forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kako poboljšati DD-a?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 16/09/2007 : 13:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Ma ne. Nije to ta drugarica sto prevodi, nego neka sasvim druga koja je na kraju zajebala celu akciju, tako da do dana danasnjeg nisam drzao taj strip u rukama. Elem, sad cu ja lepo sebi naruciti nesto, pa medju njima i tvoj primerak. Bio sam jako vredan u poslednje vreme, pa cu sebi dopustiti trosak. Dobijes ga na poklon od mene:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/09/2007 : 14:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Zahvaljujem - ali nije problem, nabavicu ga vec.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5653 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 16/09/2007 : 18:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Hajdemo, ljudi... Nek se jave svi koji su za to da DusMan Comics izda #228 i 250... Ako vide da ce citanost biti velika (citaj: desetak osoba) ne mogu se povuci...

Ako je istina da ucimo iz prošlosti, barem znamo da im to nije nemoguce... Pace, jako je moguce... Ne dajmo da Talijani budu privilegirani!!!

P.S. Plizzz

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5653 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 16/09/2007 : 18:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

E iman ja jednu ideju....
Londonom haraju strašni zlocini( bilo bi uistinu gadnih scena bez cenzure) morbidno-seksualne prirode. I Dylan to rješava( Groucho cilu epizodu sve zajebava) i dode do neke 80-godišnje babe. Baba se ko bavi crniom magijom i uz pomoc njene opsjeda ljude i naganja ih da cine gadne stvari, a zašto radi to što radi nema nikakvog objašnjenja, baba je inace 100% normalna. I ona ga zacara i spava s njim!!!!!! UI Dylan na kraju dozna šta se dogodilo i brutalno ubija tu babu. Ali sad svake veceri ima gadne nocne more. Bio je sa 80-godišnjom babom!!! Cili je sjeban... A šta je najgore baba ce se vratit...



Nakon toga ništa više ne bi bilo isto!!!

Dylan gerontofil??? I don't think so!!!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 16/09/2007 : 21:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Pa zašto Dylan redovni ne može izlaziti barem mjesecno kod nas? Ako Zagor sada izlazi doslovno svakih deset dana onda može i DD s obzirom da je navodno uz Zagora najprodavaniji...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1359 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 17/09/2007 : 01:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message
Ma ja sam za to da Dylan, usled neslaganja sa poltronskom Blerovom politikom, emigrira u Južnu Ameriku, nauci da pilotira i zameni Mister Noa u Manausu...

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 17/09/2007 : 19:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Ne ne ne, to sam ti ja obecao i tako mora da bude!:)

A za "Preko praga", cim prodje oktobarski rok ja cu seseti s Majom i pokusati da napravim to. To ce, ako ispadne dobro, mozda pokrenuti i ostalu ekipu da napravimo net-izdanje.

Eeeetoooo:):):)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5653 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/09/2007 : 19:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Leo Charm

A za "Preko praga", cim prodje oktobarski rok ja cu seseti s Majom i pokusati da napravim to. To ce, ako ispadne dobro, mozda pokrenuti i ostalu ekipu da napravimo net-izdanje.



Napravi konkurenciju DušManu... Mada, ako su izdali #241/242, izdat ce sve... Gore od onog ne može

Kako bilo, nadam se da cemo ubrzo to moci procitati...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3390 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 17/09/2007 : 20:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
Ono s babom i je pravi horor...
Još jedna ideja, usljed pomracenja uma(možda zbog babe?) Dylan postaje serijski ubojica, ide Engleskom i i najbrutalnije i najmorbidnije nacine kolje ljude. Groucho preuzima ulogu lovca na natprirodno i hvata dylana. Nakon 7 epizoda, hvata ga.I uspijeva ga izlicit. Groucho bi spsia stvar!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5653 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/09/2007 : 22:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Vidim da se neki pale na babe

