forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripoteka
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 10/10/2007 : 13:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Normalno da sam pitao, a Sibin je rekao da se dogodila greška. Treba razumjeti, greška se svakom može dogoditi, nitko ne bježi od toga. Zato je i trajalo ovoliko dugo, jer sam ga zamolio da mi dade STVARNO POUZDAN podatak. Tražili su preko nekih kartica, preko nekih ljudi koji su onda radili na tome itd, tako da mi garantira za ove podatke. Ali oni krkani koji INZISTIRAJU na svome, pa makar i bilo neprovjereno ili neispravno, o njima stvarno treba imati posebno mišljenje. A što se tice kontakta, mogu cak i biti u istoj prostoriji, ali s tim tipom nemam o cemu razgovarati. Neka se on bavi "svojim", a ja cu svojim poslom. OK?
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 11/10/2007 : 18:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Normalno da sam pitao, a Sibin je rekao da se dogodila greška. Treba razumjeti, greška se svakom može dogoditi, nitko ne bježi od toga. Zato je i trajalo ovoliko dugo, jer sam ga zamolio da mi dade STVARNO POUZDAN podatak. Tražili su preko nekih kartica, preko nekih ljudi koji su onda radili na tome itd, tako da mi garantira za ove podatke. Ali oni krkani koji INZISTIRAJU na svome, pa makar i bilo neprovjereno ili neispravno, o njima stvarno treba imati posebno mišljenje. A što se tice kontakta, mogu cak i biti u istoj prostoriji, ali s tim tipom nemam o cemu razgovarati. Neka se on bavi "svojim", a ja cu svojim poslom. OK?



-Baš mi nije jasno ono zakljucavanje topic-a,vrijedanja je bilo,ali bez nekakvih psovki i težih rijeci.Neka bude,"udaljili se od teme".
-Mladene,ako si ti takva "stripoljubcina" i dobrica,daj objasni ljudima kako si ti došao do starijih kompleta?Na pošten nacin?-Ako želiš,bilo bi mi drago da ja objasnim tvoj karakter.Pošteno si ih u Beogradu platio?Tebi i lešinarima kao ti sigurno odgovara da što manje ljudi zna koliko poneki stripovi vrijede.-Vidiš meni je želja da svi javno znaju koliko poneke kolekcije vrijede,a uskoro cu vam to i javno dokazat.Covjek se nije ni ohladio,vec ste se sjatili oko pljena i sada si ti nekakav kolekcionar i sveznalica starog stripa!-Najobicniji si lešinar i škrtac.Dno si dna i ljudskosti,pa ako si baš navalio tražit "popularnost" u ovim prepiskama sa mnom,reci di si kupio stripove i koliko si ih platio,POŠTENJACINO!!!!
-Uvlacit prijatelje u ovo prepucavanje je jadno.Di sam ja to uvrijedio covjeka,tvojeg prijatelja?-Zašto bi uopce uvrijedio nekog, kog niti ne poznajem?-Da mu ne zavidim na tebi,kao prijatelju,još stoji i to je sve.
-Ako sam ja "derikoža",ti si svetac sa svojim aukcijama.Otipkaj svoj nick pod prodavac,pa stisni svoje istekle aukcije.Zar su tvoje cijene za one stripove male?-Kako si ti dobar,skoro si nudio džaba!
-Ajde,poštenjacino,kako si došao do stripova?Reci ljudima kako si platio koliko je traženo!Fer si bio,jel da?-Tako bi i moja žena prodala stripove da mi se nešto dogodi,jer nema pojma,ne interesira je gomila starog papira,bila bi sretna da ih netko samo iznese iz stana.Druge ne uvlaci,nije bitno sa kim si bio.-Ajde,gukni,pošteni kolekcionaru!Inace,pozdravlja te jedna starija gospoda,zaboravio sam ti rec u Ljubljani!
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 11/10/2007 : 18:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 12/10/2007 : 08:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Ovo dalje stvarno više nema smisla. Tip je zapoceo vrijedanjem i sumnjama u moje iskaze, sada kad sam dokazao da nema pravo, prelazi na izmišljotine. Do sada sam mogao cinjenice demantirati, a njegove fantazije i insinuacije i ne mogu i ne želim. Imaju pravo neki koji reagiraju i traže da se skinemo sa Foruma, jer sam i sam sebi vec dopizdio, a najviše što sam se uopce obazirao na bezveznjakovica. Jer sam morao znati da, ako s govnom imaš posla, moraš usmrditi ruke. Znam i da sam se kompromitirao na neki nacin, znam da sam neke topice "preusmjerio" i zato se svojim kolegama stripofilima i kolekcionarima izvinjavam. Zato, mislim da je najbolje što mogu uraditi da sve ovo prekinem. Dakle, ja odoh, on od sada ima monolog. Pokušat cu vas osloboditi i njega, pa cu povuci vodu. Do sada je svaki put to bilo djelotvorno za takve, pa ce valjda biti i za njega. Bar se nadam...

