forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najgorih DD-ocjene citatelja (stripovi.com)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 13/11/2004 : 01:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

i nesmiljeni znaci...?

some motherfuckers are allways trying to ski up hill




neusmiljeni! izpustili su u ...

_____________________
Hundreds Of Vampires!
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 13/11/2004 : 02:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
meni ne valja ni jedna epizoda sto znaci da onom koji bira kao vi ,mora sve valjati
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 08:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

i nesmiljeni znaci...?

some motherfuckers are allways trying to ski up hill



Plain & simple - znaci nemilosrdan!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 12:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by stinky

a za "veliku vecinu epizoda koje nisu obradene", što cekaš, pa nisi još napravio ni 100 recenzija:))))

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Ah da, vidiš... Shame on me! Morao bih malo prionuti na posao. Ali treba pustiti i drugima da nešto rade. Kiky se buni da ne stigne niti recenzirati nove epizode kad se uvijek ja ubacim.

A stotka je još daleko...



Deecay, kako ti promtno obradiš skoro pa svaku novu epizodu, zašto si ove preskocio; Prema dalekom svijetu, Jezero na nebu, Andeo osvetnik, Apokalipsu? To su sve zanimljive epizode... Ja sam evo recenzirao NOVU VRSTU jer sam vec rekao da sam htio obradit i jednu noviju epizodu, i sad se opet bacam na recenzije nešto starijih epizoda. Znaci, sve ove gore nabrojane epizode samo cekaju na tebe! Get to work!


we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 18:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky
Deecay, kako ti promtno obradiš skoro pa svaku novu epizodu, zašto si ove preskocio; Prema dalekom svijetu, Jezero na nebu, Andeo osvetnik, Apokalipsu? To su sve zanimljive epizode... Ja sam evo recenzirao NOVU VRSTU jer sam vec rekao da sam htio obradit i jednu noviju epizodu, i sad se opet bacam na recenzije nešto starijih epizoda. Znaci, sve ove gore nabrojane epizode samo cekaju na tebe! Get to work!



Pa poceo sam od Hotela duhova. Ove sve što si nabrojao su prije nje(osim Jezera na nebu). U zadnje vrijeme me lovi manija da poželim recenzirati sve što procitam, no al naravno, to je mission impossible! Možda cu nekad i doci do famozne stotke, no sve u svoje vrijeme. Fax, vojska, ženska, sve me to odvraca od recenziranja. No nedam se!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 13/11/2004 : 18:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

1.SIMFONIJA SMRTI 37% 8 komentara
2.ONI SU MEÐU NAMA 40% 7 komentara
3.NESMILJENI HOOK 42% 18 komentara
4.SUKOB 42% 10 komentara
5.SVEMIRAC 44% 13 komentara
6.PAKLENI PAS 45% 17 komentara
7.DOSTAVA SMRTI 50% 12 komentara
8.UFO 56% 7 komentara
9.SUNCEVE PJEGE 57% 13 komentara
10.POVRATAK U ZONU SUMRAKA 5 komentara, POLJUBAC ZMIJE 11 komentara, PONORI LUDILA 13 komentara, NOVA VRSTA 1 komentar, svi po 58%
ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Simfonija smrti je definitivno najgora epizoda svih vremena no Ruju je ekstremno talentovan da napravi smece od epizode, Svemirac, Dostava smrti i Nesmiljeni Hook nam daju nadu da cemo procitati i gore od Simfonije. Za Hooka, Simfoniju i Svemirca je Markos morao uvesti nule.

Od ovih novijih epizoda, slažem se sa bratom stinkyjem. Prema dalekom svijetu je odlicna, Jezero na nebu takode, Hotel duhova i Apokalipsa jako dobre. Cesta za nigdje me apsolutno razocarala jer je Sclavi uradio klasicni copy & paste...samog sebe.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/11/2004 : 18:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
dostava smrti, poljubac zmije, nesmiljeni hook...ustvari, na ovu listu po meni ne spadaju jedino sunceve pjege i nova vrsta, ipak su za klasu bolje od ovih

bogi, mislim da nema nade da dobiješ pravo znacenje, vrag ce ga znat, ja sumnjam da bi moglo biti nešto kao neumoljivi, nemilosrdni ili možda griješim
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 19:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Pa, kad vec pricamo o najgorim DD-ima, evo još nekih epizoda za koje ja mislim da su loše, a (još) nisu recenzirane; STRAVA LJETNJE NOCI, KOLJAC (e, to mi je stvarno smece od epizode), PREOBRAŽAJ, ŽENA KOJA UBIJA PROŠLOST, POBUNA AUTOMOBILA, DADILJA, MACJE OKO, CRVENA SMRT, LOŠE MISLI, UBICE DOLAZE IZ MRAKA...

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 19:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pa, kad vec pricamo o najgorim DD-ima, evo još nekih epizoda za koje ja mislim da su loše, a (još) nisu recenzirane; STRAVA LJETNJE NOCI, KOLJAC (e, to mi je stvarno smece od epizode), PREOBRAŽAJ, ŽENA KOJA UBIJA PROŠLOST, POBUNA AUTOMOBILA, DADILJA, MACJE OKO, CRVENA SMRT, LOŠE MISLI, UBICE DOLAZE IZ MRAKA...






