forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najgorih DD-ocjene citatelja (stripovi.com)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

plavi
Junior Member



424 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 30/08/2006 : 11:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message
Nadam se da ce neko dodati "Nojev Let" i "Snovi" na listu,mozda je zato sto ne gotivim Freghieri-ja,ali te su mi epizode nesto najlosije ikada i to ne samo zbog crteza vec i price.Kombinacija je ta koja je vrhunac dna...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/08/2006 : 12:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A vi'š, ja se nadam da nece. ;)

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 30/08/2006 : 12:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Treba dugacki pozdrav na tu listu, prica nije ni d od nahvaljenog naslova na stripovi.com!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 30/08/2006 : 19:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by plavi

Nadam se da ce neko dodati "Nojev Let" i "Snovi"



"Snovi" mi je najbolji DD specijalac od ovih 5 do sada izdanih od strane Ludensa. Od ovih ostalih cetvoro mi se zapravo niti jedan ne dopada; ni Sedam duša, niti Faracijev Moby Dick...najslabiji je Golijat i Cjavijeo maniristicko (Cjavi kao Sklavi) preseravanje "Labirinti straha".

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 01/09/2006 : 06:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Stvarno, ovde ima ljudi koji frazi "ukusi su razliciti" ipak daju jednu do sada nevidjenu dimenziju:) Salim se, ne vredjam - ali kako bi "Nojev let" mogao na ovu listu? Pobogu, viseslojan je i trazi vremena, ali ne mora se zbog toga tako lako proglasavati losim, a jos manje svrstavati u najgore! Alo, najgori, znaci onaj od kojeg niko nije gori, jel? To je "Nojev let"??? Ma daj care, siguran sam da ipak ne mislis tako. I ja nesto ne volim Freghierija, ali nemojmo biti surovi bez potrebe:)


I jos nesto - mislim da je jako ruzno uopstavati stvari. Kako neko moze reci "Ja se bas i ne secam ali sve ovo novije je govno". Kad se ne secas, jbg ne secas se, zar ne? Nije ni priblizno tacno da su novi brojevi sama tresina. Da se ne ponavljam, ljudi su vec naveli toliko dobrih epizoda. E sad, sto smo tom prilikom dobili i Hooka i Svemirca... sta da se radi:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16877 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/09/2006 : 16:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
„Snovi” je najlošiji DD specijal što je objavio Ludens, a i ostali su prilicno loši, osim možda donekle Sedam prokletih duša (rasplet je glup).
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/09/2006 : 22:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
od ovih ludens specijalaca dobri su mi Na ruti Moby Dicka i Golijat. u sedam duša je rasplet jadan i bijedan, snovi ništa specijalno a najgori mi je ovaj zadnji Labirinti straha-smece.

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5888 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/06/2007 : 14:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
E meni se od specijalaca Golijat najmanje svida... Sedam prokletih duša i Snovi su zakon, Labirinti straha dobri, a Moby Dicka nisam citao...

P.S. Imam i ja prijedlog za daleko najgoru epizodu: Bog u tamnici... Kao prvo, ni h od horora, crtež užasan, prica loša... I glavna fora divovska lignja... Bezveze...

Ovaj potpis jednog dana vrijedit ce milijune...
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 15/06/2007 : 14:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
quote:
Originally posted by Beva



P.S. Imam i ja prijedlog za daleko najgoru epizodu: Bog u tamnici... Kao prvo, ni h od horora, crtež užasan, prica loša... I glavna fora divovska lignja... Bezveze...




potpisujem...

Edited by - Akul on 15/06/2007 14:31:24
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 15/06/2007 : 14:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa podosta ovih DD koji su izašli u Ludensu su ocajni, ali nade se i dobrih, recimo,
OTKUCAJI VREMENA
PREMA DALEKOM SVIJETU
APOKALIPSA
ANÐEO OSVETNIK

Ipak, ostaje cinjenica da je to sve skupa preslabo.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



OKUCAJI VREMENA
Jedini Dylan koji je tako glup da nisam ni do kraja procitao...
Sve stripove citam do kraja bez obzira na kvalitetu... Ali okucaji vremena... UŽAS
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 15/06/2007 : 14:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by sonjecka

Meni nikako ne leze ovi novi Dylani sto izlaze u Ludensu (a i uvez je katastrofalan), ili sam se prestala horrorizirati ili su price loshe! Znam da su me DD price vise pucale kad sam imala 13-14 godina :)


_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !



A kak su tek mene pucale sa 6-7 godina
Zato i jesam tak ocipen
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/06/2007 : 14:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Joj, što volim kad na površinu isplivaju dobri stari topici.

U ono vrijeme dok je topic bio mlad još nismo citali Medusu, jeli?
Pa evo, stavim i nju na crnu listu.

still amazes...
Go to Top of Page

gumiflex
Average Member



Croatia
521 Posts

Member since 12/05/2007

Posted - 15/06/2007 : 14:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send gumiflex a Private Message
Nemam neki bogzna kakav razlog, ali Prividenje Ane Never ("tvoj um je slobodan")i Prokleti dan ("i ti ceš poput ostalih umreti ne saznavši razlog") su mi jedni od boljih. A bogami i svi gdje se pojavljuje profesor Hiks

Hoka-hej!
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 15/06/2007 : 14:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by plavi

Nadam se da ce neko dodati "Nojev Let" i "Snovi" na listu,mozda je zato sto ne gotivim Freghieri-ja,ali te su mi epizode nesto najlosije ikada i to ne samo zbog crteza vec i price.Kombinacija je ta koja je vrhunac dna...



ŠTA!!! NOJEV LET!!! Meni jedna od TOP 5 epizoda DD!!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5888 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/06/2007 : 14:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Joj, što volim kad na površinu isplivaju dobri stari topici.

U ono vrijeme dok je topic bio mlad još nismo citali Medusu, jeli?
Pa evo, stavim i nju na crnu listu.

still amazes...



Nema na cemu... U vjecnoj potrazi za dobrim topicima... Bit ce toga još, kad vec nitko drugi nece...

Ovaj potpis jednog dana vrijedit ce milijune...
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 15/06/2007 : 14:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by gumiflex

Nemam neki bogzna kakav razlog, ali Prividenje Ane Never ("tvoj um je slobodan")i Prokleti dan ("i ti ceš poput ostalih umreti ne saznavši razlog") su mi jedni od boljih. A bogami i svi gdje se pojavljuje profesor Hiks

Hoka-hej!



vidiš vidiš P. Hiks, daj ak se sjecaš navedi još koju epizodu u kojoj se pojavljuje P. Hiks
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/06/2007 : 15:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by c64
vidiš vidiš P. Hiks, daj ak se sjecaš navedi još koju epizodu u kojoj se pojavljuje P. Hiks



hiks ti se pojavljuje u izmedu života i smrti i tunel strave (ili kak se vec zove)

inace, tema ima sve uvjete za popularnost

plus, c64, ti se šališ - otkucaji vremena su favorit iz sjene u DD serijalu uopce, a od Ludensovih = the best

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000