Edited by - wiskey on 12/10/2007 08:59:22
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 12/10/2007 : 11:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Ovo dalje stvarno više nema smisla. Tip je zapoceo vrijedanjem i sumnjama u moje iskaze, sada kad sam dokazao da nema pravo, prelazi na izmišljotine. Do sada sam mogao cinjenice demantirati, a njegove fantazije i insinuacije i ne mogu i ne želim. Imaju pravo neki koji reagiraju i traže da se skinemo sa Foruma, jer sam i sam sebi vec dopizdio, a najviše što sam se uopce obazirao na bezveznjakovica. Jer sam morao znati da, ako s govnom imaš posla, moraš usmrditi ruke. Znam i da sam se kompromitirao na neki nacin, znam da sam neke topice "preusmjerio" i zato se svojim kolegama stripofilima i kolekcionarima izvinjavam. Zato, mislim da je najbolje što mogu uraditi da sve ovo prekinem. Dakle, ja odoh, on od sada ima monolog. Pokušat cu vas osloboditi i njega, pa cu povuci vodu. Do sada je svaki put to bilo djelotvorno za takve, pa ce valjda biti i za njega. Bar se nadam...



-Stripofilu,ljudino,karakteru,poštenjacino,moralisto,sveznajuci---ne kompliciraj ,jednostavno te javno pitam pred svima---reci,kako i gdje si došao do starijih edicija?-Navedi,ljudino,koliko si pošteno platio i od koga,u koje vrijeme?-To napiši,pa nek tvoji prijatelji znaju,izuzev onog tko je sa tobom bio.Od koga i za koji novac.Navedi poštena ljudino,karakterna nakazo,pa nek svi ovi clanovi foruma procjene tvoje poštenje!--Ako želiš,PONAVLJAM,mogu ti ja pomoc,a ponavljam ti i pozdrav iz Beograda!!!
-Iduci puta cu postavit aukcije po tvojim cijenama,licemjeru,jer ja sam derkoža.-Samo odgovori na pitanje,zavidna hrpo "ocišcene ribe"!!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 12/10/2007 : 13:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Ma što je ovo? Izgleda da mi vodokotlic ne radi dobro. Evo, još jednom cu povuci vodu...klo, klo, klo...

Edited by - wiskey on 12/10/2007 13:41:11
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/10/2007 : 14:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Jos jedan post i obojica letite vani na 7 dana.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/10/2007 : 15:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Jos jedan post i obojica letite vani na 7 dana.





zašto?baš je komicno citat ovo prepucavanje

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 12/10/2007 : 17:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 12/10/2007 : 18:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Ma što je ovo? Izgleda da mi vodokotlic ne radi dobro. Evo, još jednom cu povuci vodu...klo, klo, klo...



-Cuj,naci cemo se ja i ti,ali ipak,odgovori na pitanje.Puštaj vodu koliko hoceš,možeš me i okupat ako želiš,samo odgovori-di si došao do kompleta i koliko si platio?-Zašto izbjegavaš odgovor,jel nekakav problem?
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 12/10/2007 : 18:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Jos jedan post i obojica letite vani na 7 dana.



-Marko,zbog cega.Raspravljamo,ne vrijedamo se više.Ocito je pitanje preozbiljno.Ako me i izbaciš,barem mi objasni zašto?
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 12/10/2007 : 18:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Jos jedan post i obojica letite vani na 7 dana.



-Iz koji je razloga onaj topic o Mika Mišu zatvoren?Nisi mi dao objašnjenje.U raspravama i prepucavanju se ponekad prede granica dobrog ukusa,ali nije bilo nikakvih psovki.
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 12/10/2007 : 20:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message
Zanimljivo je ovo citati...dijalog izmedju Wiskey i Dveribada...ali na kraju krajeva nece niko nikog ubjediti u nesto sto drugi nezeli da bude ubjedjen.

