forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - ocekuje se u junu(lipnju)???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 01:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Sutra je 1.jun,neema nikakve najave bar okvirno,a ja vec kupio i procitao sva Bonellijeva izdanja izbacena za Mafest.
Sve pohvale za odradjeno dosad(posebno me obradovao MM koga mozes citati svaki mesec iznova zbog obilja podataka).
A sad bi vec mogla najava za ono sto sledi,jer iz onog kataloga koji je ovde postavljen,jedino sto sam mog'o da zakljucim je da su naslovi lepo slozeni po abecedi

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 31/05/2007 : 08:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

...a ja vec kupio i procitao sva Bonellijeva izdanja izbacena za Mafest...


pa kud više? ja sam od Mafesta do danas uspio procitati tek MM biblioteku 1-5, šestica je još na cekanju, a ostalo jos nisam ni taknuo još mi treba najmanje mjesec dana da pohvatam zaostatke sa Mafesta, onda u novu turu po Metabarune i jos neke sitnice
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2431 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 31/05/2007 : 09:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

a ja vec kupio i procitao sva Bonellijeva izdanja izbacena za Mafest.
Imaš previše novca i vremena

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/05/2007 : 09:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Da, niti meni nije jasno ako tako brzo neki citaju stripove. Prvo, vremenski mi je to nemoguce, a drugo bezveze mi je uzet istog junaka i zrokati vise od 2 epizode zaredom, jer onda ne mogu uopce gustat u razmisljanju nakon sto sam ga procitao jer vise ne znam koji detalji su iz koje epizode.

I kao trece, sto sam stariji sve sporije citam jer na taj nacin gustam. Volim proucavati slicice i maximalno uzivat u crtezu:)))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 31/05/2007 : 09:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Da, niti meni nije jasno ako tako brzo neki citaju stripove. Prvo, vremenski mi je to nemoguce, a drugo bezveze mi je uzet istog junaka i zrokati vise od 2 epizode zaredom, jer onda ne mogu uopce gustat u razmisljanju nakon sto sam ga procitao jer vise ne znam koji detalji su iz koje epizode.

I kao trece, sto sam stariji sve sporije citam jer na taj nacin gustam. Volim proucavati slicice i maximalno uzivat u crtezu:)))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


Salazem se. To je jedan od razloga sto sam prestao kupovati Kenove u paketu, vec uzimem jednog mjesecno.

Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 31/05/2007 : 09:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Da, niti meni nije jasno ako tako brzo neki citaju stripove. Prvo, vremenski mi je to nemoguce, a drugo bezveze mi je uzet istog junaka i zrokati vise od 2 epizode zaredom, jer onda ne mogu uopce gustat u razmisljanju nakon sto sam ga procitao jer vise ne znam koji detalji su iz koje epizode.

I kao trece, sto sam stariji sve sporije citam jer na taj nacin gustam. Volim proucavati slicice i maximalno uzivat u crtezu:)))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Ista stvar i sa mnom. Znam rastegnut citanje stripa (od 96 strana) i do sat i po vremena... Uživanje u crtežu...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 31/05/2007 : 10:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
da, i mene zanima kada ce nešto novo izbacit. vec dugo nisu

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 10:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Da, niti meni nije jasno ako tako brzo neki citaju stripove. Prvo, vremenski mi je to nemoguce, a drugo bezveze mi je uzet istog junaka i zrokati vise od 2 epizode zaredom, jer onda ne mogu uopce gustat u razmisljanju nakon sto sam ga procitao jer vise ne znam koji detalji su iz koje epizode.

I kao trece, sto sam stariji sve sporije citam jer na taj nacin gustam. Volim proucavati slicice i maximalno uzivat u crtezu:)))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Ista stvar i sa mnom. Znam rastegnut citanje stripa (od 96 strana) i do sat i po vremena... Uživanje u crtežu...



Ajd' zamislite situaciju - stigli vam stripovi u petak,na odmoru ste do kraja juna,plata vam se redovno uplacuje a vi se izlezavate kod kuce,zena s detetom otisla kod taste.
E sad,tesko bi vam bilo procitati 4-5 stripa dnevno(8KP + 10MM + 3NN + 4MV = 25 stripa /6 dana = 4,166).
Sta je tu nemoguce?
Stripove ionako citam po vise puta,tako da pri narednim citanjima obracam paznju na detalje.
Sto se tice kupovine,jako mi je tesko bilo kao klincu da gledam masu stripova koje ne mogu da kupim i razumem ljude kojima je tesko sto si to ne mogu priustiti odjednom,ali ja te probleme vise nemam

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 31/05/2007 : 11:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Štoooo?! A Tex bibl. nisi kupio?!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 11:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Štoooo?! A Tex bibl. nisi kupio?!



