forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BELI PUT pitanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 20/09/2007 : 23:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Postoji mnogo ljudi koji ne mogu da zamisle Korta u koloru i kojima je crnobela varijanta mnogo bolja, tako da ce obe ove varijante imati svoju publiku.

Propovednik 2 je u prodaji od ponedeljka vec, mislim da je puna cena 980 dinara a u striparnicama 850.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 20/09/2007 : 23:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Kolika ce biti cena Korta?

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 21/09/2007 : 00:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
to niko ne zna u ovom trenutku... verovatno komplet pod najpovoljnijim uslovima oko 100 evra.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 21/09/2007 : 00:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by Boban

to niko ne zna u ovom trenutku... verovatno komplet pod najpovoljnijim uslovima oko 100 evra.


Pa povoljno je!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 21/09/2007 : 16:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
e sad... ja sam vec kupio ova prva tri od bookglobea, ali ovo me ozbiljno baca u iskušenje.

Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals of time.
Go to Top of Page

Sidartha
Starting Member

Serbia
34 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 21/09/2007 : 22:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Sidartha a Private Message
...super.... ja sam odusevljen buducim objavljivanjem kompletnog kolor Cort-a....

ZIVEO BELIPUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i Corto Maltese naravno!!!


Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 22/09/2007 : 08:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
to niko ne zna u ovom trenutku... verovatno komplet pod najpovoljnijim uslovima oko 100 evra.


to je neko pojeftinjenje kod Belog puta u igri ili se meni samo cini ?
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 22/09/2007 : 09:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
VErovatno ce pojedinacno cena biti ista ali ce komplet od svih 6 ici po nizoj ceni.

Novak Djokovic - Prvi teniser na svetu !!!
Go to Top of Page

Sidartha
Starting Member

Serbia
34 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 22/09/2007 : 11:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Sidartha a Private Message
za BOBANA!!!

A kad mi mozemo ocekivati Cort-a, tj. kad cemo moci da omirisemo izdanje!!!????
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 22/09/2007 : 14:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
I ja bih voleo da znam.
Verovatno tokom naredne godine, svakako sve odjednom, jer se tako štampa, zajedno, sa specijalnom kutijom.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 22/09/2007 : 15:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
sve odjednom... ?
to je vec perverzija :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2007 : 15:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Izvanredno. Mislim kako iz iskustva mozemo reci da ce tisak biti dobar, prijevod i papir isto, dajte se jedino malo bolje potrudite oko uveza i dizajna, da to zaista bude vrhunski napravljeno, kao sto Corto i zasluzuje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 22/09/2007 : 15:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Šta fali uvezu BP knjiga (osim prvih pet stripova koji nisu prošivani)?
Dizajn... tja, nismo svi opcinjeni Martinom ili kako se vec zove ta dama koja ti prazni džepove.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3131 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 22/09/2007 : 17:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Kako je moguce da ste dobili dozvolu da stampate Corta u boji u 6 knjiga umjesto 14, kad se zna da je bookglobe imao problema i sa minornim odstupanjima od fr izdanja?
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 22/09/2007 : 17:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
dizajn beloputnih knjiga je solidan... Metabaruni su daleko ispod prosjeka, ostalo je ok
jebiga, treba znati pregovarati... kako to ide Srbi i Francuzi :)
( da netko krivo ne shvati, nemam skrivene namjere )
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 22/09/2007 : 17:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Sve se može dogovoriti.
Na Filiponima americke graficke novele izlaze crnobele jer tako zahteva lokalno tržište.
U Indiji popularne serijale docrtavaju domaci autori.

p.s.
Da li ste znali da je Hugo Prat veliki rasista i nacionalista, te mrzitelj svega anglosaksonskog?

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/09/2007 : 17:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Boban

Šta fali uvezu BP knjiga (osim prvih pet stripova koji nisu prošivani)?
Dizajn... tja, nismo svi opcinjeni Martinom ili kako se vec zove ta dama koja ti prazni džepove.


