forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Aleluja - Tanguy i Laverdure Integral
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 08:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Ako ce izaci integral Rip Kirbya sa Raymondovim epizodima,ali svim,to bi bio potez.Barem meni.Takvih izdanja na tržištu nema.
Ali ako ce netko sada birati subjektivno koja je epizoda od tih dobra,a koja ne,to vec nije to.
Pogotovo što te epizode imaju kakvu-takvu kronologiju.


pogotovo je to ocito na raymondovima...
to bi bio izuzetan potez...a netko bi se mogao sjetiti i gospodice blaise...ali dotle bernieu za Tanguya
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29252 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/06/2007 : 08:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Koliko ja znam, do gdice Blaise se pokusava doci vec godinama, ali bez uspjeha.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 09:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Koliko ja znam, do gdice Blaise se pokusava doci vec godinama, ali bez uspjeha.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


e to je šteta makar je dobro da se pokušava ipak....cini mi se da ih beli put ima ali i nju namjeravaju izdati u stilu rip kirbya dakle opet corak
Go to Top of Page

harlequin
New Member

140 Posts

Member since 15/04/2006

Posted - 04/06/2007 : 12:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send harlequin a Private Message
pa dobro, procitao sam ceo topic, i dalje mi nista nije jasno: izlazi li Tangi ceo, ko ga izdaje, kad, jel u boji?!?
moze li neko da da tacne informacije? ili makar, negde da se to pogleda...

Dodjite na BD skenovi grupu: http://groups.google.com/group/bdskenovi/ izvor svih nasih skenova i scanlationa, svi ste dobrodosli :) !!!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 04/06/2007 : 12:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by simi

quote:
Originally posted by Markos

Koliko ja znam, do gdice Blaise se pokusava doci vec godinama, ali bez uspjeha.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


e to je šteta makar je dobro da se pokušava ipak....cini mi se da ih beli put ima ali i nju namjeravaju izdati u stilu rip kirbya dakle opet corak


Kupujem one nazovi "integrale" Modesty Blaise od Titan Booksa i oni su mi dovoljni. Generalno - kako znam izvrsno Engleski preferiram citati te stripove na izvornom jeziku. Stoga sam recimo Beli put prekrizio u startu (Miller mi je nezamisliv preveden). Mogao bi jedino Outlaw Nation biti izuzetak...

Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 13:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message

titani su odlicni ali se bojim da kao i prvi puta stanu na manje od pola posla obavljeno....i dalje stoji tužna cinjenica da nitko nikada nije objavio sve.....
a bilo bi lijepo da se i knjige 13 komada objave jer se one i stripovi upotpunjuju

Edited by - simi on 04/06/2007 13:02:11
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29252 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/06/2007 : 13:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Meni Titani nisu dobri. To je na momente katastrofalno otisnuto, zato ih nisam htio kupiti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 13:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Meni Titani nisu dobri. To je na momente katastrofalno otisnuto, zato ih nisam htio kupiti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


ih!!! trebao si vidjeti kakav je tek tisak u comics revueu....titani su mila majka....cini mi se da originalni titani imaju bolji tisak ali su u reprintima bolji tekstovi....
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 13:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
inache plus za nove titane je što su vec premašili stare - uskoro izlazi inca trail sa 4 price koje nisu bile u starima, a cini mi se da je vec i cry wolf nadmašio stare
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 04/06/2007 : 13:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Meni Titani nisu dobri. To je na momente katastrofalno otisnuto, zato ih nisam htio kupiti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Da, tisak osjetno varira. Ne znam koja je visa sila razlog tome. No ono sto je meni bitno je to da imam Modesty kronoloskim redom, s izvornim tekstom. I da, nadam se da ce objaviti cjelokupni opus. Ona lista na kraju svake knjige daje nadu da ce biti tako.

Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 13:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
ne bas jer su mnoga izddanja išla sa popisom epizoda, titan, comics revue, first american edition , pa nikad ništa nažalost!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26618 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/06/2007 : 15:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by harlequin

pa dobro, procitao sam ceo topic, i dalje mi nista nije jasno: izlazi li Tangi ceo, ko ga izdaje, kad, jel u boji?!?
moze li neko da da tacne informacije? ili makar, negde da se to pogleda...

Dodjite na BD skenovi grupu: http://groups.google.com/group/bdskenovi/ izvor svih nasih skenova i scanlationa, svi ste dobrodosli :) !!!


imaš nahttp://www.stomugromova.com/
katalog na USM/XM SMG!XL

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/06/2007 : 15:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Lijepo je vidjeti sve te najave
a mali ih je milijun sada
još ni prošlu Bookglobe turu nisam riješio
Em,integrali,em Martin Milan,Lucky Luke,Umpah pah,Iznogoud itd.itd.
Jao,jao!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2007 : 15:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Štampa u Titanovim izdanjima je ocajna. Ja sam odustao posle dva kupljena albuma. Super je imao daleko bolju štampu od toga.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 15:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Štampa u Titanovim izdanjima je ocajna. Ja sam odustao posle dva kupljena albuma. Super je imao daleko bolju štampu od toga.


________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.


pretjeruješ...a i besmisleno je suditi prema jedinoj objavljenoj modesty u superu....do koje još titan nije došao...yellowstone booty...u svakom slucaju bolje i loš tisak modesty nego li bez nje.

Edited by - simi on 04/06/2007 15:47:36
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 04/06/2007 : 15:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Ako ce izaci integral Rip Kirbya sa Raymondovim epizodima,ali svim,to bi bio potez.Barem meni.Takvih izdanja na tržištu nema.
Ali ako ce netko sada birati subjektivno koja je epizoda od tih dobra,a koja ne,to vec nije to.
Pogotovo što te epizode imaju kakvu-takvu kronologiju.



Na moje izravno pitanje o integralu Rip Kirbyja koji je najavljen od Belog Puta, odgovorni mi je rekao da oni to nece raditi za kolekcionare, nego ce to biti knjiga kao što je Hogar (neke epizode po izboru), knjiga "za poklone". Meni ne da je to bez veze, nego mi je debelo bez veze. Nadao sam se (konacno) kolekciji Raymondovog i Prenticeovog Kirbyja, a ono corak. Možda, jednog dana...
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 16:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
da možda jednog dana i možda neko drugi...no šteta je jer kada su vec došli do toga ovo izgleda kao olako potrošena prilika....istu stvar ce napraviti i sa Mod...sreca je da gaston ide integralno...
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2007 : 17:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
pretjeruješ...a i besmisleno je suditi prema jedinoj objavljenoj modesty u superu....do koje još titan nije došao...yellowstone booty...u svakom slucaju bolje i loš tisak modesty nego li bez nje.



Ne preterujem, barem ne svesno. Ja sam odustao posle druge knjige, jer kada sam video The Vikings - to je bio kraj. Mozda se kasnije popravilo, ali nemam takva saznanja.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1254 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 04/06/2007 : 17:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
quote:
Originally posted by simi

...sreca je da gaston ide integralno...



I da ce uskoro izaci ...
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 17:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
pretjeruješ...a i besmisleno je suditi prema jedinoj objavljenoj modesty u superu....do koje još titan nije došao...yellowstone booty...u svakom slucaju bolje i loš tisak modesty nego li bez nje.



Ne preterujem, barem ne svesno. Ja sam odustao posle druge knjige, jer kada sam video The Vikings - to je bio kraj. Mozda se kasnije popravilo, ali nemam takva saznanja.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.


kako ne makar je papir izvrstan u titanu za razliku od supera
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 04/06/2007 : 18:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
Da se maloo vratim glavnoj temi. Znate, ovaj priglupi diderot2 vec ima integrale Tangyja i Laverdura. Na francuskom, jasno. Iz 1996 godine. Prekrasna su to izdanja. Sva su u plavoj boji, imam jih od 1-7, time što mi fali petica. Al odlucio sad, da sredim to što mi fali od francuza. Izmedju glavnih stvari moram dodat poslednju XIII, pa poslednjeg Astera Blistoka, pa malcice Boba Morana i poslednja dva albuma Komance. I na5ravno novije stvari.

