forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 PRICE IZ BAZE DRUGDJE by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 13/07/2007 : 08:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Bez želje da ti se, dveribad, još ikad obratim, odgovorit cu ti sada. Ne znam koji ti je da se mene kaciš i da me provociraš u vezi godina i u vezi mojih tekstova. Samo sam jednom napisao "ja" jer sam želio nenametati svoje mišljenje, nego samo reci da je to moje osobno mišljenje i na to svak ima pravo. A ti si ubacio nekoliko "ja" samo da izokreneš smisao. Ili si zlocest, ili si bezobrazan, ili si glup. Najvjerovatnije, majka priroda se pobrinula, da ja to kombinacija. Dveribad, lovi rake i ostavi se mene.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 13/07/2007 : 09:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
wiskey, to ti je zato sto si na onom jednom topicu popljuvao Kita telera, malog rendera (ups, opet sam napravio nekoliko gramatickih pogrešaka na koje ces mi sigurno ukazati, ipak dolazi iskustvo s godinama)

eh, sad sam zaboravio da li polemišeš samnom ili sam i ja na tvojoj crnoj listi

PS. sto se odma toliko uzrujavas, znas da to moze biti veliki problem za srce u tim ozbiljnim godinama
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 13/07/2007 : 09:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Ha, ha, ha. Baš si duhovit. A MR nisam ja popljuvao, nego njegovi tvorci. Pomozi dveribadu lovit rake.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/07/2007 : 10:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by DeeCay


Ja cu se cak potruditi da bacim i koji opaki spoiler! BuaaaahhaaaaQ


Opaki spoileri Tvog uma su prekrasni
velika vecina foruma svršava na svaki tvoj komentar
ostali danonocno paze na svaki tvoj post da vide kakvo ce mišljenje imati o doticnoj epizodi/stripu/junaku
a ti nas redovito obavještavaš šta cemo citati u svakome stripu za mjesec dana
zato

ne seri....



Perque sehnor kicho?
Nešto ti se ne svida moj modus operandi? Ili jednostavno ne trpiš kontinentalce/ex-metalce? To što se angažiram na forumu, samovoljno, bi li mi trebalo smetati; ili da prekinem samo da bi se ti osjecao lijepo i ugodno na forumu? Prikrivena aluzija na Price iz Drugdje? Opet, ne bih znao kako protumaciti tvoj post...


Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 13/07/2007 : 11:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message
da li se u ovom serijalu pojavljuje martijev prijatelj, sef danasnje baze, Kris Tauer??

There can be only one!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/07/2007 : 11:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by General Katana

da li se u ovom serijalu pojavljuje martijev prijatelj, sef danasnje baze, Kris Tauer??



To su price o prošlosti baze Drugdje kroz stoljeca. Mislim da Towera nema jer je on u neposrednoj sadašnjosti serijala... Pojavljuje se kasnije i Holmes, razni americki predsjednici itd.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 13/07/2007 : 15:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Nema Krisa ovde. Ako bas hocete da pratite dogodovdstine Krisa Tauera i njegove baze Drugde pritisnite Dadu^2 da izbaci i Zonu X;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2007 : 16:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Dado&Dado,planirate li da radite zonu X

Kad ce Tex od prvog broja???
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/07/2007 : 18:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 13/07/2007 : 18:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
A kaj slijedi u SuperBook Biblioteci???

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/07/2007 : 18:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Za ovu godinu smo gotovi sto se tice SB biblioteke.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 13/07/2007 : 20:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Bez želje da ti se, dveribad, još ikad obratim, odgovorit cu ti sada. Ne znam koji ti je da se mene kaciš i da me provociraš u vezi godina i u vezi mojih tekstova. Samo sam jednom napisao "ja" jer sam želio nenametati svoje mišljenje, nego samo reci da je to moje osobno mišljenje i na to svak ima pravo. A ti si ubacio nekoliko "ja" samo da izokreneš smisao. Ili si zlocest, ili si bezobrazan, ili si glup. Najvjerovatnije, majka priroda se pobrinula, da ja to kombinacija. Dveribad, lovi rake i ostavi se mene.


