forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STARA KRAMA vs NOVA IZDANJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/06/2007 : 11:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
e moj dragi paklu, zato postoji ono "il" pri kraju recenice.To ti je skraceno od "ili", znaš?Znaš,znaš? buci buci buuu.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 14/06/2007 : 11:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

e moj dragi paklu, zato postoji ono "il" pri kraju recenice.To ti je skraceno od "ili", znaš?Znaš,znaš? buci buci buuu.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


A je sam se zajeba!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/06/2007 : 13:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Devil je spomenut u impressumu vaših izdanja, a covjek se i sam pohvalio i potvrdio kako sudjeluje u vašem radu. Osim toga, otvorio je ovaj topic u kojem želi vas opravdati i ocistiti od svakog grijeha. Jel on vaš glasnogovornik ili ne? Ispricavam se ako sam devilu dao preveliku ulogu u cijeloj ovoj stvari, no prema topicu i povezanosti s vama, nekako je ocito da i DD sudjeluje u izdavanju... I prema njegovim rijecima, dakako. Dakle, kad se obracam u vezi s Libellusom, Libellus je samo Dado&Dado i nitko drugi? Da ne bude daljnjih zabluda.


Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!


Koliko mi je poznato, DD nije nigdje spomenut u impressumu, osim u NN gigantu broj jedan
i to tamo je napisana posveta. Spomenut je kao suradnik na web stranici i u katalogu.
On je doista nas suradnik, koji napravi puno toga za nas i to uopce nije upitno.
Niti je bitno tko je u impressumu. Jer u impressumu imas i puno drugih suradnika, pa se
svejedno ne moze, odnosno ne treba njih direktno vezati za sam Libellus u svakoj recenici.
U suprotnom sve rijeci svakog suradnika (a imamo ih na srecu dosta) bi se onda vezale
za Libellus kao firmu. Ili sutra da dodje netko iz AKDa i napise nesto to ne znaci da
oni u toj izjavi predstavljaju Libellus, a suradjujemo s njima.
Ako se ne varam ti radis za Zagrebacku banku, i ako sad nesto napises na temu bankarstva,
ja to necu shvatiti kao sluzbeno misljenje ZABE vec kao tvoje osobno.
Osim ako te netko ne imenuje sluzbenim predstavnikom.

DDevil je odrasla osoba koja kao i svi ostali ima pravo na svoje misljenje, svoj topic,
svoje postove, naravno i onda kada se ja necu sloziti sa njegovim misljenjem.
Jer nije on nicija marioneta. Ako procitas moj post na pocetku topica, vidjet ces kako
se moje misljenje na temu starih stripova razlikuje od njegovog.
I osobno smatram kako ovakav topic nema nikakvu "potrebu" biti tu, a to sam isto i njemu rekao.

Libellus u izvedbenom smislu nisu samo Gaston i Dado. Tu je jos puno dragih suradnika,
koji svojim ogromnim doprinosom cine puno kako bi nasa izdanja postigla i zadrzala visoku
razinu kvalitete. Pocevsi od dizajna, prijevoda, lekture, pripreme... pa sve do prodaje i dostave.
No u poslovanju smo, kao urednici, jedino Gaston i ja odgovorni, i prema nasim
suradnicima, i prema nasim kupcima. Rijecima i djelima.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/06/2007 : 14:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
E sorry, sam DD se izjasnio glede uske funkcionalne povezanosti sa Libellusom i po topicima svatko bi mogao shvatio da je vaš advokat. A zapravo je dobar frend i "suradnik". Ma, uostalom, nema veze. Odlutali smo od teme i topica i osoba....

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/06/2007 : 14:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Jesmo...
Zivili stari stripovi! Zivili novi stripovi! Zivili svi stripovi!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

K.G. 21
Junior Member



Croatia
480 Posts

Member since 01/05/2006

Posted - 14/06/2007 : 14:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send K.G. 21 a Private Message
Ja poludim kad vidim cijenu Texa od 150 kn!!!

eh da ovo su bila vremena - http://www.youtube.com/watch?v=mJ0bZfvexLE
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/06/2007 : 14:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by K.G. 21

Ja poludim kad vidim cijenu Texa od 150 kn!!!

