forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STARA KRAMA vs NOVA IZDANJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 13/06/2007 : 15:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Mislim da se ljudi trebaju pomiriti da doma ne mogu imati svaki strip,tri najpopularnija izdanja izdaje ludens, a ako se želi imati i sve od libellusa nastaju problemi,no kome je mm,kp ili nn najdraži nece mu biti žao dati pare,uostalom ako se kupuje sve novo nema se vremena za staro, pa koja svrha. Ljudi znaju napamet af dijaloge ne zato što su jednom procitali strip i stavili ga na policu. A puno novih izdanja mi ne djeluje kao politika na duge staze, više kao dok ide ide,take the money and run.
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 13/06/2007 : 17:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe
Ljudi znaju napamet af dijaloge ne zato što su jednom procitali strip i stavili ga na policu. A puno novih izdanja mi ne djeluje kao politika na duge staze, više kao dok ide ide,take the money and run.



Upravo tako, ne moze neki strip steci kultni status sa nakladom od 500 primjeraka i cijenom u rangu mjesecnog deparca nekog osnovnoškolca
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 13/06/2007 : 17:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
Da ne bi bilo zabune nemam ja nista protiv Libellusa i njegovih izdanja, upravo suprotno jer sam kupio veliku vecinu njihovih stripova ali mislim da ce se za par godina desiti to da ce ljudi jednostavno izgubiti interes za strip! Stara garda ce se zadovoljiti a novih citalaca/kolekcionara nece biti jer su im stripovi kao klincima bili nedostupni.
Budimo realni, nitko se nece navuci na stripove sa 30 godina ako ih nije citao kao klinac.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 13/06/2007 : 19:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Tomislav

Da ne bi bilo zabune nemam ja nista protiv Libellusa i njegovih izdanja, upravo suprotno jer sam kupio veliku vecinu njihovih stripova ali mislim da ce se za par godina desiti to da ce ljudi jednostavno izgubiti interes za strip! Stara garda ce se zadovoljiti a novih citalaca/kolekcionara nece biti jer su im stripovi kao klincima bili nedostupni.
Budimo realni, nitko se nece navuci na stripove sa 30 godina ako ih nije citao kao klinac.


Tocno!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/06/2007 : 19:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Je li ikada u zadnjih 15 godina bilo vise stripova na kioscima nego danas?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/06/2007 : 19:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Ne mislim da želite samo brzu i laku zaradu, vec samo zaradu jer je to jedino opravdanje za ulaganje u biznis. Mislim da svako na ovom forumu kuži da neke stvari nejdu u velikim nakladama i na kioscima i da se vaša izdanja jedino tako isplati za izdavati.


Cekaj, nesto nisam skuzio... i DD ima svoja izdanja?
Bavi se izdavastvom, pa mu odgovaras "Vasim izdanjima"...?
Pizda jedna nikad mi nije rekao da se i time bavi... dobit ce pljusku.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 13/06/2007 : 19:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Je li ikada u zadnjih 15 godina bilo vise stripova na kioscima nego danas?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


prije ca. 2 godine. danas, kad se ubroje knjige, ponuda je najbolja od kad je stripa.

----------------------------------
stade seeeee cvijece rosom kititiiiii

Edited by - Pavel01 on 13/06/2007 19:29:02
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/06/2007 : 19:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Tomislav

quote:
Originally posted by darkwoodaxe
Ljudi znaju napamet af dijaloge ne zato što su jednom procitali strip i stavili ga na policu. A puno novih izdanja mi ne djeluje kao politika na duge staze, više kao dok ide ide,take the money and run.



