forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STARA KRAMA vs NOVA IZDANJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/06/2007 : 16:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Novije i ispod cekica se sad racuna 16+...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/06/2007 : 17:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Slazem s Sejom, ZS/LMS meni ne vrijedi nista, ne bih ni 5 euro dao za ZS13.

Slazem s Gastonom. 18+ do MILF = me likes.

Ne slazem s DD. Nesto iz price ipak drzi vodu.



"Isn’t it a bit unnerving that doctors call what they do “practice”?"
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 16/06/2007 : 21:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Slazem s Sejom, ZS/LMS meni ne vrijedi nista, ne bih ni 5 euro dao za ZS13.
Kad bi ti imao doma ZS 13 glancera da li bi je prodao za 5 eura...iskreno odgovori!!!
Slazem s Gastonom. 18+ do MILF = me likes.

Ne slazem s DD. Nesto iz price ipak drzi vodu.



"Isn’t it a bit unnerving that doctors call what they do “practice”?"



Lesli Eldridz,Tabasko Pit,Sumiko!
$€N@D
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 16/06/2007 : 21:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
zs i lms i nisu preskupi s obzirom da je izašlo 2000 komada od 68 godine do 91,broj 300 je stariji od vecine clanova foruma pa im od tuda i cijena...zagor ekstra prvi brojevi se vec sad prodaju po 50-100 kuna....meni je nerealno za sranje od stripa tipa teks na 300 i nešto strana dati 150 kn dok bi za ridjobradog dao te pare libelusu..teksa sam poceo citati i prekinio na pola jer su me bolile ruke od težine dok sam u ridobradom uživao..domaci krastavci su puno bolji od kupovnih

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/06/2007 : 22:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Naravno da ne bi, nego bih trazio najmanje 150 euro jer znam da ima ludaka koji bi te pare dali.

"Isn’t it a bit unnerving that doctors call what they do “practice”?"
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 16/06/2007 : 22:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Slazem s Sejom, ZS/LMS meni ne vrijedi nista, ne bih ni 5 euro dao za ZS13.




http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=319608
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 16/06/2007 : 22:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sejo folira da ga ne interesuju a u tajnosti osvaja aukcije :)
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/06/2007 : 22:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Nije to ZS13 :)!

"Isn’t it a bit unnerving that doctors call what they do “practice”?"
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 16/06/2007 : 22:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Tako sam i ja poceo sa visokim brojevima pa sad se borim sa ispod 100.
Vidjeces Sejo za 3 godine placa Zs 13 najmanje 600 €
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 17/06/2007 : 08:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Naravno da ne bi, nego bih trazio najmanje 150 euro jer znam da ima ludaka koji bi te pare dali.

"Isn’t it a bit unnerving that doctors call what they do “practice”?"


Sigurno bi platio 5
eura za ZS 13
ne zbog kolekcionarstva nego zbog profita.Uvijek ima razlog da se kupi
a koji je ,neigra ulogu.
dao bi ti i
7 eura za njega jer zaradjujes 143 na njemu.ko je lud da to propusti



Lesli Eldridz,Tabasko Pit,Sumiko!
$€N@D

Edited by - senad7 on 17/06/2007 08:29:56
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 17/06/2007 : 09:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Kavi su ovi postovi sa samoreklamiranjem
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 17/06/2007 : 11:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Kavi su ovi postovi sa samoreklamiranjem





Lesli Eldridz,Tabasko Pit,Sumiko!
$€N@D
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/06/2007 : 01:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by dveribad

-Vidiš Dado,možda bi se ovdje uspjeli razumjet,ako me možeš slijedit,a mislim da možeš,ako hoceš.-Malo sam "stisnut" jer sam ostavio post o Draženu.....
-Ovako,BMW M5,vrijedi,definitivno vrijedi,ali sigurno ne toliko(kako za tebe,tako i za mene).Poanta,kako si napisao,svih mojih "trabunjanja".Uz opasku,ovo"poludim" nisam ja napisao.
-Dakle,BMW M5 je auto,90 000 eura,prodaje se.Auto,sigurno kvalitetan,ali skup,puno je to para.Pa kako se onda tako dobro prodaje?-Prodaje ga ime,ime BMW,prodaje taj auto.Tu je "zackoljica".
-Jednog dana ce opet neki strip bit 100,150 ili 200 kuna.Skupo,sigurno da je skupo.Tko je izdo?-Izdo LIBELLUS.Dobro,ako je Libellus.
-To bi vam trebo bit cilj,a sigurno je.To ti je ono "u dobroj namjeri".Išli ste na kvalitet i ime,a sigurno se slažeš da je ime,marka, danas u trgovini sve.Kvalitetom i fer odnosom stjeceš ime.Kad to imaš i držiš distancu,uvijek bolje,jace,kvalitetnije,cijena je iluzorna,postaje nebitna.
-To je poanta mojeg "trabunjanja".Onaj tko želi,npr.6 komada Martija,njemu nece igrat ulogu jeli na Mafestu 390 kn ili u stripoteci 420.-Prodavajuci na skladištu, to postic neceš,ni ti, ni bilo tko drugi.Imate priliku stvorit "brend",ime,a mislim ovdje na izdavacku kucu i na festival stripa.To su zakoni trgovine i tržišta,ali nigdje ne pišu.-Nemoj mi zamjerit,nije pridika ili pametovanje ("trabunjanje"),bez ljutnje,samo razgovor,osobni dojam,razmišljanje.Vrijeme ce sve pokazat.
-I još samo tirž.500 komada je malo.To je samo prilika za "seronju" kao ja,primjer,KEN br.1,aukcije,300 kuna???Prošlo,koliko,godinu?
-Potez,poklanjam ih,ne serem po sebi za 1000 kuna.-Zakljucak?-Prije godinu dana je 60 kuna puno,skupo.Nakon godinu dana,vidiš, ima ljudi da bi dali 300 kn,al je poklon!-Ja-dveribad-ljudina,ti izdavac,skup,derete sa cijenama.Žalosno.-Da li je KEN stari strip(KRAMA),nije,to je novi strip.-Eto,ako sam nešto krivo napisao,oprosti,a ja tebi opraštam ako se ne shvacamo!
--P.S.-Alane,ovaj tvoj topic je tebi možda logican,ali si prije postavljenog pitanja,napisao samo hrpu gluposti.Krama je samo ovo što si ti stavio u vitrinu(trenutno).Cisto preseravanje,zlouporaba položaja,mogucnosti i pat pozicije.Sam sebi stvaraš nepotrebne problemei averziju kod ljudi.To ti je kao da me uvjeravaš da je tvoj auto bolji od mojeg ili da je tvoja žena ljepša od moje,uz stotinu ovakvih glupih primjera.Živjeli!



Ratko ti mene stvarno volis!

Malo malo pa me spominjes. Thx man, i ja tebe volim.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


-Poštujem i volim!-I ne samo tebe,sve vas,od moderatora pa do obicnih clanova kao ja,sve!-
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/06/2007 : 05:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by seinfeld

Slazem s Sejom, ZS/LMS meni ne vrijedi nista, ne bih ni 5 euro dao za ZS13.




http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=319608

Da Libellus izdaje Texa od prvog broja onda ovo ne bih uzimao, no Libellus nažalost izdaje samo neobjavljene epizode.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000