Zadnji integral koji sam vidio je bio dosta lose uvezan, vjerojatno zbog pretankog predlista/zalista. Nije stvar opcinjanosti nego rezultata.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Sidartha
Starting Member

Serbia
34 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 22/09/2007 : 17:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sidartha a Private Message
--------------------------
Originally posted by Boban
I ja bih voleo da znam.
Verovatno tokom naredne godine, svakako sve odjednom, jer se tako štampa, zajedno, sa specijalnom kutijom.
---------------------------------
Spec kuitja....VAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu!!!!

Svaka cast...

ps. jeste malo problem sto mi se Hellblaiser raspada dok se cita po stotiput... al nema veze..

samo nastavite...

Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 22/09/2007 : 17:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Korto za specijalnom kutijom!!!!!
Kako to divno zvuci!
Jedva cekam!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/09/2007 : 18:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Nadam se da se Korto nece raspadat kad ga izvadiš iz kutije...
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 22/09/2007 : 18:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Izgleda neusporedivo zanimljivije izdanje od Bookglobeovog. Tak da ja cekam...

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 22/09/2007 : 18:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Nadam se da se Korto nece raspadat kad ga izvadiš iz kutije...


Nema sanse!
Uradice to super siguran sam u to!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 22/09/2007 : 19:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by Boban

I ja bih voleo da znam.
Verovatno tokom naredne godine, svakako sve odjednom, jer se tako štampa, zajedno, sa specijalnom kutijom.



Svakako,apsolutno pametan i odlican potez...a za kvalitet tog buduceg CM kompleta,za sve skeptike,ne treba sumnjati,uverio nas je BP do sad u svoju ozbiljnost kao izdavac,tako da su price o tome suvisne.Licno,voleo bih da to sto pre izadje,ali mislim da cemo cekati,verovatno,BG sajam knjiga 2008....to je samo moje misljenje,bio bih najsrecniji kada bi me demantovali i izdali to ranije...


...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 22/09/2007 : 19:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by Boban



p.s.
Da li ste znali da je Hugo Prat veliki rasista i nacionalista, te mrzitelj svega anglosaksonskog?



Gde si to iskopao?Ono sto je poznato je da je njegov deda po ocu Joseph Pratt bio po poreklu Englez,a deda po majci je bio Jevrejin a baba Turkinja po poreklu.Kosmopolitska familija,zar ne...Ako je i zamrzeo anglosaksonce moze biti samo zbog toga sto su njegovog oca Rolanda uhapsili Britanci 1941. u Etiopiji,kao aktivnog vojnika Musolinijeve vojske,da bi se u zatvoru razboleo i umro 1942. kao ratni zarobljenik.Tada su uhapseni i Hugo i njegova majka.To su fakti,i mozda ima istine da je mrzeo anglosaksonce.S druge strane,Corto je ipak odlazio u Britaniju,iako u USA nije,a i sam Pratt je ziveo i radio,mada kratko,krajem pedesetih u Londonu.
Ako nesto znas vise o tome sto si rekao bilo bi lepo da to podelis s nama,veoma sam zainteresovan...let's go Bob...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 22/09/2007 : 21:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Pa procitaj pažljivije stripove, neprekedno se tu i tamo provlace teze da su Englezi homici, Engleskinje redom kurve, vecina necasnih radnji i podlosti potice iz anglosaksonskog tabora (na slican nacin je funkcionisao i Karl Maj kod koga su svi banditi u Americi poreklom Englezi a casni ljudi Nemci). Bilo bi zanimljivo da neko obradi sve podatke kompjuterski, epizodu po epizodu, da locira nacionalnost svih ucesnika i onda bi, cini mi se sve ovo postalo i naucno dokazano.

Što se tice raspadanja stripova Belog Puta, to je moguce samo u prvih pet grafickih novela jer one nisu prošivane; nakon toga, svi stripovi su i bice prošivani, te raspadanja ne može biti. Ali i te novele uskoro idu na doštampavanje (druga izdanja ce ove godine videti Sendmen i Betmen, a naredne i preostala tri) i ta nova izdanja ce biti prošivena, tako da u konacnom, kolekcionari ce moci da dodu do neraspadajuceg kompleta bilo cega.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000