Upravo tako, ne moze neki strip steci kultni status sa nakladom od 500 primjeraka i cijenom u rangu mjesecnog deparca nekog osnovnoškolca


Zato li samo imam osjecaj da se stalno vrtimo u krug?
Osnovskolci ne kupuju stripove u nekoj znacajnijoj mjeri, nazalost, pa sve da kostaju 16 kuna.
Kad bi bilo suprotno, stripovi po kisocima bi isli kao blesavi i neka izdanja bi isla sigurno cesce.
Nisam bas vidio da se klinci otimaju za stripove na kioscima, cast manjem broju
izuzetaka koji imaju nesto bolju prodaju i oni idu i redovitije.
Da postoji veliki interes u najmanju ruku oni kompleti po 3 komada za dvadesetak kuna bi
se prodavali kao ludi. Nisam stekao dojam da je to tako, mozda imam krive informacije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/06/2007 : 19:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by Markos

Je li ikada u zadnjih 15 godina bilo vise stripova na kioscima nego danas?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


prije ca. 2 godine. danas, kad se ubroje knjige, ponuda je najbolja od kad je stripa.


Nemam sad vremena brojati, ali ne cini mi se bas da je prije 2 godine na kioscima bilo vise stripova nego danas. Je l' mozes to potkrijepiti brojkama? U principu, samo treba otici na kronologiju na sajtu i pobrojati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/06/2007 : 19:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Tomislav

Da ne bi bilo zabune nemam ja nista protiv Libellusa i njegovih izdanja, upravo suprotno jer sam kupio veliku vecinu njihovih stripova ali mislim da ce se za par godina desiti to da ce ljudi jednostavno izgubiti interes za strip! Stara garda ce se zadovoljiti a novih citalaca/kolekcionara nece biti jer su im stripovi kao klincima bili nedostupni.
Budimo realni, nitko se nece navuci na stripove sa 30 godina ako ih nije citao kao klinac.


Nitko naravno nije ni pomislio da imas nesto protiv Libellusa, ne brini.
Samo si u zabludi oko novih citatelja i kolekcionara. Kao sto sam napisao u postu iznad.
A osim toga velika vecina strip albuma i kn jiga koja ne ide na kioske moze se naci
u svim boljim knjiznicama i procitati za 0 kuna. Ako bi to klince interesiralo.
Ali ih na zalost ne interesira...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 13/06/2007 : 20:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nemam sad vremena brojati, ali ne cini mi se bas da je prije 2 godine na kioscima bilo vise stripova nego danas. Je l' mozes to potkrijepiti brojkama? U principu, samo treba otici na kronologiju na sajtu i pobrojati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

bez da brojim, odokativno po subjektivnom osjecaju tvrdim da je lu/sa etc. (u mojim ocima primarni izdavac kiosk-stvari) uz jos neke sitne album/kiosk izdavace bio na vrhuncu prije ca. 2 godine (+- nije bitno). od onda nema vise bas iznenadjenja vrijednih spomena (novih izdanja, ubrzavanja...), a neki serijali se gase i/ili prelaze u knjige.

opet odokativno, mislim da ako danas ima vise kiosk izdanja, onda to moze biti samo remitenda. no opet, kad se sve zbroji, trenutno imamo tuto kompleto najbolju ponudu ikad do sada.

----------------------------------
stade seeeee cvijece rosom kititiiiii
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 13/06/2007 : 20:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Osobno ne skupljam nikakva Dnevnikova izdanja iz nekoliko razloga. 1) pošto sam nešto mladi nisam u stanju nabaviti ta stara izdanja u potpunosti; 2) necitljiva, osakacena, masna... (sukladno ondašnjoj tehnologiji); 3) sva ta stara izdanja ponovno izdaju sasvim kvalitetno Ludens & kompanija.
Medutim ne uzimam ni HC jer: 1) mi je skupo; 2) volim kvantitetu, 3) ne palim se na finocu stripa i otkad sam procita prvi strip moje se želje što se ticu poboljšanja stripa nikad nisu ticale toga; 4)HC može imat estetsku kvalitetu, ali ne mora imati stripovsku kvalitetu koju smatram važnijom; 5.) Tu je Ludens & company koji nude jeftine i fine stripove, stripove u njihovom pravom smislu. Dakle, na kraju, ja sam poklonik samo novih kiosk strip-izdanja. To je moje mišljenje (moje kritike) i ne pada mi na pamet ulaziti u tude odluke. Neka svatko uzima što voli i koliko je sposoban.
Rekao sam da ne skupljam LMS i ZS, ali ima ljudi koji te osakacene stripove kupuju po basnoslovnim cijenama. Mislim da tu nema nekog licemjerja (protiv su HC-a), vec je glavni razlog da se upotpunu rupe u kolekciji (kolekcionari ce znati koliko ta rupa boli).



