forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najgorih DD-ocjene citatelja (stripovi.com)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/11/2004 : 19:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
1.SIMFONIJA SMRTI 37% 8 komentara
2.ONI SU MEÐU NAMA 40% 7 komentara
3.NESMILJENI HOOK 42% 18 komentara
4.SUKOB 42% 10 komentara
5.SVEMIRAC 44% 13 komentara
6.PAKLENI PAS 45% 17 komentara
7.DOSTAVA SMRTI 50% 12 komentara
8.UFO 56% 7 komentara
9.SUNCEVE PJEGE 57% 13 komentara
10.POVRATAK U ZONU SUMRAKA 5 komentara, POLJUBAC ZMIJE 11 komentara, PONORI LUDILA 13 komentara, NOVA VRSTA 1 komentar, svi po 58%


ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/11/2004 : 19:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Oni su medu nama jest loša ali nije baš takva katastrofa.Inace mislim da je lista OK.Kod Dylana je situacija takva,da nema prosjecne epizode - ili ti se jako svidi ili je smece.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/11/2004 : 19:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Moj "favorit" na ovoj listi je PAKLENI PAS. To mi je stvarno užas od epizode... ali niti SIMFONIJA SMRTI nije ništa bolja!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/11/2004 : 19:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Meni Simfonija smrti nije tako loša (iako svima je) ko što je plasirana i suvereno drži prvo mjesto.
Svemirac, Poljubac zmije, Dostava smrti, Pakleni pas - to su mi favoriti
Ufo ni ne racunam, jer je to samo stranica i kao takav mi je bezveze.
Nova vrsta se ne svida meni, ali to cemo još vidjeti (moguce da ocjene skoce ili padnu), jer za sad ima samo jedan komentar.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/11/2004 : 19:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Definitivno ima gorih od Simfonije smrti.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/11/2004 : 19:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Inace, dosta DD ima medu prvih 50 najgorih stripova na recenzijama.
Sad, ili su DD fanovi jako kriticni ili je dosta DD stvarno jadno. Vjerojatno oboje.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 12/11/2004 : 20:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
dostava smrti nije toliko losa
a favorit mi je nesmiljeni hook
sta je ono uopste znacilo nesmiljeni?

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 12/11/2004 : 20:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Meni nikako ne leze ovi novi Dylani sto izlaze u Ludensu (a i uvez je katastrofalan), ili sam se prestala horrorizirati ili su price loshe! Znam da su me DD price vise pucale kad sam imala 13-14 godina :)


_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/11/2004 : 20:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ja se nadam da NOVA VRSTA nece doci na listu najgorih, no vidjet cemo. Naprimjer, ovdje bi ja mogao strpati i ZLO, no opet nekim komentatorima se ta epizoda svidjela (67%), sve je to relativno... No, kako ja malo drugacije pocinjem gledati na neke epizode DD-a, tako mislim da POVRATAK U ZONU SUMRAKA ne spada ovdje i da je to dosta dobra epizoda, iako sam joj i ja dao negativni komentar, koji cu uskoro promijeniti i dati epizodi višu ocjenu.

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/11/2004 : 20:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Za Novu vrstu sam vec napomenuo da ima samo jedan komentar, pa ce se stanje promijeniti (nabolje ili nagore).
Povratak u zonu sumraka ni ja ne bi stavio medu najgore, ali statistika (koja je hladna neman) ju je smjestila (iako i ona ima samo 5 komentara).

Promjene ocjena - pa to se može dogoditi, jer je sve podložno promjeni, no, moj ti je prijedlog da ostaviš i stari komentar, dodaš datum i napišeš ocjene koje si tada dao, a onda promijeni ocjene. Tako cu ja napraviti ako cu nešto mijenjati, onda se lijepo vide metamorfoze vremenskog tijeka.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 12/11/2004 : 21:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Simfonija i Svemirac su dno dna. Jedino me cudi gde je tu uzasni Prodavac vremena.
U mojoj listi ovde nikako ne spadaju Povratak u zonu sumraka i Pakleni pas.
Novu vrstu jos nisam dobio.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 12/11/2004 : 21:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Barker
Jedino me cudi gde je tu uzasni Prodavac vremena.





