forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bojkot pojedinih izdavaca
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/06/2007 : 10:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Vidin, vidin,...

10ipo, vrime za kavu, odoh na rivu a vi pazite sa pizdarijama dok mene nema.

PS
Uh, da sad Ervin i Filippucci procitaju ovo sa kavom!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 08/06/2007 : 10:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by lwood

šta stavljaš ljude na ignore?? to je besmisleno.


Skoci mi pritisak zbog nekih imena a kamoli šta pišu. Cuvam se cira na želucu. Izmedu ostalog zato ne idem ni na znaksagite ni na UPPS.



peceni odojak ti je najbolji za cir na želucu


CARE!!!!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 08/06/2007 : 10:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by lwood

šta stavljaš ljude na ignore?? to je besmisleno.


Skoci mi pritisak zbog nekih imena a kamoli šta pišu. Cuvam se cira na želucu. Izmedu ostalog zato ne idem ni na znaksagite ni na UPPS.



peceni odojak ti je najbolji za cir na želucu


CARE!!!!



Vrlo neslana shala.

http://rumblebum.blogspot.com/
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 08/06/2007 : 10:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Rico
Vrlo neslana shala.


zasto neslana?
meni je bas zakon

ili je mozda odojak bio neslan?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/06/2007 : 10:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Vidin, vidin,...

10ipo, vrime za kavu, odoh na rivu a vi pazite sa pizdarijama dok mene nema.

PS
Uh, da sad Ervin i Filippucci procitaju ovo sa kavom!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

Ja u 11 h završavam sa poslom, idem na kebab, a poslijepodne na kupanje.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 08/06/2007 : 11:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by dule_car
kao što se rasprave o sportu više ne vode u svaštari, tako bi i vi trebali dobiti "svoje mjesto".


E a baš mi te žao, moraš da sjediš za kompjuterom i listaš topic o temi koja te ne zanima samo da bi ovo sranje napisao. Više puta je ponovljeno u prošlih 8 i kusur stranica - ako ti smeta, nemoj citati!


tvom ponosu i tvojoj ugroženosti nije ovdje mjesto . to su tvoje privatne stvari. (vrijedi i za pripadnike drugih pravednickih klubova).

citam dosta topica, samo što ih uvijek navucete u smjer politike, nacionalnog i slicnog.

vidi se da si pravednik. prvi i jedini si se ti javio.
kulturan si takoder a i tolerantan. cim ti neko zucne- gotovo e.

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/06/2007 : 12:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
1. svrha ovog topica

Interesuje me mišljenje ostalih ljudi, vjerovao ili ne, i želio sam nekim neupucenim forumašima objasniti neke stvari. To je legitimno sa moje strane. A to što ovaj topic ima veze sa politikom nije moja krivica. Tu je kriv Boban. U raspravi sa Nebojšom nema ni p od politike.

I ne nisam htio licno da kontaktiram Nebojšu i Bobana, jer nisam jedini koji misli kao ja. I moj cilj nije rušenje BP, moj cilj je da BP izbaci Bobana na cestu i stavi nekog normalnog covjeka na njegovu poziciju. Evo oboje živimo na Zapadu, znaš i sam šta bi bilo kada bi urednik Carlsen Comicsa ili Kult Editionen pisao gluposti poput Bobana. Njemacki forumi bi prokuhali a on bi dobio otkaz.

A ja bih bojkotovao BP sve i da nemam pristup njemackim izdanjima, to sam vec jednom napisao i to za mene nije dvolicno. I ja ne pozivam druge na bojkot, ja sam tražio mišljenje drugih forumaša. Ja sam rekao da ja bojkotujem BP i to sam obrazložio. A što se tice zadnjeg pitanja, opet pišeš da pozivam na bojkot. Meni se ne dopada bahato, bezobrazno i nekulturno ponašanje Nebojše i njegovog suradnika Tallyja (pogotovo kod SMG strip magazina), ne dopada mi se to što Nebojša nikako ne komunicira s nama, i smatram da imam prava da napišem ono što mislim.

Evo ti odgovora, ako imaš još pitanja, slobodno ih postavi.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Moj poslednji post na ovu temu:procitaj boldano par puta da vidiš kako nema smisla.
A pošto ne umeš da citaš izmedju redova:mislio sam kakav je smisao ovog topica u širem smislu. Ovim topicom neceš postici da Boban ode iz BP, to je sigurno. A Marko i Nebojša su ti ionako rekli da se ne mešaš u njihov privatni sukob.
Znaci, jedino što je postavljanje ove teme prouzrokovalo je ponovna pojava zle krvi na forumu, vratile su se neke stare netrpeljivosti i razmirice..Zato je moje pitanje i bilo koji je smisao ovog topica??
Pri samom postavljanju teme si morao (kao jedan od starijih i poštovanijih clanova)znati da ce doci do toga, a da ti svoje ciljeve neceš ispuniti..

over and out

Dios no juega a los dados

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 08/06/2007 : 12:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by bookglobe

[quote]Originally posted by Renky

@ bookglobe
Jesmo li napokon dobili konacni logo?

