forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Castelli lob... (ups) odgovara, mi pitamo ;)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/05/2007 : 18:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ovako... Buduci da sam i dalje mišljenja da je Castelli bio veca faca od Fillipuccija, no zahvaljujuci cinjenici da Castelli ne zna crtat (vidjeti uomo bufo) Fillipucci je bio omiljeniji pošto lijepo crta. No nije važno, ja sam svog idola vidio pa mogu sad mirno umrijeti. ;)

Castelli je kružio i družio se s mnoštvom pa me zanima koje ste sve informacije izvukli iz njega?

Ja sam ga npr. pitao dal ce ikad završiti cijela ona prica o Heksagonima. Veli teško, buduci da se svako malo neki pojavljuje tako da ce to teško imati neki kraj. Pricao je onda nešto, mislim da se time bavi Recagnu i kako on voli u price uplitati sve neke magijske elemente što se kao Castelliju ne svida.

Takoder me zanima dal je neko to sve snimao i dal se možda priprema kakav tekst s tribine? Mislim, ko ga uopce dešifrirao u cjelosti pa da napiše smisleni tekst... U Globusu je bilo par redaka (jel to bila ona plavuša?) o gostima i kako strip gubi bitku s internetom i igricama. U SD pišu da je Tex Willer posjetio Makarsku. I tako.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
Darkwood Devil je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
Ja mislim da je Darkwood devil najprivlacniji i bez pogovora ful-hot muškarac na forumu i zato ga svi volimo!

HC! je zakon, živijo HC!

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/05/2007 : 18:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
u potpis pokraj darkwood devila mozes slobodno dodati i supermark
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/05/2007 : 18:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Tekst s tribine ce izgledat kao da Java prica:)

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/05/2007 : 18:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Tekst s tribine ce izgledat kao da Java prica:)



Da, bilo je i to pitanje na tribini, hoce li Java ikad progovoriti? No, odgovor anegdotu je bilo malo teže za razumijeti. Skužio sam samo Castellijevu funny facu.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
Darkwood Devil je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
Ja mislim da je Darkwood devil najprivlacniji i bez pogovora ful-hot muškarac na forumu i zato ga svi volimo!

HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/05/2007 : 18:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Od ono malo šta sam cuo bilo mi je zanimljivo da je grad Firenza dala adresu koja se upotrebljavala u stripu, epizode kada je Marty živio u Italiji, na kojoj je bio prazan stan da ne bi gnjavili "nedužne" gradane.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/05/2007 : 18:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Od ono malo šta sam cuo bilo mi je zanimljivo da je grad Firenza dala adresu koja se upotrebljavala u stripu, epizode kada je Marty živio u Italiji, na kojoj je bio prazan stan da ne bi gnjavili "nedužne" gradane.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...



tko je bio ono tko se javio da ce dati svoju adresu catelliju da ju koristi?
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 26/05/2007 : 18:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Tekst s tribine ce izgledat kao da Java prica:)

In spite of my rage I´m still rat in a cage...


Mrgh grrr!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/05/2007 : 18:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Od ono malo šta sam cuo bilo mi je zanimljivo da je grad Firenza dala adresu koja se upotrebljavala u stripu, epizode kada je Marty živio u Italiji, na kojoj je bio prazan stan da ne bi gnjavili "nedužne" gradane.

Da, Castelli je pricao cijele anegdote, no do nas su došli samo djelici. Za Mews su ga tužili koliko sam cuo, a fora mi je bilo kad je pricao kako se tip pitao što svi ti cudni talijanu cijelo vrijeme se švrljaju oko njegove kuce.

Postavi sam pitanje i iz koje knjige i kojih pisca Castelli vadi svoje ideje. Ono što sam shvatio je bilo da je Castelli pricao o oridinu Doktora Mysterea iz nekih francuskih pustolovih prica 19. stoljeca. I da, Castelli baš i ne cita stripove, momak cita KNJIGE! Zamisli ti to!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
Darkwood Devil je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
Ja mislim da je Darkwood devil najprivlacniji i bez pogovora ful-hot muškarac na forumu i zato ga svi volimo!

HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 26/05/2007 : 18:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Neznam di sam procita, možda ovdje ili u novinama, da ce se dio neke buduce Martyeve epizode dogadati u Makarskoj?! To me potaklo na razmišljnje i mislim da ima puno gradova kod nas s mogucim misterijama.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/05/2007 : 18:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Teško bi pisao takve scenarije da ideje crpi iz stripova, scenaristi najcešce svoje ideje crpe iz knjiga i filmova.


