forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najgorih DD-ocjene citatelja (stripovi.com)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 21:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by stinky
moguce da je i ta biblijska simbolika
ali svejedno mi nije nešto ta epizoda



Nema veze, glavna je simbolika!

Kiky, zašto nisi preveo i zanimljivosti s uBC-a? Sad ti zanimljivosti zjape prazne

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 21:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

E, procitaj tog "Koljaca" pa ceš vidjet o cemu govorim! U rangu "Paklenog psa" po kvaliteti!



Koljac je bolji od Paklenog psa! Ustvari te dvije epizode su razlicite po karakteru scenarija. Na stranu što je Koljaca crtao Henry, najgrozniji crtac u povijesti stripa i uopce, ovo je mali trashic s mnogo nasilja i krvi (pa ko voli ).
Mada je rasplet price nelogican, ubojica je suhija djevojka koja uspijeva odsjecati glave velikim muškarcima i baratati s njihovim velikim tijelima. A ovako je epizoda OK! Ovo pišem iz sjecanja, bez ponovnog uvida uvida u strip i detaljnije razrade...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...

Svete reci, brate.

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 14/11/2004 : 21:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Ja bih opet mogao nešto reci o Henryju, ali cete me svi napasti, da sam pod sedativi, jer izgleda, da sam jedini na siteu(i univerzumu), kojemu Henry i nije tako loš....

Sorry Marin
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 21:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Zbori, zbori, pre no sto te #%!@*%@!!:)) Bas da vidimo kako ces ovo Bogohuljenje opravdati pred Svetom Stripovskom Inkvizicijom:))) Dakle?

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/11/2004 : 21:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Pa, da ti pravo kažem, deecay, do nedavno nisam niti znao da se sa uBC-a mogu skinuti zanimljivosti, iako sam bio vec i prije na tom sajtu, ali kako ne razumijem talijanski, teško mi se snaci u svemu tome... stoga, zanimljivosti su mi slaba tocka u recenzijama, jer se nekako sam moram necega dosjetit o epizodi za napisati pod zanimljivost, ali moram i priznati da se baš niti ne volim previše zamarat sa zanimljivostima, nekima je to zanimljivo, ali meni to nije baš previše važno u recenziji.

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...

Edited by - kiky on 14/11/2004 21:18:09
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 14/11/2004 : 21:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Pa samo imam reci, da mi njegov stil i nije tako loš, mislim mnogo su mi gori neki drugi crtaci, poput Gambe ili Cassara.
Henry ima neki svoj stil, kao Chiarolla kod Zagora, tako ima Henry kod Martija i meni uopce nije loš.Torti mi je gori, a mnogi kažu, da je Torti kopija Alessandrinija, ali se meni cini, da ipak Alessandrini crta mnogo bolje nego Torti-fuj, pa to skoro nije crtež.

Dakle, još sam živ ili su u onom autu, koji se ustavio pred kuco, NY mercenaries?

Sorry Marin
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 21:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pa, da ti pravo kažem, deecay, do nedavno nisam niti znao da se sa uBC-a mogu skinuti zanimljivosti, iako sam bio vec i prije na tom sajtu, ali kako ne razumijem talijanski, teško mi se snaci u svemu tome... stoga, zanimljivosti su mi slaba tocka u recenzijama, jer se nekako sam moram necega dosjetit o epizodi za napisati pod zanimljivost, ali moram i priznati da se baš niti ne volim previše zamarat sa zanimljivostima, nekima je to zanimljivo, ali meni to nije baš previše važno u recenziji.



Nisu to samo zanimljivosti, to je nadopuna onoga što znamo o stripu. Ne znam ni ja talijanski ko vodu piti nit blizu, al babelfish.altavista.com radi cuda, vjeruj mi... Sve se da prevesti uz malo dobre volje i vremena!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 21:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Nenene, to je bila lazna uzbuna. Pa zar mislis da ces nas tek tako lako prepoznati? Nisi gledao Pajtona? Vidis, oni su nam uzor...:)))

Pa i nisi se razjasnio. To da je njegov stil (kakav bre stil, on nema stila, volina od crtaca jedna:)) bolji od gore navedenih je stvar ukusa, je li. Nego, gukni golube po cemu to Henry bolji crtac od Kasara? Valjda su pokreti likova podmazani, ko na filmskoj traci:)))) A samo slepac moze da tvrdi da je Torti naslednik Alesandrinija. Pre bih rekao da je to Filipuci, ima jos par njih, ali Torti...

