forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Skenirani stripovi - obavijest
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

lwood
Advanced Member



Colombia
47041 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/09/2007 : 15:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja ne bi sigurno.ali kad je vec rasprava prešla u sociološko-politicke teme moran rec šta mislin.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/09/2007 : 15:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Razumljivo da ne zelis skenirane vlastit stripove na vlasitoj stranici i dobro je sto si zabranio skenirane stripove (ipak se nisu postovala pravila)

po meni, markos, jedina ti je greska sto ispocetka nisi dao pravilo da se mogu izmijenjivati samo skenirani stripovi stari 10 ili vise godina
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47041 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/09/2007 : 15:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
godinu dana je sasvim razuman odklon od skeniranja.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/09/2007 : 15:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ali svi stripovi radeni godinu dana unazad se lako mogu nabaviti po striparnicama....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47041 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/09/2007 : 15:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma znan.al mislin da tu granicu nisu tribali pric.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 19/09/2007 : 15:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Ja sam se reaktivirao ovog leta po pitanju stripova (prestao 1992)tako sto sam sa mreze skidao skenirane Marvelove stripove i posle pozeleo da to imam u papirnom izdanju!
primer: pre par dana `skinem` Konana sa mreze pa posle kupim izdanja belog puta...i tako...

Jel to štos iz Minhena?

Edited by - culfis on 19/09/2007 16:18:57
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2007 : 16:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Profesor
Takodje se nadam da ovo nece uticati na lose misljenje o grupi koja je mahom stajala iza celog projekta skeniranja i scanslationa. Jer oni su postovali i uvek stajali iza zabrane skeniranja od godinu (ili bese dve) od izlaska izdanja.



Ne, moje misljenje o vecini tih ljudi je nepromijenjeno. Tantus je sjajan decko, njegovi su motivi plemeniti i dobronamjerni i mi imamo super odnos. Dapace, javio mi se mailom i rekao da se slaze s mojom odlukom. Uostalom, to i sam moze ponoviti ovdje.

quote:
Originally posted by Profesor
Nadam se da nece ugroziti prodaju ovog stvarno fantasticnog izdanja, koje se vec sada moze, bez daljeg, proglasiti izdanjem godine.

Stvarno, Markose, kako se prodaje "Borba"? Ima li povratne informacije?


Dani otvorenih vrata se nastavljaju... Sve skupa 155 primjeraka.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 19/09/2007 : 16:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by tmalin
Hmm mozda i ovaj forum ce zatvoriti, ljudi se bune ovde verovali ili ne.


Uvijek ima onih koji se bune, ali i onih koji se ne bune. Zašto misliš da se VECINA protivi zbog zakljucavanja onog topica. Na ovaj nacin pokušavaš stvoriti i proširiti svoje nezadovoljstvo ondje gdje ga uopce nema (slicno je bilo za vrijeme francuske revolucije kada su revolucionari sravnili Bastiliu koja je slovila (gle, kakva rijec) kao simbol apsolutisticke nepravde i stvarne tamnice poštenog siromašnog i diskriminiranog naroda. A znaš li što su ti vrli revolucinari našli kad su osvojili "zloglasnu" tvrdavu - 7 zatvorenika - samo 7 pijanih zatvorenika koji sigurno nisu bili simbol nepravde). dakle, uvijek postoju dvije strane novcice, a mene jedna nikad nece uvjerit prije nego sam provjerio i onu drugu stranu.
Evo, recimo, ja sam potpuno indiferentan, ako ni zbog cega, a ono da mi taj topic više od 1000 stranica više nece lampat ispred ociju kad kod dodem na forum!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2007 : 16:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by altair

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jgoran5
To stoji, ali ne smatram da skenovi ugrožavaju prodaju..cisto moje mišljenje..neko se može složit a neko ne..


Ne znam, mozda. Kod jednog dijela publike, sigurno ne. Ali kod drugog, vrlo vjerojatno da.