markolar
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 12/11/2004 : 21:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
meni je ovogodišnji specijalac bio loš. Morao sam se prisiljavati tri dana da sam ga procitao.
Za razliku od prošle godine. Moby Dick mi je bio vrlo dobar
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 12/11/2004 : 22:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
meni bas ovogodisnji specijalac dobar,cak sam tu vece i sanjao radnju iz stripa probudio se jedva doso sebi

Porter
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 12/11/2004 : 22:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Ja chitam DD od prvog (Dnevnikovog) broja, znachi od 1987., ali moram priznati da redovna je serija (Ludensova)strashna. Vech je prvi broj "Nesmiljeni Hook" bio uzash. U tome su nizu mozhda 2-3 epizode bile koliko-toliko dobre. Neznam kakva je buduchnost serijala, odn. epizode koje danas izlaze u Italiji, ali se nadam da su kvalitetnije. inace, po mojem mishljenju najbolje su epizode (po pitanju priche i scenarija) izmedju br. 40 ("Dogodit che se sutra") i 70 ("lov na vjeshtice"). U tome razdoblju postoji jedan kontinuitet u kvaliteti, koji vech nakon tog razdoblja pocinje lagano opadati...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/11/2004 : 23:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa podosta ovih DD koji su izašli u Ludensu su ocajni, ali nade se i dobrih, recimo,
OTKUCAJI VREMENA
PREMA DALEKOM SVIJETU
APOKALIPSA
ANÐEO OSVETNIK

Ipak, ostaje cinjenica da je to sve skupa preslabo.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/11/2004 : 23:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Stinky, a jel se u ovaj postotak koji si naveo racuna i ocjena recenzenta ili je to samo postotak ocjena koje ostavljaju komentatori?

Lista je takva kakva je. Nema niti previše komentara na neke epizode, a velika vecina epizoda nije obradena. Od ovih stavljenih na listu, Ponori ludila i Poljubac zmije zaslužuju i manji prosjek od navedenog.


The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Raven
Starting Member

Croatia
53 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 12/11/2004 : 23:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven a Private Message
quote:
Originally posted by Kant

Neznam kakva je buduchnost serijala, odn. epizode koje danas izlaze u Italiji, ali se nadam da su kvalitetnije.



Neke jesu i neke nisu,naravno-meni se svidaju epizode koje pise Paola Barbato,zena zna pisati fakat zamrsene price!
A s druge strane je Ruju postao senilan,a Faraci,o kojem svi dobro govore je meni postao jako brazo jedan od najgorih pisca DD-a,vidjet cete kada procitate UN MONDO PERDUTO,po mom misljenju najgori broj Dylana.Sto se tice ljestvice bas se i ne slazem sa epizodama koje ste vi naveli,a pogotovo s onima koji su rekli da bi u toj listi stavili i ZLO;koje je po meni jedna od najboljih epizoda.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/11/2004 : 23:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
misim da je samo postotak ocjena komentatora

a za "veliku vecinu epizoda koje nisu obradene", što cekaš, pa nisi još napravio ni 100 recenzija:))))

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/11/2004 : 23:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
raven, ovo su najgore epizode od onih za koje postoje recenzije na stripovi.com, znaci, ne medu svim epizodama

A Zlo je ipak daleko od najboljih, meni je to viši rang osrednje

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/11/2004 : 23:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

a za "veliku vecinu epizoda koje nisu obradene", što cekaš, pa nisi još napravio ni 100 recenzija:))))

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Ah da, vidiš... Shame on me! Morao bih malo prionuti na posao. Ali treba pustiti i drugima da nešto rade. Kiky se buni da ne stigne niti recenzirati nove epizode kad se uvijek ja ubacim.

A stotka je još daleko...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/11/2004 : 23:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Redovna serija je generalno gledano loša.Meni su bile OK Prema dalekome svijetu,Apokalipsa,Hotel duhova,Otkucaji vremena i daleko najbolja - Cesta za nigdje.

Specijalac Snovi je odlican.Trebao bi to neko recenzirati..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 12/11/2004 : 23:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
zaboravili ste: Pobuna Automobila ili ga niste pominjali jer ga nema na recenzijama

_____________________
Hundreds Of Vampires!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 00:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pobuna autica još nije recenzirano

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/11/2004 : 00:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Po meni neke od boljih epizoda su:
Prema dalekom svijetu
Apokalipsa
Pobuna Automobila
Zivot Ane Never
A losih epizoda u Dilana i nema....
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 00:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
i nesmiljeni znaci...?

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000