forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Spasimo stripovi online!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 04/03/2009 : 20:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
quote:
Originally posted by angeliczg



jer sjetimo se - u buducnosti Nathana Nevera je zabranjen papir - jesmo li stvarno tako daleko od njega?

pa za jedno 100-200 g. papir nece biti zabranjen nego ce sam po sebe nestati...sve vise ljudi cita on-line knjige i stripove sto je za mene bez veze...
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 04/03/2009 : 21:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
Tako se i pricalo za radio kad se pojavio TV pa ništa od toga. Da knjige i stripovi nikad ne izumiru pokazuju i cene na aukcijama širom sveta koje vrtoglavo rastu. On - line knjige i stripovi su dobra stvar samo za one koji nemaju para.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2009 : 22:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Solid Snake

quote:
Originally posted by angeliczg



jer sjetimo se - u buducnosti Nathana Nevera je zabranjen papir - jesmo li stvarno tako daleko od njega?

pa za jedno 100-200 g. papir nece biti zabranjen nego ce sam po sebe nestati...sve vise ljudi cita on-line knjige i stripove sto je za mene bez veze...


Bas obrnuto,poslije pocetnog odusevljenja online citanja i proricanja kako ce knjiga i stripovi nestati krajem 90tih ,pocetkom 21 v., upravo narod pocinje da se vraca knjizi/stripovima i to ne samo kod nas,tako i u Njemackoj,Svici,Austriji,stripovi dozivljavaju pravi boom!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 05/03/2009 : 20:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ne prakticiram to on-line citanje stripova i knjiga. Nije isti dozivljaj kao citanje s papira.
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 05/03/2009 : 20:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
tema mog posta je PIRATSTVO - a ne prednosti papira
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 05/03/2009 : 20:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Solid Snake

quote:
Originally posted by angeliczg



jer sjetimo se - u buducnosti Nathana Nevera je zabranjen papir - jesmo li stvarno tako daleko od njega?

pa za jedno 100-200 g. papir nece biti zabranjen nego ce sam po sebe nestati...sve vise ljudi cita on-line knjige i stripove sto je za mene bez veze...


Bas obrnuto,poslije pocetnog odusevljenja online citanja i proricanja kako ce knjiga i stripovi nestati krajem 90tih ,pocetkom 21 v., upravo narod pocinje da se vraca knjizi/stripovima i to ne samo kod nas,tako i u Njemackoj,Svici,Austriji,stripovi dozivljavaju pravi boom!



Kad si to vec spomenuo, da kazem da se od petka do nedjelje u Lincu u Austriji odrzava festival stripova :)

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/03/2009 : 20:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Lik koji vodi stripovionline je besramno bezobrazan i jedino cinjenica što mi kronicno fali vremena ih dijeli od gašenja sajta. Ali cim uhvatim vremena cu se pobrinuti da im maksimalno zagorcam život, jer to je dno dna. Da su bar skenovi njihovi, da su ih sami skenirali, pa ajde kao, još i nekako, ali uzeli su naslovnice sa stripovi.com, skenove skinuli s neta i sad to lijepo naplacuju naivcima koji su dovoljno nesposobni instalirati dc++, emule ili bittorrent. Bezobrazluk i sramota. Uh, kako sam se iživcirao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/03/2009 : 20:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pazi ovo:
"Zabranjena je distriubacija nasih stripova trecim licima. Ukoliko zelite da razmjenjujete stripove sa kolegama, molimo vas da koristite druge izvore."

Nevjerojatno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/03/2009 : 21:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pazi ovo:
"Zabranjena je distriubacija nasih stripova trecim licima. Ukoliko zelite da razmjenjujete stripove sa kolegama, molimo vas da koristite druge izvore."

Nevjerojatno.



Srokaj to.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/03/2009 : 22:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
A to ti je Balkan, tako nešto u italiji se ne može dogodit.
Ne virujem da ceš ih ikako uspit srušit.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/03/2009 : 22:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
To cemo još vidjeti. A ti, pliz, skrati taj potpis

Trouble will find me
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 05/03/2009 : 23:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Svemu se može stati ukraj, pa i ovome. Samo, treba istrajati u namjeri.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/03/2009 : 23:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Evo, sad je upola manje aaaaa

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/03/2009 : 08:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Nikad nisam voleo da citam skenirane stripove!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 06/03/2009 : 09:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Ni ja! K'o kad bi ti dali gumenu pljeskavicu i papricicu od silikona i rekli:"Prijatno!"
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 06/03/2009 : 11:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message
I meni je na pocetku ovaj sajt bio drag..ali sad kad su poceli da naplacuju a jos nije njihovo vlasnistvo, smucili su mi se..sigurno imaju manje posetilaca sada..

ovaj sajt treba prijaviti forumu spiritoconlascure....