eh da ovo su bila vremena - http://www.youtube.com/watch?v=mJ0bZfvexLE


Vjerujem i razumijem.
I ja poludim kad vidim kako BMW M5 kosta 90000 eura, bez dodatne opreme!!!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

K.G. 21
Junior Member



Croatia
480 Posts

Member since 01/05/2006

Posted - 14/06/2007 : 17:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send K.G. 21 a Private Message
Nisam s ovim napao tebe ni Libellus. Razumijem ja da se to drukcije ne moze izdati, ali jbg kad je nama nekima to preskupo.

eh da ovo su bila vremena - http://www.youtube.com/watch?v=mJ0bZfvexLE
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/06/2007 : 17:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

e moj dragi paklu, zato postoji ono "il" pri kraju recenice.To ti je skraceno od "ili", znaš?Znaš,znaš? buci buci buuu.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


A je sam se zajeba!



Doduše može prvo obrisati pa onda dati doprinos ekologiji...

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/06/2007 : 19:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
On je govorio o 2005-oj kao najboljoj. Tada nije bilo DD maxija itd itd. I sad smo na polovici godine, ali tek sad krece ljetna navala izdanja. Ja tvrdim da je svaka godina sve bogatija i bogatija.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


dobro, ja san usporedio onu prošlu. cini se da je ona bila najbolja po broju kiosk izdanja.
a nisi odgovorio što je s ovim Diabolikom i novim Bookglobe kiosk izdanjima...?
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2621 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 14/06/2007 : 21:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by senad7
Sto se tice novih izdanja nije mi niti jedan skup(Mozda je razlog da u Svedskoj stripovi kostaju duplo vise nego u Hrvatskoj).



Je li? Ajme majko... nikad u Švedsku onda!!!
Ali, dat cu sada jedan primjer:
U posljednjih mjesec dana nakupovao sam se knjiga preko amazon.co.uk-a, po meni vrlo kvalitetnih, a evo i njihovih cijena:
English football: The Complete Illustrated History izdana 2006. godine, dakle nova (256 stranica, A4 format, fini papir-debeli masni, tvrde korice, unutra ima i fotografija od 1870-ih pa do 2006) za 5.99 funti (cca 70 kuna)
The Ball Is Round: A Global History of Football izdana 2006. godine, isto dakle nova (992 stranice, A5 format, doduše reciklirani papir, tvrde korice) za 16.98 funti (cca 190 kn)
The FA Cup: The Complete Story izdana 2005., opet vrlo aktualna (320 stranica, A5 format, papir isti kao u Libellusovim izdanjima, meke korice) za 14.99 funti (cca 170 kn)
Behind the Curtain: Travels in Eastern European Football izdana 2006., opet nova (256 stranica, A5 format paperback-reciklirani papir, meke korice) za 6.99 funti (cca 80 kn) - I SVAKAKO PREPORUCAM, PROCITAO SAM SAMO POGLAVLJE O BIVŠOJ JUGI, ALI AUTOR SE STVARNO POTRUDIO, A I ZNA SITUACIJU JER JE KAO DIJETE DOLAZIO NA LJETOVANJE U EX-YU
Europe United: A History of the European Cup/Champions League izdana 2005. nakon finala Liverpool - Milan (240 stranica, A4 format, tvrde korice, fini papir) za 11.87 funti (cca 140 kn)
Calcio: A History of Italian Football izdana 2006. - na naslovnici Cannavaro s peharom za osvojeni naslov svjetskih prvaka, dakle apsolutno nova (592 stranice, A5 format, meke korice, papir isti kao u Libellusovim izdanjima) za 9.90 funti (cca 130 kn)

Dakle, kada ove cijene usporedim sa cijenama Libellusovih izdanja ispada da je skuplje proizvesti knjigu (jer Libellus izdaje knjige, a ne stripove) u Hrvatskoj nego u Engleskoj. A znamo da je u Engleskoj ipak mnogo viši životni standard i da su sve stvari koje se svakodnevno koriste tamo skuplje nego kod nas (ili se varam), pa zašto je u ovom slucaju drugacije?
A da ne govorim o SAD-u, jer ukoliko neu knjigu mogu kupiti i na amazon.com-u, a ne samo na amazon.co.uk, kupujem s americkog jer je puno jeftiniji. Npr. monografija povodom 100-godišnjice Tour de Francea 2003: na amazon.com 30 dolara, a na amazon.co.uk - 30 funti.
Da se razumijemo, ja cu i dalje dok god cu moci kupovati ona Libellusova izdanja koja me zanimaju (a ima ih - Tex, Mister NO, Martin Mystere, Magico Vento) bez obzira na cijenu, ali sada mi se ipak cini da bi ta izdanja mogla biti jeftinija.