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 21:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Henry je nezaobilazno loš, pa radio bilo kojeg lika. Ili Dylana ili Martina... Vidiš da radi pod pseudonimom? Možda iz srama,a možda iz straha da ne bi dobio po nosu. Tako je i Bonelli radio kao Nolitta, valjda da izbjegne loše kritike u slucaju da ne radi dobro.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 14/11/2004 : 21:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Imaš pravo, senko, težko sam argumentiram, jer nisam još procitao mnogo epizoda, koje crta Henry.Razjasnit cu ti se, kad cu procitat više nj. epizoda(kako sam vec rekao, kolekcija je na putu), ali zasad možda recimo da je to stvar ukusa...Pa za Tortija su govorili, da je naslednik Alessandrinija, sjecam se u jednom topicu, potražit cu, ako nadem, stavit cu...

Sorry Marin
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 14/11/2004 : 21:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Pogledaj nekoliko reply nekih clanova u ovom topicu, senko, sad argumentiram kad sam rekao da su neki rekli, da se Torti mece na Alessandrinija...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=11402&SearchTerms=torti,alessandrini

Sorry Marin
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 21:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Hehe, cekaj da ti stignu Frankestajn, Metlizirani ljudi, Vremenska masina... Ima da ti se zgadi, garantujem. Odoh i ja na search, bas da vidim ko je to baljezgao, pa da ga ispljujem:)))
BTW, Osvetnicka Jedinica SSI-ja je ovoga trenutka uspavana, bar dok ne procitas kolekciju. A onda...:)


God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 21:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
E hvala.


God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 14/11/2004 : 21:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Hehe, ok, ponovno cu iznijeti svoje mišljenje nakon nekog vremena...

Sorry Marin
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2004 : 21:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pa, da ti pravo kažem, deecay, do nedavno nisam niti znao da se sa uBC-a mogu skinuti zanimljivosti, iako sam bio vec i prije na tom sajtu, ali kako ne razumijem talijanski, teško mi se snaci u svemu tome... stoga, zanimljivosti su mi slaba tocka u recenzijama, jer se nekako sam moram necega dosjetit o epizodi za napisati pod zanimljivost, ali moram i priznati da se baš niti ne volim previše zamarat sa zanimljivostima, nekima je to zanimljivo, ali meni to nije baš previše važno u recenziji.





zanimljivosti su ok, da ne kažem zanimljive:)))
uvijek je dobro povezati pojedine epizode, ako se pojavljuju isti likovi, ili povezati pricu sa nekim filmom ili knjigom ili tako nešto
meni je to fino vidjeti, a i pomaže onim nezaludenim fanovima za orijentaciju

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 15/11/2004 : 08:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
Gotovo nijednu epizodu s liste najgorih uopste nisam citala (i sad mi nije zao), ali mogu da uvrstim na nju "zena koja ubija proslost", bez sumnje najveca glupost ikada napisana u istoriji Bonelijevih stripova (a mozda i sire) ). To je definitivno nesto sto je za pricu i scenario zasluzilo cistu nulu. Crteza se, doduse, ne secam, jer mi je uzasno losa prica odvukla paznju sa njega.
Takodje bih zbog jezivog crteza na listu hladno dodala epizodu Kraj?. Zasto? Zato sto mi je katastrofalan crtez ogadio scenario i uopste nisam mogla da citam to smece. Kakve god da su price, crtezom su nepovratno unakazene.
ZAtim bih, usprkos ne toliko losem crtezu, tu dodala i Vilu Zla, nesto sto se apsolutno ne isplati kupiti, izuzetno losa i prica i gori scenario sa onom odvratnom plagijatorskom lutkom i onom junakinjom koja bi trebala da bude neobicno natprirodno bice, a izgleda kao mrtvo puvalo...
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 15/11/2004 : 22:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Henry, Henry..... Ako se Coppola tako zove onda je to to, jer Koljaca potpisuje Copolla ciji ogavni crtez mogu da proguram u dobrom scenariju (Safara i mozda Presuda), Koljaca se bas i ne secam ali ono najgore je svakako SUMA UBOJICA.
Bilja je u pravu za kraj?. To je nevidjeno los crtez a i prica....