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 12/10/2007 : 22:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Bespotrebno prepucavanje,ako ne ide komunikacija i ako se u svakom postu vidi provociranje onda je bolje ne citati jedan drugog.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 14/10/2007 : 18:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Eto, ako baš hoceš znati. Ne želim odgovoriti, jer bih kompromitirao covjeka koji mi je nešto od toga prodao. Ali, odgovor ceš ipak dobiti, jer sam malo prije bio u Baškoj Vodi i cuo da dolaziš u petak u Makarsku. Dakle, na sastanku cu ti odgovoriti ispred svih koji budu prisutni, ali ne želim da to bude napisano, kao što sam vec rekao. Samo zapamti, to je JEDINI dijalog koji ceš od mene dobiti u petak, jer ja s tobom stvarno nemam o cemu razgovarati.

Edited by - wiskey on 14/10/2007 19:02:52
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/10/2007 : 19:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nisam zatvorio topic o Mika Misu, vjerojatno je Globinjo ili Dado.
Sto se izbacivanja tice, ako vas ne mogu drugacije natjerati da se prestanete "castiti" epitetima, samo mi to preostaje. Obojicu vas poznajem i obojica ste dobri momci i zato mi je ovu cijelu pricu tuzno i ruzno citati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 14/10/2007 : 19:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
es geht weiter....

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 14/10/2007 : 19:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Marko, ja sam vec napisao da sam završio. Ne želim više ništa s njim raspravljati osim ovoga što sam maloprije napisao. Covjek me bezrazložno napada i vrijeda, a kada nešto dokažem, onda mu to više nije važno, pa traži drugu temu. Sada sam ja valjda besplatno dobijao neke stripove. Odgovor ce dobiti, u petak u Makarskoj i ja za sada, a i poslije Makarske nemam s njim više o cemu. Kraj!
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 14/10/2007 : 19:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message
najave narednog broja koje ste pomenulu u delu topika dok je on još odgovarao naslovu su zaista postojale ali se nisu obistinile, naime "iz tehnickih razloga" nije poštovan sled kako je najavljeno, ma da treba reci da tacan raspored brojeva medu prva 4 verovatno nikad nece biti tacno utvrden osim nekim "dekretom" jer ni medu "najvažnijim" ljudima stripoteke ne postoji konsenzus, dali je tome razlog što su nekad neki nešto "lupili" pa ostali živi pa se sad drže toga ko pijan plota iako znaju da su pogrešili ili stvarno veruju u svoje tvrdnje, ne znam a mislim da nije ni važno
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 15/10/2007 : 00:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Eto, ako baš hoceš znati. Ne želim odgovoriti, jer bih kompromitirao covjeka koji mi je nešto od toga prodao. Ali, odgovor ceš ipak dobiti, jer sam malo prije bio u Baškoj Vodi i cuo da dolaziš u petak u Makarsku. Dakle, na sastanku cu ti odgovoriti ispred svih koji budu prisutni, ali ne želim da to bude napisano, kao što sam vec rekao. Samo zapamti, to je JEDINI dijalog koji ceš od mene dobiti u petak, jer ja s tobom stvarno nemam o cemu razgovarati.



--Noc je.Popaj,Oliva,Pero-Ždero i mali Kico još uvijek sjede na terasi.Osluškuju kako špinat raste.
"Sve ovo dugujem Kici i špinatu",rece Popaj i nježno zagrli Olivu.
-A Pero-Ždero sasvim tiho upita Kicu:"Što misliš,da li ce ikad rasti kobasice?"

-Verujemo,verujemo
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2007 : 02:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nisam zatvorio topic o Mika Misu, vjerojatno je Globinjo ili Dado.


Nisam pratio raspravu a niti zakljucao topic. Iako je to nebitno tko je.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2007 : 03:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Nisam pratio raspravu a niti zakljucao topic. Iako je to nebitno tko je.


da,nebitno(ja sam)a šta sam trebao,citati vaša prepucavanja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 15/10/2007 : 14:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
quote:
Originally posted by sed1

es geht weiter....



E, ovdje si se zeznuo. Jer, bar što se mene tice, ne ide dalje!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/10/2007 : 14:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

quote:
Originally posted by sed1

es geht weiter....



E, ovdje si se zeznuo. Jer, bar što se mene tice, ne ide dalje!!!


es geht nicht

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 15/10/2007 : 14:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Jedva sam i ovo razumio, jer nikad nisam ucio ruski.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000