Ako te moze utjesiti ja sam se na kupovinu Spaghetti Brothersa odlucio tek nakon sto sam ih procitao skenirane, ovih dana kupit cu i Svagdanju borbu nako sto sam procitao skeniranu jer ih zelim imati. Svaka cast tvom potezu da stavis dio stripa da se pogleda i to je maksimalno posteno od tebe ali ja sam se na kupnju odlucio tek nakon sto sam ih procitao do kraja a nisam ih uopce planirao kupiti prije toga.
Naravno, ja mislim da sam izuzetak i da sam na tvom mjestu isto bi tako reagirao. To je krada tvog vlasništva. Skeniranje, po meni, ima smisla kod izdanja koja se vise ne mogu kupiti...a jos staviti link na tvom forumu za stripove koje izdajes u najmanju ruku je bezobrazno.


Razumijem te i jasno mi je. Nije lako dati 150 kuna za jedan strip o kojem nista ne znas, ma koliko on razvikan bio i ma koliko nagrada dobio. Sve je to meni jasno. I ti previewi, koliko god da su "debeli", opet mozda nisu dovoljni svima. Sve ja to shvacam, i sam kupujem vecinu tih izdanja kao i vi, i nije mi uvijek svejedno isprsiti parsto kuna na nesto. No, kao sto si rekao, ovo je ipak malo previse i u najmanju ruku bezobrazno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 19/09/2007 : 16:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Inferno

Ali ja svejedno ne bi dao 500 kuna za igricu koju cu igrati 5-6 dana pa odbaciti. Takav sam tip da kad bi nestalo piratstvo ne bi poceo kupovati te originale. Dakle, borba protiv piratstva nece mene nagnat da kupim original. Što se tice informatickog strip piratstva - osobno sam protiv, ali ako drugi žele neka izvole. Protiv sam zato što je to neprakticno i to onda više nije strip. Kod nas je 70% software tržišta piratizirano; ali i da nije piratizirano vecina opet ne bi kupovala original i to samo zbog standarda i cinjenice da za nemogucu cijenu dobiju jedan CD, a mogli su 15. Na kraju krajeva piratstvo nikad nece nestati - to je isto kao i klasican kriminal - možeš pobjediti koju bitku, ali ne i rat. Piratstvo ce uvijek biti korak ispred ponajviše zbog toga što pošteni kupci isto tako moraju imati pravo na nekomercijalni back-up. Bolje i ovako nego nikako. Zašto policija nikad ne pohvata sve te pirate? Sigurno postoji razlog.



koja policija?naša?nemoj me nasmijavat.mogu jedino zajebavat penzice i dicu.a da i rade kako triba opet su sudovi od ku... ne mislin na pirateriju nego opcenito na kriminal.


Pa to mi je u neku ruku bila i namjera reci!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2007 : 16:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Svaki komentar je suvisan...

Subject: UROTA PROTIV MARKOSA (Fibre)?
From: "Djolje Milje" <stripnalopatu@gmail.com>
Markos je popizdio, netko mu je skenirao stripove, ma tko je taj?

evo i Crvenog Gospodara
http://rapidshare.com/files/....

Fibra ce u bankrot!

Za par dana stavim i "Ljubav i rakete", jos moram stotinjak stranica skenirat
Ugodno citanje!

Trouble will find me
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/09/2007 : 16:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ovako je pocelo prije mjesec dana, bas me je zanimalo kako je sve ovo pocelo i koji kreten je Fibru skenirao kad je znao dogovor...

Neki strip.hadzija@gmail.com postavlja ovo dole na bdskenovi google groups.
Ne znam da li ovo zadnje "hadzija" hoce da kaze nesto npr. prezime jedne osobe...Covjek za sada ima samo dva posta.

Rapidshare linkovi su promjenjeni, ja sam ih upravo skinuo i stvarno je to Fibrino izdanje!
Jedino je glup ispao jer ako Fibra/Marko bude pitao rapidshare za njegov IP moze da popusi zbog krsenja autorskih prava... No o tome valja citati rapidshare policy a to me ne interesuje :-).

Strip je bio samo 14 puta skinut. 15 jer sam ga ja sada skinuo :-))!