- ne radi se o nikakvim rupama jer sad ispada da se stari kupuju samo radi rupa; dok se na ovom forumu ne shvati smisao zasto se skupljaju stari stripovi tj. zasto bilo tko na svijetu kupuje stare stvari na aukcijama diljem svijeta, nemamo sta raspravljat ...
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 13/06/2007 : 20:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

mislim da je ova usporedba bez veze

stari stripovi - pogotovo oni rijedi -- uvijek bu puno skuplji od novih

a gigant mm-a 2057 godine bu na aukcijama koštao 1000-1500 eura (pa vec je danas 3-4 puta skuplji a da ne govorimo o ken parkeru )

tako da je ova rasprava zapravo bez veze sama po sebi osim za izgubljene u svemiru

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --





- mislim da su 'dveribed' i navedeni gospodin iz ovog posta rekli sve o raspravi tog tipa ...

Edited by - lsvemir on 13/06/2007 20:25:24
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/06/2007 : 21:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by Markos

Nemam sad vremena brojati, ali ne cini mi se bas da je prije 2 godine na kioscima bilo vise stripova nego danas. Je l' mozes to potkrijepiti brojkama? U principu, samo treba otici na kronologiju na sajtu i pobrojati.


bez da brojim, odokativno po subjektivnom osjecaju tvrdim da je lu/sa etc. (u mojim ocima primarni izdavac kiosk-stvari) uz jos neke sitne album/kiosk izdavace bio na vrhuncu prije ca. 2 godine (+- nije bitno). od onda nema vise bas iznenadjenja vrijednih spomena (novih izdanja, ubrzavanja...), a neki serijali se gase i/ili prelaze u knjige.

opet odokativno, mislim da ako danas ima vise kiosk izdanja, onda to moze biti samo remitenda. no opet, kad se sve zbroji, trenutno imamo tuto kompleto najbolju ponudu ikad do sada.


Oko te vara, onda.
Evo, raspisimo jednadzbu:
Zagor - ove godine je izasao Almanah viska
Dylan Dog - ove godine je izasao Gigant i Maxi viska a i extra serija je malo ubrzala
Mister No i Marti - u najgoru ruku isto, ali tu su Maxiji kojih nije bilo i specijali kojih mozda bude po 1 vise.
Tex - isto
Blek, Mark - isto
Alan Ford - pojavljuje se AF extra, reprint Maxmagnusa, plus AF u boji.
Kriminal, Satanik, Wondercity prije uopce nisu izlazili, plus dolazi i Diabolik ponovo, plus novi Bookglobe Marvel serijali koji su najavljeni.

Dakle, ova godina ce definitivno biti najbolja sto se ponude na kioscima tice. Slobodno me opovrgni ili podsjeti ako sam nesto propustio

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 13/06/2007 : 21:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ok, izgleda da si ipak u pravu.

----------------------------------
stade seeeee cvijece rosom kititiiiii
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 13/06/2007 : 21:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Ovo je najjaca stripovska godina. Kad sam bio klinac 100 puta bi dolazio do kioska i nikad nije bilo novog izdanja. Sada mi se "povraca" koliko Zagora ima. Nema kad nešto ne kupim i zato me ne pogada period izlaženaja. Dobro, samo me pogada Tex!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/06/2007 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
malo ste zaboravili uporediti koliko je NN izašlo u 2006, a koliko u 2007-oj godini.

no, što se teme tice, ja sam davno vec prodao skoro sva "dnevnikova" izdanja. ostavio sam samo mister no u boji, "demone ludila" + nastavke i zadnji broj komandanta marka, "konacna pobeda".