od ovih koje si nabrojao jedino za Ubice dolaze iz mraka mogu sa sigurnošcu reci da je drek.
Strava ljetne noci je podnošljiva, Preobražaj i Žena koja ubija prošlost su mi u sjecanju kao zanimljive, za Macje oko bih rekao da je jako dobra, a Koljac, Pobunu automobila, Crvenu smrt, Loše misli i Dadilju ne znam trenutno smjestiti jer ih se ne sjecam najbolje.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 20:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Od najgorih, pada mi na pamet i Vila zla.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 20:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
E, procitaj tog "Koljaca" pa ceš vidjet o cemu govorim! U rangu "Paklenog psa" po kvaliteti!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/11/2004 : 20:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ovako napamet govoreci,negdje nakon #10 u izdanju SD krenuo je pad kvalitete.Osim "Dugacki pozdrav" i "Tamnica od papira",sve je dosta prosjecno..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 20:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
recenziraj koljaca, pa cu ga procitati hehe

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 20:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Ovako napamet govoreci,negdje nakon #10 u izdanju SD krenuo je pad kvalitete.Osim "Dugacki pozdrav" i "Tamnica od papira",sve je dosta prosjecno..

Bond.James Bond.




ne znam, trebalo bi to sve procitati ispocetka pa da vidim jel baš sve prosjecno ili varira, nešto ocajnih epizoda i nešto odlicnih.
Odmah znam da mi je Cuvar uspomena odlican.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 20:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ma, nejdem toj epizodi ni blizu... Nek' to deecay recenzira!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 20:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Dadilja je odlican stripic! Nedavno sam ga nabavio i procitao tak da mi je još sve svježe u sjecanju... Doduše crtež je ocajan, ali prica je odlicna. Skandinavska mitologija plus zlocin voajera neutješnih u ljubavi, sve u jednome.

Glede nabrajanja nekome omiljenih ili najomraženijih epizoda rekao bih da ocito svako ima drugacije mišljenje o pojedinim epizodama tako da prepucavanje ne rješava stvar...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 20:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ma, nejdem toj epizodi ni blizu... Nek' to deecay recenzira!



Mda...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 20:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma nema prepucavanja, samo razgovor o lošim DD epizodama
pa zato smo i tu, da pricamo o stripovima

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 20:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
A opet meni najzanimljivije i nekako najplodnije razdoblje DD-a je bilo izmedju 20. i 50. epizode (znaci od PROKLETOG DANA pa tamo do ZLA)... u tom razdoblju su stvarno neke od najboljih DD-a ikad (MORGANA, POSLIJE PONOCI, PRICA NI O KOME, GOSPODAR TIŠINE, DVA LICA ISTINE, DOGODIT CE SE SUTRA...), sve sami klasici!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 20:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

Ma, nejdem toj epizodi ni blizu... Nek' to deecay recenzira!



Mda...






we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 20:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Stinky, ti si na komentarima na ovu epizodu stavio pitanje dal je Seth iz egipatske mitologije, pa...
Upravo sam procitao na uBC-ovim zanimljivostima da je Seth iz "Nove vrste" takoder ime sina kojega su Adam i Eva imali kad je Kain ubio Abela... Prema pretkazanju Otkupitelj covjecanstva (ili Spasitelj) bi morao doci iz Sethovog potomstva. I guess, Isus Krist?

U stripu je mali Seth takoder zacetak novog života. I to "onih drugih". Kako kažu na kraju epizode: "Imat ce unuke, djecu, novi rod... Zahvaljujuci njemu ponovo cemo imati buducnost!"
To je bilo pretkazano i starozavjetnom Sethu...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...

Edited by - DeeCay on 14/11/2004 09:45:10
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 21:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Gledao sam i ja malo te recenzije na uBC-u... nevjerovatno kako su neke epizode ocjenjene, npr. OPSESIJA(78%)je bolje ocjenjena od MORGANE(67%)??? A ZLO cak 80%?
IGRA SA SMRCU 100%!!! Johnny Freak 100%!!!
Ah, sto ljudi, sto cudi...


we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 09:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

E, procitaj tog "Koljaca" pa ceš vidjet o cemu govorim! U rangu "Paklenog psa" po kvaliteti!



Koljac je bolji od Paklenog psa! Ustvari te dvije epizode su razlicite po karakteru scenarija. Na stranu što je Koljaca crtao Henry, najgrozniji crtac u povijesti stripa i uopce, ovo je mali trashic s mnogo nasilja i krvi (pa ko voli ).
Mada je rasplet price nelogican, ubojica je suhija djevojka koja uspijeva odsjecati glave velikim muškarcima i baratati s njihovim velikim tijelima. A ovako je epizoda OK! Ovo pišem iz sjecanja, bez ponovnog uvida uvida u strip i detaljnije razrade...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/11/2004 : 10:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ma, samo ponovno procitaj KOLJACA i mislim da ti se nece nimalo svidjeti. Prica pati od takvih smiješnih scenaristickih rješenja i obrata, meni se smuci samo kad se sjetim svega toga... a crtež, da užas nad užasima...

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2004 : 11:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Stinky, ti si na komentarima na ovu epizodu stavio pitanje dal je Seth iz egipatske mitologije, pa...
Upravo sam procitao na uBC-ovim zanimljivostima da je Seth iz "Nove vrste" takoder ime sina kojega su Adam i Eva imali kad je Kain ubio Abela... Prema pretkazanju Otkupitelj covjecanstva (ili Spasitelj) bi morao doci iz Sethovog potomstva. I guess, Isus Krist?

U stripu je mali Seth takoder zacetak novog života. I to "onih drugih". Kako kažu na kraju epizode: "Imat ce unuke, djecu, novi rod... Zahvaljujuci njemu ponovo cemo imati buducnost!"
To je bilo pretkazano i starozavjetnom Sethu...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



moguce da je i ta biblijska simbolika
ali svejedno mi nije nešto ta epizoda

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000