forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Poseta strip kolekcinaru Djordjev Srdjanu iz Vrsca
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 24/02/2008 : 05:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by ---dp---

Neko je pitao koliko kvadrata zauzimaju stripove, a ja dodajem - koliko kubika? A i ono: kad idete na godisnji ???

Kuca je ogradjena bodljikavom zicom i pustena je struja, a i dva ti krvolocna psa strazare oko kuce.



Evo Srdjane posto pozivas ljude da ti dodju u posjet palo mi na pamet da nije fer i da neko mora pozvat i tebe. Evo ja te pozivam da dodjes kod mene na moru i naravno cijelu tvoju porodicu,dva apartamana obezbedjena,posebna kupatila kuhinja,terasa,tv-kablovska, klima..sve sto pozelis(naravno bice i zenski)

P.S. Obavezno povedi i pse imam veliku bastu i veliki sam ljubimac psa. (I to obavezno morate doci svi,da ne uvredis domacina)
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/02/2008 : 11:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by ---dp---

Neko je pitao koliko kvadrata zauzimaju stripove, a ja dodajem - koliko kubika? A i ono: kad idete na godisnji ???

Kuca je ogradjena bodljikavom zicom i pustena je struja, a i dva ti krvolocna psa strazare oko kuce.



Evo Srdjane posto pozivas ljude da ti dodju u posjet palo mi na pamet da nije fer i da neko mora pozvat i tebe. Evo ja te pozivam da dodjes kod mene na moru i naravno cijelu tvoju porodicu,dva apartamana obezbedjena,posebna kupatila kuhinja,terasa,tv-kablovska, klima..sve sto pozelis(naravno bice i zenski)

P.S. Obavezno povedi i pse imam veliku bastu i veliki sam ljubimac psa. (I to obavezno morate doci svi,da ne uvredis domacina)



Feri, jesi li ti u Ulcinju?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 24/02/2008 : 11:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Da,jesam. Zasto pitas?

Edited by - Ferri on 24/02/2008 11:26:26
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/02/2008 : 11:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

Da,jesam. Zasto pitas?


Stižem u Ulcinj sa komplet familijom u utorak. Javio bi ti se da popijemo pice.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 24/02/2008 : 11:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Ferri

Da,jesam. Zasto pitas?


Stižem u Ulcinj sa komplet familijom u utorak. Javio bi ti se da popijemo pice.



Ti to ozbiljno ili se salis??? Naravno da cemo popiti i to ne jedno,ako stvarno planiras doci hajd odgovori mi na e-mail pa se dogovorimo.

Edited by - Ferri on 24/02/2008 12:14:29
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16811 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/02/2008 : 12:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Raspucin

Mnogo lepa kolekcija. Ja nikada nisam video toliko stripova na jednom mestu.
Kolika bi mogla da bude cena jedne takve kolekcije.

to se ne ceni novcem, nego ljubavlju, ne znam, nikad se nije polemisalo u kuci da se to proda, nema tu neke cene, ne znam....

samo me zanima koji su oni specijalni brojevi zagora a da nisu objavljeni ,kako si došao do njih


Misliš na ona piratska izdanja?

upravo ta ..kako doci do njih ,ko prodaje to?


Nije problem to nabaviti ali se ne isplati. Preskupo je. Cekaj regularna izdanja.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/02/2008 : 13:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Ferri

Da,jesam. Zasto pitas?


Stižem u Ulcinj sa komplet familijom u utorak. Javio bi ti se da popijemo pice.



Ti to ozbiljno ili se salis??? Naravno da cemo popiti i to ne jedno,ako stvarno planiras doci hajd odgovori mi na e-mail pa se dogovorimo.



Pusti mi broj telefona na privatnu poruku. Mi krecemo u utorak ujutru i bicemo tamo do nedelje. Mnogo ce mi biti drago da malo posedimo.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000