Ja mislim da je malo preuranjeno za skeniranje. Ipak je ovo jos prilicno
sveze izdanje. Ali sta je tu je.
Mozda samo za na dalje da se, ipak biraju izdanja starija od godinu dana.

2007/8/21, Calexico <calexic...@gmail.com>:

- Tekst uit oorspronkelijk bericht niet weergeven -
- Tekst uit oorspronkelijk bericht weergeven -

> Hvala jos jednom na tvom prilogu. Keep them coming!

> On 8/20/07, harlequin <stripnalopat...@gmail.com > wrote:

> > bogami, ja sam ovo procitao, i mogu vam reci da je strip zasluzeno
> > osvojio to sto jeste :) stripadzijo, fala ti puno!
> > imas li jos nesto ovako dobro?
> > ova fibra zna poso, hehe....

> > On Aug 20, 9:28 pm, BD <bdsken...@gmail.com> wrote:
> > > veruj da smo u velikoj guzvi svi, tako da ja nisam stigao ni da ga
> > > skinem jer skidam materijal za obradu, a kuci sam samo vikendom.
> > > hvala na trudu,a moje mišljenje dobijaš cim skinem sken :)

> > > On 8/20/07, stripadzija <strip.hadz...@gmail.com> wrote:

> > > > Posto vidim da je prvi dio skinut 14 puta, znaci da vam se strip
> > > > svidio pravo :) evo ga u to ime i drugi dio.
> > > > Mislio sam da ce bit vise komentara ili mejlova, ali mozda ga niste
> > > > sve stigli porocitat...procitajte ga, necete se razocarat.

> > > >http://rapidshare.com/files/Svagdanja2.zip.html

> > > > pozz

> > > > On Aug 19, 3:29 am, Calexico < calexic...@gmail.com> wrote:
> > > > > ODLICAN prilog. Hvala na ovome, kvalitetan strip i dobar sken.
> > Dobrodosao!

> > > > > On 8/18/07, stripadzija < strip.hadz...@gmail.com> wrote:

> > > > > > Zdravo, cini mi se da sam dosao na pravo mjesto. Nemogu citat
> > sva ova
> > > > > > vasa pravila i poruke, ali mogu vam jedan strip koji sam skoro
> > > > > > skeniroa: Svakdanja borba.
> > > > > > meni se svidio mnogo, nadam se da ce i vama:) ako ga vec imate,
> > recite
> > > > > > da skeniram nesto drugo.

> > > > > > http://rapidshare.com/files/Svakdanja_borba.zip.html

> > > > > > pozz

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/09/2007 : 16:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Piraterija se svuda zavuce... Na ovome sajtu se može to zabraniti, no na stvari van sajta markos ne može imati utjecaj.

No, ja sam mišljenja da ce oni koji namjeravaju kupiti strip kupiti ga svejedno, bez obzira dal ima to skenirano ili ne.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2007 : 17:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma bas cu ja sad njega ici loviti, mogu ga naci i po IP adresi iz maila, ali svejedno, ne da mi se s tim gubiti vrijeme. To je vjerojatno neki balavac.

Trouble will find me
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 19/09/2007 : 17:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Iako nemam nista protiv piraterije, ovde je Markos skroz u pravu.
Ne verujem da ima ikakve veze sa prodajom, ali ako je vec sam stavio deo stripa na download, stvarno je bezobrazno da neko okaci ceo strip. Tako da teorija "ko procita sken kupice i strip" pada u vodu jer sken moze da skine sa sajta pa da onda odluci da li zeli ili ne zeli da kupi strip.
Logicnije mi je da ce strip kupiti samo onaj kome se sken mnogo mnogo svideo, nego neko kome je OK. A ako kupi pa mu je strip onako, OK, uvek moze da ga menja na berzama stripa i na aukcijama.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/09/2007 : 17:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ma bas cu ja sad njega ici loviti. To je vjerojatno neki balavac.



Mrs u lov, nemoj mi sada popustati !

