forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sanjao sam sinoc....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mister no
Starting Member

72 Posts

Member since 29/07/2002

Posted - 27/06/2007 : 12:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mister no a Private Message
...dolazim na posao i prolazim pored lagera gdje radi jedan stari Svicarac. Na polici pored njega poredani, umotani u foliju pojedinacno, Alan Fordovi sve prva izdanja. Sve sami glanzeri, ocuvani boze sacuvaj.

Uzmem jedan u ruku i otvorim ga onako normalno pod uglom od 60% i vidim Broj Jedan nacrtan starom dobrom Magnusovom rukom, ali jos ljepse, jos detaljnije kao uzivo. Onako nezainteresovano upitam Svicarca, odakle mu to. On rece da je dobio od sina koji je to dobio ili kupio od VJ. Misleci o tome kako na najbolji nacin da ga prevarim i da prisvojim stripove, pade mi na pamet kako to da VJ prodaje stripove, izgleda da odavno nisam bio na stripovi.com. Mozda prodaje i Markos svoju kolekciju, mozda i ostali, mozda je neki virus ili epidemija, mozda sam ja posljednji....Razmisljajuci o tome otvorim oci i vidim 5.05 sati. Dobro je samo sam sanjao, ali ipak kolekcija, prvo izdanje........

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/06/2007 : 12:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
:))))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 27/06/2007 : 12:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message
Meni se dogodilo da sanjam stripove koje nikad nisu izasli jer ne postoje. I to sa Lazarus Leddom. :-) A bilo je i snova kad sam nalazio kojekakve hrpe stripova i bili su moji, nisam ih ni morao kupit. Ah, ti snovi...

Kad sam vec odlucio umrijeti, bas bih mogao i cijelu galaksiju povuci za sobom...
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 27/06/2007 : 12:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
ja cesto sanjan da citan stripove, dakako uvik su nepostojeci, i bude zanimljiva radnja pa mi je ža kad se probudin, a ne vidin kraj
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 27/06/2007 : 12:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja sam jednom sanjao da imam jako puno stripova i kada sam se probudio, shvatio sam da ih stvarno i imam!
Da nije samo san!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/06/2007 : 12:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Nikada ne sanjam stripove. :-)

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/06/2007 : 12:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
San jedne zimske noci....:))))))
a sad letnje:))))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 27/06/2007 : 13:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Ja sam jednom sanjao kako smo se nalazili na onom parabrodu iz Zagor "Oštrica u sjeni". Tamo nas je ganjao onaj odrubljivac glava i sve je nekako bilo teško kao da sam imao utege na nogama. I svaki put kad potjera dode do vrhunca (faza koljade), sve se nekako vrati na pocetak, pa sve tako u krug (Sizifov posao). Jako mucno!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/06/2007 : 15:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
ja sam sanjao da me james dean krka u bulju

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 27/06/2007 : 15:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

ja sam sanjao da me james dean krka u bulju

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE



fegetu

......................
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/06/2007 : 19:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Uf, ja sam isto imao neverovatnih snova kad su u pitanju stripovi koji ni ne postoje. Posebno su bili upecatljivi snovi u kojima sam na kojekakvim tavanima pronalazio stripove za koje znam da postoje a koje do nikada nisam video.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 27/06/2007 : 23:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Zakljucaju me u ogromnom skladištu (cca velicine ko u filmu Indiane Jonesa) prepunom stripova i...
bace kljuc
a ja sreeetan
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/06/2007 : 06:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Jos samo fali da pronadju gen za starenje i da nas ucine besmrtnima... mislim da vecina nas vec ima toliko stripova da je potrebno nekoliko zivota da bi se svi oni procitali, ali ne onako bez veze nabrzaka, vec onako temeljno, kao nekad u dobra stara vremena kad svaku slicicu gledas i zagledas svaki detalj...
Go to Top of Page

mister no
Starting Member

72 Posts

Member since 29/07/2002

Posted - 28/06/2007 : 08:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mister no a Private Message
To ti je problem kod stripova, eto ja ih skupljam nesto vise od 20 godina sa manje pauza, a sada kad sam ih bas sve skupio, ne citam ih. Sad citam Draculu od Bram Stockera, ali vazno je imati i to se zove bolest.......
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 28/06/2007 : 11:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
pozdrav evo moj prvi post na forumu... to sa sanjanjem i stripovima....

