forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Martin i Nathan i temporalna zbrka
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Antracit
Average Member



Croatia
509 Posts

Member since 09/08/2002

Posted - 09/06/2007 : 14:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Antracit a Private Message
Ajme ... koji petljanac ...

Procitao sam Nathanovu trilogiju (tehnodroidi), a nakon toga MM Generacije i nekako mi se pri citanju Generacija javio osjecaj deja-vua - i Martin i Nathan su kopirani pa u buducnosti klonirani i iskopirani u nova tijela (dobro, Martin je robot, ali i on je imao mogucnost da mu se sjecanje ubaci u klona).
Isti mehanizam, a i opet ista ideja o zatvorenim krugovima vremena - Ultra sapiensi koji su svojoj rasi "i kokoška i jaje" i famozna obitelj Mystere i ona poliedarska anomalija koja im odreduje živote ...
No, dok mi je Martin sasvim solidan i probavljiv, povremeno i vrlo duhovit, Nathan je nekako prezapetljan, a povremeno pak trivijalan (jeftin) u nekim objašnjenjima.
No, da ne kudim, sve u svemu, neloše za citanje, lijep crtež (narocito u Gigant Nathanu br. 3).

BTW, sto mislite o Filipucciju ? Meni je sjajan, narocito kod Dr. Mysterea.

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/06/2007 : 14:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ja sam imao poprilican petljanac u GENERACIJAMA. Treba stvaro polako citati i koncentrirano pratiti radnju.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/06/2007 : 16:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Problem sa Generacijama je što je Recagno gomilu stvari ubacio kao "posvete" koje nemaju veze sa radnjom i kontinuitetom - neke od stvari koje su se pojavljivale u Zona X nikako ne mogu da budu u istom svetu sa MM i NN.

Dalje, posle prošlogodišnjeg MM specijalca izgleda da se vremenski tok MM sve više odvaja od vremenskog toka NN - imamo neke datume i neke dogadaje koje se u NN kontinuitet ne uklapaju nikako.

Drugim recima - ni scenaristi nisu baš najsigurniji kako se sve to uklapa, a kamoli mi fanovi...

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/06/2007 : 16:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Je, zatvoreni vremenski krugovi koji generiraju vremenske rupe od kojih svaka po sebi generira vremenski paradoks... a što se sve na kraju pokušava spasiti meta-laprdanjem.
Ne baš impresivno.

still amazes...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/06/2007 : 22:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Antracit, a kaj NN&MM 1 i 2 nisi procitao? Da se dodatno zbuniš. Meni se ovo s klonovima svida, jeftino ali jednostavno rješenje. No, Martin je dobio samo svoja sjecanja, a NN je pravcati klon. Nadalje, dvojbe koje proizlaze iz situacija u kojima su se našli su zanimljive (MM bira dal ce biti zao ili dobar, covjek ili mašina; Nathanu je pak nametnuto prokletstvo da bude heroj i da prisustvuje smrti svoje kceri)...

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000