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/11/2004 : 22:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Barker

Henry, Henry..... Ako se Coppola tako zove onda je to to, jer Koljaca potpisuje Copolla ciji ogavni crtez mogu da proguram u dobrom scenariju (Safara i mozda Presuda), Koljaca se bas i ne secam ali ono najgore je svakako SUMA UBOJICA.
Bilja je u pravu za kraj?. To je nevidjeno los crtez a i prica....

Bistro i duboko nebo utociste pruza!



JEsmo ga zenuli... Trebalo je samo zaviriti u strip. Coppola nije Henry, Henry je Enrico Bagnoli!
A Koljaca je crtao Coppola, koji je dosta slican Henryju, al nije on. Svejedno, Henry je i dalje najlošiji!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...

Edited by - DeeCay on 15/11/2004 22:30:59
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 16/11/2004 : 07:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Gde bre slican? Kopola je uzasan, tacno, ali nije ni do kolena velemajstoru Henriju. Lik je zasita nenadmasan. Na svu srecu!

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 16/11/2004 : 14:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
senko, nemoj da vrijedaš majstora Bagnolija! Covjek je ucio crtanje od najboljih dimnjacara u Italiji.

Coppolin crtež pati od jedne druge vrste zadimljenosti. Kao da je crtao u nekakvoj bilijar-sali ili u Londonu na onaj grozni dan smoga.

Ipak, obojica su doktori crtanja za Tortija ili, tobejarabi, Cossua.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 18/11/2004 : 18:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

E, procitaj tog "Koljaca" pa ceš vidjet o cemu govorim! U rangu "Paklenog psa" po kvaliteti!



Koljac je bolji od Paklenog psa! Ustvari te dvije epizode su razlicite po karakteru scenarija. Na stranu što je Koljaca crtao Henry, najgrozniji crtac u povijesti stripa i uopce, ovo je mali trashic s mnogo nasilja i krvi (pa ko voli ).
Mada je rasplet price nelogican, ubojica je suhija djevojka koja uspijeva odsjecati glave velikim muškarcima i baratati s njihovim velikim tijelima. A ovako je epizoda OK! Ovo pišem iz sjecanja, bez ponovnog uvida uvida u strip i detaljnije razrade...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...

Crtao je Coppola, a epizoda mi je prosjecna.

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 18/11/2004 : 21:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
slazem se

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/11/2004 : 10:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Gde bre slican? Kopola je uzasan, tacno, ali nije ni do kolena velemajstoru Henriju. Lik je zasita nenadmasan. Na svu srecu!



Na kojeg Coppolu misliš? NA juniora ili seniora? Ili misliš da je defekt nasljedan?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/11/2004 : 13:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Prvenstveno na seniora;)

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 29/08/2006 : 23:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
UPDATE!
Pobuna automobila...................23% (9 komentara)
Misteriozna stvar...iza frižidera...23% (8 komentara)
Stravicna invazija..................31% (16 komentara)
Koljac..............................35% (17 komentara)
Doktor Teror........................37% (13 komentara)
Simfonija smrti.....................39% (15 komentara)
Pakleni pas.........................41% (24 komentara)
Sotonin pogled......................41% (13 komentara)
Sukob...............................43% (19 komentara)
Superosjetilni opažaji..............43% (17 komentara)
Nesmiljeni Hook.....................45% (27 komentara)
Školski prijatelj...................46% (1 komentar)
Svemirac............................47% (17 komentara)
Oni su medu nama....................48% (19 komentara)


Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000