Mada, kad se sjetim vještice iz 'Demona', Casertano ju je stvarno scary nacrtao... Treba neku epizodu s vješticama dati Roiu da nacrta... Sa što je više moguce tame i mraka u kojem možda ceka neka od njih... To je strašnije od bilo kojeg eksplicitno prikazanog klanja... Ali bi to trebalo dobro uklopiti u pricu, a nekako sumnjam da bi Barbato & company to kvalitetno odradili... Radni naziv: Dan vještica... Imam i ideju, ugrubo... Dylanu dode klijentica s pricom kako su njenu pra-prabaku nepravedno spalili na lomaci kao vješticu... On jadan povjeruje i krene na istraživanje... Medutim, korak po korak, ispostavi se da je stara stvarno bila vještica i da je bacila kletvu na onog tko se usudi prckati po njenoj prici... Scenarij: Michele Medda... Mislim da bi tandem Medda-Roi bio u najmanju ruku zanimljiv...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 17/09/2007 22:05:01
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 20/09/2007 : 14:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Kad li ce Blok u penziju (mirovinu)?

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 20/09/2007 : 16:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
kakav je ovaj novi specijalac što je izašao?

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3390 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 20/09/2007 : 19:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
krvi ti... mani se cini da si ti zapeo sa babama...
Dylanu u stan dode stanoviti Mr.Hill te mu kaže da je on( Mr. Hill) sam Bog, i kaže dylanu da je upravo tog trenutka zlo nestalo... Dylan pomisli da je to nekakav odbjegli ludak te ga pošalje u ludnicu... No ubrzo primjeti da je zlo nestalo, i ostane bez posla... U ocaju zbog toga, od edo Mr.Hilla i sazna, da je taj tip uspio nekako zarobiti samu sotonu. Dylan ga odluci osloboditi da bi vratio posa natrag... Mr.Hill kaže dylanu da se tim cinom prokleo za sva vremena...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/09/2007 : 20:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by ismolc34

kakav je ovaj novi specijalac što je izašao?




izbor?

meni je odlican, 8/10, ali pogledaj u recenzijama, djole se potrudio i napisao ponesto o tom specijalcu
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9240 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/09/2007 : 23:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

krvi ti... mani se cini da si ti zapeo sa babama...
Dylanu u stan dode stanoviti Mr.Hill te mu kaže da je on( Mr. Hill) sam Bog, i kaže dylanu da je upravo tog trenutka zlo nestalo... Dylan pomisli da je to nekakav odbjegli ludak te ga pošalje u ludnicu... No ubrzo primjeti da je zlo nestalo, i ostane bez posla... U ocaju zbog toga, od edo Mr.Hilla i sazna, da je taj tip uspio nekako zarobiti samu sotonu. Dylan ga odluci osloboditi da bi vratio posa natrag... Mr.Hill kaže dylanu da se tim cinom prokleo za sva vremena...



Odlicno! To su ideje kakve trebaju Dylanu.

Moj doprinos:
Dylan u nekakvoj konacnoj borbi protiv Xabarasa staje na stranu Smrti , kojoj moc polako slabi jer je xabaras otkrio lijek besmrtnosti.... Dylan Groucho i Smrti protiv cijelog svijeta pretvorenog u Zombije...
Naravno prica bi bila u dva dijela od kojeg mi drugi dio bio samo koljacnima spomenute trojke protiv zombija....96 stranica bez teksta , samo sa masakrom nad zombijima... Radni naslov bi mogao biti " 1001 nacin kako ubiti zombija"

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 21/09/2007 : 01:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Za pocetak mogao bi Villa nacrtati i strip i naslovnicu!!!!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 21/09/2007 : 01:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Bas sam danas procitao tri DD zaredom. DD extra 40,42 i 43. Sve epizode ok ,osim Hijena koja je slaba. Idem da preskocim na epizode 200+ da vidim taj "pad" kvalitete.


Kako mislis "Hijena" slaba epizoda..daleko od toga..

www.stripovimk.tk
"more je suvise slano,zasecirimo ga" GRUNF
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5653 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 21/09/2007 : 12:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by acika

quote:
Originally posted by seinfeld

Bas sam danas procitao tri DD zaredom. DD extra 40,42 i 43. Sve epizode ok ,osim Hijena koja je slaba. Idem da preskocim na epizode 200+ da vidim taj "pad" kvalitete.