Z


Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/03/2009 : 11:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
A šta naplacuju, nisam bio tamo više od godinu dana, pa nisam informisan?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/03/2009 : 11:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pazi ovo:
"Zabranjena je distriubacija nasih stripova trecim licima. Ukoliko zelite da razmjenjujete stripove sa kolegama, molimo vas da koristite druge izvore."

Nevjerojatno.



hahahahahahahahah ovo je dobro

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 07/03/2009 : 09:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

A šta naplacuju, nisam bio tamo više od godinu dana, pa nisam informisan?



Pa gledanje
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 07/03/2009 : 09:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
Evo izvadak iz njihovih pravila
"Zasto ne mogu citati stripove besplatno ?
Besplatno citanje je bio onovni cilj ovog projekta, oslanjaju ci se na sponzore i donatore. Na zalost pod tim modom stranica je bila ne odrziva, te je kao alternativu gasenju ostala jos samo komercializacija sajta"

Da me se ne shvati krivo, apsolutno sam protiv ovih skeniranih izdanja.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/03/2009 : 12:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Covjek iza toga, jos uvijek Adnan?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/03/2009 : 13:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
on-line citanje stripova mi je totalno neprihvatljivo,za mene strip je strip samo u papirnatom obliku...zaista nikada ne bih citao strip u bilo kom drugom obliku...
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/03/2009 : 14:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Ma ja sam procito puno skeniranih stripova i mogu reci da je to potpuno drugaciji filing. Uopce ne pratiš crtež ni neke finese, nego samo letim po textu i na kraju i dobar strip mi završi kao prosjecan. Uopce nije gušt.

Neki dan sam si posudio Texa giganta. Stari moj, to je uživancija! Onako na A4 formatu, pa onaj fini debeli papir, pa odlican otisak... Prava ekstaza.

No sikiriki
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 07/03/2009 : 16:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by skviki

Tako se i pricalo za radio kad se pojavio TV pa ništa od toga. Da knjige i stripovi nikad ne izumiru pokazuju i cene na aukcijama širom sveta koje vrtoglavo rastu. On - line knjige i stripovi su dobra stvar samo za one koji nemaju para.

Slažem se. Ne može ništa zamijeniti knjigu ili strip u papirantom obliku. Svaka cast kompjuteru, ali nije to to.
Isto tako mislim da niti nove generacije nece prihvatiti elektronske knjige itd. u tolikoj mjeri da ce ugroziti "papirnate".

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 07/03/2009 : 19:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
stripovi online su isto buducnost - pogotovo autorima koji imaju neke nove ideje koje nisu za kioske ili tvrda izdanja
zašto odbiti dobre pasice tipa Garfield ili Martina Mjesec (Macane, ne moraš mi zahvaljivat sad)
a opet - ako je baš neka kriza, nek kruže piratski skenirani/tiskani stripovi - ali da se zna što je kazna ako te uhvate
no ovo sa prodavanjem ukradenog je ludo - u tome nema gušta, ovi koji su napravili piratske Zagor specijale su se ubili s prijevodom, prijelomom... a ovi samo skupljaju po netu i prodaju kao da je njihovo, kao da je to normalno
OK, svi smo mi pirati i nešto smo maznuli s neta, ali ovo je ona kap kod koje stvarno nema smisla ne reagirati - ovo je ta kap kad kažeš DOSTA
ja bih ih rado prijavio - ali to obicno treba napraviti vlasnik/nositelj prava koji garantira da je on odgovorna osoba i da se njega obeštecuje
tim više me cudi Ludens koji pušta skeniranje aktualnih brojeva
ocito se treba pojaviti neko izdanje 100+ kuna pa da vidimo hoce li izdavaci naci vremena za borbu protiv pirata (sorry Markos, znam da si u gužvi ali ovo piratstvo te se itekako tice kao nekoga tko se ubija sa izdavanjem opskurnih naslova koja zaslužuju hrvatski jezik, i od kojih živiš, da ne kažem preživljavaš) - nema smisla da te netko potkapa jer ga nisi zaustavio u korijenu, vrijedi i za sve druge izdavace, i za sve druge pirate
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000