Hoce li stripovi koji budu serijalizirani u magazinu ili oni koji eventualno budu objavljeni kao kompletna epizoda doživiti i svoje albumsko izdanje?

Planirate li neke tekstualne priloge u magazinu? Recimo predstavljanje autora stripova u vašem izdanju uz malo skica tipa "Making Of" Nešto slicno kao u HC Marvel izdanjima.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

Serijalizirani stripovi ili su vec u albumima (Grga, Belladona) ili ce ici (KGB, Lincoln itd.) Kao sto smo vec par puta spomenuli to je nacin da citatelji upoznaju neke nase naslove i odluce zanimaju li ih u albumskoj fomi ili ne. Oni koji ce ici kompletni vjerojatno nece ici u albume jer ce se uglavnom raditi o one-shot naslovima ili naslovima za koje mislimo da u albumima nemaju previse sansi.

Tekstova i predstavljanja autora ce biti. Malo smo stisnuti s prostorom, ali i to se rijesava. Galerija za jednog kod nas ne bas poznatog, ali nadarenog autora upravo se dogovara s francuskim magazinom od kojega bismo zeljeli preuzeti razgovor s autorom.



evo ljudi
ako ovo nije dovoljno za pocetak strip albuma
neznam šta je
ja zadovoljan
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 08/06/2007 : 12:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
no dice = nema decu
daklem jednom je jedan pametni ciko reko :
tirana mogu mrzit i ropske duše
plemenit i velik je samo onaj ko mrzi tiraniju

al malo je godina ,a puno ljutnje
možda nadode
ne zamjeri mu
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 08/06/2007 : 14:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
jednom je neko pametan rekao "pišite o meni pa makar i loše samo mi dobro napišite ime"
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 08/06/2007 : 14:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by simi

jednom je neko pametan rekao "pišite o meni pa makar i loše samo mi dobro napišite ime"



sirimao bandaranaike

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 08/06/2007 : 14:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
dottore zna znanje
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7735 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 08/06/2007 : 14:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
quote:
Originally posted by Peyo

Tek sad sam procitao ovaj topic. Moj komentar na bojkot:

ŽIVJELI STRIPOVI!!!

Živjeli (abecednim redom) Beli Put, Bookglobe, Fibra, Libellus, Ludens, Marketprint i ostali strip-izdavaci koje nisam nabrojao.

Zahvaljujem vam na strip-izdanjima koja su mi donijela puno radosti i molim vas da ne odustajete od daljnjeg rada.

P.S. Poruka Nebojši i Markosu. Obojicu vas poznajem i cijenim i znam koliko ste temperamentni. Nadam se da cete smoci snage i uskoro se pomiriti, za vaše i naše dobro.



Potpisujem i podržavam.

Sve može postati razlog za bojkot, ako neko tako želi.

Pošto sam ja ZAISTA tolerantna osoba, ne smeta mi ako izdavac, urednik ili neko iz redakcije imaju glupe stavove, razlicito politicko mišljenje, bahato ili nepristojno ponašanje, ako su nelojalna konkurencija i ma šta drugo.

Mogao bi da bojkotujem strip izdanja, samo ako pouzdano znam da su izdavaci zlocinci ili kriminalci i da ce novac koji im dam otici na trgovinu drogom, oružjem, finansiranje ubistava, rata itd.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9932 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 08/06/2007 : 16:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ja za sebe kazem da nisam tolerantan. I podrzavam bojkot:)
Ne toleriram nikako mamlaze pa koje god oni nacije bili:))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/06/2007 : 16:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by SejoSexon
1. svrha ovog topica

Interesuje me mišljenje ostalih ljudi, vjerovao ili ne, i želio sam nekim neupucenim forumašima objasniti neke stvari. To je legitimno sa moje strane. A to što ovaj topic ima veze sa politikom nije moja krivica. Tu je kriv Boban. U raspravi sa Nebojšom nema ni p od politike.

I ne nisam htio licno da kontaktiram Nebojšu i Bobana, jer nisam jedini koji misli kao ja. I moj cilj nije rušenje BP, moj cilj je da BP izbaci Bobana na cestu i stavi nekog normalnog covjeka na njegovu poziciju. Evo oboje živimo na Zapadu, znaš i sam šta bi bilo kada bi urednik Carlsen Comicsa ili Kult Editionen pisao gluposti poput Bobana. Njemacki forumi bi prokuhali a on bi dobio otkaz.

A ja bih bojkotovao BP sve i da nemam pristup njemackim izdanjima, to sam vec jednom napisao i to za mene nije dvolicno. I ja ne pozivam druge na bojkot, ja sam tražio mišljenje drugih forumaša. Ja sam rekao da ja bojkotujem BP i to sam obrazložio. A što se tice zadnjeg pitanja, opet pišeš da pozivam na bojkot. Meni se ne dopada bahato, bezobrazno i nekulturno ponašanje Nebojše i njegovog suradnika Tallyja (pogotovo kod SMG strip magazina), ne dopada mi se to što Nebojša nikako ne komunicira s nama, i smatram da imam prava da napišem ono što mislim.