Ja jos od kad sam bio klinac imam povremeno san kako nadjem hrpu stripova, mislim da mi je to od kad smo bili klinci onda je bilo fora skupljati stari papir i bila je neka akcija u školi i sav taj papir je išao na stari školski tavan, ogromna hrpa casopisa, novina i STRIPOVA,nesto se odnijelo ali velika vecina je otišla u reciklazu, eto zato imam traume :(((((
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 28/06/2007 : 12:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Jos samo fali da pronadju gen za starenje i da nas ucine besmrtnima... mislim da vecina nas vec ima toliko stripova da je potrebno nekoliko zivota da bi se svi oni procitali, ali ne onako bez veze nabrzaka, vec onako temeljno, kao nekad u dobra stara vremena kad svaku slicicu gledas i zagledas svaki detalj...



pošto je izašao novi zagor za vrijeme ovog vikenda baš sam ga procitao onako polako, pa poslije još listao i proucavao...gušt...pa sam cak i uhvatio pescea u prekršaju, zagor baca sjekiru i zatim ide po nju, a ima ju obješenu uz nogu, pa ju zatim u slijedecoj slicici uzima... hehe.

--mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.--
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/06/2007 : 12:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mister no

...dolazim na posao i prolazim pored lagera gdje radi jedan stari Svicarac. Na polici pored njega poredani, umotani u foliju pojedinacno, Alan Fordovi sve prva izdanja. Sve sami glanzeri, ocuvani boze sacuvaj.

Uzmem jedan u ruku i otvorim ga onako normalno pod uglom od 60% i vidim Broj Jedan nacrtan starom dobrom Magnusovom rukom, ali jos ljepse, jos detaljnije kao uzivo. Onako nezainteresovano upitam Svicarca, odakle mu to. On rece da je dobio od sina koji je to dobio ili kupio od VJ. Misleci o tome kako na najbolji nacin da ga prevarim i da prisvojim stripove, pade mi na pamet kako to da VJ prodaje stripove, izgleda da odavno nisam bio na stripovi.com. Mozda prodaje i Markos svoju kolekciju, mozda i ostali, mozda je neki virus ili epidemija, mozda sam ja posljednji....Razmisljajuci o tome otvorim oci i vidim 5.05 sati. Dobro je samo sam sanjao, ali ipak kolekcija, prvo izdanje........



bolje ti je sanjat sexstripove

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/06/2007 : 16:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
I ja sam uvik patia za pronalaskom stripovskog blaga. Jedan moj prijatelj (koji nije citao stripove) dobio je na dar 500!!!!! stripova. Sve ZS, LMS, SD, sve moguce kolekcije onda. Dao mu ih je momak od sestre i on ih je imao namjeru prodavati po 3,5 kune. Sva ekipa iz kvarta se nakupila para za sve to kupiti (ja osobno sam htio kupit 100 komada). Kad smo mi došli kupovat on se predomislija i rekao da nece prodavat, da mu se svida kolekcionarstvo. Od tog dana postao je govno za sve nas. No, prošlo je 4-5 godina nakon tog dogadaja i ja sam se opet sjetio tih romana. Taj tip je prestao citati stripove i razumno sam se nada da ce mi ustupit sve stripove. Nazvao sam ga i rekao da nema problema. Medutim, kad sam došao kod njega docekalo me ružno iznenadenje; naime, baba mu je cistila tavan i bacila 500 stripova u smece! Samo šta nisam pocea plakat; trebalo mi je dosta da se vratim sebi. Nisam spava cijeli tjedan od muke i proklinjanja njegove babe.
Mislim da je ovo zaista tužna prica!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/06/2007 : 16:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

I ja sam uvik patia za pronalaskom stripovskog blaga. Jedan moj prijatelj (koji nije citao stripove) dobio je na dar 500!!!!! stripova. Sve ZS, LMS, SD, sve moguce kolekcije onda. Dao mu ih je momak od sestre i on ih je imao namjeru prodavati po 3,5 kune. Sva ekipa iz kvarta se nakupila para za sve to kupiti (ja osobno sam htio kupit 100 komada). Kad smo mi došli kupovat on se predomislija i rekao da nece prodavat, da mu se svida kolekcionarstvo. Od tog dana postao je govno za sve nas. No, prošlo je 4-5 godina nakon tog dogadaja i ja sam se opet sjetio tih romana. Taj tip je prestao citati stripove i razumno sam se nada da ce mi ustupit sve stripove. Nazvao sam ga i rekao da nema problema. Medutim, kad sam došao kod njega docekalo me ružno iznenadenje; naime, baba mu je cistila tavan i bacila 500 stripova u smece! Samo šta nisam pocea plakat; trebalo mi je dosta da se vratim sebi. Nisam spava cijeli tjedan od muke i proklinjanja njegove babe.
Mislim da je ovo zaista tužna prica!



a možda ih je kome proda pa prodaje pricu s babon da ne ispadne dubre?

