forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Netko izgleda jako voli Spaghetti brotherse...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/10/2007 : 09:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message

Moram to otici vidjeti u zivo:)

Trouble will find me

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/10/2007 : 09:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Marko, baviš se i dizajnom interijera?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 19/10/2007 : 10:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Ma vidi ti ovo!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/10/2007 : 10:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Razlog više da požuriš sa novim albumima. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/10/2007 : 11:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
za mene je neizdavanje dva albuma Spaghetti brotherse ove godine - najveci izdavacki promašaj i razocarenje

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 19/10/2007 11:46:11
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/10/2007 : 12:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Promasaj?
Uostalom, u cemu je toliki problem, 3 mjeseca gore dolje nece nikoga spasiti, a u pitanju je kvalitet izdanja. Hocu da bude kako treba i tocka.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 19/10/2007 : 13:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
neka samo polako, nema potrebe za zurbom...


Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/10/2007 : 13:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Promasaj?
Uostalom, u cemu je toliki problem, 3 mjeseca gore dolje nece nikoga spasiti, a u pitanju je kvalitet izdanja. Hocu da bude kako treba i tocka.




slazem se s ovim,
ja sam jedan od onih koji obavezno kupuju spaghetije i cekat cu koliko treba, samo da sve bude kako treba
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/10/2007 : 13:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ukratko:
i dalje ostajem kod toga da je neizdavanje Spaghetti brotherse ove godine
promašaj
a slabo tj. nikakvo opravdanje izgovor o "kvaliteta izdanja" i to najviše zato jer je strip proglašen od svih za najbolji izdan strip i umjesto da se ta reklama iskoristi njegov nastavak samo da ne padne u zaborav
ima još puno razloga al mi se neda pisati ni više razglabati o tome jer od toga ionak nikakve koristi

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/10/2007 : 14:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sumnjam da ce netko tko je kupio prva dva broja odustati od druga dva ako izadju 15.2 umjesto 15.11.
"kvaliteta izdanja" je nikakvo opravdanje? Sad me vec i ljutis.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 19/10/2007 : 15:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
samo neka bude izdanje koje pršti, pa nek izadu kad god izadu.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 19/10/2007 : 15:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
samo neka bude izdanje koje pršti, pa nek izadu kad god izadu.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 19/10/2007 : 20:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Sumnjam da ce netko tko je kupio prva dva broja odustati od druga dva ako izadju 15.2 umjesto 15.11.
"kvaliteta izdanja" je nikakvo opravdanje? Sad me vec i ljutis.




jel ti išta znaš o tržištu marketingu plusu minusu opstanku i propasti
jebem li ti zeca triba si sve svoje snage dat u to da izadu do crš-a
baš bi te tribalo dobro po guzici
aj spusti se s neba
i daJ RAJI ŠTA TRAŽI

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 19/10/2007 : 22:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
bio sam danas na Ambienti i mogu vam reci da ova kuhinja izgleda FENOMENALNO :-))
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/10/2007 : 23:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by Markos

Sumnjam da ce netko tko je kupio prva dva broja odustati od druga dva ako izadju 15.2 umjesto 15.11.
"kvaliteta izdanja" je nikakvo opravdanje? Sad me vec i ljutis.




jel ti išta znaš o tržištu marketingu plusu minusu opstanku i propasti
jebem li ti zeca triba si sve svoje snage dat u to da izadu do crš-a
baš bi te tribalo dobro po guzici
aj spusti se s neba
i daJ RAJI ŠTA TRAŽI


Ne radim za raju nego za sebe.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 20/10/2007 : 00:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
a ko ne igra za raju i ne kuži taktiku
.......

ne držim ti predavanja

prošo sam ovu vrstu principijelnosti u jednom drugom polju
i razbio glavicu a niš spektakularno korisno napravio
sade kad jednostavno prešutim
malo oslušnem bilo
puno sam korisniji
a nisam se predo
il bar tako mislim

špagetiji su ti zalog za druge
o tomen ,osim o želji da se ima nešto tako kvalitetno za širi krug citalaca , govore pjesnici ovde

eto

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/10/2007 : 00:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Mene samo nervira sto ljudi ovdje govore gluposti. Kao da ja to ne bi objavio da mislim da mogu? Kao da je ja namjerno zadrzavam? Pa valjda imam dobre razloge, ako sam se na to odlucio, nije li vam to palo na pamet.
Cetvrta knjiga Spaghetti brothersa nije objavljena jos nigdje u svijetu osim u Italiji.
U Italiji je objavljena bez naslova poglavlja i sa mjestimicno losim tiskom. Kako nemam odakle drugdje doci do tih materijala, uzeo sam ih iz talijanskog izdanja. E sad, kako da objavim knjigu od 24 epizode u kojoj nijedna nema ime? (a svako poglavlje u prve tri knjige ga ima) Sto da radim? Da naslove izmislim sam? Ili da, kao talijani napisem "Prvo, drugo, trece... poglavlje"? U Spanjolskoj ce do kraja godine izaci knjiga, kupit cu je, uzeti naslove poglavlja, skenirati tih par losih stranica i gotovo. Svi vi mislite da je to tek tako, daj, uzmi, strc-brc, pljuni pa prilijepi i objavi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 20/10/2007 : 01:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ne mislimo da je to štrc brc
dopusti da smo neobaviješteni

objašnjenja su oke

und nema glupih pitanja

ima samo nervoznih odgovora

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 20/10/2007 : 01:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Promasaj?
Uostalom, u cemu je toliki problem, 3 mjeseca gore dolje nece nikoga spasiti, a u pitanju je kvalitet izdanja. Hocu da bude kako treba i tocka.




comprende

a mi , picajzle
odma se na ovo nalepili
ko je više ima živaca citat nastavak

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 01:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

bio sam danas na Ambienti i mogu vam reci da ova kuhinja izgleda FENOMENALNO :-))


Hmm bas me zanima kako su to izveli... pravno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 20/10/2007 : 01:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
vjerovatno štc brc

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2007 : 01:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Jebatemalimrav, domalo ce me kad otvorin vrata na elementima, s unutrašnje strane docekati Copyright. Hm... mora li ova kužina imati CIP i ISBN?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 02:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Jebatemalimrav, domalo ce me kad otvorin vrata na elementima, s unutrašnje strane docekati Copyright. Hm... mora li ova kužina imati CIP i ISBN?


CIP i ISBN ne mora, no nekakav serijski broj mora...
No nemoj se cuditi ako me zanima ima li netko prava samo tako uzeti likove iz stripa
sloziti kao dizajn kuhinje i prodavati... ako nema, jebes stancanje stripova, bacam se na kuzine...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 02:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ili barem cu raditi police i ormare za kolekcionare...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/10/2007 : 08:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ma tko normalan bi htjeo ovakvu kuhinju? ma daj.... jedino da se svaki dan pojavljaju nove table, Hogara recimo

pitanje i za Duplic&Duplic---- koje kuhinje pored onih za kuhanje još postoje?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 12:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by jang

ma tko normalan bi htjeo ovakvu kuhinju? ma daj.... jedino da se svaki dan pojavljaju nove table, Hogara recimo

pitanje i za Duplic&Duplic---- koje kuhinje pored onih za kuhanje još postoje?


Pa i to se moze rijesiti, trebaju ugraditi displaye... pa mozes staviti da ti prikazuje neku boju,
mustru, strip, a ako hoces i film pogledati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000