Evo ti odgovora, ako imaš još pitanja, slobodno ih postavi.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Moj poslednji post na ovu temu:procitaj boldano par puta da vidiš kako nema smisla.
A pošto ne umeš da citaš izmedju redova:mislio sam kakav je smisao ovog topica u širem smislu. Ovim topicom neceš postici da Boban ode iz BP, to je sigurno. A Marko i Nebojša su ti ionako rekli da se ne mešaš u njihov privatni sukob.
Znaci, jedino što je postavljanje ove teme prouzrokovalo je ponovna pojava zle krvi na forumu, vratile su se neke stare netrpeljivosti i razmirice..Zato je moje pitanje i bilo koji je smisao ovog topica??
Pri samom postavljanju teme si morao (kao jedan od starijih i poštovanijih clanova)znati da ce doci do toga, a da ti svoje ciljeve neceš ispuniti..

over and out

Dios no juega a los dados



Ja sam možda neki veliki sanjar koji vjeruje u pravdu i nadam se da ce Boban ipak izletiti iz BP-a. Zašto si tako siguran da nece? A kod Nebojše mi se ne dopada njegov pristup kupcima. Valjda kao kupac njegovih izdanja imam pravo da kažem što mislim.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/06/2007 : 17:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car
tvom ponosu i tvojoj ugroženosti nije ovdje mjesto . to su tvoje privatne stvari. (vrijedi i za pripadnike drugih pravednickih klubova).

Niti sam jedini pogoden niti jedini mislim kako mislim. TI ceš svima nama govoriti šta da radimo a šta ne??? Pa jesi ti normalan?
quote:

citam dosta topica, samo što ih uvijek navucete u smjer politike, nacionalnog i slicnog.

I onda prestaneš citati. Baš mi te žao.
quote:

vidi se da si pravednik. prvi i jedini si se ti javio.
kulturan si takoder a i tolerantan. cim ti neko zucne- gotovo e.


Toleriram sve što nije uvreda i napad. Ili mi reci gdje sam ja to prvi napao?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/06/2007 : 18:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Meni sad tu ništa nije jasno...
Jel izlazi Bone integral tri knjige u boji ili da kupujem one stare...

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/06/2007 : 18:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
pravo ste dosadni
neko nekom prst pokaze
i ovaj odmah kuka
ttata Markose on je prvi poceo
povredio je moja nacionalna, vjerska, manjinska, gradjanska, demokratska
i kojekakva druga prava
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/06/2007 : 18:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

pravo ste dosadni
neko nekom prst pokaze
i ovaj odmah kuka
ttata Markose on je prvi poceo
povredio je moja nacionalna, vjerska, manjinska, gradjanska, demokratska
i kojekakva druga prava


A ti jadan moraš sve to da citaš, baš mi te žao.
Jebo majku, jel zna iko ovdje onu "ako nemaš šta pametno da kažeš, šuti"???

Emipa Casar, Civgolf Cetvrti od Šumecih tableta: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/06/2007 : 18:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by KRAS

pravo ste dosadni
neko nekom prst pokaze
i ovaj odmah kuka
ttata Markose on je prvi poceo
povredio je moja nacionalna, vjerska, manjinska, gradjanska, demokratska
i kojekakva druga prava


A ti jadan moraš sve to da citaš, baš mi te žao.
Jebo majku, jel zna iko ovdje onu "ako nemaš šta pametno da kažeš, šuti"???

Emipa Casar, Civgolf Cetvrti od Šumecih tableta: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.




samo kazem da ste neki zategnuti ko u Muje tregeri
i da se malo opustite
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/06/2007 : 18:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Kakvo opuštanje... Pa stripovi su u pitanju. Najvažnija stvar na svijetu. Na korak smo do WW3, a ti bi se opuštao...






Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.

Edited by - Obi-wan on 08/06/2007 18:39:48
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/06/2007 : 19:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni sad tu ništa nije jasno...
Jel izlazi Bone integral tri knjige u boji ili da kupujem one stare...

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.



Ej,to i mene interesuje?????????
Odakle ti to?????????

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/06/2007 : 19:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
@bookglobe:ja imam 92 posto vaših stripova,mogu li onih 8 posto dobiti gratis

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 08/06/2007 : 21:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
A šta je ova tema i ko ste svi vi ljudi i imam jedno pitanje koliko kitova ima na svetu?

Alessandro Chiarolla za predsjednika Italije!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9932 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 08/06/2007 : 21:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Eh sto ima mamlaza i ne sljive nego misle da su najpametniji sa glupavim upadicama sa strane!!!!
dobro, dobro shvatili smo da ste najpametniji, ali sada pustite malo da dodju do rijeci ljudi koji imaju sta reci na ovu temu (bili oni tolerantni ili ne), a ostali neka se ne prave puno pametnijima bez da kazu svoje misljenje o ovoj temi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000