Što se starih stripova tice - svaka roba ima svoju cijenu. Ako si kolekcionar tada si spreman iskracti brdo love za neki strip koji ti fali kada dodeš u situaciju da ti nedostaje još samo nekoliko brojeva za popunu. Tako da je usporedba "stara krama vs nova izdanja" bespredmetna.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2621 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 14/06/2007 : 21:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Khm... ehm... ako nekome nije jasno ih predhodnog posta:

Da, volim nogomet!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/06/2007 : 22:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Dakle, kada ove cijene usporedim sa cijenama Libellusovih izdanja ispada da je skuplje proizvesti knjigu (jer Libellus izdaje knjige, a ne stripove) u Hrvatskoj nego u Engleskoj. A znamo da je u Engleskoj ipak mnogo viši životni standard i da su sve stvari koje se svakodnevno koriste tamo skuplje nego kod nas (ili se varam), pa zašto je u ovom slucaju drugacije?

Da se razumijemo, ja cu i dalje dok god cu moci kupovati ona Libellusova izdanja koja me zanimaju (a ima ih - Tex, Mister NO, Martin Mystere, Magico Vento) bez obzira na cijenu, ali sada mi se ipak cini da bi ta izdanja mogla biti jeftinija.



Ha-ha, nakon svega a sto drugo nego da se nasmijem na ovo...
Mi smo se napisali odgovora na slicna pitanja, zasto nebi za promjenu o tome nesto pitao suprotnu stranu?
Odes lijepo na neki forum i pitas izdavace tih knjiga zasto su njihove knjige jeftinije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 14/06/2007 : 22:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Mislim da necu izdržat!-Morat cu ovo komentirat,ali tek sam stigao,a gladan sam!
-Alene,vidim da ni tebi vrag ne da mira."STARA KRAMA vs.NOVA IZDANJA"???????

-Izazivajmo mišljenje!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/06/2007 : 22:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

-Mislim da necu izdržat!-Morat cu ovo komentirat,ali tek sam stigao,a gladan sam!
-Alene,vidim da ni tebi vrag ne da mira."STARA KRAMA vs.NOVA IZDANJA"???????

-Izazivajmo mišljenje!



Ja sam svoje rekao. Dao , ne dao mi vrag mira. To nije uopce bitno. Odoh spavat.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 14/06/2007 : 22:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Laku noc,Hrvatska!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 16/06/2007 : 00:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by K.G. 21

Ja poludim kad vidim cijenu Texa od 150 kn!!!

eh da ovo su bila vremena - http://www.youtube.com/watch?v=mJ0bZfvexLE


Vjerujem i razumijem.
I ja poludim kad vidim kako BMW M5 kosta 90000 eura, bez dodatne opreme!!!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


