forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SMG #5 (na kioscima od 7.7.2008)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/11/2007 : 18:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Trica u MC:

http://www.morecomics.hr/item/3906

bilo je i vrijeme....
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 15/11/2007 : 19:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
...eee,jos kad bi i na kioske u zemlji Srbistanu,to bi bilo WOOOW...a do tada,Alan Ford,Darkwood...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/11/2007 : 15:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Trica na kioscima!!!!

A u njemu potencijalne najave Bookglobea za CRŠ !
albumi:

-Lincoln
-KGB
-Bijela tigrica
-Oumpah pah 2
-Carstvo 1 & 2
-Universal war one
-Kookaburra
-Markiz od Amaona
-Murena

plus:

-Bruno Brazil - integral
-Ramiro - integral
-Bruce J.Hawker - integral
-Tanguy & Laverdure - integral
-Gil Jourdan - integral
-XIII - integral


Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/11/2007 : 15:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Divno navedeno. Samo, to sve je vec davno navedeno, ali ne izlazi. Kada je taj happy day?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 15:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Koliko je izvorno UWOne albuma? 6?

Uh, to bi rade vidija u dva integrala ili bar po 3 albuma godišnje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2007 : 15:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Bitno da se u uvodniku napada stripovske web stranice.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/11/2007 : 15:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Bitno da se u uvodniku napada stripovske web stranice.


Zar si ocekivao nešto lijepo u uvodniku?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 15:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Koliko je izvorno UWOne albuma? 6?

Uh, to bi rade vidija u dva integrala ili bar po 3 albuma godišnje.



http://www.bedetheque.com/serie-279-BD-Universal-War-One.html

Tol'ko.

I lepo je videti noviju (u stvari - novu) BD produkciju ovde. Makar i ne bila nešto posebno kvalitetna.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 15:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Nego, kad si vec tu, Mitric??? Francuz ili...? Roden je u Francuskoj ali prezime mu je tipicno Norveško pa...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 15:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A možda je Simerijanac. ;)

Šalu na stranu, ne znam.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2007 : 16:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Bitno da se u uvodniku napada stripovske web stranice.


Opet sam nesto skrivio?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2007 : 16:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Renky

Koliko je izvorno UWOne albuma? 6?

Uh, to bi rade vidija u dva integrala ili bar po 3 albuma godišnje.



http://www.bedetheque.com/serie-279-BD-Universal-War-One.html

Tol'ko.

I lepo je videti noviju (u stvari - novu) BD produkciju ovde. Makar i ne bila nešto posebno kvalitetna.


Znaci, ovo nije dobro? Meni se crtez svidja...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 16:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
I meni je crtež okej. Djole je valjda i procita pa sagledava i pitanje scenarija. No, meni, dobar crtež može djelomicno pokriti eventualne manjkavosti price.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 16:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Meni se nije dopalo, na osnovu prva tri albuma. Ima nekih interesantnih ideja (razaranje Saturnovog prstena i seckanje Urana, recimo - i time ništa nisam spojlovao, trust me), ali mi je izvedba previše konfuzna.

Doduše, ni crtež mi nije nešto, i kako bi sve to izgledalo bez kolora ne smem ni da zamislim.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 16:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
U ben ti maloga miša... kad san prvi put vidija ovaj strip pomislija san da je boja vrrrrrrrrrrrlo bitna...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 16:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Doduše, treba spomenuti i da sve te biblijske konotacije u albumima koja sam citao nisu još imale neki pay off, tako da je Bajram možda sacuvao best for last.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2007 : 16:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Bijela Tigrica:
http://cubitus.bd.dyndns.org/alb.php?id=11312
[URL=http://imageshack.us][/URL]
[URL=http://imageshack.us][/URL]


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2007 : 16:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Markiz od Anoana:
http://cubitus.bd.dyndns.org/ser.php?id=293
[URL=http://imageshack.us][/URL]
[URL=http://imageshack.us][/URL]
ove slike su iz albuma br.2

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2007 : 16:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Bijela tigrica - Super crtez, jako mi se svidja. Samo uvijek ostaje pitanje scenarija... Ali ovo bi uzeo i naslijepo, toliko je lijepo nacrtano, pa makar se ponovila Belladona.
Markiz - To je, po meni, najbolji naslov koji ce Bookglobe objaviti od ovih najava (pa i sire). Super crtez, dobar kolor, prica djeluje dobra. Preporuka, apsolutno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2007 : 17:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Uvlaciš se a??A sada ozbiljno:Belladona ti se nije svidila zbog scenarija ili prijevoda?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 17:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nego, šta kažu, hocel' biti Thea Poussina?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2007 : 17:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ne spominju ga.Al to ne znaci da ga nece biti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/11/2007 : 17:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Mene zanima 'Carstvo': alternativna povijest u kojoj se Napoleon 1815. probio do britanske Indije.
Crtež Kordejev.
Samo, 'Tajna povijest' je pokazala koliko je Pecau konfuzan scenarist.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2007 : 17:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Da.Pecaov scenarij u Tajnoj Povijesti je sranje.Medutim ipak cu kupiti Carstvo radi Kordeja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/11/2007 : 18:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ja nasljepo uzimam puno toga,al progledao sam što se tice Lincolna!
To uzimam pod mus...
A Markiza i Bijelu tigricu vec vidim u SMG#5
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000