat'. Dužan sam pivu
Bog i stripomani!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 29/05/2007 : 17:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
je , a i kiša je
pa je baš vrime za melankoniju i pivu
a ne za fight
pozdrav
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000