-Kakva ti je ovo usporedba?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/06/2007 : 02:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Lijepa, ne razumijem zasto BMW M5 kosta duplo vise od obicnog BMW 5.
Pa poludim zbog toga.
Jos pitanja?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/06/2007 : 02:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ili bi ti htio da kao poredjenje napisem, ja poludim kad vidim kako neki LMS strip kosta 700 kuna?
Ali ne, ne mogu, jer ne poludim, poneki strip toliko vrijedi(i vise), ali recimo BMW M5 mi ne vrijedi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 16/06/2007 : 04:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Vidiš Dado,možda bi se ovdje uspjeli razumjet,ako me možeš slijedit,a mislim da možeš,ako hoceš.-Malo sam "stisnut" jer sam ostavio post o Draženu.....
-Ovako,BMW M5,vrijedi,definitivno vrijedi,ali sigurno ne toliko(kako za tebe,tako i za mene).Poanta,kako si napisao,svih mojih "trabunjanja".Uz opasku,ovo"poludim" nisam ja napisao.
-Dakle,BMW M5 je auto,90 000 eura,prodaje se.Auto,sigurno kvalitetan,ali skup,puno je to para.Pa kako se onda tako dobro prodaje?-Prodaje ga ime,ime BMW,prodaje taj auto.Tu je "zackoljica".
-Jednog dana ce opet neki strip bit 100,150 ili 200 kuna.Skupo,sigurno da je skupo.Tko je izdo?-Izdo LIBELLUS.Dobro,ako je Libellus.
-To bi vam trebo bit cilj,a sigurno je.To ti je ono "u dobroj namjeri".Išli ste na kvalitet i ime,a sigurno se slažeš da je ime,marka, danas u trgovini sve.Kvalitetom i fer odnosom stjeceš ime.Kad to imaš i držiš distancu,uvijek bolje,jace,kvalitetnije,cijena je iluzorna,postaje nebitna.
-To je poanta mojeg "trabunjanja".Onaj tko želi,npr.6 komada Martija,njemu nece igrat ulogu jeli na Mafestu 390 kn ili u stripoteci 420.-Prodavajuci na skladištu, to postic neceš,ni ti, ni bilo tko drugi.Imate priliku stvorit "brend",ime,a mislim ovdje na izdavacku kucu i na festival stripa.To su zakoni trgovine i tržišta,ali nigdje ne pišu.-Nemoj mi zamjerit,nije pridika ili pametovanje ("trabunjanje"),bez ljutnje,samo razgovor,osobni dojam,razmišljanje.Vrijeme ce sve pokazat.
-I još samo tirž.500 komada je malo.To je samo prilika za "seronju" kao ja,primjer,KEN br.1,aukcije,300 kuna???Prošlo,koliko,godinu?
-Potez,poklanjam ih,ne serem po sebi za 1000 kuna.-Zakljucak?-Prije godinu dana je 60 kuna puno,skupo.Nakon godinu dana,vidiš, ima ljudi da bi dali 300 kn,al je poklon!-Ja-dveribad-ljudina,ti izdavac,skup,derete sa cijenama.Žalosno.-Da li je KEN stari strip(KRAMA),nije,to je novi strip.-Eto,ako sam nešto krivo napisao,oprosti,a ja tebi opraštam ako se ne shvacamo!
--P.S.-Alane,ovaj tvoj topic je tebi možda logican,ali si prije postavljenog pitanja,napisao samo hrpu gluposti.Krama je samo ovo što si ti stavio u vitrinu(trenutno).Cisto preseravanje,zlouporaba položaja,mogucnosti i pat pozicije.Sam sebi stvaraš nepotrebne problemei averziju kod ljudi.To ti je kao da me uvjeravaš da je tvoj auto bolji od mojeg ili da je tvoja žena ljepša od moje,uz stotinu ovakvih glupih primjera.Živjeli!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/06/2007 : 04:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nisam ja ni rekao da BMW M5 ne vrijedi, svih tih novaca naravno da vrijedi...
Samo je pitanje jesi li ti razumio sto sam ja napisao.
A opaska "trabunjanje" se odnosila na pricu kako moderatori rade sa "vitrinom" sto hoce
(iako smo nazvani kao moderatori jedino globinjo i ja, a nista ne prodajemo) i na opasku
kako ces ti pricati a neko ce zbog toga zakljucati topic ili sto vec.
A ostalo...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/06/2007 : 10:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Po meni je ovo ista stvar kao da pricamo o tome je li se nekome svidjaju vise dame od 19 ili one od 32 godine. Jebiga, netko voli starije i iskusnije (32 god), a netko novije, ispod cekica (19 god). Inace, ja volim i jedne i druge.

Generalno, sve su to stvari iz subjektivne domene i zbog toga se ne mogu objektivno rasclaniti. Ja osobno nikada ne bih prodao svoje kolekcije koje je izdao Dnevnik jer sam emotivno vezan za njih i za mene vrijede uzasno puno.