-A cuj,cini mi se da si se ti prvi "ocešao".Uz dužno poštovanje naspram tvojih godina(nisam ni ja u cvijetu mladosti),di sam te provocirao?A i zašto bih?-Imam i ja pravo na mišljenje,zar ne?
-Post od jucer ne izokrece smisao,vec tekstualno docarava tvoju osobnost(to je moje pravo i moje mišljenje,na koje,dakako,imam pravo),a to što si se prepoznao u tekstu,mogu ti samo cestitat!-Pa ti ovom prigodom i cestitam!
-Zlocast nisam i ne želim bit,bezobrazan.....malo,a glup vjerojatno jesam.Koliko?-Zaista ne znam!Slobodno procjeni!
-Barem nisam umišljeni, bahati i škrti dupelizac!-Jedino me to tješi,pa makar bio i nadprosjecno glup!-Adio,e!
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 13/07/2007 : 20:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Za ovu godinu smo gotovi sto se tice SB biblioteke.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



A sta slijedi u narednoj? Mozda BIS-evi od MM? Team-upovi MM sa DD? Ili nesto trece?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2007 : 20:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by Gaston

Za ovu godinu smo gotovi sto se tice SB biblioteke.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



A sta slijedi u narednoj? Mozda BIS-evi od MM? Team-upovi MM sa DD? Ili nesto trece?



Verovatno bisevi od MM jer na team-upove nemaju prava(drzi ih Ludens).

Kad ce Tex od prvog broja???
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 13/07/2007 : 21:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
mislim da je vec i previše MM-a u superbooku, mislim da bi trebao neki drugi junak doci na red
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 13/07/2007 : 21:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Bisevi ce biti objavljeni kad na njih dodje red u regularnoj seriji, sto ce reci za nekih 5-6 godina...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/07/2007 : 21:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by wiskey

Bez želje da ti se, dveribad, još ikad obratim, odgovorit cu ti sada. Ne znam koji ti je da se mene kaciš i da me provociraš u vezi godina i u vezi mojih tekstova. Samo sam jednom napisao "ja" jer sam želio nenametati svoje mišljenje, nego samo reci da je to moje osobno mišljenje i na to svak ima pravo. A ti si ubacio nekoliko "ja" samo da izokreneš smisao. Ili si zlocest, ili si bezobrazan, ili si glup. Najvjerovatnije, majka priroda se pobrinula, da ja to kombinacija. Dveribad, lovi rake i ostavi se mene.


-A cuj,cini mi se da si se ti prvi "ocešao".Uz dužno poštovanje naspram tvojih godina(nisam ni ja u cvijetu mladosti),di sam te provocirao?A i zašto bih?-Imam i ja pravo na mišljenje,zar ne?
-Post od jucer ne izokrece smisao,vec tekstualno docarava tvoju osobnost(to je moje pravo i moje mišljenje,na koje,dakako,imam pravo),a to što si se prepoznao u tekstu,mogu ti samo cestitat!-Pa ti ovom prigodom i cestitam!
-Zlocast nisam i ne želim bit,bezobrazan.....malo,a glup vjerojatno jesam.Koliko?-Zaista ne znam!Slobodno procjeni!
-Barem nisam umišljeni, bahati i škrti dupelizac!-Jedino me to tješi,pa makar bio i nadprosjecno glup!-Adio,e!



Wiskey je malo osjetljiv kad mu se spomenu godine.
Takodje je reagovao uvredljivo kada sam se nesto nasalio u vezi godina.
Pogledao sam njegov profil i kontao da je neko bezveze napisao godine.
Kasnije sam skuzio da covjek ima stvarno preko 50 godina,sto je veoma impresivno da mu je ostala ljubav prema stripu.
Takodje se i ja nadam da ce me drzati ovo barem do 102.
Inace mislim da dveribad nije isao da uvrijedi wiskeya na neki nacin.
Normalno svako ima svoje ukuse i misljenja,ali vjerujem da vecina clanova foruma ima i odredjeni respekt prema starijim osobama.
Ovo stariji zvuci mi staro pa cemo promjeniti prema osobama 30+.