Pa to je izaslo i procitano jos pre Mafesta
Sto se Texa tice,kad bi mog'o da ukidam bilo kog junaka koje izbacuje L:ibellus i da njegov broj knjiga predje na Texa - sve bi ih ukinuo

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 11:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Jedino Demiana nisam jos citao,nesto mi se ne da zasad(ne kazem da je los,samo me ne vuce jos).
A sto se tice dizajna,definitivno najbolji dosad,sve pohvale za dizajn

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 31/05/2007 : 11:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Thommo

Štoooo?! A Tex bibl. nisi kupio?!



Pa to je izaslo i procitano jos pre Mafesta
Sto se Texa tice,kad bi mog'o da ukidam bilo kog junaka koje izbacuje L:ibellus i da njegov broj knjiga predje na Texa - sve bi ih ukinuo

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/05/2007 : 12:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Na godisnjem citak i ja po 5-10 stripova dnevno, ali tada mjesam, od svakog junaka po 1 pricu dnevno. Tako je ipak lakse ostat skoncentriran u kojem je sto bilo:))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 31/05/2007 : 13:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Da, niti meni nije jasno ako tako brzo neki citaju stripove. Prvo, vremenski mi je to nemoguce, a drugo bezveze mi je uzet istog junaka i zrokati vise od 2 epizode zaredom, jer onda ne mogu uopce gustat u razmisljanju nakon sto sam ga procitao jer vise ne znam koji detalji su iz koje epizode.

I kao trece, sto sam stariji sve sporije citam jer na taj nacin gustam. Volim proucavati slicice i maximalno uzivat u crtezu:)))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"




Apsolutno se slažem, puno bolje se pamte pojedine epizode na taj nacin...



Ooh, thought it was a nightmare, Lord, it's all so true, they told me, don't go walkin' slow 'cause Devil's on the loose, better run through the jungle, better run through the jungle, better run through the jungle, ooh, don't look back to see...
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 31/05/2007 : 15:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by targon

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Da, niti meni nije jasno ako tako brzo neki citaju stripove. Prvo, vremenski mi je to nemoguce, a drugo bezveze mi je uzet istog junaka i zrokati vise od 2 epizode zaredom, jer onda ne mogu uopce gustat u razmisljanju nakon sto sam ga procitao jer vise ne znam koji detalji su iz koje epizode.

I kao trece, sto sam stariji sve sporije citam jer na taj nacin gustam. Volim proucavati slicice i maximalno uzivat u crtezu:)))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"




Apsolutno se slažem, puno bolje se pamte pojedine epizode na taj nacin...



Ooh, thought it was a nightmare, Lord, it's all so true, they told me, don't go walkin' slow 'cause Devil's on the loose, better run through the jungle, better run through the jungle, better run through the jungle, ooh, don't look back to see...



A jesen ti problema!! Pa ako si slucajno zaboravio u kojem se šta dogada ti procitaj ponovo!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/05/2007 : 17:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Na godisnjem citak i ja po 5-10 stripova dnevno, ali tada mjesam, od svakog junaka po 1 pricu dnevno. Tako je ipak lakse ostat skoncentriran u kojem je sto bilo:))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


hehe...
Vidio sam ja kako ti provodiš godišnji
cetiri torbe
jedna za robu
ostale za stripove
plus još jedna ženina
i pas
digne se u sedam ujutro,jer od mediteranskog sunca se ne može spavat previše i udri citaj
pa na kavu
pa na citanje
pa na rucak
pa na citanje
pa na plažu
pa na citanje
pa vanka
......caiprinha!!!!!!!!!!!!!!
(U slucaju da se oduševi konzumacijom doticnog pica,nije u stanju provesti i noc u citanju omiljene literature).
Stoga,jutarnje budenje je još privlacnije!
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 31/05/2007 : 19:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
nadam se da ništa nece izbaciti par mjeseci...pošto se baš spremam za znacajnihi izbacaj iz novcanika da ovo sve nabavim (no, ne baš sve;))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 31/05/2007 : 21:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Nisam odavno procitao strip jarane!!!!!!!!:O

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/05/2007 : 21:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Da, niti meni nije jasno ako tako brzo neki citaju stripove. Prvo, vremenski mi je to nemoguce, a drugo bezveze mi je uzet istog junaka i zrokati vise od 2 epizode zaredom, jer onda ne mogu uopce gustat u razmisljanju nakon sto sam ga procitao jer vise ne znam koji detalji su iz koje epizode.