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

harlequin
New Member

140 Posts

Member since 15/04/2006

Posted - 19/09/2007 : 17:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send harlequin a Private Message
steta... znaci nema vise saradnje izmedju nas skenera i vas papirdzija... stalno isti problem, cije resenje nikad nisam cuo ni od koga od vas... nista, sta da radimo, posto vam toliko smetamo, moracemo da se preselimo na neko drugo mesto, gde cete moci samo da gledate sta mi radimo i da se nervirate u tisini... a mislio sam da svi volimo stripove toliko, da necemo da pravimo probleme oko takvih sitnica...
mozda je tako i bolje, ko zna, necemo trositi vreme na svadje, nego na citanje stripova... vi skupljajte papire, mi cemo skenove, svako u svojoj avliji i nema sta ko da se ljuti :)
svi koji ste ovde nesto napisali ste papirusi, cini mi se da sam ja prvi skener... mozda ce se jos neko javiti da kaze nesto od ovih mojih, ali sigurno je samo da je steta sto se gazda ovako naljutio, jer cemo biti svi na gubitku.. ko je pratio nase radove, zna na sta mislim... na kraju krajeva, nije to toliko ni strasno, jelte, snaci cete se vi i bez naseg topica (koji je, uzgred receno, postao totalno bez veze), a i mi bez vaseg sajta...

aj pa tako...

Dodjite na BD skenovi grupu: http://groups.google.com/group/bdskenovi/ izvor svih nasih skenova i scanlationa, svi ste dobrodosli :) !!!
Go to Top of Page

delphi
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 28/06/2005

Posted - 19/09/2007 : 17:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delphi a Private Message
Zdravo!

Kao prvo moram, da se izvinim zbog greska u tekstu ali nije lako pisati na hravatskom.
Strip scenu sem poceo pratiti negde u sredi leta 2005. Najprije sam poceo nabavlajti skene stripova koji su izašli u ZS in LMS i roku 2 mesece od nabave prvog DVD skena o Teksa poceo sam kupovati naprije Zagora i Taksa a sada kupujem mnogo(nabavo kolekciju luden,SD, kolekcijo Stripoteke,Exs,....) tako da sada trosim oko 250-300$ na mesec(dobro da žena ne zna ali nešto se mora uraditi za dusu). A citam samo nekoliko junaka: Teksa,MM,MN,MV i po koji broj zagora.
Kupujem i Bleka,Marka iako imamo sve skene, ali kupujeim zbog nostaligije kada donesem broj kuci pogledam(uzmem si 5 minuta za ceo broj) usporedim skene, pogledam koliko stranica je bilo izbaceno kot izdanjaZS in LMS(najviše kod zagora) a onda ga položim na polico gde ce cekati da djeca narastu i da ce znati da cuvajo stripove.
Sada u zadnje vreme stvarno nisam pratio skene iz podrucja bivše juge ali sam us pomoc »the mad draftsman's« pocel pratiti stripove koji so se izdavali u Americi(skidao sam njegove linke). Stvarno me zanima koliko sam šteto naneo izdavacima koji so te stripove izdavali negde oko 1950?
A sado »poanta« svega ovoga:
1. Markos ima pravo ako je bio dogovor, da se ne skenira brojevi mlaci od jedne godine bi se ta dogovor moralo poštivati!
2. Ako neko misli, da zbog skena nekog stripa necu kupiti originala misli pogrešno. Jedne stripove kupujem jer su dobri, jedne zbog kolekcije a jedne zbok nostaligije
3. Ako neko misli, da ako sa jednog sajta skinejo svi linki nece biti više skenova ima pogrešan stav. Kao najprije sada neko gubi i tako malo kontrolu koja je sada bila. A skenovi ce se prije ili kasnije pojaviti na nekom drugem sajtu ali sada stvarno svi skeni(ovo je naravno samo moje razmišlanje).
4. Ako, neko bude u buduce brisal oko 150 stranica foruma molim neka na to opozori clanove, da ce te stanice biti dostupne samo še 1 ili 2 dana (najviše patim zbog linka je napravio »the mad draftsman's«)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/09/2007 : 17:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by delphi

Zdravo!