In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/05/2007 : 18:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Neznam di sam procita, možda ovdje ili u novinama, da ce se dio neke buduce Martyeve epizode dogadati u Makarskoj?! To me potaklo na razmišljnje i mislim da ima puno gradova kod nas s mogucim misterijama.


E tu se skroz slažem s tobom samo pitanje je kako bi inozemna publika reagirala na to.
Evo i jedan prijedlog "Prokleto Dioklecijanovo blago"

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/05/2007 : 18:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
DeeCay;
a da za promjenu pocneš opet govoriti o stripovima i da Darkwood Devila ostaviš na miru?
Nije to u redu od tebe..
Na forumu ima mjesta za oboje i ovakav "potpis",šta li je vec,nije lijepo za vidjeti.
Da netko napiše slicne cinicne fraze tebi,vjerujem da ti ne bi bilo drago.
Razmjenite brojeve telefona,fizicki se obracunajte ispod kakvog starog mosta ili u kakvom zapuštenom skladištu,onako goli do pasa,muški....
Vecinu nas na forumu ne zanima vaša netrpeljivost i ne želim da mi ovakvi "potpisi" uništavaju dan,ni moje vrijeme provedeno na forumu.
Meni je ovaj forum vrsta odmora za dušu i tijelo....
Za tebe ocito nije.
Nažalost.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/05/2007 : 19:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by kico

DeeCay;
a da za promjenu pocneš opet govoriti o stripovima i da Darkwood Devila ostaviš na miru?
Nije to u redu od tebe..
Na forumu ima mjesta za oboje i ovakav "potpis",šta li je vec,nije lijepo za vidjeti.
Da netko napiše slicne cinicne fraze tebi,vjerujem da ti ne bi bilo drago.
Razmjenite brojeve telefona,fizicki se obracunajte ispod kakvog starog mosta ili u kakvom zapuštenom skladištu,onako goli do pasa,muški....
Vecinu nas na forumu ne zanima vaša netrpeljivost i ne želim da mi ovakvi "potpisi" uništavaju dan,ni moje vrijeme provedeno na forumu.
Meni je ovaj forum vrsta odmora za dušu i tijelo....
Za tebe ocito nije.
Nažalost.




NEEEE pa kicoslave sto ucini trudim se ne ulazit u te rasprave, znam da se mene ne tice, al daj riješite svi skupa tu situaciju pa da nastavimo u normalnom stripofilskom tonu

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/05/2007 : 19:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pusti Kico, ima par minuta da makne taj cinicni, uvredljivi i podjebatorski tag. Svakim novim postom pokazuje tko je i sto je.

Ostatku foruma se ispricavam sto je ovak post out of topic i sto morate slusat nasa sranja!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 26/05/2007 : 19:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Inferno

Neznam di sam procita, možda ovdje ili u novinama, da ce se dio neke buduce Martyeve epizode dogadati u Makarskoj?! To me potaklo na razmišljnje i mislim da ima puno gradova kod nas s mogucim misterijama.


E tu se skroz slažem s tobom samo pitanje je kako bi inozemna publika reagirala na to.
Evo i jedan prijedlog "Prokleto Dioklecijanovo blago"

In spite of my rage I´m still rat in a cage...


Što se tice inozemne publike mislim da ce bez problema dobro reagirati na teme poput "Prokleto Dioklecijanovo blago", jer kad mi možemo cupat Martijeve misterije u najzabacenijim krajevima Irkutska i Kamcatke, ovo za njih zbilja nece biti problem.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/05/2007 : 19:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
A barem kod nas bi se nakupilo misterija i legendi....!

"Tajna Dioklecijanovog groba" bi bila možda zahtjevnija,ali "Blago" donosi tiraž!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/05/2007 : 19:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Sve mi žao što nisam imao diktafon pri ruci kad sam ono malko caskao s Kastelijem (no, i ta spika se dogodila cisto spletom okolnosti). Cijelog razgovora se baš više niti ne mogu sjetit od rijeci do rijeci... al sam vec ukratko napisao o cemu se caskalo.

still amazes...
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 26/05/2007 : 19:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
quote:
Originally posted by kico

DeeCay;
a da za promjenu pocneš opet govoriti o stripovima i da Darkwood Devila ostaviš na miru?
Nije to u redu od tebe..
Na forumu ima mjesta za oboje i ovakav "potpis",šta li je vec,nije lijepo za vidjeti.
Da netko napiše slicne cinicne fraze tebi,vjerujem da ti ne bi bilo drago.
Razmjenite brojeve telefona,fizicki se obracunajte ispod kakvog starog mosta ili u kakvom zapuštenom skladištu,onako goli do pasa,muški....Vecinu nas na forumu ne zanima vaša netrpeljivost i ne želim da mi ovakvi "potpisi" uništavaju dan,ni moje vrijeme provedeno na forumu.
Meni je ovaj forum vrsta odmora za dušu i tijelo....
Za tebe ocito nije.
Nažalost.





