forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jedno pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/06/2007 : 00:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Preimenuj fajl u zip ekstenziju, otpakuj i uživaj.

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"



hvala djole

usput, znaš li ti (ili bilo ko drugi) cime mogu da gledam .wmv video fajlove? probao sam preko windows media playera, ali mi kaže da ne podržava ovaj tip fajla ili codec koji ima ova vrsta fajla. što mi je ciniti?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 09/06/2007 : 01:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
a ja samo da porucim Dušmanu da obriše sa kompa fajlove DD100 da mu ne zauzimaju prostor
to izgleda vec postoji kod ove franko-belgijsko-exyu grupe kako se zovu, mada po broju clanova mogu da osnuju stranku :)

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/06/2007 : 02:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Djole

Preimenuj fajl u zip ekstenziju, otpakuj i uživaj.

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"



hvala djole

usput, znaš li ti (ili bilo ko drugi) cime mogu da gledam .wmv video fajlove? probao sam preko windows media playera, ali mi kaže da ne podržava ovaj tip fajla ili codec koji ima ova vrsta fajla. što mi je ciniti?

"Experience is simply the name we give our mistakes"



wmv je nativni MS video fajl, te bi ga WMP trebao otvarati svakako. mozda nemas potreban wmv9 codec, ili ti je zastario sam WMP. skini noviji wmp (10 barem) ili skini free VLC player. taj vrti sve zivo i mrtvo, vrti brzo, minimalno opterecuje cpu, a cak ima i podrsku za high definition h264 (ono sto imas kao filmske trailere u quicktime formatu) codec.

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/06/2007 : 13:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Djole

Preimenuj fajl u zip ekstenziju, otpakuj i uživaj.

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"



hvala djole

usput, znaš li ti (ili bilo ko drugi) cime mogu da gledam .wmv video fajlove? probao sam preko windows media playera, ali mi kaže da ne podržava ovaj tip fajla ili codec koji ima ova vrsta fajla. što mi je ciniti?

"Experience is simply the name we give our mistakes"



wmv je nativni MS video fajl, te bi ga WMP trebao otvarati svakako. mozda nemas potreban wmv9 codec, ili ti je zastario sam WMP. skini noviji wmp (10 barem) ili skini free VLC player. taj vrti sve zivo i mrtvo, vrti brzo, minimalno opterecuje cpu, a cak ima i podrsku za high definition h264 (ono sto imas kao filmske trailere u quicktime formatu) codec.

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



pa i meni je to cudno bilo, upravo zato što imam najnoviji windows media player (neki dan ga skinuo s neta). i kada probam da otvorim taj fajl uvijek mi kaže da ga ne podržava ili da ne podržava codec.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000