Ista stvar je kod komparacije automobila. Koliko ima oldtimera koji su skuplji od ovih novih koji su ispod cekica? Jako puno. Jesu li normalni oni koji to kupuju? Jesu, naravno. Jesu li normalni ovi koji kupuju nove? Opet, naravno da jesu. Poanta je da nesto vrijedi onoliko koliko je netko za to spreman dati para. Sve drugo spada pod pokusavanje rasclanjivanja subjektivnih stvari objektivnim metodama, a to je, svi znamo - nemoguce. Netko voli jedno, netko nesto potpuno drugo, a najvaznije je da su i jedan i drugi u pravu jer se to njima - svidja! I to je jedino bitno. Zivjele razlike i zivjeli stripovi! Svi. Da nije razlika zivot bi bio jebeno dosadan...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/06/2007 : 11:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

-Vidiš Dado,možda bi se ovdje uspjeli razumjet,ako me možeš slijedit,a mislim da možeš,ako hoceš.-Malo sam "stisnut" jer sam ostavio post o Draženu.....
-Ovako,BMW M5,vrijedi,definitivno vrijedi,ali sigurno ne toliko(kako za tebe,tako i za mene).Poanta,kako si napisao,svih mojih "trabunjanja".Uz opasku,ovo"poludim" nisam ja napisao.
-Dakle,BMW M5 je auto,90 000 eura,prodaje se.Auto,sigurno kvalitetan,ali skup,puno je to para.Pa kako se onda tako dobro prodaje?-Prodaje ga ime,ime BMW,prodaje taj auto.Tu je "zackoljica".
-Jednog dana ce opet neki strip bit 100,150 ili 200 kuna.Skupo,sigurno da je skupo.Tko je izdo?-Izdo LIBELLUS.Dobro,ako je Libellus.
-To bi vam trebo bit cilj,a sigurno je.To ti je ono "u dobroj namjeri".Išli ste na kvalitet i ime,a sigurno se slažeš da je ime,marka, danas u trgovini sve.Kvalitetom i fer odnosom stjeceš ime.Kad to imaš i držiš distancu,uvijek bolje,jace,kvalitetnije,cijena je iluzorna,postaje nebitna.
-To je poanta mojeg "trabunjanja".Onaj tko želi,npr.6 komada Martija,njemu nece igrat ulogu jeli na Mafestu 390 kn ili u stripoteci 420.-Prodavajuci na skladištu, to postic neceš,ni ti, ni bilo tko drugi.Imate priliku stvorit "brend",ime,a mislim ovdje na izdavacku kucu i na festival stripa.To su zakoni trgovine i tržišta,ali nigdje ne pišu.-Nemoj mi zamjerit,nije pridika ili pametovanje ("trabunjanje"),bez ljutnje,samo razgovor,osobni dojam,razmišljanje.Vrijeme ce sve pokazat.
-I još samo tirž.500 komada je malo.To je samo prilika za "seronju" kao ja,primjer,KEN br.1,aukcije,300 kuna???Prošlo,koliko,godinu?
-Potez,poklanjam ih,ne serem po sebi za 1000 kuna.-Zakljucak?-Prije godinu dana je 60 kuna puno,skupo.Nakon godinu dana,vidiš, ima ljudi da bi dali 300 kn,al je poklon!-Ja-dveribad-ljudina,ti izdavac,skup,derete sa cijenama.Žalosno.-Da li je KEN stari strip(KRAMA),nije,to je novi strip.-Eto,ako sam nešto krivo napisao,oprosti,a ja tebi opraštam ako se ne shvacamo!
--P.S.-Alane,ovaj tvoj topic je tebi možda logican,ali si prije postavljenog pitanja,napisao samo hrpu gluposti.Krama je samo ovo što si ti stavio u vitrinu(trenutno).Cisto preseravanje,zlouporaba položaja,mogucnosti i pat pozicije.Sam sebi stvaraš nepotrebne problemei averziju kod ljudi.To ti je kao da me uvjeravaš da je tvoj auto bolji od mojeg ili da je tvoja žena ljepša od moje,uz stotinu ovakvih glupih primjera.Živjeli!



Ratko ti mene stvarno volis!

Malo malo pa me spominjes. Thx man, i ja tebe volim.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 16/06/2007 : 12:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
ratko i devil se vole biti ce tu vraga
a ja ja se slažem sa gastonom ....mada ipak preferiram torpedov poucak jedna od 40 za 2 od dvadeset
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/06/2007 : 14:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Jebiga, netko voli starije i iskusnije (32 god), a netko novije, ispod cekica (19 god). Inace, ja volim i jedne i druge.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...







"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000