No, T&L, integrale

1. knjiga Charleier , Uderzo: L'ecole des aigles
-L'ecole des aigles
-Dangers dans le ciel

obe su price poznate kod nas,prvi deo prve izašao je u 4. extra broju karavana

2. knjiga Charlier, Uderzo: L'escadrile des cigonnes
-L' escadrile des cigognes
-Mirages sur l'orient
-Canon bleu ne repond plus

3.knjiga Charlier, Uderzo, Jije: Cap zero
-Cap zero
-Les pirates du ciel (ovde pocinje jije)
-Mission speciale

4.knjiga Menace sur Mururoa, Charlier, Jije
-Les anges noirs
-Destination Pacifique
-Menace sur Mururoa

5.knjiga Lieutenantdouble-bang
tog integrala nemam, na žalost

6.knjiga Le terreur vient du ciel, Charlier, Jije
-Le terreur vient du ciel
-Mission derniere chance
-Un DC 8 a disparu

7.knjiga La mysterieuse escadre delta, Charlier, Jije, Serres
-La mysterieuse escadr delta
-Operation tonnerre
-Plan de vol pour l'enfer

Eh, za sada toliko

_______________________
onaj, koji ne cita stripove
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 04/06/2007 : 18:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey




Na moje izravno pitanje o integralu Rip Kirbyja koji je najavljen od Belog Puta, odgovorni mi je rekao da oni to nece raditi za kolekcionare, nego ce to biti knjiga kao što je Hogar (neke epizode po izboru), knjiga "za poklone". Meni ne da je to bez veze, nego mi je debelo bez veze. Nadao sam se (konacno) kolekciji Raymondovog i Prenticeovog Kirbyja, a ono corak. Možda, jednog dana...
[/quote]

Tako je kak kaže wiskey. Epizode su vec odabrane. Isto bi moralo biti i sa Fantomom i Mandrakom. I Steve Canyonom.

Problem sa tim junacima je to, što je toga ogromno. Preogromno. Blaise integral bi se bar dalo napraviti, ali ona je ipak u drugom planu.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove
Go to Top of Page

Q STRIP
Starting Member

79 Posts

Member since 12/04/2007

Posted - 04/06/2007 : 19:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Q STRIP's Homepage  Send Q STRIP a Private Message
Apropo Modesty: http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=434998

mcn

Q STRIP BLOG: http://qstrip.blog.hr
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 19:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Q STRIP

Apropo Modesty: http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=434998

mcn

Q STRIP BLOG: http://qstrip.blog.hr


slabo ti je to macicu moj a skupo...da nudiš onu od 150 funti po toj cijeni...
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 04/06/2007 : 19:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by diderot2

quote:
Originally posted by wiskey




Na moje izravno pitanje o integralu Rip Kirbyja koji je najavljen od Belog Puta, odgovorni mi je rekao da oni to nece raditi za kolekcionare, nego ce to biti knjiga kao što je Hogar (neke epizode po izboru), knjiga "za poklone". Meni ne da je to bez veze, nego mi je debelo bez veze. Nadao sam se (konacno) kolekciji Raymondovog i Prenticeovog Kirbyja, a ono corak. Možda, jednog dana...



Tako je kak kaže wiskey. Epizode su vec odabrane. Isto bi moralo biti i sa Fantomom i Mandrakom. I Steve Canyonom.

Problem sa tim junacima je to, što je toga ogromno. Preogromno. Blaise integral bi se bar dalo napraviti, ali ona je ipak u drugom planu.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove
[/quote]
mene je zabezeknuo bobanov nastup u makarskoj...oni klasike misle prodavati po ducanima...tipa supermarket...ne kužim logiku di klasike bacaju u ducane a nove stripove izdaju kako spada...nekako mi se cini da je tu neko pobrkao loncice ....
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000