forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 3 ZA 20 TEX
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 12/06/2007 : 11:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Zna li ko kad ce ludens izbacit tex-a po 3 komada pak za prodavat?
Ima Mr.No, ima DD, ima MM, ima Zagor po 3, al Tex nikako da stigne.
Kad ce, ima li ko informaciju?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/06/2007 : 12:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ima i Tex, vidio na kiosku...

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 12/06/2007 : 12:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Ima li ZG extra?

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 12/06/2007 : 13:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Aj fala, odo danas po te texove...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 12/06/2007 : 14:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Jel još u Zagor kompletu stavljaju jednog Nathana! To mi ide na živce.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/06/2007 : 14:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Jel još u Zagor kompletu stavljaju jednog Nathana! To mi ide na živce.



Eh da i meni ide na živce. Mislim da sam cak vidio i jedan paket, 2 extra zagora i jedan NN specijalac! Htio sam neke stare Ludensove epizode Zagora, ali umjesto 3 epizode stave jedno od Nevera! Naravno, treba se nekako riješiti te remitende, tako da je to najbolji nacin, stavit ga uz Zagora.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 12/06/2007 : 16:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Baš! Uvijek kad uzmem pak od tri komada (jer nisam kupova stare Ludensove brojeve) jedan bude Nathan (i to najnoviji), a drugi bude Zagor kojeg imam (jer stavljaju samo brojeve od zadnje godine. Pa možete reci da su stari rasprodani. Tocno, ali zar nije bolje pricekat sa novim jer je potražnja za starim (cit. teže nabavljivim) stripovima daleko veca). I na kraju; svi ti setovi su vjecno indenticni i to na svim kioscima. Cesto se u jednom setu nadu prve dva stripa epizode, a tek u drugom zadnji strip. te zbog toga moram uzet i dupli Zagor i Nathana. Dobro, na to su u Ludebsu racunali.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26618 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/06/2007 : 16:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Baš! Uvijek kad uzmem pak od tri komada (jer nisam kupova stare Ludensove brojeve) jedan bude Nathan (i to najnoviji), a drugi bude Zagor kojeg imam (jer stavljaju samo brojeve od zadnje godine. Pa možete reci da su stari rasprodani. Tocno, ali zar nije bolje pricekat sa novim jer je potražnja za starim (cit. teže nabavljivim) stripovima daleko veca). I na kraju; svi ti setovi su vjecno indenticni i to na svim kioscima. Cesto se u jednom setu nadu prve dva stripa epizode, a tek u drugom zadnji strip. te zbog toga moram uzet i dupli Zagor i Nathana. Dobro, na to su u Ludebsu racunali.


a šta bi tija?da sva tri budu razlicita i da ih ti nemaš?stripovi su pomiješani da šta više paketa kupiš a zato ih kupuješ po povoljnijoj cijeni a duple možeš prodati,mijenjati ili pokloniti!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 12/06/2007 : 16:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message
Nemojte sve pokupovati , ostavite nesto i za nas sto dolazimo iz dalekih krajeva!!

"Pupoljak"
$€N@D
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 12/06/2007 : 16:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Ima li ZG extra?

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas



Nece to još, negdi za 10 dana bi tribalo...

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 12/06/2007 : 17:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Mislim na komplete!?

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 12/06/2007 : 17:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Inferno

Baš! Uvijek kad uzmem pak od tri komada (jer nisam kupova stare Ludensove brojeve) jedan bude Nathan (i to najnoviji), a drugi bude Zagor kojeg imam (jer stavljaju samo brojeve od zadnje godine. Pa možete reci da su stari rasprodani. Tocno, ali zar nije bolje pricekat sa novim jer je potražnja za starim (cit. teže nabavljivim) stripovima daleko veca). I na kraju; svi ti setovi su vjecno indenticni i to na svim kioscima. Cesto se u jednom setu nadu prve dva stripa epizode, a tek u drugom zadnji strip. te zbog toga moram uzet i dupli Zagor i Nathana. Dobro, na to su u Ludebsu racunali.


a šta bi tija?da sva tri budu razlicita i da ih ti nemaš?stripovi su pomiješani da šta više paketa kupiš a zato ih kupuješ po povoljnijoj cijeni a duple možeš prodati,mijenjati ili pokloniti!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!



Fali mi 50 Ludensovih (najviše extra) Zagora. Samo sam ih 5 uspia nabavit putem 3 u 1 jer su tamo sve novi brojevi od zadnje godine koje sam kupio pojedinacno na kiosku.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 12/06/2007 : 21:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
ja isto kupujem poprilicno te remitende, ne mogu proci kraj kioska a da barem malo ne zagnjavim tetu za te pakete. i onda kada u paketu nadjemo 3 super ocuvana stripa, ili barem 2 da su super ocuvana, redovito kupujem, bez obzira sta te stripove vec imam u redovnoj turi kupljene i mozda u jos kojem paketu remitende
imam masu tih paketa po 3 komada a da ih uopce nisam niti otvorio, jednog dana mozda...
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 12/06/2007 : 22:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message
cek, cek, ako sam dobro shvatio kod vas se prodaju remintende 3 kom za dvadeset kuna????????????????
ajd mi samo recite dali su necim obeležene ili kad raspakuješ kesice, niko nezna da su bile remintenda????????
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 12/06/2007 : 22:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
kada se raspakira, nitko ne zna da je remitenda
cak se moze i dosta glancera pronaci
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 12/06/2007 : 23:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
3 texa = 20 kuna
Ja mislim da su Zagori 23 kune. U svakom slucaju najviše je 25 kuna.
Šteta je što ne pakiraju specijalce ili možda Maxie (E sad pretjerujem jer bi tri maxia bila debela ko 9 obicnih stripova. Mora bi ponjet viljuškara za sve to.
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 12/06/2007 : 23:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by wanton

cek, cek, ako sam dobro shvatio kod vas se prodaju remintende 3 kom za dvadeset kuna????????????????
ajd mi samo recite dali su necim obeležene ili kad raspakuješ kesice, niko nezna da su bile remintenda????????