Edited by - Porter on 13/07/2007 21:47:05
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/07/2007 : 21:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sad povratak u bazu,crtez sa tabli mi djeluje pravo lijepo,garant ste izabrali najljepse slicice da navucete narod :)

Edited by - Porter on 13/07/2007 21:50:46
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 13/07/2007 : 22:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
vjeruj mi da ima i jacih tabli u ovom stripu ;-))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 14/07/2007 : 14:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by wiskey

Bez želje da ti se, dveribad, još ikad obratim, odgovorit cu ti sada. Ne znam koji ti je da se mene kaciš i da me provociraš u vezi godina i u vezi mojih tekstova. Samo sam jednom napisao "ja" jer sam želio nenametati svoje mišljenje, nego samo reci da je to moje osobno mišljenje i na to svak ima pravo. A ti si ubacio nekoliko "ja" samo da izokreneš smisao. Ili si zlocest, ili si bezobrazan, ili si glup. Najvjerovatnije, majka priroda se pobrinula, da ja to kombinacija. Dveribad, lovi rake i ostavi se mene.


-A cuj,cini mi se da si se ti prvi "ocešao".Uz dužno poštovanje naspram tvojih godina(nisam ni ja u cvijetu mladosti),di sam te provocirao?A i zašto bih?-Imam i ja pravo na mišljenje,zar ne?
-Post od jucer ne izokrece smisao,vec tekstualno docarava tvoju osobnost(to je moje pravo i moje mišljenje,na koje,dakako,imam pravo),a to što si se prepoznao u tekstu,mogu ti samo cestitat!-Pa ti ovom prigodom i cestitam!
-Zlocast nisam i ne želim bit,bezobrazan.....malo,a glup vjerojatno jesam.Koliko?-Zaista ne znam!Slobodno procjeni!
-Barem nisam umišljeni, bahati i škrti dupelizac!-Jedino me to tješi,pa makar bio i nadprosjecno glup!-Adio,e!



Wiskey je malo osjetljiv kad mu se spomenu godine.
Takodje je reagovao uvredljivo kada sam se nesto nasalio u vezi godina.
Pogledao sam njegov profil i kontao da je neko bezveze napisao godine.
Kasnije sam skuzio da covjek ima stvarno preko 50 godina,sto je veoma impresivno da mu je ostala ljubav prema stripu.
Takodje se i ja nadam da ce me drzati ovo barem do 102.
Inace mislim da dveribad nije isao da uvrijedi wiskeya na neki nacin.
Normalno svako ima svoje ukuse i misljenja,ali vjerujem da vecina clanova foruma ima i odredjeni respekt prema starijim osobama.
Ovo stariji zvuci mi staro pa cemo promjeniti prema osobama 30+.



-Nisam,defakto,a nemam ni razloga!-Godine su samo metaforicki upotrebljene u kontekstu.Što se mene tice,ja mu ih želim barem 150!
-Meni bi bilo interesantno kada bi takva ljudska gromada objasnila svima što znaci "odi lovit rake".Možda bi široki auditorij tada shvatio o kakvom se tu ljudini i znalcu radi.Objasni nam Mladene,na ca si ti to mislija?Hrabar budi ovaj puta!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/07/2007 : 17:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
Meni bi bilo interesantno kada bi takva ljudska gromada objasnila svima što znaci "odi lovit rake".


i ja sam gromada,ipak nešto mladaa šta znaci?pa kad sam ja to govorio(davnih godina kad sam bio mladi)dugo,jako dugo nisam cuo ovu recenicu,to bi znacilo,bez uvrede,da ne misli netko da ja stavljam mladenove ili ratkove misli u ovu recenicu,tj.na šta oni misle kad to nekome kažu...daklem:odjebi,skini mi se s qurca,sjaši,prošetaj itd...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/07/2007 : 09:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
[quote]Originally posted by dveribad
-Barem nisam umišljeni, bahati i škrti dupelizac!-Jedino me to tješi,pa makar bio i nadprosjecno glup!-Adio,e!

