forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Odnos cijene i kvalitete
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 31/08/2007 : 23:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by lwood

meni je stvarno dopizdilo cekat na to.s ovin ritmom necu doživit da izadu svi brojevi MR

Istina......ali vjerojatno necemo doživjeti vecinu serijala da završe ovim tempom.
Ali ne bunim se...financijski to nije baš tako lako popratiti.



ovim ritmom ce svibrojevi izac za kojih 19,5 godina.

Yes.....koeficijent da cu ja još uvijek biti "ovdje" sa mogucnošcu pracenja svih tih serijala za koje sam zainteresiran itd. bi bio....

Recimo samo da bi se dala zaraditi lijepa svotica na kladionici ako uplatiš "jedinicu" na to

Edited by - DKoor on 31/08/2007 23:27:40
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 01/09/2007 : 00:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Definitivno SC jer nemam para. Mislim imam para ali moram luciti potrebe od želja. Jer i meni se svida Space Shuttle, ali tata mi ga nece kupiti! Ne mogu samo trošiti pare na stripove.
Inace, crno-bijela tehnika mi je sinonim za strip toga se držim, na to sam naviknut od malih nogu i to mi se svida. Ako želim pogledati dokumentarac iz WW2 želim da bude u crno-bjeloj tehnici jer "mi tako paše" i tu ne može pomoci nikakva tehnologija naknadnog pituravanja dokumentarca u kolor. Ista stvar je sa HC vs SC; s time da meni SC izdanja izgledaju dosta lijepo, dapace, prelijepo!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/09/2007 : 08:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Spawn sam citao prvih 6 tradeova i nije ništa posebno!Žalim,ali ne kupujem ni u boji ni c/b.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000