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1561 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 28/06/2007 : 17:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

I ja sam uvik patia za pronalaskom stripovskog blaga. Jedan moj prijatelj (koji nije citao stripove) dobio je na dar 500!!!!! stripova. Sve ZS, LMS, SD, sve moguce kolekcije onda. Dao mu ih je momak od sestre i on ih je imao namjeru prodavati po 3,5 kune. Sva ekipa iz kvarta se nakupila para za sve to kupiti (ja osobno sam htio kupit 100 komada). Kad smo mi došli kupovat on se predomislija i rekao da nece prodavat, da mu se svida kolekcionarstvo. Od tog dana postao je govno za sve nas. No, prošlo je 4-5 godina nakon tog dogadaja i ja sam se opet sjetio tih romana. Taj tip je prestao citati stripove i razumno sam se nada da ce mi ustupit sve stripove. Nazvao sam ga i rekao da nema problema. Medutim, kad sam došao kod njega docekalo me ružno iznenadenje; naime, baba mu je cistila tavan i bacila 500 stripova u smece! Samo šta nisam pocea plakat; trebalo mi je dosta da se vratim sebi. Nisam spava cijeli tjedan od muke i proklinjanja njegove babe.
Mislim da je ovo zaista tužna prica!


Ma meni su bacili 50 kada sam bio na moru pre par godina,ja ih sklonio a stara nasla i bacila,nije gledala.JBG,bilo je tesko ponovo skupljati Dilana ali od tad ne idem na more ili na mesta odakle ne mogu doci za 2 sata...
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12614 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 28/06/2007 : 17:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
Ja sam tijekom godina bacio oko 700 stripova koje sam dobio od bratica. Kad sada vidim da bi jih mogao sada prodati za lepe pare dodu mi suze na oci...

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/06/2007 : 19:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Jedan mi je prijatelj krao stripove. I znate kako sam ga skužija!? Jednog dana smo gledali i citkali stripove u mojoj sobi. Ja sam gledao staro oronulo izdanje Stripoteke dok je moj "veliki prijatelj" provlacio dva Texa ispod majice (a tobože je nešto pricao kao paravan). Ja sam tada bio zabuljen u strip ali taj oronuli strip je imao rupicu na sredini kroz koju sam ugledao pravo lice svog "prijatelja". Poslje toga sam ga napa i raskrinka cijeli lanac krijumicarenja stripova iz moje sobe (ukrao mi je barem 50 komada). Radi matere i cace sam se morao pomiriti, ali sve je ostalo na "Dobar dan.! i "Dovidenja!" Što je najgore iz cijele price ukra ih je da bi ih proda.
Od tih dogadaja više nikad nisam posudio nijedan jedini strip.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 29/06/2007 : 03:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

quote:
Originally posted by ---dp---

Jos samo fali da pronadju gen za starenje i da nas ucine besmrtnima... mislim da vecina nas vec ima toliko stripova da je potrebno nekoliko zivota da bi se svi oni procitali, ali ne onako bez veze nabrzaka, vec onako temeljno, kao nekad u dobra stara vremena kad svaku slicicu gledas i zagledas svaki detalj...



pošto je izašao novi zagor za vrijeme ovog vikenda baš sam ga procitao onako polako, pa poslije još listao i proucavao...gušt...pa sam cak i uhvatio pescea u prekršaju, zagor baca sjekiru i zatim ide po nju, a ima ju obješenu uz nogu, pa ju zatim u slijedecoj slicici uzima... hehe.

--mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.--




Nema nista lepse od takvog citanja sa uzivanjem, kad svaki deo price prozivis sa glavnim junakom, posebno kad je Zagor u pitanju
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 29/06/2007 : 03:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

quote:
Originally posted by ---dp---

Jos samo fali da pronadju gen za starenje i da nas ucine besmrtnima... mislim da vecina nas vec ima toliko stripova da je potrebno nekoliko zivota da bi se svi oni procitali, ali ne onako bez veze nabrzaka, vec onako temeljno, kao nekad u dobra stara vremena kad svaku slicicu gledas i zagledas svaki detalj...



pošto je izašao novi zagor za vrijeme ovog vikenda baš sam ga procitao onako polako, pa poslije još listao i proucavao...gušt...pa sam cak i uhvatio pescea u prekršaju, zagor baca sjekiru i zatim ide po nju, a ima ju obješenu uz nogu, pa ju zatim u slijedecoj slicici uzima... hehe.

--mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.--




Nema nista lepse od takvog citanja sa uzivanjem, kad svaki deo price prozivis sa glavnim junakom, posebno kad je Zagor u pitanju
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 29/06/2007 : 07:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Ja sam jednom sanjao risbozg-a.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000