Nema nikakve razlike. Jednostavno stripove koje nisu prodali u redovnoj prodaji nakon nekog vremena zapakuju po 3 komada u najlon i prodaju se za 20-ak kn.

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16868 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/06/2007 : 08:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

kada se raspakira, nitko ne zna da je remitenda
cak se moze i dosta glancera pronaci


A nema one naljepnice na prvom stripu koju moraš odljepljivati 10 minuta
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/06/2007 : 09:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

3 texa = 20 kuna
Ja mislim da su Zagori 23 kune. U svakom slucaju najviše je 25 kuna.
Šteta je što ne pakiraju specijalce ili možda Maxie (E sad pretjerujem jer bi tri maxia bila debela ko 9 obicnih stripova. Mora bi ponjet viljuškara za sve to.



Kak ne pakiraju specijalce? Ja sam kupio tri Zagora speca u boji u paketu (2 u boji sigurno, treci nisam siguran).

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 13/06/2007 : 09:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by wanderer

kada se raspakira, nitko ne zna da je remitenda
cak se moze i dosta glancera pronaci


A nema one naljepnice na prvom stripu koju moraš odljepljivati 10 minuta


koja naljepnica? na mojem nema niti na jednom nikakve naljepnice?!??
jos nisam niti vidio tu foru s naljepnicom, jednom je neko pricao o tome, ali jos nisam vidio da je ista bilo zaljepljeno na strip

na omotu je naljepnica 3 stripa za 23kune, ali to ionako bacas - stripovi su netaknuti
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 13/06/2007 : 09:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Inferno

3 texa = 20 kuna
Ja mislim da su Zagori 23 kune. U svakom slucaju najviše je 25 kuna.
Šteta je što ne pakiraju specijalce ili možda Maxie (E sad pretjerujem jer bi tri maxia bila debela ko 9 obicnih stripova. Mora bi ponjet viljuškara za sve to.


Kak ne pakiraju specijalce? Ja sam kupio tri Zagora speca u boji u paketu (2 u boji sigurno, treci nisam siguran).


i kod mene je bila hrpa specijalaca, puno ih je bilo u boji takodjer..

BTW imas i ona pakiranja samo specijalci - 2 komada 25kuna
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16868 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/06/2007 : 09:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Inferno

Baš! Uvijek kad uzmem pak od tri komada (jer nisam kupova stare Ludensove brojeve) jedan bude Nathan (i to najnoviji), a drugi bude Zagor kojeg imam (jer stavljaju samo brojeve od zadnje godine. Pa možete reci da su stari rasprodani. Tocno, ali zar nije bolje pricekat sa novim jer je potražnja za starim (cit. teže nabavljivim) stripovima daleko veca). I na kraju; svi ti setovi su vjecno indenticni i to na svim kioscima. Cesto se u jednom setu nadu prve dva stripa epizode, a tek u drugom zadnji strip. te zbog toga moram uzet i dupli Zagor i Nathana. Dobro, na to su u Ludensu racunali.


a šta bi tija?da sva tri budu razlicita i da ih ti nemaš?stripovi su pomiješani da šta više paketa kupiš a zato ih kupuješ po povoljnijoj cijeni a duple možeš prodati,mijenjati ili pokloniti!


E to bi bilo super! Nedavno sam našao jedan takav paket sa 3 MM. Inace necu da kupujem pakete u kojima je po 1 LL ili NN, ne znam šta bih s tim stripovima.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16868 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/06/2007 : 09:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by wanderer

kada se raspakira, nitko ne zna da je remitenda
cak se moze i dosta glancera pronaci


A nema one naljepnice na prvom stripu koju moraš odljepljivati 10 minuta


koja naljepnica? na mojem nema niti na jednom nikakve naljepnice?!??
jos nisam niti vidio tu foru s naljepnicom, jednom je neko pricao o tome, ali jos nisam vidio da je ista bilo zaljepljeno na strip

na omotu je naljepnica 3 stripa za 23kune, ali to ionako bacas - stripovi su netaknuti


Na ovim koje šalju u BiH na prvom stripu je naljepnica gdje piše 3 stripa za samo 6 KM itd.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 13/06/2007 : 09:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Jeste to iritira, ja sam uzeo M No komplet i na prvom glanceru zaljepljena ta naljepnica!:X

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26618 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/06/2007 : 17:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Kod nas nema naljepnice nego ubaceni papiric ispod najlona!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 13/06/2007 : 17:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message
Na koji nacin se moze skinuti ta naljepnica a da neostetis strip...Imam tu naljepnicu na jednom stripu pa bi to volio da skinem.

"Pupoljak"
$€N@D
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000