Kico previše gledaš filmove Clinta Eastwooda.

Who's the fellow who owns this shithole?!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 26/05/2007 : 19:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Na kviskoteci je bio onaj tip šta je reka da je otkrio Dioklecijanov grob. Onda ga je Mlakar pita je li to istina i kako je samo uspio. A on sav sretan pocne govoriti da on MISLI da je to 100% Dioklecijanov grob, ali da još nisu iskapali i da nema DNK i arheoloških dokaza! Svi su zblenili.
Ja nisam moga virovat da netko može sa osmijehom izjavljivati neprovjerene informacije o, u ovom slucaju, svjetski važnom arheološkom otkricu!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 26/05/2007 : 20:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Neznam di sam procita, možda ovdje ili u novinama, da ce se dio neke buduce Martyeve epizode dogadati u Makarskoj?! To me potaklo na razmišljnje i mislim da ima puno gradova kod nas s mogucim misterijama.

ja se najiskrenije nadam da, ako je ona prica sa starim ceskim krunama istinita, taj dio martinove epizode u makarskoj nece biti prelijetanje na 9k m visini.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7389 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/05/2007 : 21:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by Inferno

Neznam di sam procita, možda ovdje ili u novinama, da ce se dio neke buduce Martyeve epizode dogadati u Makarskoj?! To me potaklo na razmišljnje i mislim da ima puno gradova kod nas s mogucim misterijama.

ja se najiskrenije nadam da, ako je ona prica sa starim ceskim krunama istinita, taj dio martinove epizode u makarskoj nece biti prelijetanje na 9k m visini.



Nisu bile stare, a nije se on zbog toga naljutio jer je rekao da je došlo do zabune u banci/mjenjacnici jer kuna i kruna slicno zvuce, pogotovo kad to kaže stranac.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 26/05/2007 21:03:01
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/05/2007 : 21:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by Inferno

Neznam di sam procita, možda ovdje ili u novinama, da ce se dio neke buduce Martyeve epizode dogadati u Makarskoj?! To me potaklo na razmišljnje i mislim da ima puno gradova kod nas s mogucim misterijama.

ja se najiskrenije nadam da, ako je ona prica sa starim ceskim krunama istinita, taj dio martinove epizode u makarskoj nece biti prelijetanje na 9k m visini.



Nisu bile stare, a nije se on zbog toga naljutio jer je rekao da je došlo do zabune u banci/mjenjacnici jer kuna i kruna slicno zvuce, pogotovo kad to kaže stranac.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.



nije doslo do zabune u mjenjacnici, vec su ga prevarili,
to znam jer je dobio racun na kojem je pisalo da je dobio kune
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/05/2007 : 21:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kico

DeeCay;
a da za promjenu pocneš opet govoriti o stripovima i da Darkwood Devila ostaviš na miru?
Nije to u redu od tebe..
Meni je ovaj forum vrsta odmora za dušu i tijelo....
Za tebe ocito nije.
Nažalost.



Ma ne, pa ja nikad nisam ni govorio o stripovima, zasto bi i sad?
I meni je forum bio vrsta odmora za dusu i tijelo... Bijo...
Nazalost.

Happy now? Nema potpisa!

Možemo li sad opet biti veseli?

Supermark, hoceš da tebe stavim u moj signature?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!

Edited by - DeeCay on 26/05/2007 21:36:33
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/05/2007 : 21:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay


Supermark, hoceš da tebe stavim u moj signature?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!



samo me stavi,
a mozes se i uclaniti u supermark fan club!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 26/05/2007 : 21:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl


Kico previše gledaš filmove Clinta Eastwooda.



ne diraj Clinta

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/05/2007 : 23:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl


Kico previše gledaš filmove Clinta Eastwooda.


ne diraj Clinta


tako je,ne dirati clinta

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000