Svaka ti cast na "ocjenama". Znaš onu narodnu: "Nije me briga što mi se inputira, nego tko to radi". E, ti iz bijesa što sam opcenito ogadio preprodavace (a jedino si se ti našao pogodenim, što je tvoj problem) ne znaš što ceš, pa bljuješ. U mom društvu bi baš SVE mogli za mene reci, ali da sam škrt, bahat i umišljen, teško. A što se tice dupelisca, to pogotovo. A i zašto bih ja bio dupelizac ovima od kojih ti živiš kao parazit? Ja samo kupujem njihova izdanja, sa mnogima sam prijatelj, a prijatelj ponekad znaci i istomišljenik. Dupelizac? Ne budi smiješan.
Ovo je moj zadnji odgovor tebi, bez obzira što ti ubuduce pisao. Možeš pisati, ali samo gubiš vrijeme, radije kreni u nabavu starih i ofucanih izdanja i preprodaji. To ti ide bolje!

Edited by - wiskey on 16/07/2007 10:37:40
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 16/07/2007 : 11:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
rofl, koje price i cemu to vodi, sramota!!!!

Dado, za mene po jedan primjerak od svega da ne pisem na svakom topicu ovo i usput sta je sa Ridjobradim. Koliko znam rekao si mi da ide zajedno ali vidim nije najavljen.
Go to Top of Page

weaver
New Member

Croatia
136 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 16/07/2007 : 18:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send weaver a Private Message
svaka cast libellusu...
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 16/07/2007 : 23:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

[quote]Originally posted by dveribad
-Barem nisam umišljeni, bahati i škrti dupelizac!-Jedino me to tješi,pa makar bio i nadprosjecno glup!-Adio,e!

Svaka ti cast na "ocjenama". Znaš onu narodnu: "Nije me briga što mi se inputira, nego tko to radi". E, ti iz bijesa što sam opcenito ogadio preprodavace (a jedino si se ti našao pogodenim, što je tvoj problem) ne znaš što ceš, pa bljuješ. U mom društvu bi baš SVE mogli za mene reci, ali da sam škrt, bahat i umišljen, teško. A što se tice dupelisca, to pogotovo. A i zašto bih ja bio dupelizac ovima od kojih ti živiš kao parazit? Ja samo kupujem njihova izdanja, sa mnogima sam prijatelj, a prijatelj ponekad znaci i istomišljenik. Dupelizac? Ne budi smiješan.
Ovo je moj zadnji odgovor tebi, bez obzira što ti ubuduce pisao. Možeš pisati, ali samo gubiš vrijeme, radije kreni u nabavu starih i ofucanih izdanja i preprodaji. To ti ide bolje!



-A covjece dragi,ako si tako osjetljiv,DI SAM JA OVE KONSTATACIJE NAPISAO DA SE ODNOSE NA TEBE?-Jel sam napisao da ja mislim da si to ti?????-Procitaj još jednom i ne izvlaci iz kontekcta.-Ovdje si ti direktno upucivao kvalifikacije prema meni,ti se obracaš direktno (a nije ni tako strašno).
-Vidi gore post,uopce se nisam obracao tebi,ljepo napisano da je bolje da sam glup,nego sve ovo što si si sam pripisao!-Ako sam naveo par negativnih ljudskih karakteristika,nisam ih uputio direktno tebi,citaj po nekoliko puta,shvatit ceš.-Ako si se u njima prepoznao,tvoj problem!!
-I od kojih ja to živim kao parazit?Na šta aludiraš,nisam shvatio zašto si to napisao?-Di sam povrijeden i zbog cega,di "bljujem",kakvo imputiranje tebi.?-Što si se ti osjetio pozvanim da komentiraš moje neslaganje sa takvom trgovinom?-I nije mi jasno zbog cega si si ove konotacije sam prišio!?!-
-"Gospodine,imate sto godina,a govorite gluposti"!??!(citat iz filma,nije direktno upuceno tebi,da opet ne ispadnem zlocast)!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000