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/06/2007 : 00:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Oko te vara, onda.
Evo, raspisimo jednadzbu:
Zagor - ove godine je izasao Almanah viska
Dylan Dog - ove godine je izasao Gigant i Maxi viska a i extra serija je malo ubrzala - zašto Maxi viška, što nece izaci jedan kao i prošlu godinu i ne cini mi se da je extra serija ubrzala nego -usporila, prošle godine je izašlo 8-9 brojeva...
Mister No i Marti - u najgoru ruku isto, ali tu su Maxiji kojih nije bilo i specijali kojih mozda bude po 1 vise. - redovne serije ove godine možda cak bude i manje. prošle godine je izašlo 6 MM i 5 MN ako se ne varam a sad smo na polovici godine a tek su izašla 2
Tex - isto -prošle godine cak 2 maxija, a ove izgleda samo 1...
Blek, Mark - isto
Alan Ford - pojavljuje se AF extra, reprint Maxmagnusa, plus AF u boji.
Kriminal, Satanik, Wondercity prije uopce nisu izlazili, plus dolazi i Diabolik ponovo, plus novi Bookglobe Marvel serijali koji su najavljeni. - Diabolik ponovo a tko ce to izdavati i koji novi serijali Bookglobea su najavljeni kao kiosk izdanje

Dakle, ova godina ce definitivno biti najbolja sto se ponude na kioscima tice. Slobodno me opovrgni ili podsjeti ako sam nesto propustio

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/06/2007 : 00:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Interesantno pitanje:da li su novi stripovi, Zs i Lms skupi?
Nisam o ovom razmisljao,ali vrijedi pokusati..
Ipak se treba drzati one stare,,sto skuplje to bolje,,


Porter
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/06/2007 : 07:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Što se tice DD extra, prošle godine je izašlo 10 brojeva a ove godine samo cetiri broja. Ne vjerujem da ce do kraja godine izaci više više od tri broja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 14/06/2007 : 08:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
sad stripova ima ko blata
sav sam zbunjen, neznam šta kupiti, šta propustiti, neznam odrediti prioritete, a financijski ne mogu baš sve
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/06/2007 : 08:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Tomislav

quote:
Originally posted by darkwoodaxe
Ljudi znaju napamet af dijaloge ne zato što su jednom procitali strip i stavili ga na policu. A puno novih izdanja mi ne djeluje kao politika na duge staze, više kao dok ide ide,take the money and run.



Upravo tako, ne moze neki strip steci kultni status sa nakladom od 500 primjeraka i cijenom u rangu mjesecnog deparca nekog osnovnoškolca


Zato li samo imam osjecaj da se stalno vrtimo u krug?
Osnovskolci ne kupuju stripove u nekoj znacajnijoj mjeri, nazalost, pa sve da kostaju 16 kuna.
Kad bi bilo suprotno, stripovi po kisocima bi isli kao blesavi i neka izdanja bi isla sigurno cesce.
Nisam bas vidio da se klinci otimaju za stripove na kioscima, cast manjem broju
izuzetaka koji imaju nesto bolju prodaju i oni idu i redovitije.
Da postoji veliki interes u najmanju ruku oni kompleti po 3 komada za dvadesetak kuna bi
se prodavali kao ludi. Nisam stekao dojam da je to tako, mozda imam krive informacije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne




Ma, ne sekiraj se.3 za 20 tj 23 se prodaju sad u lito, u sezoni.Brdo balkanaca nam dode na more, te, bar na Makarskoj rivijeri nama, svaki drugi brdanin na plaži i trajektu cita Zagora. To nisu kolekcionari, nego lola kupi da ima šta citat u ladu, boli ga kurac za roman, kad ga procita bacit ce ga u more il s njim obrisat guzicu...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/06/2007 : 10:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Ne mislim da želite samo brzu i laku zaradu, vec samo zaradu jer je to jedino opravdanje za ulaganje u biznis. Mislim da svako na ovom forumu kuži da neke stvari nejdu u velikim nakladama i na kioscima i da se vaša izdanja jedino tako isplati za izdavati.


Cekaj, nesto nisam skuzio... i DD ima svoja izdanja?
Bavi se izdavastvom, pa mu odgovaras "Vasim izdanjima"...?
Pizda jedna nikad mi nije rekao da se i time bavi... dobit ce pljusku.



