forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nickovi-podrijetlo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 01/06/2010 : 17:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message

sat vremena prije registrovanja sam gledao young guns 2 i eto ga billy the kid, sad bi sigurno odabrao neko drugo ime al nema veze...
sto se tice pretpostavke koliko neko ima godina, isto sve cool, neki stariji ljudi ovdje su prozivani da su djeca, pa ni meni ne smeta ako neko misli da sam klinac...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 02/06/2010 : 10:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
U internet kafeu, 2004god, su mi trazili user name, rekao sam-morrison. S obzirom na to da sam u tom periodu intenzivno (citaj:svakog dana) slusao Doorse, delovalo mi je logicno. Uvek mi je lepo zvucalo, pa sam ga kasnije iskoristio i na ovom forumu...kao i signature i (uglavnom)avatar sa istim motivom.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/06/2010 : 11:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
slicica-Celicna pandža-pesnica-jeklena pest mi je uspomena na oceve stripove.

A ime risar, znaci crtac, a 69, mogla bi biti poza, kad crtam koju djevojku, ali je godina mog rodjenja.Pa zovu me "RIŠAR", možda po francusko richard, šta znam.




Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 02/06/2010 11:17:08
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 02/06/2010 : 22:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message
Nostromo - voda palube po Klaicu, svemirski brod koji glumi glavnu ulogu u Alienu, Conradova novela, a kaže Wiki da dolazi od tal. nostro uomo - naš covjek.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 04/06/2010 : 03:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Dvoumio sam se izmedju Kandraksa i Rakosija i odlucih se ipak za druida! Valjda zato sto sam uvjek gotivio vraceve, druide, carobnjake...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 04/06/2010 : 11:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message
Sada bih promijenio, jer mi ovo malo glupo zvuci. Bob Rock u fazonu Jamesa Bonda

A i negdje paralelno sa mnom, kolega-forumaš iznad se prijavio, tako da ljudi ponekad brkaju

.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 04/06/2010 : 11:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

U internet kafeu, 2004god, su mi trazili user name, rekao sam-morrison. S obzirom na to da sam u tom periodu intenzivno (citaj:svakog dana) slusao Doorse, delovalo mi je logicno. Uvek mi je lepo zvucalo, pa sam ga kasnije iskoristio i na ovom forumu...kao i signature i (uglavnom)avatar sa istim motivom.



Mr. Mojo Risin
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 04/06/2010 : 11:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
dr strangelove - uvijek sam htio imati nick prema najboljem filmu svih vremena, ali Bore Lee: U kandzama velegrada nije stalo pa sam uzeo dr strangelove

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 04/06/2010 : 13:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by morrison

U internet kafeu, 2004god, su mi trazili user name, rekao sam-morrison. S obzirom na to da sam u tom periodu intenzivno (citaj:svakog dana) slusao Doorse, delovalo mi je logicno. Uvek mi je lepo zvucalo, pa sam ga kasnije iskoristio i na ovom forumu...kao i signature i (uglavnom)avatar sa istim motivom.



Mr. Mojo Risin



Mozda i to iskoristim jedanput...makar kao signature.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000