(najviše patim zbog linka je napravio »the mad draftsman's«)



Ma to ti on kopira sa drugih foruma... Imaš tih linkova koliko hoceš.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 19/09/2007 : 17:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Mislim, dajte budite na trenutak iskreni, tko bi od vas na mom mjestu trpio link za svoje skenirano izdanje na svom forumu?



Evo iskreno ja bi(kolko god to bilo bitno tj.ne). Inace ne citam skenove jer to nije taj dozivljaj al mislim da se ovdje malo pretjeralo. Pirateriju ne podrzavam dok god se radi o nekome tko to radi iz profita al razmjena je druga stvar.
No i izdanja i sajt nisu moja pa mogu srat kolko hocu a to isto nije fer..

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 19/09/2007 : 17:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Ali ja svejedno ne bi dao 500 kuna za igricu koju cu igrati 5-6 dana pa odbaciti. Takav sam tip da kad bi nestalo piratstvo ne bi poceo kupovati te originale. Dakle, borba protiv piratstva nece mene nagnat da kupim original. Što se tice informatickog strip piratstva - osobno sam protiv, ali ako drugi žele neka izvole. Protiv sam zato što je to neprakticno i to onda više nije strip. Kod nas je 70% software tržišta piratizirano; ali i da nije piratizirano vecina opet ne bi kupovala original i to samo zbog standarda i cinjenice da za nemogucu cijenu dobiju jedan CD, a mogli su 15. Na kraju krajeva piratstvo nikad nece nestati - to je isto kao i klasican kriminal - možeš pobjediti koju bitku, ali ne i rat. Piratstvo ce uvijek biti korak ispred ponajviše zbog toga što pošteni kupci isto tako moraju imati pravo na nekomercijalni back-up. Bolje i ovako nego nikako. Zašto policija nikad ne pohvata sve te pirate? Sigurno postoji razlog.



Pa kada bi policajci pohvatali sve pirate, di bi onda oni kupovali piratske cd-e? Nisu ni oni ludi.

Edited by - Deki86 on 19/09/2007 17:53:44
Go to Top of Page

delphi
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 28/06/2005

Posted - 19/09/2007 : 17:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send delphi a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by delphi

Zdravo!

(najviše patim zbog linka je napravio »the mad draftsman's«)



Ma to ti on kopira sa drugih foruma... Imaš tih linkova koliko hoceš.


da ali jih moram da jih tražim po sajtovima koji jednom rade jednom ne rade, a kao drugo ne "najdem" jih na jednom mestu
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 19/09/2007 : 17:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
I di god da se topic preseli, treba se i dalje držat roka od 2 godine prije skeniranja.
Mislim da je tako pošteno.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 19/09/2007 : 18:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
na Fibrinom siteu se mogu naci skoro pa cijeli albumi. Kome to nije dosta, taj vjerovatno nece niti kupiti.
Sad ce se javiti neki kontraprimjeri, ali mislim da je više onih koji ce procitati sken pa nece kupiti ( a možda bi ) nego onih koji ce procitati sken pa kupiti ( a inace ne bi ).

Kome nije dosta prvi album Metabaruna da vidi da li ga to zanima ili ne... tome nece ništa biti dosta.
Žao mi je što više nema tih topica jer sam si skidao Batmana s pocetka i citao te prve brojeve ( meni je to dobra šega ) jer DC nema Essentiale kao Marvel ( koje si kupujem jer za malo para se dobije pregršt materijala za citanje ). To je u principu to. Nisam procitao ništa skenirano s ovih prostora jer nemam interesa.
Go to Top of Page

delphi
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 28/06/2005

Posted - 19/09/2007 : 19:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send delphi a Private Message
quote:
Originally posted by Deki86

I di god da se topic preseli, treba se i dalje držat roka od 2 godine prije skeniranja.
Mislim da je tako pošteno.


Zašto?
Dali je pošteno da se briše 150 stranica foruma a da ti niko ništa prije ne kaže!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000