Devil je spomenut u impressumu vaših izdanja, a covjek se i sam pohvalio i potvrdio kako sudjeluje u vašem radu. Osim toga, otvorio je ovaj topic u kojem želi vas opravdati i ocistiti od svakog grijeha. Jel on vaš glasnogovornik ili ne? Ispricavam se ako sam devilu dao preveliku ulogu u cijeloj ovoj stvari, no prema topicu i povezanosti s vama, nekako je ocito da i DD sudjeluje u izdavanju... I prema njegovim rijecima, dakako. Dakle, kad se obracam u vezi s Libellusom, Libellus je samo Dado&Dado i nitko drugi? Da ne bude daljnjih zabluda.


Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/06/2007 : 10:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Markos
Oko te vara, onda.
Evo, raspisimo jednadzbu:
Zagor - ove godine je izasao Almanah viska
Dylan Dog - ove godine je izasao Gigant i Maxi viska a i extra serija je malo ubrzala - zašto Maxi viška, što nece izaci jedan kao i prošlu godinu i ne cini mi se da je extra serija ubrzala nego -usporila, prošle godine je izašlo 8-9 brojeva...
Mister No i Marti - u najgoru ruku isto, ali tu su Maxiji kojih nije bilo i specijali kojih mozda bude po 1 vise. - redovne serije ove godine možda cak bude i manje. prošle godine je izašlo 6 MM i 5 MN ako se ne varam a sad smo na polovici godine a tek su izašla 2
Tex - isto -prošle godine cak 2 maxija, a ove izgleda samo 1...
Blek, Mark - isto
Alan Ford - pojavljuje se AF extra, reprint Maxmagnusa, plus AF u boji.
Kriminal, Satanik, Wondercity prije uopce nisu izlazili, plus dolazi i Diabolik ponovo, plus novi Bookglobe Marvel serijali koji su najavljeni. - Diabolik ponovo a tko ce to izdavati i koji novi serijali Bookglobea su najavljeni kao kiosk izdanje

Dakle, ova godina ce definitivno biti najbolja sto se ponude na kioscima tice. Slobodno me opovrgni ili podsjeti ako sam nesto propustio

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy





On je govorio o 2005-oj kao najboljoj. Tada nije bilo DD maxija itd itd. I sad smo na polovici godine, ali tek sad krece ljetna navala izdanja. Ja tvrdim da je svaka godina sve bogatija i bogatija.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 14/06/2007 : 10:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Tomislav

quote:
Originally posted by darkwoodaxe
Ljudi znaju napamet af dijaloge ne zato što su jednom procitali strip i stavili ga na policu. A puno novih izdanja mi ne djeluje kao politika na duge staze, više kao dok ide ide,take the money and run.



Upravo tako, ne moze neki strip steci kultni status sa nakladom od 500 primjeraka i cijenom u rangu mjesecnog deparca nekog osnovnoškolca


Zato li samo imam osjecaj da se stalno vrtimo u krug?
Osnovskolci ne kupuju stripove u nekoj znacajnijoj mjeri, nazalost, pa sve da kostaju 16 kuna.
Kad bi bilo suprotno, stripovi po kisocima bi isli kao blesavi i neka izdanja bi isla sigurno cesce.
Nisam bas vidio da se klinci otimaju za stripove na kioscima, cast manjem broju
izuzetaka koji imaju nesto bolju prodaju i oni idu i redovitije.
Da postoji veliki interes u najmanju ruku oni kompleti po 3 komada za dvadesetak kuna bi
se prodavali kao ludi. Nisam stekao dojam da je to tako, mozda imam krive informacije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne




Ma, ne sekiraj se.3 za 20 tj 23 se prodaju sad u lito, u sezoni.Brdo balkanaca nam dode na more, te, bar na Makarskoj rivijeri nama, svaki drugi brdanin na plaži i trajektu cita Zagora. To nisu kolekcionari, nego lola kupi da ima šta citat u ladu, boli ga kurac za roman, kad ga procita bacit ce ga u more il s njim obrisat guzicu...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Kako ce obrisat s nijim guzicu kad ga je vec bacia u more?!

Edited by - Inferno on 14/06/2007 10:35:25
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000