I kao trece, sto sam stariji sve sporije citam jer na taj nacin gustam. Volim proucavati slicice i maximalno uzivat u crtezu:)))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Ista stvar i sa mnom. Znam rastegnut citanje stripa (od 96 strana) i do sat i po vremena... Uživanje u crtežu...



Ajd' zamislite situaciju - stigli vam stripovi u petak,na odmoru ste do kraja juna,plata vam se redovno uplacuje a vi se izlezavate kod kuce,zena s detetom otisla kod taste.
E sad,tesko bi vam bilo procitati 4-5 stripa dnevno(8KP + 10MM + 3NN + 4MV = 25 stripa /6 dana = 4,166).
Sta je tu nemoguce?
Stripove ionako citam po vise puta,tako da pri narednim citanjima obracam paznju na detalje.
Sto se tice kupovine,jako mi je tesko bilo kao klincu da gledam masu stripova koje ne mogu da kupim i razumem ljude kojima je tesko sto si to ne mogu priustiti odjednom,ali ja te probleme vise nemam

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.



hebem ti racunicu u kojoj se mv knjizurina konta pod jedan strip
ja volim citati 1 strip dnevno, sve vise od toga nema mi smisla, jer zelim gustati a ne kao obaveznu lektiru... ali alas, mnoge moram citati vise puta u pdfu, hebga...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 23:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Sve dok to i moja zena konta k'o jedan strip dobro je
Da zna cene,mog'o bi da trazim parcelu

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 23:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
A i mislim da mi vise vremena oduzme 1 MM negoli 3 MV.
Dok skontam u MM sta,kako,zasto,ko i gde ode vreme

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/05/2007 : 23:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
zato smo i bili jako pazljivi, ubacili dosta napomena i ispravili more krivih Drina
kad vec vrvi podacima, da mozes biti miran da su barem tocni...
ako imas MMG tamo u uvodnicima i pogovorima su takodjer dogadjaji dovedeni u sklad s vremenom (npr. deep impact svemirska misija, za koju su talijani napisali hrpu gluposti, ali valjda se tako tada u tisku pisalo... srecom, nju sam svojedobno intenzivno pratio)...
ali Marti je uistinu prava enciklopedija, stvarno se ima sto i nauciti iz njega, barem ja kao klinac jesam, makar i s Dnevnikovim izdanjem...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/05/2007 : 23:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
MAFEST je završio prije desetak dana, a uspio sam procitati samo cetiri NN giganta (prva dva da ponovim gradivo), NN almanah i Demiana.
Jedva cekam da na red dode i ostalo, a najviše se guštam na Magicnog!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/06/2007 : 01:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

MAFEST je završio prije desetak dana, a uspio sam procitati samo cetiri NN giganta (prva dva da ponovim gradivo), NN almanah i Demiana.
Jedva cekam da na red dode i ostalo, a najviše se guštam na Magicnog!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



I moraš...
Magicni mi je definitivno totalno otkrice!
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 01/06/2007 : 08:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by dcopic

MAFEST je završio prije desetak dana, a uspio sam procitati samo cetiri NN giganta (prva dva da ponovim gradivo), NN almanah i Demiana.
Jedva cekam da na red dode i ostalo, a najviše se guštam na Magicnog!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



I moraš...
Magicni mi je definitivno totalno otkrice!





Procitao 5-tu knjigu i nazalost,moram reci da su malo udavili macku!
Nakon 12 epizode "Olovno nebo" koja mi je bila odlicna pa sam jedva cekao novu seriju od dvanest epizoda - ove 3 mi nikako nisu legle!
"Demon varki" - 2/5
"Ples utvara" - 2/5
"Blizard" - 3/5

Moze to i bolje,nadam se.

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/06/2007 : 09:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Sljedeca prica "Velika vizija" je nešto fantasticno, baš fino složena, a ukrašava je fantastican crtež Parlova, stvarno frajer extra crta!!!!!!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000