Kako mislis "Hijena" slaba epizoda..daleko od toga..



Dobra epizoda sa slabim crtežom... I malo nadrealno spašavanje padajuceg Dylana... Ono nikad ne bih uzeo kao moguce...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 21/09/2007 : 15:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
sta cemo onda s onom majmunicom za koju su svi mislili da Goblin..ubica od majmuna..onda,gospodar tisine,prica s antimaterijom i da ne nabrajam..jel dylan triler ili horor strip,drama,ili sve zajedno..al svakako nije za ljude bez fantazije

www.stripovimk.tk
"more je suvise slano,zasecirimo ga" GRUNF
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5653 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 21/09/2007 : 16:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by acika

sta cemo onda s onom majmunicom za koju su svi mislili da Goblin..ubica od majmuna..onda,gospodar tisine,prica s antimaterijom i da ne nabrajam..jel dylan triler ili horor strip,drama,ili sve zajedno..al svakako nije za ljude bez fantazije



Ma da, ali da se Groucho pojavi niotkud i baš u pravom trenutku uhvati Dylana za ruku i još ga drži par minuta dok ne dodu spasitelji... Ne znam, po meni nije realno... Probaj ti uhvatiti padajuceg covjeka od 80-ak kila klececi na uskom prostoru i držeci se za oluk:) Pali bi oboje:) Prvi slucaj kad Dylan stoji tu da bi zaveo Madeleine je zakon... Makar je i tu Sclavi malo pretjerao:)

A price kao Golconda obožavam...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 21/09/2007 : 17:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by acika

sta cemo onda s onom majmunicom za koju su svi mislili da Goblin..ubica od majmuna..onda,gospodar tisine,prica s antimaterijom i da ne nabrajam..jel dylan triler ili horor strip,drama,ili sve zajedno..al svakako nije za ljude bez fantazije



Ma da, ali da se Groucho pojavi niotkud i baš u pravom trenutku uhvati Dylana za ruku i još ga drži par minuta dok ne dodu spasitelji... Ne znam, po meni nije realno... Probaj ti uhvatiti padajuceg covjeka od 80-ak kila klececi na uskom prostoru i držeci se za oluk:) Pali bi oboje:) Prvi slucaj kad Dylan stoji tu da bi zaveo Madeleine je zakon... Makar je i tu Sclavi malo pretjerao:)

A price kao Golconda obožavam...


Grucova utopija i zadatak je da se pojavi od nikud taman kad najvise treba Dylanu..ali nije u tome stvar,jer mislim da zaboravljas ono sto Sklavi cesto zeli da do znanja da,a to je,da mozda svet uzasa je onaj pravi,a sve ovo drugo san,po cemu se citatelj vodi kad cita ovoh junaka..
ah,Golkonda..to uvjek rado preporcitavam..o bendu Demona,Dylan se zaljubuje u vlasnicu nocnog kluba,cudovista pljackaju banke,dzinovsko oko na biciklu,put u Indiju kolima,razgovor sa Satanom u samom paklu..i jos mnogo toga..sta sve moze da uradi jedan pogresan telefonski povik

www.stripovimk.tk
"more je suvise slano,zasecirimo ga" GRUNF
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3390 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 21/09/2007 : 18:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
A zatim uDylanu u sljedecoj epizodi kad se nade u bezizlaznoj situaciji pomaže sam sotona...
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 21/09/2007 : 22:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

A zatim uDylanu u sljedecoj epizodi kad se nade u bezizlaznoj situaciji pomaže sam sotona...



Jel extra ili regularni?
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3390 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 22/09/2007 : 11:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
quote:
Originally posted by Akul

quote:
Originally posted by Poncho

A zatim uDylanu u sljedecoj epizodi kad se nade u bezizlaznoj situaciji pomaže sam sotona...



Jel extra ili regularni?

Regularno,regularno...
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 22/09/2007 : 18:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Zamjenit Rujua Ferrandinom i Barbatovu Marchesellijem.

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000